Keresés

Részletes keresés

fi-fica Creative Commons License 2006.10.20 0 0 2
Nem múzeumban, hanem lakásban van.
Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.19 0 0 1
Ha múzeumban van akkor használj analóg gépet és Fuji 64TII diát+valami nagyon jó objektívet+állványt.
Előzmény: gondok (-)
procaliber Creative Commons License 2006.10.19 0 0 0

0 ilyen f0tóm van

gondok Creative Commons License 2006.10.19 0 0 topiknyitó
No tehát van egy tucat festmény, főként csendélet és tájkép, ezekből szeretnénk karácsonyi ajándékot csinálni, fényképalbum vagy naptár formájában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!