Keresés

Részletes keresés

m.ancher Creative Commons License 2013.11.01 0 0 1518

Az elmúlt órában szétnéztem még,hogy mi tűnt el.Pld.gyűrű,cigarettatartó tárca,mely a nevemmel volt gravírozva...stb.stb.Valójában apróságok.Mégis rosszul esett,hogy tolvaj módra lopta el a holmijaimat.Kutatott a fiókokban,az összes táskám átnézte.Elég bátorság volt benne...Valójában sajnálom a hölgyet,hogy így,alattomosan lopott meg,mert kérhetett volna és odaadom neki.Nagyobb szüksége lehetett rá,mint nekem.Kár,hogy így alakult,mert különben szépen dolgozott.Csak ez a csúnya kleptomániája ne lett volna!!!

Előzmény: m.ancher (1517)
m.ancher Creative Commons License 2013.11.01 0 0 1517

T.Fórumozók!

Leírom a tapasztalotam mások okulására.

Egy netes hírdetés alapján találtam takarításra magát megbízhatónak mondó bejárónőt.Első alkalommal eltűnt egy pár fülbevalóm(arany)és egy swarosky nyakláncom.Akkor kételkedtem magamban,hogy a szétszórtságom miatt talán máshova tettem,de nem került elő.Elhívtam a hölgyet ismét.Akkor nem tűnt el semmim.Vagy csak nem vettem észre.Múlt héten ismét itt járt.Egyértelművé vált,hogy elvitte a manikűr ollómat,a sminkkészletem egyharmadát,egy David Jones pénztárcát,egy pendrivot,és még egy swarosky nyakláncomat.Tudjátok,naiv voltam.Persze nem hívom többé.És ezek után nagyon alaposan meggondolom,hogy kit hívjak el segítségül.

bebibummm Creative Commons License 2013.10.28 0 0 1515

Budapest II. kerületi, 80 nm-es lakás heti egyszeri takarítására keresek referenciával rendelkező takarítónőt.

Két kisgyermekemre való tekintettel különösen megbízható személyt keresek!

 

Feladatok: portörlés, porszívózás, felmosás, a konyha és a fürdőszoba takarítása, alkalmanként hűtő kitakarítása, illetve megbeszélés szerint ajtó és ablakpucolás.

Személyes elvárások: gyorsaság, megbízhatóság, lekiismeretes munkavégzés, nemdohányzó. 

 

Fizetési igény megjelölésével várom jelentkezését a bebibummmm@gmail.com címre.

 

Kriszten35 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 1514

Zavar az, hogy miután az egész hetet végig dolgoztad, otthon  rendetlenség van és a házra-lakásra ráférne egy nagytakarítás? Nincs időd és kedved hozzá?  

Profi és gyors munkát végzünk garanciával!

Ügyfeleink megelégedettsége fontos nekünk, ezért munkánkat úgy végezzük, mintha a saját házunkat-lakásunkat takarítanánk. Mi megcsináljuk Helyetted.

Hívj minket +3670/4343-864

www.egyszeruentiszta.info

 

SzabóOlga Creative Commons License 2013.10.28 0 0 1513

Kedves fórumozók!

 

 

Sok éves gyakorlattal, érvényes erkölcsi bizonyítvánnyal takarítást vállalok Budapesten!

 

Éveken át szállodai takarítóként, szobalányként dolgoztam.

Belefáradtam a vendéglátásra, idegenforgalomra oly jellemző össze-visssza beosztásba, a rengeteg hétvégére eső munkanapba. Úgy döntöttem, hogy a függetlenség, önállóság útjára lépek.

Eddig "mellékállásban" végeztem rendszeres vagy eseti iroda- és lakástakarítást, valamint felújítás utáni takarítást.

 

Amennyiben felkeltettem az érdeklődését, az önéletrajzom és az elérhetőségem megtekinthető a szaboolga.hupont.hu oldalon.

 

 

További szép napot mindenkinek! Szabó Olga

Kriszten35 Creative Commons License 2013.10.28 0 0 1512

Sziasztok!

 

Itt nagyon sokan teszitek fel, hogy vállaltok takarítást.

Mi Számlaképes, megbízható munkájára igényes takarítónőket keresünk azonnali kezdéssel!

 

Érdeklődni: oneletrajzegyszeruen@gmail.com

 

Egyszerűen Tiszta

Lupilu Creative Commons License 2013.10.27 0 0 1511

Takarítás felsőfokon!

 

Pincétől a padlásig!

Szeretne egy tiszta otthonra hazaérni egy fárasztó, munkával teli nap után? Leülni a kényelmes kanapéra, de még nem teheti hiszen várja önt a sok házimunka: mosogatás, vasalás, takarítás? Nőként pontosan tudom milyen érzés ez, ahogyan azt is milyen jó érzés egy patináns otthonba belépni, valamint azt is hogy a takarítás egy bizalmi munka, hiszen nem szívesen engedünk be magánszféránkba akárkit, így ingencsak nehéz kiválasztani azt az egy személyt akinek ezt a bizalmat megszavazzuk.

 

Több éves takarítási munkáim során (legyen az magánszemély vagy hivatali helyiség) sokszor találkoztam már ezzel a dilemmával, így ha megtisztel bizalmával, Önnek sem fogok csalódást okozni!

 

Jelenleg főállásban dolgozom (így leinformálható vagyok) de a munkám mellett a szabadidőmben minden időmet az Ön szolgálatába tudom állítani így megkönnyebbítve az Ön életét!

 

Vállalom magánlakások (valamint társasházak, lépcsőházak, irodahelyiségek, üzlethelyiségek) takarítását és a kisebb bevásárlásokat is szívesen elvégzem Ön helyett, hogy több ideje maradjon családjára, munkájára de lefőképpen Önmagára.

 

Olcsón, gyorsan, szakszerűen!

 

Megbízható – leinformálható – lendületes szakemberként állok az Ön rendelkezésére a hét minden napján!

Kérdésével keressen fel e-mailben. 

 

 

Taka-Ritas      

E-mail: 79taka.ritas@gmail.com

 

Evy36 Creative Commons License 2013.10.27 0 0 1510

Tisztelt Munkaadók!

 

Budapesten vállalok magánszemélyek és cégek részére takarítást!

 

Egyszeri takarítást-sürgős takarítást,nagytakarítást,-megbeszélés szerint.

 

Hétköznap délutántól-estig és vasárnap.

 

Több éves tapasztalattal,ajánlólevéllel!

 

 

Hívjon bizalommal!Telefonszámom:06-30-9811813

 

További szép napot kívánok:Éva

Irénke53 Creative Commons License 2013.10.27 0 0 1509

Üdvözletem mindenkinek!

Én egy friss nyugdíjas hölgy vagyok, aki elvállalna akár takarítást, akár házvezetést és akár gyermekfelügyeletet is, sőt szívesen gondoznám idős rokonait és ismerőseit is! Lévén, hogy már nyugdíjas vagyok, így BÁRMIKOR ráérek (reggel is és este is), ha éjszakás babysitterkedésről lenne szó, természetesen attól sem hátrálnék meg! Dolgoztam már takarítóként is éveken keresztül, de foglalkoztam gyermekekkel és idősekkel is több alkalommal.  A 18. kerületben lakom, így talán a legoptimálisabb lenne ez a kerület és vonzásterülete, de természetesen nem ódzkodom az utazástól (Budapesten belül)!

Amennyiben lenne számomra bármilyen munka, akkor kérem keressenek fel bizalommal! Telefonszámom: 0630-598-6839 és email címem: vivismama51@gmail.com

Várom a jelentkezésüket szeretettel!

Üdv.: Irénke

Dontotika Creative Commons License 2013.10.25 0 0 1508

Ma déluánra (16.30-tól kb )  keresek egy takarítónőt a IV.kerületben lévő 72nm-es panel lakás kitakarítására. 

  jelentkezést várok az e-mail címemre - árral és ,hogy mit tartalmaz az ár kb. .

 Előre is köszönöm ! 

üdv 

giriama Creative Commons License 2013.10.24 0 0 1507

Kedves Hírdető!

 

Szívesen vállalom havi rendszerességgel a takarítást a szabadnapjaimon. Bővebben az e-mail címem: giriama@index.hu

KÖszönöm, üdv.: Giriama

Előzmény: gabibravo2010 (1501)
boldizsar2010 Creative Commons License 2013.10.23 0 0 1506

Tisztelt Fórumozók!

Nincs idejük sütni? Gyorsan kellene valami házi sütemény?

Én szívesen segítek gondjukon. :o)

Egyszerűbb házi jellegű sós/édes sütemények elkészítését vállalom.

 

Bővebben privátban.

 

 

Köszönöm megkeresésüket.

 

 

barbidu76 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1505

árajánlatokat ide várok, köszönöm!

 

barbi7666@freemail.hu

barbidu76 Creative Commons License 2013.10.22 0 0 1504

Sziasztok!

 

Érdeklődnék hogy egy kb. 60 nm-es lakás kitakarítása ablakpucolással v. anélkül kb. milyen árban lenne Bp-en?

Köszönöm!

 

-csempe

-vízkőtelenítés

-portörlés

-bútorok törlése

 

stb.

Kriszten35 Creative Commons License 2013.10.21 0 0 1503

Szeretne irodájában ragyogó tisztaságot megfizethető áron? Szeretné, ha irodájába belépve, Ügyfelei elégedetten néznének körül és az első pillanatban megfogalmazódna fejükben egy gondolat, “Le kéne venni a cipőt!”?
Mi ezt kínáljuk Önnek!
Irodatakarítás, irodák napi- és nagytakarítása.
Hívjon Most!
Ignácz Piroska +3670/434-3864
www.egyszeruentiszta.info

l.takarítás Creative Commons License 2013.10.21 0 0 1502

Kedves Megrendelők!

Hetente egyszer lakástakarítást vállalok Budapesten (hétvégén is).
Megbízható, munkájára igényes, nem dohányzó, közvetlen nő vagyok.

Több éves tapasztalattal és referenciával rendelkezem!

Hívjon bizalommal!

Julianna (18.ker) 06 70 3290076

gabibravo2010 Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1501

Takarítónőt keresek Szigetszentmiklósra, vasalással egybekötve, heti rendszerességű munkavégzésre. Sürgős. tuzok.g@gmail.com

 

Evy36 Creative Commons License 2013.10.19 0 0 1500

Tisztelt Munkaadók!

 

Budapest területén vállalok magánszemélyek és cégek részére takarítást!

 

Egyszeri takarítást-sürgős takarítást,nagytakarítást,-megbeszélés szerint.

 

Hétköznap délutántól-estig és vasárnap.

 

Több éves tapasztalattal,ajánlólevéllel!

 

 

Hívjon bizalommal!Telefonszámom:06-30-9811813

 

További szép napot kívánok:Éva

sztrita Creative Commons License 2013.10.17 0 0 1499

Sziasztok!!!

 

Nincs ideje segítségre lenne szüksége??

Takarítást vasalást-ablaktisztitást,gyermekfelügyeletet vállalok.
Alcsút-Felcsút Herceghalom,Zsámbék,Biatorbágy,Páty,Etyek,Telki Budakeszi,Budajenő Budaörs vonzáskörzetében

Középkorú nem dohányzó magára és környezetére igényes nő sok éves tapasztalattal.

Ha minőségi munkát szeretne,akkor hívjon bizalommal.


Tel:06209380501 E-mail:trita@c2.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.17 0 0 1498

Tisztelt érdeklődő,

 

38 éves rendezett családi háttérel rendelkező nő vagyok,xx kerületben és környékbeli kerületekben takarítást vállalok. Kérésre küldök önéletrajzot. 

 

 

Ildikó6107 Creative Commons License 2013.10.17 0 0 1497

Kedves Shara!

 

Önmagára és környezetére sokat adó középkorú értelmiségi nő vagyok.

Családi körülményeimben bekövetkezett változások miatt keresek délután, illetve

hétvégén elvégezhető munkát. Pedánsan szeretem a tisztaságot, nagyon jól főzök, és még jobban sütök. Befőzésnél, savanyúság elrakásnál, vagy őszi nagytakarításnál biztos segítsége leszek.

Hívjon: 70/59-18-795.

Előzmény: shara (1477)
hofagi Creative Commons License 2013.10.17 0 0 1496

Kedves Megrendelők!

 

Középkorú, megbízható, munkájára igényes, gyorsan dolgozó, közvetlen nő vagyok. Magánházak takarítását vállalom hétköznapi munkaidőben.

Varrónői végzettségem van, így kisebb varrási munkákat is vállalok, pl nadrágfelvarrás, függöny varrás /panoráma függöny/. Nagyon szeretem a tisztaságot és a rendet magam körül, és ezt szeretem látni másoknál is, a takarítást úgy végzem mintha a sajátomat csinálnám.

Tudom hogy ez a munka egy bizalmi állás, és én mindent megteszek hogy elégedettek legyenek a megrendelőim.

Várom megkereséseiket az alábbi e-mail számon: hofagi@citromail.hu

Üdvözlettel

Ági

narmiaeszti Creative Commons License 2013.10.16 0 0 1495

Tisztelt Mindenki!

 

Harmadik féléves eltés, levelező tanrendben tanuló lány, takarítást vállal Hétfőtől-Péntekig.

 

Jelenleg kettő családnál takarítok. Ők nagyon meg vannak elégedve a munkámmal. Pontos, precíz, megbízható munkaerőnek tartanak.

Amennyiben hosszútávra, tisztességes, becsületes takarítónőt keres, várom levelét az eszter.nagy15@gmail.com címre.

 

Tisztelettel,

Nagy Eszter

 

pontosság Creative Commons License 2013.10.15 0 0 1494

Tisztelt Megrendelők!

 

Budapesti, középkorú, fiatalos, nem dohányzó hölgy vagyok. Vállalom házak, lakások, irodák takarítását, vasalást, kisebb varrási javításokat, stb. megegyezés szerint. Idős ember felügyeletét, akár lelki "szemetesláda" funkcióját. Hétköznap, munkaidőben.  kun.eniko25@gmail.com

zetor54 Creative Commons License 2013.10.14 0 0 1493

Jó napot kívánok!

Keresnék olyan segítőt 18. kerületi  lakásunkba (családi ház), aki 5O-6O közötti hölgy, tud autót vezetni, és meg tudja oldani azt is, hogy a héten akár 5-6 napot is a szüleimnél alszik.

Nem idősek, csak egyikük  -átmenetileg- beteg, szükség van akár egy bevásárlásra, akár egy minimális takarításra, apróbb háztartási munkákra. Képesek teljesen ellátni magukat, nincs szükség még főzésre sem, azt is el tudják végezni.

Aki NEM DOHÁNYZIK, annak a jelentkezését várjuk.Cserébe kap teljes ellátást,ha ő egy türelmes, tisztaságot szerető, művelt asszony, és a leírt feltételeknek megfelel. Havi 12O ezer forintot tudunk számára fizetni. Rendezett háttérrel,  teljesen leinformálható hölgy jelentkezését várjuk.

Köszönjük! email címünk: xxjuditkaxx@citromail.hu

 

 

79era Creative Commons License 2013.10.13 0 0 1492

Sziasztok!

Takarítást vállalok Budapesten több éves tapasztalattal jelenlegi munkáim mellé.Megbízható,munkámra igényes,leinformálható 34 éves anyuka vagyok.

Hívjon bizalommal.Tel.06702935630.

Köszönöm.

Nikolett091 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 1491

Kedves Hirdetők!

Vállalom lakások,családi házak, irodák takarítását.Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Vasalást is vállalok.

Ha felkeltettem érdeklődésüket akkor várom mielőbbi válaszukat.

E-mail címem:nikodemia@freemail.hu

Előre is köszönöm!

Nikolett091 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 1490
Kedves Hirdetők!
Vàllalom lakások,csalàdi hàzak,irodàk takarításàt.Rólam amit tudni lehet
hogy pontos precíz megbízhatò referenciàval rendelkező hölgy vagyok.
Vasalást is vàllalok.
Ha felkeltettem érdeklődésüket vàrom mielőbbi jelentkezésüket.
Email cim:nikodemia@freemail.hu
Előre is köszönöm!
H Iván Creative Commons License 2013.10.13 0 0 1489

Takarítónőt keresek családi házban, Budán, hétvégén.

 

E-mail:tvvn@freemail.hu

Előzmény: Bella2089 (1430)
Hoffmann Ágnes Creative Commons License 2013.10.10 0 0 1488

Kedves Megrendelők!

 

Középkorú, megbízható, munkájára igényes, gyorsan dolgozó, közvetlen nő vagyok. Magánházak takarítását vállalom hétköznapi munkaidőben.

Varrónői végzettségem van, így kisebb varrási munkákat is vállalok. Nagyon szeretem a tisztaságot és a rendet magam körül, és ezt szeretem látni másoknál is, a takarítást úgy végzem mintha a sajátomat csinálnám.

Tudom hogy ez a munka egy bizalmi állás, és én mindent megteszek hogy elégedettek legyenek a megrendelőim.

Várom megkereséseiket az alábbi e-mail számon: hofagi@citromail.hu

Üdvözlettel

Ági

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!