Gojira Creative Commons License 2023.02.05 -1 4 9551

Szépen játszott az Óvár, de ez nyilván nem vigasz. Tóth Niki viszont fantasztikusan játszott, csak így tovább.

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.05 -1 2 9550

Könnyen kapja el egy kapus a fonalat úgy, ha akkor is eltalálnák, ha két méterre állna a kapujától...

Kár ezért a meccsért, simán verhető lett volna az Ikast, a Móvár egyszerűen többet hibázott a kelleténél.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9544)
handy001 Creative Commons License 2023.02.05 0 3 9549

Nálatok a  sok jegyzőkönyv vezetéstől lett ilyen jó biztosan :)

Előzmény: Tonio 2.0 (9545)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9548

:-))

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9547

Több volt ebben a meccsben...kár a sok hibáért....

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -3 2 9546

Albek Anna még egy gólpassz, most Tóth Gabinak. De ez az egész akció klassz volt most. És dinamikus.

Aztán Tóth Niki lőtt szuper gólt középről...:)

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.05 -2 1 9545

Tóth Niki ma jól nyomja, látszik, hogy Fradi-nevelés. :)

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9544

Ez is igaz,meg az is hogy Riede elkapta most a fonalat.....

Előzmény: lunanoctis (9540)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.05 0 0 9543

Túl sok a hiba elöl, kár, pedig a védekezés jó volt.

Már színezik is.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9542

túl sok ziccer marad ki most a végén

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -2 3 9541

Tóth Eszti belőtte a forduló gólját.....azóta lőtt egy homályt, kihagyott egy hetest és most ki is állították:S

24-22 volt hosszú ideig de most a hetessel 25-22 (53. perc)

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9540

Meg még az előző pár elhamarkodott lövést is. A dánok minden testnyílásukon veszik a levegőt, egy kicsit több ésszel és higgadtsággal simán lehetne fordítani.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9539)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9539

ezt be kellet volna lőni

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -3 2 9538

Érdekes: Móvár TO végén mindig bevágnak az Ikast TO-ból is részletet. Az Ikast TO végén viszont a Móvár TO-ból nem adnak be semmit.

Vajon miért nem.....?:O

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.05 -1 3 9537

Hát akkor Tóth Eszter belőtte a forduló gólját :)))

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9536

Kár az ilyen pontatlanságokért

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.05 0 0 9535

Miért játsszák le a dánok a Dallas zenéjét, ha véd a kapusuk?

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -2 2 9534

.....és most Tóth Niki megint bemehetett volna középen, de a hatosról inkább kipasszolt balszélre.....:S

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9533

Az ikasti edző mindent kihozott a dán nyelv viszonylag szegényes szentségelési lehetőségeiből ebben az időkérésben. Nekem tetszik a védekezésük, nem értem a problémáját :)

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -2 4 9532

Tóth Niki klassz gólt lőtt betörésből. Olyan hirtelen ötletből lőtt gól (ebben ő mindig jó volt...)

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.05 -1 1 9529

Albeket meg Planétát gyakrabban sáncolják, mint Nora Mörköt...

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.05 -1 0 9528

Sajnos megint nyílik az olló....

RnD Creative Commons License 2023.02.05 -2 2 9527

Ikast--Móvár: 15-13 (félidő)

Az Ikast mindjárt a meccs elején meg akarta mutatni h  h ki az úr a házban és el is mentek néhány góllal (5-2) de aztán mi is rákapcsoltunk és Tóth Eszti és Lancz Barbi góljaival visszajöttünk 5-4-re (8. perc) Aztán jött Scaglione és Mortensen, megint három góllal mentek (7-4 10. perc). De kiállítottak tőlük két játékost is (Pedersen, Skogrand) és majdnem két percig kettős emberelőnybe kerültünk. Ezt ki is tudtuk használni: TE kétszer is betalált, Mihály Petra jobbszélről klassz gólt lőtt és egyszer Pásztor Nonó is indulhatott de  a dán térfélen tizenkét méteren belement Scaglionéba....

Így is visszajöttünk 7-6-ra majd 8-7-re (14. perc), Tóth Niki is lőtt egymás után két klassz gólt (az egyiket átlövésből) majd Ivancok is betalált és máris nálunk volt az előny (9-10 19. perc) OK, nem sokáig mert hamar visszavették (12-10), Stranigg Zsófi ráadásul labdaszerzést követően ezerszázalékos ziccert lőtt a kapusba .....grrrrr.

Az utolsó öt percben már négy góllal is mentek (14-10) de aztán a frissen becserélt Albek Anna lőtt két gólt, adott jobbszélre Sztankovics Kyrának egy gólpasszt és  már csak 15-13. Ennyi lett a félidő is.