Nyilván tudják, hogy tiltott gyümölcs.:) Az, hogy szőrös lesz a ruha, már nem is érdekel, ezen már túl vagyok:-), csak szerencsétlen szárító előbb-utóbb meg fogja adni magát. Nem egy 5-6 kilós macska fekvőhelyének készült nyilván. Hateya mélyedést feküdt ki mindegyik szintjén.
Szerintem a ruhák nincsenek ellenükre rajta. Nem hátráltatják őket, sőt, több előnye is van. Nem vág annyira a drót, és mindenekelőtt rendkívül jól össze lehet mindent szőrözni. Elsősorban a fekete cuccokat lehet aztán boldog megelégedéssel söprögetni, vagy struccba bújt fejjel - "á, ez nem is szőrös!" - hordani.
Szia, Csacsi! Melyik szogáltatónál vagy? Én is gondolkozom a váltáson, bár én elégedett vagyok, viszont jó lenne egy olcsóbb, de ha neked ennyire rossz a tapasztalatod, akkor azt elkerülném.
Szia, Flami! Nem tudom, mér van ez a ruhaszárító-mániájuk. Pedig szerintem nem lehet annyira kényelmes, mint az a durván 4 fekvőke és 2 fekvőkosár - hogy az ágyról-székről ne is beszéljek. Nekem is rendszeresen ott döglik valaki a száradó ruhák tetején, és örüljek, ha nem arra megyek haza, hogy össze van omolva az egész, és a száraz-félszáraz ruhák kisebb hegységet alkotnak, miközben egy darab alig használt macska tanyázik a kupacon teljes lelkinyugalommal. Eddig még nem tört össze semmit a szárító, pedig közel van az erkélyajtóhoz (máshol még annyi hely sincs). Ja, nem beszélve arról, hogy Dániel is marhára boldog, mikor a fekete pólói a vértanúi az eseteknek...
Szép jó reggelt! Honesty totálisan úgy néz ki, mint Szerénke a Frakkból!:-)
Tegnap este megyek haza és két bűnbánó képű macska fogadott. Na, elindultam szétnézni, mi semmisült meg. Hát feldöntöttek a kb. 170 centis ruhaszárítót, a szoba közepén hevert. Anyagi és személyi kár nem történt.:) Itt egy régebbi kép a főkolomposról.
Szia, Meoi! Itt 7 fok volt hajnalban, de most sem lehet sokkal több 10-nél. Szinte hihetetlen, hogy hetekig meg majd' megdeglettünk. Állítólag max. 15-17 fok lesz nálunk ma. Enyhén csepergős az idő. Végül is nekem való...:)) Jobban bírom, mint a hőséget. Irigylem a cicákat, már biztos bevágták a szunyát otthon.
Jó reggelt! Teszek majd fel képeket de már megint nincs otthon net :( 21.-e óta vagyok másik szolgáltatónál de ebből eddig 2 napig volt net :( Az ártatlan pofi ördögöt takar :D A másik két kuttyom egy boxer meg egy keverék. Én maccsaim csak az első óracsörgés után kezdenek el rodeózni...de akkor őrült tempóban a fejünkön és mindenhol :D
Szép reggelt Cicabarátok! Szia, Sárkányka, itt is hűvösebb van, de süt a nap és szép időnek látszik! Pocak ma nekem is jelezte már ébresztő előtt, hogy szerinte idő van - főleg reggeli! :)
Jó reggelt, macskások! Szia, Meoi! Igen, a kakaóscsiga Haramia kedvenc póza.:) Hony fél 5-kor oldalamra ült, és visszafogottan jelezte, hogy éhes. Mikor még fél órát alhattam volna... így sikerült megint csak 5 órát alvadnom. Nálunk hideg van és esik. Csak ezt a napot bírjuk ki...
Óóó, nagyon szép, csinos! Aranyos kis pofija van, s az utolsó képen, ahogy néééz...!:) De az se kutya - illetve az... -, ahogy az utolsó előtti reptében kaptátok el a fülét...:)
A hold - macska volt. Kell erre bizonyosság? hiszen még most is megugatják a kutyák és a kutyuskák,
Ha ott ül kevélyen az ágak hegyében, vagy: hátával sarlóz a kemény tövében, vagy: gebeszkedik a lombok begyében, hát még, amikor puhán - macskatalpon - átsettenkedik a holdfény a szobán, vagy az udvarokon a hold- világa. Futnak is a kutyák, s a kutyuskák az inaló holdfény nyomába. S így lehetett, hogy egyszer fölfutott az égigérő fára, az éjre, hiszen mi mások lennének a vöröslő csillagok, mint megvarasodott macskaköröm- nyomok, mivel körbeforrt az éjszaka fekete háncsa.
Ezért a kutyák dühösen: Vau, Vau! S a hold nyűgösen: Nyau, Nyau! Azaz nem is szól, csak összegömbölyödik szerényen, és mosolyog, mosolyog az egészen.