Keresés

Részletes keresés

Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.20 0 0 292
Rendben van.
Előzmény: Stifler mamája (288)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.20 0 0 288
Azért azt a verset, ha véletlenül rábukkanok, megmutatom. Szerintem neked írta a költő.

Szia, vigyázz magadra :-)

Előzmény: Stifler mamája (287)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.20 0 0 287
Ó, hát tudok én rád haragudni..? :-)

Sejtettem, hogy ha beléd akarok kötni, az indokért keményen meg kell dolgoznom :-)

Talán a legjobb, ha most elköszönök tőled, igaz?

Szent a béke :-)

Előzmény: Sz. Balázs (286)


Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.20 0 0 286
"Nagyon sajnálom, ha így van, mert az én esetemben nem fedi a valóságot. Amúgy is hajlamos vagyok túlagyalni a dolgokat, ezesetben pedig ez hatványozottan így volt."

Nos, így már egész' más. Ez esetben bocsánatodat kérem.

"Van még olyan hibád, amin lehet lovagolni pár napig?"

Pl. a Ló jegyében születtem...

Előzmény: Stifler mamája (285)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.19 0 0 285
Nem emlékszem pontosan, de nagyon el tudom képzelni, hogy ezt sugalltam, mert rendkívül bosszantott a topik férfitagjainak hozzámállása.

Nagyon sajnálom, ha így van, mert az én esetemben nem fedi a valóságot. Amúgy is hajlamos vagyok túlagyalni a dolgokat, ezesetben pedig ez hatványozottan így volt.
És ha soha semmi baj nem fog történni, akkor is fájni fog, hogy erre kényszerültem, de hát az az igazság, hogy olyanok is kellenek, akikkel kontrasztot alkotva a Terézanyuhoz hasonló adottságú nők jól érezhetik magukat :-)
Ugyanis ha minden nőnek egész estét betöltő mellei volnának, már nem is érdekelne senkit...

A topik főszereplője viszont te volnál, nem én... :-)
Van még olyan hibád, amin lehet lovagolni pár napig? :-)

Előzmény: Sz. Balázs (284)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.19 0 0 284
Szándékosan voltam érzéketlen. Épp' TE tüntetted úgy fel sokszor, hogy a dolog ilyen egyszerű.

"Megműtetem, és kész, onnantól kezdve minden OK..."

Sok helyütt ezt sugalltad. Ezért karikíroztalak.

Előzmény: Stifler mamája (283)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.19 0 0 283
Mondd, te tényleg azt gondolod, hogy ez ilyen egyszerű?!!! Megműtetem, és kész, onnantól kezdve minden OK, elfelejtjük?
Kedvesem, én évek alatt voltam képes csak meghozni ezt a döntést, és hiába oldódott meg a probléma (mert az én esetemben így van, köszönöm, jól érzem magam a bőrömben :-) (ja, és nem csak én :-))), azért az mindig benne van a pakliban, hogy valami baj lehet... És baromi igazságtalannak tartom, hogy nekem kell bizonygatnom, hogy teljesen épelméjű vagyok, mert hát nem úgy van ám az, hogy minden ilyen műtéten átesett nő idióta...
Tudom, hogy a te fejedben meg sem fordult, de ha a nagy manipulátor úgy akarja, kerülhettél volna ilyen helyzetbe te is, vagy éppen Terézanyu. Szerinted az az ő érdeme, hogy nagy mellei vannak? Fenét... Ha úgy alakul, hogy ő éli át a sok tépelődést, fájdalmat, mindent, neki sem esne jól, ha valaki röhögve emlegetné a történteket kizárólag azért, hogy egy Balázsnak imponáljon...
Szóval azért ez fájó pont marad, jó lett volna kihagyni, és nem érzem, hogy én tehetnék róla, hogy pont én kerültem ilyen helyzetbe. Gondolhatod, hogy én is jobban örültem volna, ha csak úgy magától, spontán nődögél...

Mindegy, Balázs, ha nem érzed, hogy ez miért érzéketlenség, akkor az empátia, mint olyan, mégsincs olyan közeli ismeretségben veled, mint gondolod...

Előzmény: Sz. Balázs (281)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.19 0 0 282
Most küldtem levelet.

"Amennyit összeoffoltunk a témában..."

A TÉMÁBAN pont nem offoltunk. Csak azon kívül.

Előzmény: Törölt nick (280)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.19 0 0 281
Az a kis pont csak azért volt ott, hogy egyáltalán megjelenjen a "hozzászólás".

"Jóérzésű ember ugyanis nem viccelődik más problémáival."

Még mindig nem értem, hogy milyen problémáról beszélsz. Hiszen az a műtéttel TELJESEN megoldódott, vagy nem?

Előzmény: Stifler mamája (279)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.19 0 0 280
"Ne sugajjá' rólam ferde képet! Nekem fontos a zimidzsem. Betéved ide valaki, aki nem ismer, elolvassa, oszt kész' a félreértés... "

Upsssz! Bocsika, nyuszika, nem tudtam, hogy ennyire fontos a zimidzseeeed...

"Aki nem tudná, én a természet által plasztikázott melleket szeretem."

Amennyit összeoffoltunk a témában, szerintem már nincs olyan "ember" a fórumon, aki ezt ne tudná Rólad!

És ne türelmetlenkedjél, mert nincs okod rá.

Előzmény: Sz. Balázs (273)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.19 0 0 279
Nem azt írtam, hogy megbántódtam (tehát nem is kell elnézést kérnie Terézanyudnak) hanem hogy bántó.
Jóérzésű ember ugyanis nem viccelődik más problémáival.

A második mondatodra inkább nem reagálok. (esetleg írhatnék egy kis pontot, mint te adott esetben...)

Előzmény: Sz. Balázs (278)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 278
Mi ez a heveny sértődékenység? A műtéttől meg kellett vona nőnie az önbizalmadnak, nem? (Bocs'.)
Előzmény: Stifler mamája (277)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 277
Köszönöm :-)
Előzmény: Sz. Balázs (274)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.18 0 0 276
Nem állt szándékomban megbántani Téged.
Elnézésed kérem!
Előzmény: Stifler mamája (275)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 275
Légyszives ne írj rólam ilyen hangnemben.
Ha poénos lenne, nevetnék rajta, de nem az. Így viszont bántó.

És ne aggódj miattam... :-))))))

Előzmény: Törölt nick (271)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 274
A te példádban a biológiai rendellenesség hormonzavar.

Ha egy nőnek van hormonzavarból fakadóan olyan melle, hogy "ha borogatod, elmúlik", akkor indokolt a műtét.

Előzmény: Stifler mamája (272)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 273
Anyakomplexusos vagyok, úgy látszik. TerézANYU, Stiffler MAMÁJA...

"Nem rettegek. Az esélytelen nyugalmával bírok. Hát hogy tetszhetnék én Neked, Balázs? Plasztikázatlan mellekkel??"

Ne sugajjá' rólam ferde képet! Nekem fontos a zimidzsem. Betéved ide valaki, aki nem ismer, elolvassa, oszt kész' a félreértés...

Aki nem tudná, én a természet által plasztikázott melleket szeretem.

Most mennem kell készülni a holnapi órámra, jó éjt hát, és válaszolj, mert TÜRELMETLEN vagyok!!!

Előzmény: Törölt nick (271)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 272
Én semmiképpen nem vesztettem :-)
Ugyanis pontosan azt válaszoltad a kérdésemre, amit vártam. (nem tehettél mást)
Némi inkorrekt magyarázattal ugyan, de ezen sem lett volna szabad meglepődnöm :-)

Esetleg definiálhatnád a biológiai rendellenesség fogalmát.

Előzmény: Sz. Balázs (268)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.18 0 0 271
Mail-t megkaptam, köszönöm!

"Ó, egész' nyugodtan."

Köszi. Nyugodtan tettem, nem is idegeskedtem.

"Majd ha találkoztunk, és úgy tetszeni fogsz, akkor RETTEGJ!!! (Ugye...) "

Nem rettegek. Az esélytelen nyugalmával bírok. Hát hogy tetszhetnék én Neked, Balázs? Plasztikázatlan mellekkel?? És még hejesen irni sem túdok ráadásul...

"Valahogy' azért kimagyarázom... ööö... "

Gyengusz, gyengusz....

"Stifflermamával pedig a PLASZTIKÁZOTT melleiről beszélgettem, KÉT nőnek pedig nem udvarolok, ezt mindenki tudja."

Fenébe! Akkor ezek szerint most Stiffler mamcinak udvarolsz? Tudtam! Tudtam! Tudtam, hogy meg kéne plasztikázni a melleimet!!!

Most legyek öngyi? Vagy ne? Olyan bizonytalan vagyok... vagy nem?? ... nem tudom....

Előzmény: Sz. Balázs (269)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 270
Ja, meg ment levél.
Előzmény: Törölt nick (267)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 269
"A feleséges topikból átjöttem ide offolni, utólagos engedelmeddel."

Ó, egész' nyugodtan.

"Szerintem az utolsó."

Szerintem is. Nem szoktam ismeretlen nőknek udvarolni. Majd ha találkoztunk, és úgy tetszeni fogsz, akkor RETTEGJ!!! (Ugye...)

"Amúgy meg Béjb, tagadod? Azok után, hogy beszélgettünk a tappingelésről, na meg a plasztikázatlan melleimről???? Nem szép..."

Ajjaj! Kínos helyzet. Valahogy' azért kimagyarázom... ööö...

...nos, baby, a tapping hangképzési technika gitáron. Stifflermamával pedig a PLASZTIKÁZOTT melleiről beszélgettem, KÉT nőnek pedig nem udvarolok, ezt mindenki tudja.

Előzmény: Törölt nick (267)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 268
Továbbra is azt állítom, hogy a te példádban a műtét biológiai rendellenességeket állít helyre, én pedig nem az ilyen műtétet ellenzem. Ha erre nem tudsz mit mondani, te vesztettél.
Előzmény: Stifler mamája (266)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.18 0 0 267
Szia Balázs!
A feleséges topikból átjöttem ide offolni, utólagos engedelmeddel... (???)

Tehát ott tartottunk, hogy:

Sz. Balázs válasz erre | adatok | e-mail 2004-01-18 21:39:21 (6803)

Azért csak megnéztem. Hátha mégis betettél egy képet a mellplasztikázott feleségedről, aki nincs (fotoshoppal ugye ma már mindent lehet...).

Megvádoltak, hogy udvarolok neked. Most mondd (nem szó szerint)! Mit szólsz?

[előzmény : (6802) Terézanyu, 2004.01.18 21:28

Őszintén szólva, gondolkodtam arról, hogy betegyek egy képet a szigorúan mellplasztikázott feleségemről, de a fotoshop szórakozik velem, szóval erre még várni kell. Remélem mindenki kibírja, s ennek hiányában senki nem szenved maradandó mentális sérüléseket.

Igen, láttam, hogy megvádoltak, hogy udvarolsz nekem....

Variációk erre a témára:
1.) Most vagy Te udvarolsz olyan bénán, hogy én nem vettem észre, vagy
2.)Én vagyok olyan béna alapból, hogy nem vettem észre, s Te jól "csináltad", vagy
3.) rajtunk kívül mindenki más olyan béna, hogy azt hiszik, Te udvarolsz nekem... (holott nem is, s ezt csak mi ketten tudjuk.)

Szerintem az utolsó.

(Amúgy meg Béjb, tagadod? Azok után, hogy beszélgettünk a tappingelésről, na meg a plasztikázatlan melleimről???? Nem szép....)

Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 266
Az elmélet volt a fontos.
Tehát azonos állásponton vagyunk.
A két dolog között ugyanis ilyen szempontból (az én esetemben) nincs különbség, és ezzel te is tisztában vagy.

Nem tudsz veszíteni...
Pedig nagyon élveztem volna veled vitatkozni.
De sajnos nem tudsz veszíteni...
:-(((

Előzmény: Sz. Balázs (265)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 265
Műtétet.

De ez egy abnormális eset HELYREÁLLÍTÁSA lenne. Míg a nők mellnagyobbítása nem az.

Előzmény: Stifler mamája (261)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 264
Tényleg? Sosem jöttem volna rá. Olyan árnyaltan fogalmazol, ugye...
Előzmény: Herr Lajos von Kopoltyú (263)
Herr Lajos von Kopoltyú Creative Commons License 2004.01.18 0 0 263
Énszerintem te nagyon hüje vagy ám szerintem!
Előzmény: Sz. Balázs (256)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 262
Aha :-)

Egyetlen dolog érdekelne: te mit választanál a férfi helyében?

Előzmény: Sz. Balázs (260)
Stifler mamája Creative Commons License 2004.01.18 0 0 261
Bizonyos dolog (legyen az akár a testünk valamely része) megléte ill. nem léte eltérő körülmények között ugyanolyan súlyos problémát okozhat.

Például:
Tegyük fel, hogy valakinek kinő a bajsza.
Ha férfi az illető, semmi gond, sőt... De az sem baj, ha nem nő ki ugyebár...
Ha nő az illető (mert mondjuk felborult a hormonháztartása) akkor viszont baj van. Utálni fogja magát. Hiába tudja, hogy a párja így is szereti, képtelen elfogadni ezt az állapotot. A legkevesebb, hogy leborotválja...
Igaz?
Ezt a példát kizárólag azért írtam le, hogy lásd, nem csak az lehet a baj, ha valami nincs.

És akkor vegyünk egy másik példát:
Tegyük fel, hogy valakinek megnő a melle.
Ha nő az illető, semmi gond, sőt... De az sem baj, ha nem nő meg ugyebár...
Ha férfi az illető (mert mondjuk felborult a hormonháztartása) akkor viszont baj van. Hiába tudja, hogy a párja így is szereti, képtelen elfogadni ezt az állapotot.
Tény, hogy két választása van: elfogadja a megváltozott körülményeket, és megbékél a 90F kosaras melltartó használatával.

Vagy átfesti a szobát sárgára...

Előzmény: Stifler mamája (259)
Sz. Balázs Creative Commons License 2004.01.18 0 0 260
Megrövidül tőle, mi?
Előzmény: Stifler mamája (259)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!