Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 386
Hát ahhoz Haramia is kell. Akárki nem ugrálgat a fizimiskádba.
Előzmény: flamingán (385)
flamingán Creative Commons License 2009.06.01 0 0 385
Ettől én is szoktam félni, ráadásul oldalt, meg hanyatt alszom.:-oo
De még eddig a fejem kimaradt.
Előzmény: Bűvössárkány (383)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 384
hát ahhoz több időt kell nálunk töltened. :-) Anyu elől már nem bújik el, de ahhoz az kellett, hogy legalább 10-szer ő adott nekik kaját és egy idő után megszokta. Másnak nem mutatkozik. :-(
Előzmény: flamingán (370)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 383
Egyébként szerencsés vagyok, hogy hason szeretek aludni, mert sokszor ráugrik éccaka is Haramia a fejemre. Na, most ha nem hason alvadnék, ki lehet találni, hogy nézne ki a pofám.
Előzmény: flamingán (382)
flamingán Creative Commons License 2009.06.01 0 0 382
Úúúú...még jó, hogy nem az arcodat találta el!!
Előzmény: Bűvössárkány (380)
flamingán Creative Commons License 2009.06.01 0 0 381
Szia Meoindil!
Ajajj, ezek a cicák nagyon vállalkozó kedvűek mostanában!
Nem csodálom ha megijedt, az összecsukló vasalódeszka baromi nagyot tud szólni!

Gömbi nálunk már megint a tévé tetejére készülődött, mikor lebukott. Mármint felfedeztük.:-)
Előzmény: meoindil (377)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 380
De, beszereztem!:)) Itt-ott vérzik a fejbőröm. Na mindegy, a haj szerencsére eltakarja többnyire, ha épp nem választódik el épp ott...
Előzmény: meoindil (379)
meoindil Creative Commons License 2009.06.01 0 0 379
    [color:#6600CC]Szia, Sárkányka!

    Hát ez nem semmi! Még jó, hogy véletlenül nem szereztél be néhány csúnya karmolást! Én általában olyankor szoktam, mikor valamilyen ugrást elnézneek a cicák, vagy épp megcsúsznak és kétségbeesve kapaszkodnak bármibe./color]
Előzmény: Bűvössárkány (378)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 378
Szia, Meoi!
Nagy jelenet lehetett! Még jó, hogy a vasalódeszka nem vert le közben semmit...

Nálunk most az előbb egy olyan volt, hogy Haramica ráugrott a fejemre... Nem vicc!
Szóval mikor itt ülök a gép mellett, Haramja többnyire a monitor tetején, ami enyhén lejt, foglal helyet. Időnként álmodik, és rúg egyet-kettőt, de most olyan hevesen sikerült, hogy közben elkezdett csúszni hátrafelé, ettől felriadt és halálra rémülten ugrott egy hatalmasat, de útban volt a fejem, így hát azt dobbantónak használta. Hát, nem volt rossz fejbőr-akupunktúra, mit ne mondjak...
Előzmény: meoindil (377)
meoindil Creative Commons License 2009.06.01 0 0 377
    Szép napot, Cicabarátok!
    Sziasztok, Vándor, Flami, Ildy, Sárkányka!

    Nagyon szép képeket raktatok fel! Remélem mindenkinek kellemesen telt a nap!

    Reggel nálunk volt egy kis riadalom:
    Vasaláshz készülődtem, és már felállítottam a vasalódeszkát (- szerencsére a vasaló még nem volt ott!), amikor Pocak mint olyan kíváncsi cica, felugrott rá.
    Na, ezt nem kellett volna! Eddig még nem csinálta, és nem is sejtette mennyire instabil jószág az! Nem tudom, hogy sikerült, de szabályosan fejreállt a vasalódeszka! Pocak meg rémületében, mint akit puskából lőttek ki menekült! Besöpört a szekrény tetején a videokazetták mögé, elő sem került míg elindultam.

    Kellemes estét mindenkinek, jövök még majd!
    Ne feledjétek: 9-kor a Duna Tv-n a Teréz anya film második része!

    Sziasztok!
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 376
Igen, csak jó lett volna, ha Bencus pont nem akkor bőg...:))
Előzmény: flamingán (371)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 375
Kedvenc kajám nekem is.:)
Előzmény: ildy.h (366)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 374
Szép neve van, hogyan... éteri.:)
Bírom én is, ahogy ismerkednek az új kajákkal. Bencus is megkóstolná a... majdnem kiírtam, mit is. Szilvi lelt már a pelenkában a vaskosabbik melléktermékben pl. olyan újságpapírdarabot, amin el lehetett olvasni a betűket!! Imádja a kukoricapelyhet, és az a mániája, hogy belemarkol a zacskóba, a maroknyi kukival kitartja a karját, néz ránk huncutul, majd szétnyitja a markát. Kukik a földre. Onnan mennyivel jobb már felenni, nem?!:))
Előzmény: ildy.h (364)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 373
Köszi szépen.:)
Előzmény: ildy.h (363)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 372
Nagyon tündérek!:) Le sem tagadhatnák, melyik a lány és melyik a fiú. Gala finom, nőies arccal, Jayden pedig férfiasan kemény, "farkasos" pofival rendelkezik.
Előzmény: ildy.h (362)
flamingán Creative Commons License 2009.06.01 0 0 371
Annyira hasonlítasz Anyukádra! Az a négygenerációs kép nagyon jó!:)
Előzmény: Bűvössárkány (348)
flamingán Creative Commons License 2009.06.01 0 0 370
Jól áll nekik a huzat, nagyon szépek!:-)
Remélem, egyszer majd Galadriel úrhölgyet is meg tudom simizni, nagyon vágyom rá!
Előzmény: ildy.h (362)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 369
Szép délutánt és estét kívánok Nektek! :-)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 368
Honesty tekintet tényleg kicsit Galás. :-)))

Nagyon szépek. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (361)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 367
jaj de édesek. .-)
Előzmény: Bűvössárkány (360)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 366
ma mi is nokedlit ettünk csirkepörkölttel és saját salátával. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (359)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 365
:-) Én is azt hittem először, hogy káprázik a szemem, mikor megláttalak benneteket. :-)
Kollegáim is meglepődtek, mikor egyszercsak felpattantam és odarohantam hozzátok. :-)
Azért nem semmi, hogy Ti is és mi is pont ugyanott voltunk, ugyanabban az időben. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (358)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 364
Kislány. Hella a neve. :-) Nagyon szép és nagyon jó kislány. Annyira kis érdeklődő és nyugodt, látszik, hogy az anyja nagyon sokat foglalkozik vele. :-)
Képzeld ettem fagyit, erre majdnem kinézte a kezemből, kérdeztem az anyjától, hogy adhatok e Neki egy picit. Mondta, hogy igen. Az újamra raktam egy picit belőle és ő meg leette a kezemről, közben meg jól megharapta az újjamat. (Most jönnek a fogai)Utána húzta vissza az ujjamat, hogy kér még. :-) Majd meg zabáltam annyira aranyos volt. :-)
Ja meg cuppogott nagyokat a fagyira, hogy ízlik Neki. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (357)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 363
Lányod nagyon hasonlít rád. :-)))

Nagyon jó képek. :-)
Előzmény: Bűvössárkány (348)
ildy.h Creative Commons License 2009.06.01 0 0 362
Hoztam Nektek is képeket! :-)


A pusziszkodós kép a véletlen műve volt. :-)))
Egymás mellett akartam őket lefotózni, de mikor kattant a kép egyszercsak összenóziztak. :-) Az utolsó 2 Gala, a többi Jayden. Galáról elég álmos képek sikerültek. .-)


Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 361
Mintha sütne némi nap...


Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 360
És a szomszédbeli, szeretetre is kiéhezett kutyusok, akiket megetettünk némi csonttal és maradékkal:





Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 359
Anyukám kitett magáért, még ma nem is ettem...
De mire ezeket felteszem, biztos rohanni fogok enni.
Másfél óráig fejtett igazi zsengeborsóleves, kézzel szaggatott galuskával, újzöldséggel, csirkenyakkal és -lábbal (ez utóbbi az én[!!!] kedvemért direkte); tejfölös paprikás csirkemell, kézzel szaggatott nokedli; sült malactarja és sült csirkecomb, majonézes krumplisaláta. Sajnos, a pogácsát, pizzát, házi túrós rétest elfelejtettem lefényképezni...



Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 358
Látszott rajtad, hogy őszintén fülig ért a szád, mikor elénk rohantál! Én meg a meglepitől alig bírtam szóhoz jutni! Egyrészt nagyon váratlan is volt a tali, másrészt meg olyan szépen lefogytál, hogy elsőre azt sem tudtam, mi van...:))
Előzmény: ildy.h (355)
Bűvössárkány Creative Commons License 2009.06.01 0 0 357
De jó!:) Ilyenkor szinte napról napra változnak... Kisfiú, kislány?
Előzmény: ildy.h (349)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!