köszönöm szépen, inkább egy nagy pohár málnaszörp, mint az Erdbeeren-Drink....
Szaros kis gyermekkorom időzödött fel, amikor ezzel kapcsolatos soraidat olvastam. Nekem vannak emlékeim és meg is szeretném őrizni őket.Csak ezek az enyémek.Na de jó, nem leszünk szentimentálisak:-(((
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….
Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))