Keresés

Részletes keresés

Big Head Creative Commons License 2005.11.23 0 0 6130

szerintem rendben van ez az sms-es dolog (bár néha hülye kérdések jönnek), így legalább kicsit interaktív a műsor

Amúgy a Sport csatorna más (pl. kézi, soccer) élő közvetítéseinél is van ez, igaz ott általában a stúdiós elemzéskor válaszolnak rá 

Előzmény: NB2 (6127)
Big Head Creative Commons License 2005.11.23 0 0 6129

na még 1 érdekes dolog:

(asszem) 2 hete volt ugye a chicago-i csávónak a 108 yardos missed FG return-je

Na most ha ott a lehulló lasztit nem 1 védő, hanem 1 támadó kapta volna el, akkor az TD lett volna nekik?

slowmotion Creative Commons License 2005.11.23 0 0 6128
ja, 16 meccset játszanak. 17 az játékhét van, mert jó pár éve bevezettek egy 'bye week' nevű ötletet, ami által minden csapat pihenhet a szezonban egy hétvégén.
Előzmény: Törölt nick (6110)
NB2 Creative Commons License 2005.11.23 0 0 6127
Értem, hogy nem mentek TD-re, csak más csapatsportágokhoz viszonyítva furcsa.

Sms-ek (magánvélemény): mivel hiába a 2. évad szerintem csalogatni kell a nézőket, és ez, hogy válaszolnak a közönség kérdéseire (még ha azok néha hozzáértőknek idegesítőek), magyarázzák a dolgokat, segít a sportág megismerésében. Majd ha már mi is 25. éve fogjuk közvetíteni, akkor szerintem ezek az sms-ek sem lesznek benne:)
Azért kiváncsi lettem volna az USA-ban egy európai fociközvetítés hogy zajlott, szerintem kb ugyanígy. Főleg, hogy az amik 5x hülyébbek mint mi:)
Előzmény: BéKa_d2 (6125)
slowmotion Creative Commons License 2005.11.23 0 0 6126

hát ha ismerkedsz a sportággal, akkor elmondom, mik a fő szabályok /a többiek véleménye lehet, h eltér :)))))))/

szóval:

 

1. A Cowboys-nak kell szurkolni.

2. ha az 1-es pont nem teljesíthető, akkor a Dallas-nak

3. ha az 1-es és 2-es pont nem tetszik, akkor a tehenészeknek

 de mint mondtam volt, a többiek véleménye lehet, h eltér :)))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (6110)
BéKa_d2 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6125

mér mentek volna TD-re???? egy yardnál is ugyan ezt választtoták volna sőt, valószínűleg 30yardon belül bárhonnan kb. ezt választották volna (max. nyomtak volna néhány tuti bebetonozott belső futást 1-2 yardért...)

 

 

ja, egyébként a számozást se ártana majd vasárnap újra tisztába tenni, mert lehet, hogy én hallottam rosszul, de nekem kicsit pontatlan volt a felsorolás (pl. WR is lehet 20 alatt mg az RB-k is benne vannak a 20-40-es számozásban stb. stb. tudom, hogy nehéz meccset is közvetíteni, meg nfl101-ezni is, de mondjuk az is igaz, hogy szerintem ez az egész nézői sms-ezés tök hülyeség; gondoljátok el, hogy mondjuk Bradshaw-nak nézői sms-eket kellene megválaszolnia; akit érdekel nézzen utána, nem lehetetlen;

ill. a mai alapján újra meg kell mondjam, hogy ennek a menjünk neki a 4-1-nek, és ha nem ment neki az edző, akkor egy konzervatív "barom" dologról is le kellene szokni; egálban saját térfélen a 4. negyedben nincs az a "modern" edző, aki nekimegy; sőt még az ellenfél térfelén se biztos, hogy jó döntés - lásd a Cin meccset; meg nekem hiányzik a végéről egy kicsit bővebb szakmázás, hogy így alakult a meccs, ezt lehet fordulópontnak tekinteni bla-bla-bla, tudom ehhez rendes stúdió kell, meg IDŐ!!! de azért 5-10 percet szeritnem rá kellene szánni és na jó, akkor néhány értelmes sms-re lehetne akár időt is szakítani...)

 

leesett az első hó; Sziget? :-)

Előzmény: NB2 (6124)
NB2 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6124
Nekem valahogy jobban bejött a GB-Min meccs. Utálom ha egy meccsen sok pont van és nincs védekezés.
Egyébként tök furcsa volt nézni, hogy 8 yardnál kb nem mennek rá a TD-re, hanem inkább lepörgetik az időt és "megelégszenek" a field goal-lal. Dehát a biztonság mindenek felett...
fighting Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6123
Kötelező.
Előzmény: NAR (6122)
NAR Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6122
Hello!

A centernek kötelező hátraadnia a snap-nél a labdát vagy csinálhat olyant 4th & 1 -nél, hogy felkapja a labdát és egy yardot előreesik/előretolják a többiek?

Bye,NAR

Sugar602 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6121
Köszi szépen a részletes választ!
Előzmény: lesznyik (6107)
fighting Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6120
High School football.

St. Xavier (Cincinnati) (12-0)
Bombers ousted defending state Division 1 champion for the second time this season -- in overtime -- before a crowd of 35,000.
Last week: Beat Colerain, 12-9 OT
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6119
A SuperBowl-t a 2 konferencia (AFC,NFC) győztese vívja. (1967-óta rendezik)
Mind2 konferencián belül 4 divízió van. A divízió győztesek automatikusan bejutnak a rájátszásba. Ebből a 2 jobbik divízió győztes (konferenciánként) automatikusan divízió elődöntős. A 2 gyengébb divízió győztes pedig a további 2 legjobb csapattal játsza a Wild Card (szabadkártya) meccset. A divízó elődöntőtől kezdve hagyományos egyenes kiesés. Minden továbbjutásról egy meccs dönt, ahol az alapszakaszban jobb mutatóval rendelkező a pályaválasztó.

Tavalyi SB: New England - Philadelphia

Tavalyi konferencia-döntők:
AFC: New England - Pittsburgh (1960-óta rendezik )
NFC: Philadelphia - Atlanta (1933-óta rendezik)

Tavalyi konferencia elődöntők:
AFC: New England - Indianapolis és Pittsburgh - N.Y. Jets
NFC: Philadelphia - Minnesota és Atlanta - St. Louis

Tavalyi Wild Card:
AFC: Indianapolis - Denver és N.Y. Jets - San Diego
NFC: Minnesota - Green Bay és St. Louis - Seattle
Előzmény: Törölt nick (6110)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6118

21/81gól, amíg így megy addig nincs gond a kapott gólokkal.

Azt el kell fogadni, hogy vége a Roy-korszaknak, és vége az álomcsapat építésének, nem fér bele annyi sztár...sajnos...

Na de nem folytatom, mert a sok off miatt kirúgnak...

:))

Előzmény: haromttt (6117)
haromttt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6117
Leszünk még szarabbak is... Kapus és védelem nélkül, tényleg nem rossz a mostani helyünk.
Előzmény: Törölt nick (6115)
haromttt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6116
Néztem én is, hogy a mostani rec.yard leadereknél szinte csak No name sulikból vannak emberek. Talán csak egy USC-s volt. Bár ha azt nézzük, Rod Smith még nem is draftolták, aztán mégis elég sokra vitte.

El tom képzelni, mennyit szenvednek a kommentátorok Samardzijával:)
Előzmény: fighting (6112)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6115

Thx!:))

off: nhl, Colorado?! Az igen!:))

Ahhoz képest, amennyi ember elment jók vagyunk!:))

 

Előzmény: haromttt (6113)
haromttt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6114
Előzmény: Törölt nick (6110)
haromttt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6113
Egy kis reklám magunknak:)
Itt mindent megtalálsz
http://nfl.hu/modules.php?name=Content&pa=list_pages_categories&cid=1
Előzmény: Törölt nick (6110)
fighting Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6112
Szerintem WR poszton most nincs olyan ász, mint RB meg QB poszton. Van néhány, aki jobb az átlagnál, de nincs se Randy Moss, se Terrel Owens a poszton. Majd jövőre lesz.
Jeff Samardzija!!!!:))))
Előzmény: haromttt (6108)
lesznyik Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6111
Foxboro, MA  mellett, Pats country-ban elek.
Előzmény: gumbo (6109)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6110

Üdv Mindenkinek!:)

 

Kérdés, most ismerkedem a sportággal, teccik, hála a sport1-2-nek, mondom én, már tudok mérkőzést is nézni. A csapatok neve már rég ismert, csak belemélyedni soha nem volt időm, és lehetőségem. Most már igen. Az oké ki kicsoda egy csapatban, hogy zajlik egy mérkőzés stb. Egy az ami még nem tiszta, ebben kérném a segítségetek, sajnos időm nincs visszaolvasni, ezért örülnék ha vki írna választ a kérdésemre: az alapszakaszban játszanak 17mérkőzést, azután hasonló a rendszer mint az NHL-ben, hogy 8-8 jut tovább az AFC, NFC-ből? Vagy itt máshogy van, illetve azt tudom a SuperBowl-ig a rájátszásban egy mérkőzést játszanak, és aki nyer az jut tovább.

Köszönöm ha vki írna, hogy zajlik az élet az alapszakaszt követően a SuperBowl-ig.

:))

gumbo Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6109
tudjuk mi a flag foci. Te honnan írsz, melyik államból?
Előzmény: lesznyik (6107)
haromttt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6108
Egy NCAA szakértőt kérdeznék!

Ki most a legjobb WR a collegeban, aki el is megy a Draftra?

Azért kérdezem, mert szvsz biztos hogy recievert húzunk idén 1st roundban, mert Rod lassan visszavonul.
"Szurkolhatok" a Redskinsnek, hogy rosszak legyenek, mert miénk a 1st pickjük:)
lesznyik Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6107

Sugar602!

Egy kis tortenelmi visszatekintes. 1934-ben, az ujdonsult NFL franchise Detroit Lions nagyon jol szerepelt (10:0), viszont csak 12 ezer szurkolo jart atlagban a meccseikre. A tulajdonosuk megirigyelve az orszag egyeb reszein nagy kozonsegsikert arato egyetemi- es kozepiskolai Halaadasnapi meccseket, ugy dontott, hogy ezen a napon megmerkoznek a Bears-sel, amit aztan 91 radioallomas is kozvetitett. Nagy siker volt, a stadion csordulasig megtelt es azota nincs megallas. Dallas 1966-ban csatlakozott Detroithoz. Tehat a 2 meccs Thanksgiving napjan mar hagyomany regota es a Dallas es a Lions kezdemenyesen alapul, nem pedig Taglibue Ur vagy a liga akaratan. Csutortok reggel megyek en is Flag Football-t jatszani (azert flag, mert az utkozeseket csak erintesekkel szinleljuk).

Gyula

Előzmény: Sugar602 (6104)
top_modell Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6106
a hagyományos hálaadási mccsünk valószínú olyan lesz mint a tavalyi... najó talán annyira nem gáz, mert tavaly a Colts rommá vert minket.. most megint kaptunk egy 'nezéz' csapatot. :D
Azért Csütörtökön süttetek egy pulykát anyummal és beülök a stream elé... aztán valszeg kidobom a monitort és kiteszem a félig már emésztésnek idnult pulykát, mert már hányok attól ha 3 és 10re Bryson-nak passzolunk.. Grrrrrr :-|
Matt Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6105
hálaadás?
Előzmény: Sugar602 (6104)
Sugar602 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6104
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy miért lesz csütörtökön 2 meccs is?
JAX Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6103
kopizd be az egészet!

4-1-PHI1 (2:59) E.Manning pass to A.Toomer for 1 yard, TOUCHDOWN.

:)))
Előzmény: Petyalinho (6006)
BéKa_d2 Creative Commons License 2005.11.22 0 0 6102

igaz, rosszul emlékeztem.

 

szegény GB, kíváncsi vagyok Favre vállalja-e jövőre is...

Előzmény: gr657 (6094)
Mamakedvence Creative Commons License 2005.11.21 0 0 6101
á köszi, erre tippeltem :) már nagyon régóta követem figyelemmel az NFL-t, kábé 15-16 éve? éaztán abbamaradt, mert nem volt közvetítés. abbahagyták a Sky Sporton és a Super Sporton is...aztán jött a Sporttévé és megint feléledtek a régi emlékek :) és az volt a fura hogy Houston Oilers és LA Raiders és LA Rams már nincs =) szóval köszi mégegyszer.
Előzmény: haromttt (6099)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!