Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001.03.09 0 0 89
Szerintem az állatok gondolkodása egy óriási téma!

Rettentő érdekes szemügyre venni, mennyire keveset fognak fel a világból kedvenceink!

Remélem feldobódik még ez a topic...

Thoughts Creative Commons License 2001.03.08 0 0 88
És találkoztál akár csak a szikrájával egy "értelmes" gondolatnak???
Előzmény: Barsony (86)
vapiti Creative Commons License 2001.03.08 0 0 87
Az én macskám olyankor mindig rámtámad. Bár amilyen sunyi vagyok, még a macskámnak sem nézek mélyen, hosszasan a szemébe.
Előzmény: Nagy-Gaboca (84)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 86
tovább is, mint gondolnád.Hétvégi estéken, vagy délutánokon, amikor együtt pihiztünk.
Előzmény: Thoughts (83)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.07 0 0 85
Pontosan ebből látszik, mennyire nem érti MIVAN!!! ;-)

Egyszerűen, nem tudja, hogy mit akarsz vagy miért akarod...

Előzmény: Nagy-Gaboca (84)
Nagy-Gaboca Creative Commons License 2001.03.07 0 0 84
Rám se bagózik, nemhogy a szemembe nézzen..
Elfordul, vagy otthagy.., vagy tüntetőleg mosaxik..
Thoughts Creative Commons License 2001.03.07 0 0 83
Néztél már percekig mélyen a macskád szemébe???

(Főleg mikor épp "sértődött" volt?)

Előzmény: Barsony (61)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 82
Siess.
Előzmény: Barsony (81)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 81
Köszi,hogy betolakodhatok oda. Teszem is ezt, mig elintézek egy pár dogot idehaza. Röviden: macskapuszi, telefon, hajcihő.
Mégegyszer köszönöm:-)))

Előzmény: rali (80)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 80
A nagymálna a kocsma topicban vár Rád.
Előzmény: Barsony (79)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 79
köszönöm szépen, inkább egy nagy pohár málnaszörp, mint az Erdbeeren-Drink....
Szaros kis gyermekkorom időzödött fel, amikor ezzel kapcsolatos soraidat olvastam. Nekem vannak emlékeim és meg is szeretném őrizni őket.Csak ezek az enyémek.Na de jó, nem leszünk szentimentálisak:-(((

Ps.: Tessék vigyázni magunkra !

Előzmény: rali (78)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 78
Efféle anyagok a kocsmában meg a DakotaPresszóban meg az atombunkerban lelhetők fel.Vendégem vagy egy nagyon nagy málnára.(Erdbeeren)
Előzmény: Barsony (77)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 77
jójó. Most inkább kérek egy nagymálnát. Anno amikor még lehetett kapni a kocsmákban. Kicsi voltam még, de emlékszem.
Előzmény: rali (76)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 76
Bitte:rali nur rali.Vielen dank.
Előzmény: Barsony (75)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 75
az a jó......:-)) És specko erre a szitura mondják, hogy jóból is megárt a sok(k!

Ach, Rali, az egyén szóra sem érdemes...

Előzmény: vapiti (72)
rali Creative Commons License 2001.03.07 0 0 74
Kik offolják?
Előzmény: Barsony (61)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 73
Kérem szépen a dicsfényemtől ne vakuljanak meg a topic látogatói... : (
Előzmény: vapiti (72)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 72
Persze, az én macskám génmanipulált. Én manipuláltam, csak jó tulajdonságai vannak. Ebből kifolyólag néha rálép a farkára.
Előzmény: Barsony (71)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 71
hm, azt is tudja ?
Előzmény: vapiti (70)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 70
Viszont ha szépen megkéred elnyávogja neked az Örömódát.
Előzmény: Barsony (69)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 69
hihi, értem. Nem keresek már dorombolós macskát, nekem már van... csak egy kérdés volt:-)))
Előzmény: vapiti (68)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 68
Csak nekem dorombol. Lekopni a macskámról!
Előzmény: Barsony (67)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 67
ez nagyon aranyos volt:-)))Dorombolni is tudsz ?
mondjuk igy: grümmmgrümmmm
Előzmény: Night Hunter C osztály (62)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 66
brühaha és hebelehabbalahopp! : )
Előzmény: vapiti (65)
vapiti Creative Commons License 2001.03.07 0 0 65
Nyihahaha
Előzmény: hűha (64)
hűha Creative Commons License 2001.03.07 0 0 64
Vapi merre csatangol?
Előzmény: Kalóz Pepi (63)
Kalóz Pepi Creative Commons License 2001.03.07 0 0 63
Apám, te feszt a farkadra lépsz...
Előzmény: Night Hunter C osztály (62)
Night Hunter C osztály Creative Commons License 2001.03.07 0 0 62
Minyaúúúúúúúúúúúúúúú!
Előzmény: Thoughts (60)
Barsony Creative Commons License 2001.03.07 0 0 61
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….

Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))

Előzmény: Thoughts (58)
Thoughts Creative Commons License 2001.03.07 0 0 60
Kérek mindenkit aggyon hangot a véleményének!!! ;-)

Plííííííííííííz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!