Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.01.19 0 0 882
Ahoj Repzongoristák, maffiózók és zawuluk !

Sajnálattal jelentem, hogy elbúcsúztam a fórumtól és a repzong lista 14-es rajtszámát ezennel visszaadom.

De visszatérek még egyszer, legkésőbb mire a sasmalacok bajnokok lesznek ! :-)

Addigis a nagy Manitu legyen mindannyiotokkal !

bye

Donneck

Nisa Creative Commons License 2000.01.12 0 0 881
Tarts ki, dekóder kedves!
És egy jó nagy kalappal....
Előzmény: dekóder (879)
alfalfa58 Creative Commons License 2000.01.12 0 0 880
Jéééé! :-)
Előzmény: dekóder (879)
dekóder Creative Commons License 2000.01.12 0 0 879
Hiányoztok...
De már csak néhány nap...
:-)
Mulan Creative Commons License 2000.01.12 0 0 878
Doki kezeibe adtam, megígérte, hogy eljuttatja...
Előzmény: Pásztörperc (877)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.01.12 0 0 877
Még nem — gondolom, majd a köv. találkozón (díszhelyet már biztosítottam számára).
Előzmény: Mulan (876)
Mulan Creative Commons License 2000.01.12 0 0 876
Az eredeti végülis eljutott Hozzád?
Előzmény: Pásztörperc (874)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 875
Mi is szoktunk ilyet, ez amolyan barinstorming-nak hangzik, amiben a storming az abból áll, hogy az egyedek viharos tekintettel néznek egymásra, kinek jut végre egy értelmes gondolat az eszébe. Na most a brain-re nincs tippem.. :-)

hau

Előzmény: GLászló (873)
Pásztörperc Creative Commons License 2000.01.12 0 0 874
Köszönöm, köszönöm!

Szuemélyi kultusz rulez! Ah, régi szép idők, mikor mégi ifjú voltam és sztálinista! (Ah Volga, kontuszovka, ha én mége egyszer ott lehetnék!)
Pásztörperc önnön, virtuális kezét szorongatva, és mélyen hajlongva, balra el: ő az, aki úgy megy mindig balra, hogy mindig balról jön

Előzmény: Törölt nick (870)
GLászló Creative Commons License 2000.01.12 0 0 873
Én meg ma próbálom ki.
(Igaz, az nem sörözde, hanem "restaurant", meg nem Budakeszin van, hanem a Hármashatár-hegyen, és nem vacsora, hanem ebéd, ráadásul nem tatárt kapunk és munkamegbeszélésnek hívják (1/2 10-től este 1/2 7-ig!!??)- de emiatt előreláthatólag egész nap nem leszek. Ez a jó oldala a dolognak - számotokra.)
Egy zawulu szólás most igen ideillő:
"Pho wattha sekulo dtto mi pokhos etoru"
Vagyis nyers fordításban: "ha eszedbe jut valami, örülj a ritka alkalomnak".

Za Wulu

Előzmény: Törölt nick (872)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.12 0 0 872
Tegnap én is kipróbáltam azt a bizonyos sörözdét keszin. Igen ízletes volt a tatár beafstekjük és a sör is isteni volt.... :-)
Turulmadár Creative Commons License 2000.01.11 0 0 871
Égi Áldás!

Ha addig kiheverem a megpróbáltatásokat, feltétlenül... ;-)

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Nisa (860)
Mulan Creative Commons License 2000.01.10 0 0 869
Gala, kedves, SZVSZ Prion világosan elmagyarázta, hogy hirtelen felindulásban a fejéhez kapott, a tenyere pedig úgy lett tejszínhabos, hogy megpróbálta röptében megakadályozni a katasztrófát, de a gesztenyepürének jobbak voltak a reflexei.
Előzmény: Törölt nick (859)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.01.07 0 0 867
Halihó mindenkinek!
Mint az estve is említettem, undorító dolog, amikor az ember (sőt én is!:-))) kénytelen dolgozni, ahelyett, hogy fontos dolgokkal foglalkozna, mint a Fórum olvasás-írás, de mit lehessen tenni.
Ezért röviden csak annyit , hogy most is nagyon jó volt veletek és újfent sajnálom, hogy nem sikeredett jó néhány kedves, vagy kedvelt nickkel csevelyni.
:)))))))))))
akkorcsakmi
Maminti Creative Commons License 2000.01.07 0 0 866
Miért Galácska, ha egyszer Prion orra hegyére is került egy tejszínhabpötty? :))) Nagyot alakítottunk, azóta is csodálom, hogy EnDDoc nem hányt minket kardélre... :)

Nekem Prion pásztörórája is nagyon tetszett!

Jó volt újra köztetek, most megint kipolitizáltam magam egy hónapra... :)))

Előzmény: Törölt nick (859)
Geyza Creative Commons License 2000.01.07 0 0 865
Nagyon hangulatos volt!
Tán nem volt akkora tömeg, mint a múltkor, de épp emiatt nekem még jobban tetszett.
Üdv mindenkinek!
Engels Creative Commons License 2000.01.07 0 0 864
Az álmosságos elvarázslat azért is jó, mert az ember lánya (ember fia) soha nem tudhatja, hogy éppen ébren van-é avagy sem, annyira király (sirály, rojál etc) a Dasein. No jó, amikor az ember éppen barna sört iszik, és gyönyörű hölgyet vesz körül, akkor inkább szeretne hinni annak, hogy objektíven van, mintsemhogy nincs...

Hát ez volt tegnap a Favoritban ;-)

Előzmény: Törölt nick (863)
eomer Creative Commons License 2000.01.07 0 0 862
Gala, Drága!

Sajnálom, hogy nem lehettem ott. Megkaptad a tojás-receptet? Ha igen, küldd, és felteszem. (Nem a jövő héten, mert akkor nem leszek net-közelben.)

Előzmény: Törölt nick (861)
Nisa Creative Commons License 2000.01.07 0 0 860
Jobbulást, Geo kedves! Hiányoztál ám nagyon, meg Zsorzsi, kaviat, és GLászló és bocsánat, aki nem jut eszembe,
Jól sikerült a tegnap este is, legalábbis én jól éreztem magam, Gala királynő még fényképeket is elkövetett, remélem, nem vagyok rajta egyiken sem.
Kiderült, hogy nemcsak Mulan a kedves tettestársam versben és receptekben, hanem Prion nevű leánykája is a kémiában - nagy örömömre.
Szegény Turulmadarat keményen próbára tettük, remélem azért továbbra is jönni fog.
Ja, és el nem felejtsem, láttam képeken Maminti gyönyörű cicáit.
Valamint elolvashattam és jót mulathattam Pásztorpörc irodalmi munkásságának igen szellemes darabjain.
Szóval jó volt!
Előzmény: Törölt nick (857)
And67 Creative Commons License 2000.01.06 0 0 858
Úgy néz ki, 7-re már nem érek oda, ha sikerül egyáltalán. :-(
eomer Creative Commons License 2000.01.06 0 0 856
Hölgyek/Urak,

Valszeg én sem tudomtiszteletemet tenni... :-(((( No, majd jövő honapban... Jó szórakozást!

Turulmadár Creative Commons License 2000.01.06 0 0 855
Úrnőm!

Ha nincs akadálya, én is szívesen csatlakozom a díszes társasághoz. Azaz

53. Turulmadár

Jó? ;-)
Nem tudom mikorra tudok odaérni, de attól nem félek, hogy 9-10 magasságában ne találnék már senkit. =)

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Törölt nick (840)
HJM Creative Commons License 2000.01.06 0 0 854
Szia kavi testvér!

Má' meggin lazzíttassz? :-))

Direkte hónnap ellejérre rakod a semmirre sellyó statistikák készítését mi?
;-)))))

Azé' gyere ha tucc!
;-))

Előzmény: kaviat (853)
kaviat Creative Commons License 2000.01.06 0 0 853
mindenkinek jó mulatás jó szórakozást kivánok de mivel behaltam a melóval nem tudok ma veletek lenni :(( de majd next time :))..

.kav]4t

medwe Creative Commons License 2000.01.06 0 0 851
johigya govagyinyi (urdu)

;o))))

Előzmény: GLászló (850)
GLászló Creative Commons License 2000.01.06 0 0 850
Az a jó a szabadságban, hogy szabadságomban áll mindig bejönni a munkahelyemre.
Persze van ennek előnye is. Karácsonyra lányainktól élő ajándékot kaptunk.
Beköltözött hozzánk végleg Csufi, a 12 hetes mopsz-lány. (Gyöngébbek kedvéért a mopsz egy kutyafajta, ami legalább annyira csúnya, mint amennyire bájos.) Csufi feldúlja az életünket, összepisili a lakásunkat, széttépi a dolgainkat és mindezt úgy teszi, hogy az ember mosolyogva nézi. Most azért jólesik, hogy nincs körülöttem, valahogy bátrabban lépek, nincs mellettem kutya, vagy kutyapisi, amibe beletrafálnék a ménkű nagy lábaimmal.
Egy zavulu mondás jut róla eszembe:
"Kolber thrafu pigmush, villoh stakura" - vagyis nyersen fordítva: pisibe lépni nem akkora szerencse, mint amilyennek elsőre látszik.
Shatterhand Creative Commons License 2000.01.06 0 0 849
Kedves George Sand !
Mindig korán fekvő és korán kelő voltam -kora hajnal ill. délután - ezért a késő délutáni Találkozóra is el tudok ma menni reggeli után.
:-) Üdvözlettel :
Pozdorjakéz
Előzmény: Törölt nick (843)
George Sand Creative Commons License 2000.01.05 0 0 848
Gala, majd szólunk Gógl Árpádnak, hogy most a gyógyszertámogatás többedik variációja után esetleg a szállításoddal is törödhetne :)))
Előzmény: Törölt nick (845)
George Sand Creative Commons License 2000.01.05 0 0 847
Kedves Pethor,
Az idegelme taglalásába nem mennék bele, bár épp most forgattam S. Freud élete képekben és szövegekben c. könyvét...

Mi tartjuk magunkat hagyományainkhoz - boldogabb helyeken az ilyeneket konzervatívoknak hívják.
De, mint tudjuk a név sosem tükrözi a viselője igazi valóját.

Előzmény: Törölt nick (846)
Törölt nick Creative Commons License 2000.01.05 0 0 846
Vigyázz Zsorzsi !
A dakoták - ellentétben a zawulukkal - az őrülteket szent emberként tisztelik .... :-)))
Előzmény: George Sand (844)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!