Keresés

Részletes keresés

borsodifiu Creative Commons License 2004.06.25 0 0 10
sziasztok szeretnék vásárolni egy detektort ha esetleg valaki netán eladni szeretne felvehetjük a kapcsolatot 70 5058469
petrobol Creative Commons License 2002.08.21 0 0 9
Újabb linkek a témával kapcsolatban:

www.femkereso.hu - Twin-Spark Kft. oldala telis-tele rengeteg külföldi keresővel - qrva drágán...

www.femdetektor.hu - főleg ipari fémérzékeléssel kapcsolatos

kincs.lap.hu - rengeteg link a kézi fémkeresőkkel kapcsolatban, néhány hasznos dolog is akad azért rajta

obolus Creative Commons License 2002.05.21 0 0 8
www.tar.hu/femkereso

csak info oldal.

Előzmény: petrobol (7)
petrobol Creative Commons License 2002.03.25 0 0 7
Ha valaki talál közben újabb magyar honlapot, az lécci ossze meg velünk.
Köszi.
petrobol Creative Commons License 2002.03.20 0 0 6
Ezt csak ipari célokra használják. Pl. ha falat fúrnak, nehogy a 220-at fúrják meg. Rázós lenne... :-)
Előzmény: PETYUS (4)
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 5
Ááá, ez nem aaaaz!!!
Előzmény: PETYUS (4)
PETYUS Creative Commons License 2002.03.20 0 0 4
Itt van egy ilyen:
Törőlt_nick Creative Commons License 2002.03.20 0 0 3
na akkor mégiscsak van ilyen szájt. Végül is ez nem annyira elterjedt az alkalmazása, hogy lapok tömegei nyitódnának a tiszteletére. Szerintem az általad említett oldal igen bőséges infóval redelkezik a témával kapcsolatban, éppen a múltkor jártam arra, mert egy ismerősöm is ezekre a cuccokra gerjed és kimásoltam neki a weboldalt.
Előzmény: petrobol (2)
petrobol Creative Commons License 2002.03.20 0 0 2
www.extra.hu/muszer
Ez az egyetlen magyar lap amit eddig a témával kapcsolatban találtam.
Előzmény: cicatappancs (1)
cicatappancs Creative Commons License 2002.03.20 0 0 1
1999-ben a netanyai tengerparton láttam egy fickót, aki fémdetektorral mászkált.
Talált 1 pár dolgot, de azt nem tudom, hogy mit.
Mindenesetre nekem sikerült fémdetektor nélkül kitúrnom a homokból egy fél pár arany fülberucit...:o)

Ennyi a story.

De ha vki tudja, hol lehet Mo-on kapni fémdetektort, megírhatná, mert egy ismerősömnek szüksége lenne rá....valami régi családi kitüntetést elásott a nagymama a kertben, és azóta sem találják.... :o)

Szép napot mindenkinek!

Cicatappancs

Előzmény: petrobol (-)
AgentOrange Creative Commons License 2002.03.20 0 0 0
hát, tényleg érdekes dolog lehet, csak ne lennének ilyen kutyául drágák....
Előzmény: petrobol (-)
petrobol Creative Commons License 2002.03.20 0 0 topiknyitó
Sajnos nem nagyon lehet olvasni a neten magyyar nyelvű leírásokat kézi fémdetektorokról (amiket nem biztonsági esetleg ipari célra használnak).

Itt a lehetőség, hogy akinek van valamilyen ketyeréje megossza velünk mit tud, mennyiért vette, mit talált már vele, sztorik a kereséssel kapcsolatban, stb...

A közeljövőben valószínüleg én is veszek egyett, úgyhogy érdeklődve várom a hozzászólásokat, hogy milyet érdemes és milyet nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!