Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.08.13 0 0 216

Keresek és vennék 72-67-es adaptergyürüt Pesten.

daviddouillet Creative Commons License 2014.08.12 0 0 215

Üdv,

 

egy kis segitségre lenne szükségem, remélem itt lesz valaki, aki majd tud.

 

Kérdésem az lenne, van-e bármilyen megoldás arra, hogy EF-s objektivemet fullframes gépen vagy APS-h s gépen tudjam használni? Láttam egy pár videót, ott általában a 10-22es canon objektivet "barkácsolták" át egy kicsit és helyezték a full frames vázra. Ott 16 mm-es állástól lehetett vignettálás nélkül használni. Ez működhet új objektivekkel is (pl az új 10-18as canonnal) illetve nem full frames, de nem is APS-c s gépen is (pl 1d mark II)?

 

Előre is köszönök minden segitséget, ha esetleg már volt a téma csak más topikban, azt is megköszönöm, ha belinkeli valaki.

 

szép napot!

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.13 0 0 214

Szervusztok!

 

Minolta MD Rokkor 50mm 1:1.7 objektív eladó! SN:2861389

 

Kiváló, újszerű állapotban, por, karc és gombamentesen.

Bőr tokkal, hátsó sapkával eladó..

Megfelelő adapterrel bármilyen digitális vázra felrakható.

 

Ára: 10.000Ft.

 

Telefon: 70/701-0796

 

Kép:

jef007 Creative Commons License 2014.01.20 0 0 213

Sziasztok!

Canon power shot pro 1-hez keresek filteradaptert  FA-DC 58A

fdoki Creative Commons License 2014.01.11 0 0 212

Üdv Mindenek!

DKL-bajonett (Voigtländer Bessamatic,Kodak Retina,stb) adaptert (M42-re v.EOS-ra)

keresgélek -v.marad az e-bay...

Indulok Creative Commons License 2013.12.02 0 0 211

Bocs, javítva előző:

 

M42 közgyűrű sor dobozában eladó.
Menetek hibátlanok, sem kívől, sem belül nem karcos.
Ár:2.800 Ft.-
Érd:
Bp.XIII.ker.
thomv@freemail.hu

Indulok Creative Commons License 2013.12.02 0 0 210

M42 közgyűrű sor dobozában eladó.
Menetek hibátlanok, sem kívől, sem belül nem karcos.
Ár:19.500 Ft.-
Érd:
Bp.XIII.ker.
thomv@freemail.hu

NikonD90 Creative Commons License 2013.11.26 0 0 209

Szia

 

Én a DVDtechnik-et ajánlanám, vagy dvdcameratechnik.com, egy és ugyanaz.
Ukránok, nyolcszá féle adaptert faragnak, van minden.
Nekem 8 nap volt a szállítás Kiev-ből.

Yuriy Davidenko aki kezeli a dolgokat, ő adja fel.
Én paráztam, hogy össze jön-e a dolog, de összejött.

 

Itt kutakodj:

http://www.dvdtechcameras.com/other/adapter/adapter1.htm

 

Előzmény: zöldhátú (207)
zöldhátú Creative Commons License 2013.09.18 0 0 207

Urak, tud valaki Kiev-NEX, vagy Kiev-Leica M eladó adaptert?

Köszönettel,

zohan Creative Commons License 2013.04.27 0 0 206

Arra figyelj,hogy mechanikusan jól rögzítse mindkét bajonettet,valamint belül matt fekete legyen.

Én 6000 ft ér vettem a tipusát nem tudom (érdekes cirádás betükkel van rajta a felirat).

Jó választás az MD, jók az obik és elég olcsók.

Előzmény: szdvid (205)
szdvid Creative Commons License 2013.04.27 0 0 205

Sziasztok!
Minolta MD - m4/3-os adaptert keresek, ha van valakinek eladó megdobhat egy emaillel, szívesen fogadnám. :)
Általánosságban pedig azt szeretém kérdezni, hogy egy ilyen egyszerű mechanikus átalakítónál mire kell figyelni a minőségnél? Mert elég nagy a szórás ebay-en, a 3500Ft-ostól akár 12+ ezer Ft-okig. Noha egyiken sem látok semmiféle márkajelzést, ergó noname-ek. Köszönöm, szép napot! 

Pdaw Creative Commons License 2013.04.16 0 0 204

Vagy akkor fordítsuk meg a kérdést: használ valaki 650D vázon chipes adaptert problémamentesen...?

Előzmény: Pdaw (197)
ijjennincs Creative Commons License 2013.04.05 0 0 203

Szervusztok!

 

Tisztelettel megkérdezném, hogy létezik-e Contarex/EOS-EF adapter? EOS-M re valót már találtam az ebayon.

 

Köszönöm!

szabisti Creative Commons License 2013.04.05 0 0 202

Szia! 

Nekem elég régen egy SR12-es van.

Ami mindenképpen hiányzik a nagylátószög.

Én az Optiform-ban vettem különböző előtéteket.

A választék minőségben és fókusztávolságban is elég jó, és helyben ki is próbálható.

Ajánlani tudom, és előzőleg a honlapján is tájékozódni lehet.

Remélem segítettem.

Üdv

Előzmény: Colombus- (199)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.30 0 0 201

Keresek:

 

Pk-EOS átalakítót, chippest.

m42-EOS átalakítót, chippest, lehetőleg programozhatót.

 

falperka(kukac)gmail(pont)com

monyesz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 200

A DOF-ra én a Depth of field azaz a mélységélességet asszociálom, azt rövidítik így.

Amit te keresel az tele és nagylátószögű előtétlencse, csak egy találat a guglival: http://www.digitaltoyshop.com/Telephoto_Lens_Sony_HDR-SR11_t1406_4816_1

tehát 37mm-es a szűrőmenet, amire keresned kell ezeket az előtétlencséket. Csak jó minőséget vegyél!

Előzmény: Colombus- (199)
Colombus- Creative Commons License 2013.03.29 0 0 199

Sziasztok!

 

Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyen járok, de a kérdésemmel zaklatnálak bennetek. Vásároltam használtan egy Sony HDR-SR11 handycam-et. Most próbálkozok filmezéssel, és elsőre nem kívántam komolyabb gépet vásárolni hozzá. Azonban ebbel a készülékből szeretném kihozni a legtöbbet, jelenleg olyan adaptert (talán úgy hívják, hogy DOF) keresek, amire külső objektívet lehet csatlakoztatni a szebb kép, és a fókusz érdekében. Ebben kérném a véleményeteket, tanácsotokat, hogy merre érdemes elindulnom, honnét lehetne beszerezni, milyen bajonettekkel gondolkozzak (még nincs objektívem sem).

Aki tud, kérem segítsen.

 

Üdv

monyesz Creative Commons License 2013.02.25 0 0 198

Hát igen, jó lenne az adok-veszeket a helyén kezelni!

Előzmény: Pdaw (197)
Pdaw Creative Commons License 2013.02.25 0 0 197

Mi a szösz, már ez is adok-veszek topic lett?

Canon 650D vázon chipes adapter esetén találkozott már valaki olyannal, hogy firmware-frissítésért esdekel a váz, és csak az adapter levételekor hagyja abba? Mi lehet az oka?

MacMazsola Creative Commons License 2013.02.10 0 0 196

 

üdvözletem,a következő tételek (APADTER) eladók:


1 db M42-M4/3 5000 FT
1 db M42-Nikon sima 2700 Ft, lencsés 4500 Ft,
1 db M42-PK kiszedővel: 3000FT
1 db NIKON-M 4/3 ára: 6000 FT,1 db NIKON G-M 4/3 6000 Ft
1 M42-EOS chipes verzió, AF visszajelzéssel, II legújabb generációs adapter: 4200 FT (peremes és perem nélküli!)1 db M42-EOS sima 2700 FT, 1 db CANON EOS hátsó sapka csomagolással 500Ft
1 db Pk-EOS sima 4000 Ft,chipes 5500 Ft
1 db Pentacon six-eos AF chipes:10.000 Ft
1 db M42-SONY/M chipes ára :6000 FT.
1 db NIKON-EOS sima :4500 FT.chipes 6000 FT
1 db NIKON (G)-EOS sima: 6000 Ft,
1 db M42-4/3 (OM)sima: 2700 Ft

 

érd:publikus mail,vagy húsz négykilencháromtizennégyhetvenkettő telszám

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 195

Pentax K - Canon EOS chippes adaptert keresek!

falperka(kukac)gmail(pont)com                   

Relentless Creative Commons License 2013.01.13 0 0 194

Sziasztok ! Keresek Minolta MD Nikon F adaptert. A Gépváz a Nikon. Használt is érdekel.

ximul Creative Commons License 2013.01.09 0 0 193

Sziasztok!

 

 

Keresek  PentaxK-4/3 adaptert (nem micro) !

Valakinek estetleg ?

 

Bp.

pater68 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 192

Nikon váz - EOS obi adaptert lehet, hogy gyártanak, de nem jellemző... Nincs a vázon EOSsal végtelen.

Előzmény: Relentless (190)
Relentless Creative Commons License 2013.01.08 0 0 191

Nem tudom ez milyen bajonett Felismeri valaki ? Köszönöm a segítséget !

Nem M42, és nem Exakta, Exa  az biztos :)

 

http://kepfeltoltes.hu/130108/DSC_7018_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Relentless Creative Commons License 2013.01.08 0 0 190

EOS :)

Előzmény: pater68 (189)
pater68 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 189

FD vagy EOS?

Előzmény: Relentless (188)
Relentless Creative Commons License 2013.01.07 0 0 188

Sziasztok !  Nikon D80, D90 es váramhoz keresek Canon adaptert. Egy típust vagy egy linket dobjon valaki mit kell keresnem Köszönöm segítségeteket !

 

 

kryj Creative Commons License 2012.12.08 0 0 187

Ha érdekel van eladó egy 4/3-ra átalakított Soligor 60-300/4 Macro objektívem.

 

 

kryjvfreemai.hu

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.05 0 0 186

Itt mintha lenne exacta adapter , de ilyen áron nem igazán.....

 

http://elite-optics.hu/termekek/1035/novoflex-adapter-nikon-vaz-_-exacta-66-objektiv?catid=0

Előzmény: pater68 (185)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!