Keresés

Részletes keresés

Hy Creative Commons License 2002.02.09 0 0 12
Ez a teljes választék?
Én mindenesetre, ha nálunk lesz nőre voksolnák!
Többet ér 1 nő, mint 10 töketlen, férfinak hazudott!
Előzmény: Antisystem (6)
Antisystem Creative Commons License 2002.02.09 0 0 11
Szia alfredoo!

Szerintem azt a Munkáspárt képviselőjelöltjétől kérdezd meg, nekem spec gőzöm sincs róla.
Viszont a megtudtam, hogy a (Torgyánhű) kisgazdáknak is van jelöltjük, csak neki még a nevét sem tudom...

ÜdV

Előzmény: alfredoo (10)
alfredoo Creative Commons License 2002.02.09 0 0 10
antysistem

na akkor mit is akar a munkaspart? es mi a keruleti program?

Előzmény: Antisystem (9)
Antisystem Creative Commons License 2002.02.09 0 0 9
folyt:

MUNKÁSPÁRT - Földes György

ÜdV

Előzmény: Antisystem (8)
Antisystem Creative Commons License 2002.02.09 0 0 8
Hát nem káptalan a fejem péntek éjjel már :-)))
Írd hozzá!

ÜdV

Előzmény: miközödhozzá (7)
miközödhozzá Creative Commons License 2002.02.09 0 0 7
Mi az! Sehol a nevem?!
Előzmény: Antisystem (6)
Antisystem Creative Commons License 2002.02.09 0 0 6
Na nézzük:

FIDESZ/MDF - Németh Zsolt
MIÉP - Esze Tamás
MSZP - Lendvai Ildikó
SZDSZ - Lányi István

jutottak eszembe, de biztosan van még más induló is. A magam részéről - most politikai véleményen túl is - nem szivesen szavaznék Németh úrra.
Ugyanis nem hiszek benne, hogy valaki egy s.ggel képes államcickánykodni is, meg hatékonyan képviselni a kerület érdekeit. Persze más meg káthatja úgy, hogy lobbiérdekből pont ez a jobb...

A másik gond az, hogy Lendvai szintén nagypolitika-esélyes arc szerintem, úgyhogy félő, hogy államcickányból államcickányba esnénk vele...

Független jelölt nem indul idén?

ÜdV

Előzmény: dobka (5)
dobka Creative Commons License 2002.02.08 0 0 5
Fel tudja valaki sorolni, hogy kik a kerületi parlamenti képviselő jelöltek ?
ZsombiGy Creative Commons License 2002.02.08 0 0 4
Na itt is sziasztok!

Próbáljuk meg!

Csak a stílus ne a parlamenti, hanem igazi budafok-tétényi legyen!-))

II.ANONIMUSZ Creative Commons License 2002.02.08 0 0 3
Csodálnám, ha Németh Zsoltnak lenne ideje minden helyi ügyben súgdosni! Ez ugye nem túl hihető! Az inkább, hogy le sem sz*rja, ami itt történik, neki ott a nagypolitika - Budafok csak addig kellett neki, amég bejuttatták.....
Persze nem emlékszem ki volt előtte, de az sem tett sokat az biztos!!!!A XXII. kerület mindíg is egy leírt, távoli tartomány volt és az is maradt!
Előzmény: K.Trout (2)
K.Trout Creative Commons License 2002.02.08 0 0 2
Németh Zsolt most sem polgármester

Papíron Szabolcs Attila, csak éppen úgy táncol, ahogy Németh a fülébe dúdol...

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 1
Németh Zsolt most sem polgármester, hanem országgyűlési képviselő. Semmit nem tudok róla, nem tudom, milyen jól képviseli a kerületi polgárok érdekeit, mit tesz a kerületért. Felmerül a kérdés, hogy egy kerület lakosainak érdemes-e megválasztania egy politikai nagyágyút aki listán amúgyis bejut a parlamentbe, vagy valaki mást kell választani, és akkor a területnek két képviselője is bent lesz.

Kérdés, hogy a nagyágyú súlyos országos- és pártfeladatai mellett tud-e eleget foglalkozni saját kis pátriájával, netán politikai súlya miatt a figyelme megosztása ellenére is többet tehet választókörzetéért.

Egyáltalán, tudják-e az emberek és tudják-e maguk a képviselők, hogy a helyi lakosság mivel bízza meg a képviselőket? Hogy tudja mérni a képviselő, hogy eleget tesz-e a képviseltek elvárásainak és fontossági sorrendjének. A képviselő tudtára adja-e a képviselteknek, hogy szerinte ők mit várnak tőle, hogy az elvárásaikat hogyan mérte fel / kérdezte meg, és azokat ő miképpen teljesíti / teljesítette?

Mellesleg ha még érdekel valakit ez a téma, jó lenne mindig egyértelművé tenni, hogy éppen az országgyűlési vagy az önkormányzati választásról beszélünk. Németh Zsolt például az országgyűlés tagja.

Előzmény: K.Trout (0)
K.Trout Creative Commons License 2002.02.08 0 0 0
Attól függ, hogy akarod e továbbra is Németh Zsoltot polgármesternek...
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.08 0 0 topiknyitó
Előbb országgyűlési, majd nem sokkal később helyi képviselőválasztások lesznek. Sokan még mindig találomra, indulatból vagy érzelemből választanak képviselőt.

Tegyünk egy kisérletet arra, hogy lehet-e ezt a témát értelmesen megbeszélni. Főleg arra keresnék érveket, hogy kit miért IGEN. Jó lenne a sárdobálástól tartózkodni, de ha valaki ellen mégis súlyos ellenérvek vannak, azt lehetőleg röviden, tényszerűen és ha lehet bizonyítékokkal kellene elővezetni.

Kétkedő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!