neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.
viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.
Ha geci lennék azt kívánnám, hogy kezdd el felásni a kertedet amit korábban egy régészet-támogató töltött fel. Megvan annak a varázsa amikor csákánnyal kell virágot ültetni mert az ásó kicsorbul a földben.
Nagyon könnyű mindent ami a fülednek nem tetszik azt a rívás kategóriájába besuvasztani.
Könnyű de ettől függetlenül amit te művelsz az netto rinya. Kifizetted már a 2500-at a futárnak a 25kiló fagyálló ragasztóért vagy ennyit se ér problémád megoldása mert a rinyálás jobb?
és aki nagyon kreatív, bevállalós, az nem biztos, hogy hasznosabb, mint a lusták.
De biztos.
a másik, hogy miért is nem akar elkelni a ház, vagyis a hibái felsorolása.
Hibái minden háznak vannak, mindent el lehet adni, csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.