Keresés

Részletes keresés

MahatmaC Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1348
Tökéletesen igazad van.
Előzmény: RnD (1347)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1347
Nemcsak a 'bombasztikus' tehetségekkel érdemes foglalkozni (ilyenből évjáratonként egy ha akad amúgyis...) És ilyen fiatal korban az sem egyértelmű még h egy-két éven belül kiből lehet komoly tehetség, stabil válogatott etc...Ezért meg kell próbálni kihozni a junior válogatottakból amit csak lehet, ahhoz pedig meccsek kellenek...
Előzmény: Szellentő (1345)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1346
Vagy mégis van paradox és azt szeretné h egyikük-másikuk több lehetőséget kapjon győri bajnoki meccseken :-)
Előzmény: attus germanicus (1344)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1345
Fiataloktól félnek az edzők,nem merik játszatni őket.Szerintem a junior játékosok ügyesek,de egyik sem igazi bombasztikus tehetség.Kivéve Kovacsics,és ide sorolnám Dajkát aki számomra kellemes meglepetés.
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1344
Szerintem nincs ebben semmi paradox: éppen azért nyilatkozott, mert az fáj neki, hogy a saját nevelése, akikkel Győrben dolgozik/-ott, nem keltek el viharsebességgel.
Előzmény: RnD (1343)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1343

Paradox módon (figyelembe véve hogy RK nyilatkozott erről) azok az U20-as játékosok nem kapnak elég játéklehetőséget, akik az ETO-ban játszanak: Víg, Ogu  (őt szvsz a kerethez számíthatjuk), Hosszu, Deáki és (amíg Győrben volt) Kisfaludy.

A kivétel: Misi.

 

Mondjuk Kisfaludy most Békéscsabán sem játszik túl sokat felnőtt meccseken, de lehet h 'még nincs beépítve' a csapatba.

Előzmény: attus germanicus (1334)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1342
Egyébbként nincsenek elkésve semmiről sem ,fiatalok még.
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1341
Siófokon van két jó kapus,max harmadik lenne.Egyébbként nincsen
nicko Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1340
Siófok..
aranyember001 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1339

Aranyeső!

 

Az ifit erősíti továbbá Hosszú B. és Szalai B.

 

Babett nagy reményekkel ment a Lokihoz, de a mostanság többször parádézó

 

Kazaival nem bír.

Előzmény: attus germanicus (1334)
handball 44 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1338

Tökéletessen osztom a véleményedet! De neki már rég máshol lenne a helye,és ha a sport pályafutását akarja épiteni amihez a tehetsége meg van akkor már nem hiszem hogy arrol kell szolni,hogy ragaszkodok vagy nem az edzömhöz.

Kálmán nagyon jó szakember reméljük össze tartja a válogatottat,hisz igazán nagy tehetségek találhatok benne.

Ami még igazán nagy kérdés lesz hogy Ogu,és Vig hova lesznek kölcsön adva és ott mennyi játék teret kapnak a fejlödésükhöz.

Előzmény: attus germanicus (1336)
Cseszi75 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1337
Vivi egyre többet véd, bár tény, hogy közel sem annyit mint, amikor Pécsen végigvédte az NB I-ez
Előzmény: attus germanicus (1334)
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1336
Biztos én sem lennék ebben, de inkább fogadnék arra, hogy igen, mint arra, hogy nem. De innen kezdve tulajdonképpen azt leszögezhetjük, ő az, aki ott akar maradni, és nem arról van szó, hogy senki nem érdeklődik utána az első osztályból, tehát a Kálmán által mondottak őrá sem érvényesek.
Előzmény: handball 44 (1335)
handball 44 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1335
Én abban sem lennék biztos,hogyha jövöre vállalja az Újbuda az NB/I-et akkor is eligazolna Janurik.
Előzmény: attus germanicus (1334)
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1334

A tavalyi EB-ezüstérmes U19 válogatottból, ha nem is stabil kezdő, de rendszeresen játszik NBI-es felnőtt bajnokságban:

Kovacsics, Hornyák, Szögi, Dajka, Tamás, Horváth (6)

Rendszeresen játszik külföldi felnőtt bajnokságban, és a BL-ben:

Zácsik, Léránt (2)

NBIB-s csapat igazolt játékosa, és ott rendszeresen játszik felnőtt bajnokságban:

Turcsányi, Janurik, Drávai (3)

Plusz Mátéfi Kisfaludyt valószínűleg nem az ifi kedvéért öltöztette lilába, de egy-két forduló alapján még korai nyilatkozni.

 

Véleményem szerint 18-20 éves lányoknál ez egyáltalán nem rossz arány. Azért lássuk be, hogy elég jó átfedéssel a felsoroltak adták annak a válogatottnak a gerincét. Aki ott jól teljesített, de ma javarészt ifiben meg kispadon kap szerepet, az szerintem két játékos: Vig és Deáki. Ami még érdekes lehet, hogy a másodosztályú csapatok játékosai miért vannak pont ott, ahol. Janurik tudtommal erősen ragaszkodik a jelenlegi edzőjéhez, bár azt gondolom, ha az Újbuda nem vállalná jövőre az NBI-et, akkor ő eligazolna onnét.

Cseszi75 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1333
Meg Kisfaludy Csabán, Meg Heg Hornyák Debrecenben
Előzmény: sanyipapa (1332)
sanyipapa Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1332
meg Horváth B Fehérváron
Előzmény: sanyipapa (1331)
sanyipapa Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1331
......meg Kovacsics Győrbe, meg Szőgi Csabán, meg Tamás K Vásárhelyen.
Előzmény: Szellentő (1330)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1330
Jól látja Kálmán a helyzetet,nem játszanak a fiatalok a felnőttcsapatokban,kivétel a Fradiban.Jelenleg Dajka Betti a legügyesebb a juniorok között,de Kálmán valószínű tavaly nem így gondolta mert állandóan ő volt a kimaradó.Szerintem most is vannak ügyesek sok csapatban,csak nem érdekel senkit.Macera a keresgetés.
plüsmacko Creative Commons License 2010.02.13 0 0 1329

Ez nagyon szomorú!

Azért ennél sokkal többre lenne érdemes ez a válogatot keret!

Előzmény: V-Man (1328)
V-Man Creative Commons License 2010.02.12 0 0 1328
mtiborpost Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1327
Tisztelt szurkolótársaim!

Akármi is történik a világvége kivételével, 2010 januárjában meg fog alakulni a Vasas SC Fan Club egyesület. Nem nézhetem, nem nézhetjük tovább kedvenc egyesületünk állapotát.

A Fan Club megalapítása kettős szerepet fog betölteni. Az egyik, hogy közel viszi a Vasast az emberekhez, hiszen feladata lesz a közös szurkolás megszervezése és összehangolása a Vasas SC részvételével folyó nemzetközi és hazai versenyeken, mérkőzéseken, stadionon belül és kívül.

Találkozók szervezése a Vasas, illetve annak tisztségviselői és sportolói részvételével. Közönségtalálkozók szervezése. Ajándéktárgyak készítése, és osztása. Nem utolsósorban pedig a Fan Club -mint hivatalos civil szervezet- természetes partnerének tekintené a Vasas mindenkori tisztségviselőit és menedzsmentjét, és velük az együttműködésre törekedne. Kifejlődhetne egy kétoldalú hatékony munka, amelyben a Vasas a segítséget és a sportot szolgáltatná, a Fan Club pedig önmaga lenne a marketing, a népszerűsítő, és -ha csak kis számban is-, a szurkolókat szállító.

A második a vidéken élő Vasas-szurkolók megszólítása. Már csak matematikailag is sokkal több Vasas drukker él vidéken, mint Budapesten. Külön buszok indításával, autós mérkőzéslátogatással sok mindent el lehetne érni. Például egy Tolna-Somogy-Baranya, vagy egy Békés-Csongrád-Bács-Kiskun háromszögből indulna 3-3 szurkoló autóval a mérkőzésre, és mindegyik vinné még 4 szurkolótársát, akkor megoszlana a benzinpénz, ami esetleg eddig visszatartotta az oda-vissza 500 kilóméteres úttól a szurkolót.

Ha mást nem is tudtam tenni, egy -még nem létező- Fan Clubnak csináltam egy igen elegáns weboldalat, elkészítettem egy megvitatásra alkalmas alapszabályt, tehát mindent, amit egyedül képes voltam megcsinálni, de a kivitelezéshez, a szervezet hivatalos megalakításához mindannyiunkra szükség van. Budapesten és vidéken, mindenhol, Vasas szurkoló családtagok, barátok, ismerősök megszólítása szükséges, hogy legalább 80-100-an legyünk az alakuló ülésünkön, az ország teljes területén el tudjuk kezdeni tevékenységünket.

Összességében a Vasasnak a legnagyobb hiányossága az, hogy nincs hangja. Kérlek benneteket, hogy segítsetek, ha mással nem is, csupán részvételetekkel. A további lelkes munkával, kultúrált szurkolással legyünk mi a Vasas hangja!

Amennyiben érdeklődsz, részt kívánsz venni, megnéznéd a weboldalat, vannak elképzeléseid, javaslataid, elolvasnád az alapszabály-tervezetet, vagy bármi mással tudod segíteni a Fan Club megalakulását és munkáját, írj nekem a post.mtibor@gmail.com címre! Szükség lesz a kapcsolattartásra, összejövetelre, alakuló ülésre van szükség, helyszínkiválasztással, stb...

Köszönöm segítségeteket, üdvözlettel: Módra Tibor
zacefron Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1326
Van valami hír kik vannak a keretben?
hipp-hopp Creative Commons License 2009.12.11 0 0 1325

Szia V-man!

Tudsz esetleg friss keretet,hogy kik mennek hétfön Tatára? Ugy hallottam elég sok lesz a hiányzó az MK és egyéb elfoglaltságok miatt.

zacefron Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1324
Kösz a javítást.Remélem nem ragaszkodik görcsösen senkihez.
Előzmény: V-Man (1323)
V-Man Creative Commons License 2009.12.08 0 0 1323
figyelt ;)
Előzmény: zacefron (1322)
zacefron Creative Commons License 2009.12.06 0 0 1322

Örülök hogy olvashatok uj neveket a keretben.De a Debreceni ifi csapatban is vannak még  ügyes játékosok{Szalai,Hornyák oké}Varsányi ,Dakos,Pácz szintén nagyon ügyesek ,mégse kapnak behívót.Szerintem  megérdemelnék a teljesítményük alapján. Remélem Róth K érdeklődik és lehetőséget ad másoknak is.Figyeljünk a tehetségekre jobban.

Szellentő Creative Commons License 2009.12.06 0 0 1321
Köszi ,mindentudó.
Előzmény: V-Man (1320)
V-Man Creative Commons License 2009.12.06 0 0 1320
behívót kaptak...

ez a tervezett keret:

Oguntoye, Janurik, Sipeki
Tamás, Hajduch
Kovács, Hornyák
Dajka, Szögi
Deáki, Drávai, Busi
Kisfaludy, Horváth
Szalai, Szádvári

de Oguntoye pl. valószínűleg nem lesz sérülés miatt, (nekem Busi is úgy rémlik, hogy sérült)
na meg az általad említett MK-meccsek miatt is lehetnek még itt változások... Horváth Betti is kupázik az edzőtábor ideje alatt a Fehérvárral.
Előzmény: handball 44 (1318)
Szellentő Creative Commons License 2009.12.06 0 0 1319
Kik vannak a keretben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!