Keresés

Részletes keresés

ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 220
:-))))
Előzmény: Tibbe (150)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 219
Szia Tibbe!

De jó téged is látni. :-)
Nem semmi sztori, még szerencse, hogy működik. :-)
Előzmény: Tibbe (140)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 218
imádom Töpit és Csuszát, de ezt már mondtam párszor. :-))
Előzmény: ody42 (134)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 217
jaj. :-(
Előzmény: flamingán (213)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 216
figyú, mivel én minden nap az ikea mellett jövök el hazafele, egyik nap majd beugrok és veszek Neked, jó? Amikor megyek a hordozóért elviszem majd. :-)))
Előzmény: flamingán (214)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 215
jaj de édes. :-) Enyémek is szeretnek minden zacskót, táskát. :-)
Gala imád táskákba belenézni, hátha van benne valami neki való dolog. Jayden pedig imád ráfeküdni minden táskára, zacskóra.
Előzmény: meoindil (129)
flamingán Creative Commons License 2009.05.30 0 0 214
De-de, nagyon jó volt, csak elfogyott és mostanában nem tudtam eljutni az Ikeába.
Előzmény: ildy.h (211)
flamingán Creative Commons License 2009.05.30 0 0 213
Fúú, én itt kedvesen topikolok és közbe szénné égettem a lecsót!!!:-OOOO
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 212
irigykedem, de nagyon. :-)))
Előzmény: ody42 (121)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 211
még mindig ragasztócsikkal szörtelenítesz? De Te is vettél anno ikeás hengert, az nem jött be annyira?

Előzmény: flamingán (209)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 210
ok, köszi szépen. :-)

Előzmény: flamingán (207)
flamingán Creative Commons License 2009.05.30 0 0 209
Dehogynem!
Én széles ragasztószalaggal szőrtelenítek.
Próbálok világos színű ruhákat venni lehetőleg olyan anyagból, ami taszítja a macskaszőrt.:-)
És fekete kötött dolgok kíméljenek!!
Előzmény: ildy.h (206)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 208
ismerős történet, nagyon ismerős. :-) Enyémek is ilyenek. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (116)
flamingán Creative Commons License 2009.05.30 0 0 207
Szia Ildy!:)
De jó, hogy találkozunk!:)

Persze, nagyon szívesen kölcsönadom a hordozót. Majd megbeszéljük, hogy mikor szeretnéd elvinni. Nekem jövő hét pénteken kell, aztán pedig 13-án, utána bármikor igénybe veheti Jayden úrfi.:-)
Előzmény: ildy.h (198)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 206
imádom a ruhaszárítós képeidet. :-)))

Nem lesznek nagyon szőrösek a ruháid? Nekem is hasonló szárítóm van, de már attól picit szőrösek lesznek, amikor alatta átmennek és hozzádörgölödznek a ruha aljának. Általában mindig be kell vetnem vasalásnál az ikeás csodahengert. :-)
Előzmény: flamingán (91)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 205
jaj de aranyos. :-)
Előzmény: csacsi1976 (80)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 204
:-) Ez is nagyon jó. :-)
Előzmény: meoindil (73)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 203
imádom a tigriseket, ezt a verset még nem olvastam. Nagyon jó. :-)
Ez a vers pont leírta azt, amiért annyira tetszenek a tigrisek. Annyira bájos, szép az arcuk és annyira szimetrikusak a mintázatuk. :-)
Előzmény: meoindil (74)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 202
nem semmik a tv-s történeteid.:-)

Nálunk Gala jött rá régebben, hogy milyen jól lehet üldögélni a tv tetején, de szerencsére mostanában nem megy fel rá.
Jayden hála azé gnek egyszer sem próbálkozott, mert akkor a tv-nek annyi lenne. Nem hiszem, hogy elbírná a 9 kilóját. :-)
Előzmény: flamingán (29)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 201
nagyon édesek. :-)
Előzmény: csacsi1976 (30)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 200
Ezen a gépen ezeket a képeket találtam a macsekokról! :-)

1. Galadriel királylány az ablakban
2. Jayden
3. Cirmi


ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 199
Szia Flami! :-)

Hateyának itt is boldog szülinapot kívánok! :-)

Látszik is rajuk, hogy angyalok, mi mások is lennének. :-)))

Előzmény: flamingán (22)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 198
Szia! :-)


Majd megnézem, hogy ezen a gépen milyen képek vannak, mert sajnos a laptopomat kék halál érte, egyenlőre, de állítólag windows újrainstallálással újraéleszthető.
Vagy majd csinálok friss képeket, és feltöltöm. :-)

Macsekok, jól vannak, Cirmi mostanában lopós macska lett, minden húst ellop az asztalról amit otthagyunk. :-( Pedig régen ő olyan kis rendeske volt.

Az Mc-ket el kell vinnem oltásra, de félek a szokásos hercerurcától. Jayden a nagy ellenkezés mestere.

Tényleg Flami, tavaly felajánlottad, élhetnék vele idén, hogy kölcsönadod a hordozódat? Abba hátha jobban bele tudom rakni Jaydent.

Egyébként jól van mindenki. Gala egy ideje nagyon kis bújós. :-) Kisnyuszinak hívom mostanában. Este ahogy lefekszem tévézni, rögtön jön az ölembe, dagasztani, dorombolni, majd elhelyezkedik és elalszik az ölemben. Jayden meg a kanapé mellett a szőnyegen szokott aludni. Ő meg a macskabörbe bújt kiskutyám. :-))))

Veletek mi újság?
Előzmény: meoindil (196)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 197
Szia Meoi! :-)

Jó téged is látni, hallani rólad. :-) Cicáid nagyon szépségesek. :-)
Előzmény: meoindil (13)
meoindil Creative Commons License 2009.05.30 0 0 196
    Szia, Ildy!
    Örömmel látunk téged is! Mesélj a cicáidról, és nyugodtan pakolj csak fel képeket, hogy láthassuk is őket! :)
Előzmény: ildy.h (194)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 195
Szia Sárkányka! :-)

Utólag nagyon boldog szülinapot kívánok Haramiának is és Honestynek is. :-) Nagyon szép versek, mondjuk én minden versedet nagyon szeretem. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (12)
ildy.h Creative Commons License 2009.05.30 0 0 194
Sziasztok!


Nézegetve a topikokat, micsoda kedves ismerősökre bukkantam ebben a topikban. :-)))
Ugye nem baj, ha néha irogatok ide? :-)))))
meoindil Creative Commons License 2009.05.30 0 0 193
    [color:#6600CC]Kellemes, cicás fimlnézést!/color]
Előzmény: Bűvössárkány (191)
meoindil Creative Commons License 2009.05.30 0 0 192
    Szia, Sárkányka!
    Igen, így van, nagyon anyagfüggő! Általában tudom annyira ciromtalanítani az ingjeimet, hogy nagyon ne legyen feltünő a mégis rajta meradt cicaszőr, de bizony volt olyan ingem, amit többszöri ismételt mosás után sem tudtam már felvenni...
Előzmény: Bűvössárkány (187)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.05.30 0 0 191
Kellemes sütkérezést! Én már kifőztem-sütöttem magam.
Most pedig leheveredek és megnézek 1-2 Hitchcock-filmet, remélhetőleg macskák társaságában.
Előzmény: flamingán (188)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!