Keresés

Részletes keresés

Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.07.31 0 0 12

"Kinek a heavy metál, kinek a klasszikusok."

 

Kinek meg mindkettő. :)

Előzmény: duct (8)
Az a bizonyos Balázs Creative Commons License 2004.07.31 0 0 11

"Ez egyfajta beállítottság,elvontság mint pl. aki a borotvált puncikat szereti vagy a formás harisnyás lábakat avagy a csupasz lábakat!"

 

Nem egészen, mert ez már betegség. :)

Előzmény: duct (8)
Vizontolany Creative Commons License 2004.07.30 0 0 10
Egyetértek. Maximálisan.
Előzmény: Gothic (7)


megyebiro Creative Commons License 2004.07.30 0 0 9
???????????
duct Creative Commons License 2000.11.03 0 0 8
Drága barátom M SZaki!
Ha te nem tudod ,hogy neked ebben mi a jó akkor ne is csináld.
Ez egyfajta beállítottság,elvontság mint pl. aki a borotvált puncikat szereti vagy a formás harisnyás lábakat avagy a csupasz lábakat!
Kinek mi okoz izgalmat-vágyat .Ugye nem vagyunk egyformák.Kinek a heavy metál kinek a klasszikusok.Én nem itélem el a homokosokat(mondjuk nem nagyon) és nekik mégis jó!
na ennyi
Előzmény: Master Szaki (6)
Gothic Creative Commons License 2000.11.02 0 0 7
OK, megkíméllek;-))
A Love Bondage mint műfaj, önállóan is létjogosult...de akkor is a BDSM része. Önálló topik-ként - szerintem - el fog merülni, ami igazán kár lenne, mert a love bondage az érzéki, erotikus stílusok (talán) legszebbike. Lehet és érdemes ízlésesen és gyengéden csinálni.
Mindent megadhatsz és megkaphatsz általa, a totális birtoklás és maximális odaadás kinyilvánításának szelíd eszköze.
Duct, aki nem tudja a választ arra, hogy mi is a love bondage, az nem tud neked segíteni...én már bejártam ezt az ösvényt, sajnos sehová nem vezet...

Üdv,
Gothic

Előzmény: duct (-)
Master Szaki Creative Commons License 2000.11.02 0 0 6
Hát én nem tudom, hogy ebben mi az élmény... :-(
duct Creative Commons License 2000.11.02 0 0 5
Hát ez az!
Én azt szeretném megtudni többek közt kinek mit jelent!?
Nekem az amikor két emberke (lehetőleg fiú-lány) bár más sem kizáró ok nem natúr sex-szel hanem különböző segédeszközöket is bevesz az előjátékba,főmenetbe pl.sálakat,köteleket,vibrátort stb. de csak úgy ,hogy a másik fél is beleeggyezik és akarja a dolgot és közben nem okoz fájfalmat a másiknak !!!!!!!! nem pedig úgy ,hogy most megkötözlek asztán jó megb.. akár tetszik akár nem akár fáj akár nem nem számít.
pl. egy ágytámlához kikötött lányt aki bekötött szemmel fekszik meztelenül az ágyon úgy kielégíteni ,hogy nem tudja befolyásolni a partnerét a kezével ,testével addig ingerelni orálisan ,csókolgatni,simogatni(sállal,kézzel) amíg megnem őrül a vágytól gyönyörtől és közben nem tud ellene tenni semmit sem ,hogy siettese a végkifejeltett!
Persze az előjáték után hagyományos sex-be torkollik az egész!
Tehát nálam főleg az előjátékra helyeződik a love-bondage!
egyébb????
Előzmény: Master Szaki (4)
Master Szaki Creative Commons License 2000.11.02 0 0 4
Pontosan mit takar ez a LOVE-Bondage?
Előzmény: duct (-)
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3
Bocs, úgy látszik kicsit elpiszmogtam a dolgot, de hozzám még nem ért át az előző. (Elég gyönge itt a rendszer) Ettől függetlenül nem érdekel a dolog, de máris másodszor írtam a topicba, pedig azt ígértem nem teszem.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: Muffvadász (1)
duct Creative Commons License 2000.11.02 0 0 2
Picim !!
Ezért kár volt koptatni a kezedet!!!
Próbálj neki más elfoglaltságot keresni!
köszike
Előzmény: ControlDenied (0)
Muffvadász Creative Commons License 2000.11.02 0 0 1
Azt hiszem ezen a 0-ázáson kívül nem fogok ide többet írni.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: duct (-)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.02 0 0 0
En nem szeretek benne semmit.
Max. bondage nelkul...az nem 0. De igy...
Előzmény: duct (-)
duct Creative Commons License 2000.11.02 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Úgy gondolom sokakat érint a LOVE-BONDAGE ahol semmi erőszak,korbács,csipeszek csak ami mindkettőtöknek jó!
Várom véleményeiteket ki hogyan szereti ,mit szeret benne.Milyen valós élmények vagy titkolt vágyak ,igények vannak.Ki mit gondol a love-bondage-ről!??
Esetleg videótékák,webhelyek ismertetése mi szem-száj ingere!
Dominánsabb egyedek kiméljenek(alárendeltség és vagy dominencia nem topic kicsit más!!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!