Keresés

Részletes keresés

Juiice Creative Commons License 2000.02.13 0 0 17
Hosszas fejszamolas utan ugy hataroztam, hogy a matav onkoltsege kabe 1.2 filler lehet erre a beszelgetesre a 7-8 ora alatt. Miert is kerulne ez penzebe ahhoz kepest, mintha nem beszelnel azon a vonalon? Az osszes rendszert akkor is fenn kene tartania.

Az amerikai megoldas kene ide is. X alapdij, aztan helyi hivas ingyen. Vazze internet kanaan...!!!!!!

J.

Előzmény: simson (15)
herodes Creative Commons License 2000.02.12 0 0 16
kedves ffuego! nem tudom nálad mit jelent a napra készség, de most melléfogtál, mert én 18.00-tól vagyok a neten,már több mint 8 hónapja, s igenis 18.00tól!!!!!!! :o))))
simson Creative Commons License 2000.02.12 0 0 15
Na most én is megnyugodtam.Egyébként vajh mennyi lehet a Matáv önköltsége ha képes 13 órát 150ft-ért adni.
Oborzil Creative Commons License 2000.02.12 0 0 14
ffuego, téged átvertek!

Idézet a Matáv-honlapjáról:

"A helyi és helyi díjazású hívásokra vonatkozó MATÁV-kedvezmények díjazása és a kedvezményes időszakok nem változtak. Az egyéni és üzleti analóg vonalon beszélgető, internetező, valamint az ISDN-vonalon beszélgető ügyfelek a hívás hosszától függetlenül maximum 150 Ft-ot fizetnek a megjelölt időszakokban.

Kedvezményes időszakok:

Hétfő - péntek: délután 6-tól másnap reggel 7-ig
Szombat: délután 3-tól másnap reggel 7-ig
Vasárnap: délután 3-tól másnap reggel 7-ig "


simson Creative Commons License 2000.02.12 0 0 13
ffuego! Ezt fejtsd ki bővebben.
Egyébként az nagyon gyanús,hogy a Matávnettel soha nem szakadtam meg de másik szolgáltatónál már igen.Mintha a két cimbora összejátszana.Nem tudom,hogy az a kettéválás mit jelent de valószínű hogy van némi játék a háttérben.
ffuego Creative Commons License 2000.02.12 0 0 12
lof@szt este 6-tól, csak estetíz után.
Nagyon naprakész vagyok, mert most reklamáltam...
herodes Creative Commons License 2000.02.12 0 0 11
Szerintem van jobb is a matavnál. én egyszer már voltam náluk, de elegem lett belőlük.
Az Interware havi 3000.-+áfa=3750.-ft. teljes hozzáférést ad,minden nap 18.00-07.00-ig.
A Matáv pedig 7500.-ért ugyanezt !!!!!:(((((((((
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.11 0 0 10
Figyelem!

Az EPT NEM!!! koncessziós társaság, hiszen annak idején SAJNOS Budapestet nem osztották több primer körzetre (és mint tudvalévő, koncessziót ma még csak egy adott primer körzetre lehet birtokolni) - viszont az EPT (mint a Matáv tulajdona, ma már :) ) a Matáv helyett!!!! szolgáltat és ebből következően az összes olyan kedvezmény, amely nem speciális szolgáltatásokra vonatkozik (pl. hangposta), azaz beletartozik a közcélú távközlés kategóriájába, ugyanazon az áron kell adnia, mint a Matáv adja. Tehát ÉL a KEDVEZMÉNY!!!

(Viszont pl. a hangposta esetén a Matáv tényleges szolgáltatási körzeteiben élők ingyen hívhatják saját postájukat a saját állomásukról, míg az EPT esetében (legalábbis szerintük, mert én nem használom...) egy helyi hívásnak megfelelő díjjat kell fizetni!)

Amúgy az utóbbi három-négy évben az EPT (nem utolsó sorban a volt(!) Matávos szakemberek miatt lényegesen jobb paraméterekkel dolgozik hasonszőrű Matáv-os központokhoz képest.

Mindenkinek Üdvözlettel

Mikimaus

Előzmény: pancho (8)
Lépesméz Creative Commons License 2000.02.10 0 0 9
Nekem 4 account-om van. Ma tartott sajtájt az Alarmik, ők minőségben közelítik a MatávNet-et, de teljes éjszakás szörfölésem eddig csak a MatávNettel volt.
Alarmix tájékoztatót (összehasonlító adatokkal) kilógattam.
Előzmény: pancho (5)
pancho Creative Commons License 2000.02.10 0 0 8
Nem. Ez csak a Matávra érvényes, az egyéb koncessziós társaságokra (pl. EPT) nem. Ezügyben nektek (felhasználók, nethasználók) kéne lépnetek, lehetőleg valami csoport formájában.
Előzmény: Recoil (7)
Recoil Creative Commons License 2000.02.10 0 0 7
Tényleg az EPT-nél is ez a helyzet?
A szindroma nálam is ugyanaz ráadásul nem is 6 óra 1 perctöl ülök a gép elé hanem csak ugy tiz felé de a számla az verdesi a 30000-at rendesen.
Ezektöl aztán távmunkát vállalni.........:(
Brin Creative Commons License 2000.02.10 0 0 6
igy igaz Miss Marple jol tudod.
hetkoznap 18:00-7:00
hetvege 15:00-7:00
ha nem szakitod meg ez 150 kell hogy legyen
kerjen reszletes szamlat akinek gyanus a szamla.
nekem mar volt, hogy elszamlaztak, a kov honapban levontak a kerdeses osszeget.
Előzmény: Miss Marple (3)
pancho Creative Commons License 2000.02.10 0 0 5
Hát, Matáv lehet, hogy suxx, de még mindig a legtöbbet adja egységnyi pénzért (sebességet is figyelembe véve). Meg nem is szokták havonta 2x feltörni. Engem, mint fogyasztót, a többi nem nagyon érdekel.
Lépesméz Creative Commons License 2000.02.10 0 0 4
Giggio,
a kedvezmény nem az Internet account-ra, hanem a telefonra van.
Előzmény: Giggio (-)
Miss Marple Creative Commons License 2000.02.10 0 0 3
Kedveskéim!

A MATÁV kedvezmény 18.00 órától 7.00 óráig tart legjobb tudomásom szerint. Ebben az időszakban bármely helyi hívás 150 Ft kell legyen, ha nincs megszakítva és meghaladja ezt az összeghatárt (ez valahol 1 óra 10 perc környéke). Namost ha ez nem történik, akkor tessék reklamálni.

Puszi

Előzmény: Giggio (-)
Darazs Creative Commons License 2000.02.09 0 0 2
Tudom ajánlani a www.externet.hu oldalt, itt nézz körül.
Szerintem korrektek. Előtte én is Elenderes voltam, de túl sok bocsánatkérő levél érkezett mostanában.... :-)
Előzmény: Andy (1)
Andy Creative Commons License 2000.02.09 0 0 1
Hi G,
A kérdés yo. Talán a 10.00pm-5.00am időpontokban él a kedvezmény, egyébként rizsa. Matáv, L&R suxx!!! Én is LR-es vagyok, de dobbantok, amint szétnéztem a piacon.
pipi Creative Commons License 2000.02.09 0 0 0
g0t0 www.matav.hu
Előzmény: Giggio (-)
Giggio Creative Commons License 2000.02.09 0 0 topiknyitó
Üdv!
Gondoltam itt cserélhetnénk eszmét néhány fontos dologról

1, van-e még 150Ft-os kedvezmény
2, ha van akkor az csak Matávnetes előfizetőket érint vagy bárkit (én pl. elenderes vagyok)

Csak azért kérdem mert érdekes mód túl nagy a számlám ahhoz képest, hogy csak 150Ft-ba kerül este 6-tól tízig a Net!!

Várom a hozzászólásokat!!

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!