Szijja, Ginger!:)) Örülök, hogy látlak - nyugodtan gyere, ha ráérsz kicsit, és írjál nekünk a cicáidról, magatokról! Én is örülök, hogy beszélgethetek régi ismerősökkel. Kár, hogy nem bukkantam hamarabb erre a topikra, mert akkor már régebben lett volna esélyünk erre. (Az az igazság, hogy akár topikot is bárki nyithat, de azt nem akartuk... én konkrétan azért, mert van már kettő is, bár más témában, és azért a topikházigazdaság rendszerességet és szabadidőt igényel, valahol meg kell húzni a határt. Bár időről időre többekkel felmerült, hogy az e-mailezésen kívül is milyen jó lenne macskuszokról beszélgetni, meg hogy kivel mi van...)
Jól vannak, elég hiperaktívak:-) A "kicsi " Ginger nagyon játékos és állandóan felpiszkálja a másik kettőt. Szofi néha szokott is adni neki egy-egy fülest, csak úgy nevelés céljából:-)) Lesznek majd képek...
Helyeslem az ötletet... (úgysem vagyok képes tv-t nézni. Csak dvd-t, az általam megszabott csekély szabadidőben... hogy mi köze van ennek a felvételhez? Sok.:))
Szia, Meoi - ez baromi nagy igazság - én is 2,5-3 órát buszozom+gyaloglok naponta, de nyilván ez nem vigasztal senkit, s én is oda lyukadok ki, hogy örüljek, hogy van hova...
Sziasztok! Remélem, a hideg és eső ellenére jól telt mindenki napja. Köszi szépen!:) Bencus a dédimamánál most járt először, így kezdetben eléggé meg volt illetődve, de egy kis alvás és evés után minden rendbejött hangulatilag.:)
Szia Ildy! Akkor biztos jó lesz a doga!:-) Én egyszer beírtam őket egy vizsgadolgozatba, ellenőrzést tartottam a Gömbi Bt-nél, valamint a Hateya Kft-nél. Vagy valami hasonló.:-) És átmentem.:-)
Én ma a Dr. H maraton alatt házi dogát csináltam. Először a hálóban, ott Gala feküdt mellém, szorosasan mellettem aludt, aztán a nappaliban pedig Jayden tette rá a fejecskéjét a combomra. :-)) Nagyon édesek voltak. :-)
Köszi! :) Néztem is, hogy olyan a második kép, mintha egy nagyon kis lavórba hajtogatta volna be magát! De hát mint tudjuk - a cicák a legképtelenebb testhelyzetekben képesek jól érezni magukat! :)
Köszi!:-) Tudom, folyton lavóros, meg vasalódeszkás képeket csinálok, de hát ha ott vannak mindig!:-) A Teréz anyát is köszönöm, én is láttam az újságban! Egyébként tetszik, hogy színesen írsz és csinosan elrendezed a szöveget!:)
Szép napot, Cicabarátok! Szia, Flami! Itt is szomorú az idő... Cicák nálam is az ágyon pihiznek. Én terveztem, hogy kimegyek ma, de ilyen időben nekem sincs sok kedvem sétálni... Sajnos itt bent sem tudok fotózni én sem, olyan kevés fény jön most be. Valóban a legjobb szórakozás ilyenkor az olvasás, vagy berakni egy jó filmet!
Sziasztok, szép napot! Nálunk randa, szürke, esős az idő, brrrr.... akartam fényképezni, de túl sötét van. Cicákok szundítanak az ágyban. Hateyát égre-földre kerestem az előbb, el nem tudtam képzelni, hol lehet: hát a paplan alatt szundított a lelkem. Előtte megebédelt egy kis sonkát, ki kell pihenni, én megértem.:-)
Ildy, Te mondtad, hogy szereted Gerard Butlert? Láttad tegnap Attilaként? Én elhoztam ma a Láthatatlan embert és újra elolvasom. Azt hiszem, csatlakozom is Hateyához.:-) Kellemes délutánt!