Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 100
Igen, Szerénke egy bűbáj. Én meg egy régi kollégánk szerint Lukrécia voltam.:) Biztos a hajam miatt, természetesen.
Előzmény: flamingán (96)
flamingán Creative Commons License 2009.05.29 0 0 99
Nyilván tudják, hogy tiltott gyümölcs.:)
Az, hogy szőrös lesz a ruha, már nem is érdekel, ezen már túl vagyok:-), csak szerencsétlen szárító előbb-utóbb meg fogja adni magát. Nem egy 5-6 kilós macska fekvőhelyének készült nyilván. Hateya mélyedést feküdt ki mindegyik szintjén.
Előzmény: Bűvössárkány (94)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 98
Nem látszik rajta különösebb bűntudat...:))
Előzmény: flamingán (91)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 97
Szerintem a ruhák nincsenek ellenükre rajta. Nem hátráltatják őket, sőt, több előnye is van. Nem vág annyira a drót, és mindenekelőtt rendkívül jól össze lehet mindent szőrözni. Elsősorban a fekete cuccokat lehet aztán boldog megelégedéssel söprögetni, vagy struccba bújt fejjel - "á, ez nem is szőrös!" - hordani.
Előzmény: meoindil (92)
flamingán Creative Commons License 2009.05.29 0 0 96
Szerénke az abszolút kedvencem.
Előzmény: meoindil (93)
meoindil Creative Commons License 2009.05.29 0 0 95
    Szia, Csacsi!
    Melyik szogáltatónál vagy? Én is gondolkozom a váltáson, bár én elégedett vagyok, viszont jó lenne egy olcsóbb, de ha neked ennyire rossz a tapasztalatod, akkor azt elkerülném.
Előzmény: csacsi1976 (88)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 94
Szia, Flami!
Nem tudom, mér van ez a ruhaszárító-mániájuk. Pedig szerintem nem lehet annyira kényelmes, mint az a durván 4 fekvőke és 2 fekvőkosár - hogy az ágyról-székről ne is beszéljek. Nekem is rendszeresen ott döglik valaki a száradó ruhák tetején, és örüljek, ha nem arra megyek haza, hogy össze van omolva az egész, és a száraz-félszáraz ruhák kisebb hegységet alkotnak, miközben egy darab alig használt macska tanyázik a kupacon teljes lelkinyugalommal. Eddig még nem tört össze semmit a szárító, pedig közel van az erkélyajtóhoz (máshol még annyi hely sincs).
Ja, nem beszélve arról, hogy Dániel is marhára boldog, mikor a fekete pólói a vértanúi az eseteknek...
Előzmény: flamingán (91)
meoindil Creative Commons License 2009.05.29 0 0 93
    Az tény, hogy Hony a testetöltött Szerénke-szelídség!
Előzmény: flamingán (91)
meoindil Creative Commons License 2009.05.29 0 0 92
    Szia, Flami!
    Hát bizony így járnak azok a gazdik akik nem eléggé stabil cicafüggőágyat szereznek be! Ráadásul azt is teleaggatják ruhákkal! :)
Előzmény: flamingán (91)
flamingán Creative Commons License 2009.05.29 0 0 91
Szép jó reggelt!
Honesty totálisan úgy néz ki, mint Szerénke a Frakkból!:-)

Tegnap este megyek haza és két bűnbánó képű macska fogadott. Na, elindultam szétnézni, mi semmisült meg.
Hát feldöntöttek a kb. 170 centis ruhaszárítót, a szoba közepén hevert.
Anyagi és személyi kár nem történt.:)
Itt egy régebbi kép a főkolomposról.
Előzmény: Bűvössárkány (89)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 90
Szia, Csacsi! Akkor jól kifogtad! Bízzunk benne, hogy csak a kezdeti nehézségek...
Az jó, ha megvárják a "kölkök" az óracsörgést... irigylésreméltó.:)


Előzmény: csacsi1976 (88)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 89
Szia, Meoi! Itt 7 fok volt hajnalban, de most sem lehet sokkal több 10-nél. Szinte hihetetlen, hogy hetekig meg majd' megdeglettünk. Állítólag max. 15-17 fok lesz nálunk ma.
Enyhén csepergős az idő. Végül is nekem való...:)) Jobban bírom, mint a hőséget.
Irigylem a cicákat, már biztos bevágták a szunyát otthon.

(régebbi szkennelt képek)
Előzmény: meoindil (87)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 88
Jó reggelt!
Teszek majd fel képeket de már megint nincs otthon net :( 21.-e óta vagyok másik szolgáltatónál de ebből eddig 2 napig volt net :(
Az ártatlan pofi ördögöt takar :D A másik két kuttyom egy boxer meg egy keverék.
Én maccsaim csak az első óracsörgés után kezdenek el rodeózni...de akkor őrült tempóban a fejünkön és mindenhol :D
meoindil Creative Commons License 2009.05.29 0 0 87
    Szép reggelt Cicabarátok!
    Szia, Sárkányka, itt is hűvösebb van, de süt a nap és szép időnek látszik! Pocak ma nekem is jelezte már ébresztő előtt, hogy szerinte idő van - főleg reggeli! :)
Előzmény: Bűvössárkány (86)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.29 0 0 86
Jó reggelt, macskások!
Szia, Meoi! Igen, a kakaóscsiga Haramia kedvenc póza.:)
Hony fél 5-kor oldalamra ült, és visszafogottan jelezte, hogy éhes. Mikor még fél órát alhattam volna... így sikerült megint csak 5 órát alvadnom.
Nálunk hideg van és esik. Csak ezt a napot bírjuk ki...
Előzmény: meoindil (85)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 85
    Jó éjszakát, Cicabarátok!
    Szia, Sárkányka! Nicsak, kakaóscsigacica!
Előzmény: Bűvössárkány (84)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 84
Jó éccakát!:)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 83
    Szép estét, Cicabarátok!
    Szia, Csacsi!
    Nagyon helyes kutya! Láthatunk majd képeket a többiekről is?
Előzmény: csacsi1976 (80)
flamingán Creative Commons License 2009.05.28 0 0 82
Az utolsó képen milyen ártatlan képe van!:))
Aranyos nagyon.
Előzmény: csacsi1976 (80)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 81
Óóó, nagyon szép, csinos! Aranyos kis pofija van, s az utolsó képen, ahogy néééz...!:)
De az se kutya - illetve az... -, ahogy az utolsó előtti reptében kaptátok el a fülét...:)
Előzmény: csacsi1976 (80)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 80
Na másik forumon megtaláltam pár képet a dogomról, de frisset majd otthon csinálok mert most olyan mint egy kistehén :D jövő péntek körül szül.
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 79
    Pocak tigris, az etetőtálka réme! :D :D :D
Előzmény: Bűvössárkány (78)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 78
Ezt én is réééégóta szeretem. Szoktam is mondani az enyéimnek az utolsó versszakot... pedig ők nem annyira tigrisek, mint Pocakék. De akkor is.:)

Előzmény: meoindil (74)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 77
    Várjuk azokat is!
Előzmény: csacsi1976 (76)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 76
Kuttyokról majd rakok otthonról ha sikerül :)
csacsi1976 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 75
Óóóó ez a kedvenc versem :D gyerekkoromban meg voltam győződve róla hogy előző életemben tigris voltam :)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 74
    Szia, Sárkányka!
    Szép rajz egy iskolástól!

    Nekem pedig a képről ez a vers:

    William Blake
    A tigris

    Tigris! Tigris! éjszakánk
    erdejében sárga láng,
    mely örök kéz szabta rád
    rettentő szimmetriád?

    Milyen katlan, mily egek
    mélyén gyúlt ki a szemed?
    Szárnyra mily harc hőse kelt,
    aki e tűzhöz nyúlni mert?

    Milyen váll és mily müvész
    fonta szíved izmait? És
    mikor elsőt vert szived,
    milyen kar s láb bírt veled?

    Milyen pöröly? Mily vasak?
    Mily kohóban forrt agyad?
    Mily üllőre mily marok
    törte gyilkos terrorod?

    S amikor befejezett,
    mosolygott rád a mestered?
    Te voltál, amire várt?
    Aki a Bárányt, az csinált?

    Tigris! Tigris! éjszakánk
    erdejében sárga láng,
    mely örök kéz szabta rád
    rettentő szimmetriád?

    (Szabó Lőrinc fordítása)



Előzmény: Bűvössárkány (72)
meoindil Creative Commons License 2009.05.28 0 0 73
    Bella István
    A Holdról

    A hold - macska volt.
    Kell erre bizonyosság?
    hiszen még most is
    megugatják
    a kutyák és a kutyuskák,

    Ha ott ül kevélyen az ágak hegyében,
    vagy: hátával sarlóz a kemény tövében,
    vagy: gebeszkedik a lombok begyében,
    hát még, amikor puhán - macskatalpon -
    átsettenkedik a holdfény a szobán,
    vagy az udvarokon a hold- világa.
    Futnak is a kutyák, s a kutyuskák
    az inaló holdfény nyomába.
    S így lehetett, hogy egyszer
    fölfutott az égigérő fára, az éjre,
    hiszen mi mások lennének a vöröslő csillagok,
    mint megvarasodott macskaköröm- nyomok,
    mivel körbeforrt az éjszaka fekete háncsa.

    Ezért a kutyák dühösen:
    Vau, Vau!
    S a hold
    nyűgösen:
    Nyau, Nyau!
    Azaz
    nem is szól,
    csak összegömbölyödik
    szerényen,
    és mosolyog, mosolyog
    az egészen.



Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 72
Egyik kedvencem ez a vers.:)
A képről meg ez jutott eszembe:


Kéry Lilla ált. isk. tanuló alkotása. Jelen 1200 példányban nyomódó iskolaújságom egyik rajza...
Előzmény: meoindil (65)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.28 0 0 71
Flamiiiiii!:D:D:D! Ez az utolsó mondat olyan bélás volt!
Nálunk padló-, illetve kaspóhalál lett a növényzetek vége. Ámen...
Előzmény: flamingán (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!