Keresés

Részletes keresés

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 12751

 

Előzmény: cwetka15 (12750)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 12750

Olaszország - Albánia 1:0 Okaka rúgta a gólt a 82. percben

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.17 0 0 12749

Nem tudom, h mi a töcs volt az a keret amiről a gazetta írt meg én is beraktam. Csak Soriano volt benne a keretben a többiek nem. Ő játszott is a 28. percben becserélték.

Előzmény: SuperBazza (12748)
SuperBazza Creative Commons License 2014.11.15 0 0 12748

Fú de borzasztó gyenge keret ez...

Előzmény: cwetka15 (12747)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.15 0 0 12747

Viszont ebben Sorianot nem látom sehol...

 

L'elenco completo — Difensori: Acerbi (Sassuolo), Bonucci (Juventus), Rossettini(Cagliari); Centrocampisti: Antonelli (Genoa), Aquilani (Fiorentina), Criscito (Zenit San Pietroburgo), De Silvestri (Sampdoria), Maggio (Napoli), Poli (Milan), Sturaro(Genoa); Attaccanti: Destro (Roma), Gabbiadini (Sampdoria),Matri (Genoa), Okaka(Sampdoria)

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.14 0 0 12746

Jól látom, hogy Soriano mellett Okaka, Gaba és De Silvestri is bekerült az olasz keretbe? Az komoly hír ha így van.

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.10 0 0 12745

Szerintem is hozható meccs volt. A végelszámolásnál hiányozhat nagyon. Nálunk is megfigyelhető volt egy jó kifutott szezon után, hogy jött a fekete leves. Ugyanez a Parma, régebben a Palermo (ha jól emlékszem), németeknél a Dortmund. Amúgy a Parmas fan barátom titkon az X-ben reménykedett. Ehelyett lemészárolták őket...

Előzmény: Törölt nick (12743)
solo_la_samp Creative Commons License 2014.11.09 0 0 12744

Nem tudom, szerintem ezt az erőtlen Milant meg kellett volna verni otthon vitatható tizi ide vagy oda. Ezek nálam elvesztegetett pontok, pont mint amiket Szardínián hagytunk. Az a baj, hogy ilyen helyzetekben még nem vagyunk elég kíméletlenek és koncentráltak. Ja, és gratula Robertonak a válogatottsághoz, megérdemli!

 

AVANTI DORIA!!!

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.09 0 0 12742

Az a vicc, hogy ez már a 3. zsinórban. Az inter elleni is vicc volt a 90. percben befújni. A fior elleni is mikor Palambo szájában volt Babacar keze. Ne ez meg hab a tortán. 3 pont mínusz, meg izgalom a fior ellen...

Előzmény: SuperBazza (12739)
SuperBazza Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12739

Nevetséges. Ilyen tizenegyes nem létezik.

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12738

Hogy baszná már meg a k* anyját ilyen tizit megint.

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12737

Lemaradtam a 2. félidő elejéről és azzal kell szembesülnöm, hogy vezetünk! :D

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12736

Okaka! 1:1 Nagyon kellett ebben a félidőben!!!! Avanti Ragazzi!!!!

SuperBazza Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12735

Hogy tudunk ilyen beszari módon kijönni egy meccsre?

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12734

Óriási. Máris hátrányban...

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.08 0 0 12733

Na csapjuk meg a Milant! :D Forza Samp

 

http://www.rojadirecta.me/goto/portalzuca.net/roja/canal23.html

 

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.07 0 0 12732

Nem tudom, h miért. Én most ctrl c/ctrl v-ztem és nálam ok. :/

Előzmény: SuperBazza (12731)
SuperBazza Creative Commons License 2014.11.07 0 0 12731

Nálam azt írja ki, hogy nem található az oldal. :(

Előzmény: cwetka15 (12729)
Gianluca Vialli Creative Commons License 2014.11.07 0 0 12730

Zseniális beszámoló volt. Öröm volt olvasni minden sorát. Köszönöm!

Előzmény: cwetka15 (12729)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.06 0 0 12729

A beígért képek. Remélem élvezhetőek, bár sok elég távolról készült és bemozogtak. Erre meg nem a legjobb az iphone. Szóval élvezzétek. :D Vidiket is szívesen közkincsé teszek, ha vkit érdekel. Itt a picasan lehet egyáltalán? (Bár beforgatni nem fogom őket)

https://picasaweb.google.com/118103147451637172124/20141106?noredirect=1

 

cwetka15 Creative Commons License 2014.11.05 0 0 12728

A Picasa jutott nekem is elsőre az eszembe. Remélem vidiket is fel lehet oda puhantani bár korán sem fogja visszaadni a hangulatot. Nagy szerencsénk volt a meccsekkel. Mind a 4 jó meccs volt és a végére még nyerni is tudtunk. Sztem holnapra meg tudom csinálni a képeket. Még ma pótolom a képek egy részét.

Előzmény: solo_la_samp (12727)
solo_la_samp Creative Commons License 2014.11.05 0 0 12727

A publikus kepekbol esetleg csinalhatnal egy picasa vagy flickr albumot aminek a inkjet berakhatod ide.

 

Fasza tura  volt jol osszeraktatok! Raadayul 2 1 1 ami az sredmenysket illeti..

Előzmény: cwetka15 (12725)
Banda Loma Creative Commons License 2014.11.04 0 0 12726

kösz a beszámolót

Előzmény: cwetka15 (12721)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.04 0 0 12725

Srácok egy csomó kép van meg vidi. Több giga. Nem akarok foglalkozni az átméretezéssel stb. Találjunk ki egy másik járható utat, h közkincsé tegyem. :D

Előzmény: madbalee (12722)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.04 0 0 12724

Mit ír a cikk? Mert semmi közöm az olaszhoz. Grácie mille. :D

Előzmény: Törölt nick (12723)
madbalee Creative Commons License 2014.11.04 0 0 12722

Varjuka kepeket videokat is.

Előzmény: cwetka15 (12721)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.04 0 0 12721

12 napot töltöttem kint olaszban 2 barátommal, akik közül az egyik Parma fan. Most először voltam olaszban és a progit a meccsek alapján építettük fel. 23.-án indultunk és az első meccs ugye a Samp-Roma volt. Cogoletoban szálltunk meg ami kb 25 km-re van Genovától. Ajánlom mindenkinek, mert a hegy tetejéről szenzációs a Ligúr-tenger. A történethez hozzá tartozik, hogy nagyon szép időnk volt. Szóval 24.én reggelről megvettük a jegyeket a Samppointba, ahol sikerült még vennem egy komplett melegítőt, kék mezt (az még nem volt) stb. Ajándékba kaptam is 2 karkötőt. :D Nem mertem nagyon Samp mezben járkálni, mert nem ismerem kint a viszonyokat és itt hallottam, hogy valakiről le is szedték. Szóval ott öltöztem át az egyik parkolóban a frissen vásárolt Sampos öltönyömbe. Meg is büntettek parkolásért btw. Az elég kriminális ott és a közlekedés is magyar szemmel.Már a stadion előtt nagyon tetszett a hangulat, hogy minden kékben úszik. A distintire vettünk jegyet a 107-es szektorba. Nekem kikötésem volt, hogy az ultrák közelében legyek és érezzem az egész lüktetését. Nagyon komoly hangulatot varázsoltak a srácok ebbe az amúgy is gyönyörű, kis ékszerdobozba. Imádtam! Méltán lehetünk büszkék amúgy mind a csapatra, mind a szurkolókra. Nagyon keményen tolják. A Roma elleni meccs jó iramú, tetszetős játékot hozott a 0:0 ellenére. Ha néztétek akkor tudjátok, hogy miről beszélek.

Utána Milánóba költöztünk pár napra, mert ugye az Internél vendégeskedtünk. Itt a 2. karéjra ültünk az alapvonallal egy vonalba kb az inter kapujánál. Jól be lehetett látni a pályát. Szerencsére előttünk ült kb 6-7 Samp szurkoló. úh tudtunk ordibálni és nem nagyon kellett tartani a milánói retorziótól. :) Az ultrák 4-500-an lehetek ezen a meccsen és jól tolták nagyon. Néha elnyomták a kb 25 ezer inter szurkolót, mikor gyengébben szurkoltak. Az interesek úgy örültek a 90. percben kapott alamizsna 11-esnek... Vicc volt az egész, h hazai pályán ekkora költségvetésű klub hogy tud örülni a bírói segítségnek. Ez pl egy elég komoly dícséret Sinisanak. Nem volt megérdemelt a vereség. Az inter nem volt annyival jobb, h övé legyen mind a 3 pont. Amúgy érdekelne a véleményetek a befújt tiziről. Az volt vagy nem? Romero szenzációsan védett. Az ilyen meccseken lehet látni, hogy mennyit is ér ő a csapatnak. Amúgy már 40 perccel a meccs előtt kint melegített egyedül. Ahogy láttam a csapatnak mindig van egy fogadkozása minden meccs előtt, mikor kijönnek melegíteni. Összeborulnak. A cicás bemelegítő játék is elég érdekes ahogy megfigyeltem. Palombo, Okaka narancs mezt vesz fel a többiek pedig a szokásosakat. Labdás egy érintő úgy, hogy a narancsosok mindig a labdás csapattal voltak. Ilyet máshol nem láttam.

Majd a Parma meccs jött. Collecchioban szálltunk meg ahol a Parma edzőközpontja van. Az egyik reggel a coopban találkoztam Daniele Galloppával ahogy a kv-ját szürcsölte. Másnap összefutottunk vele még 1x. Aztán az egyik este mikor Maranellóból jöttünk haza láttuk, hogy az edzőközpontnál az egyik kapu ki van nyitva. Hát bementünk szétnézni. Nem kellett sok, hogy egy siserehadnyi gyerek utánunk jöjjön, (akik kint cigiztek) hogy mit keresünk ott? Kik vagyunk? Vártam már, hogy lesz vmi ütésváltás is, de az elmaradt. Összebarátkoztunk velük és kiderült, hogy Primaverasak voltak. Másnap megismertek minket amikor az edzőközpontnál bóklásztunk. A barátom a keménymaggal akart szurkolni, úh oda vettünk jegyet Parmaban. Közel sem tudnak olyan hangulatot csinálni mint a mi szurkolóink, de ennek ellenére jó élmény volt, h nyert végre az a csapat akinek szurkoltunk. Mondanom sem kell, hogy Cassano ott is isten. Imádják. Viszont Costa és Casssano is beleszállt Icardiba. Nem véletlenül. :D Nem felejtették el, hogy honnan jöttek.

Vasárnap ismét Genova lett a fő bázis, ugyanis jött a Fior. A jegyvásárlásnál ugyanaz a kitételem volt. Közel az ultrákhoz. Megint a distinire vettünk jegyet csak a 2. karéjra. 212-es szektor. Innen is jól be lehetett látni a pályát, de nekem jobban tetszett azért a korábbi helyünk. Sok nyugger volt ezen a szinten. Romero szintén 40 perccel a meccs előtt kijött melegíteni. Úgy vettem észre, hogy szeretik a szurkolók. Kicsit megijedtem a felállást látván, ugyanis elég tartalékosnak tűnt a csapat, viszont jó előérzetem volt a meccsel kapcsolatban. 2:0-át jósoltam. A szurkolók gyengén kezdtek, de aztán jött az a szitu mikor a kapus elütötte Okakát. Onnantól kezdve nem volt megállás, de szó szerint nem hagyták abba a szurkolást. Mindig ment az aranylábúak biztatása. Szerintetek az amúgy tizi volt? Jó volt látni a reakciókat, mikor a merda gólt kapott és ezt közölték a kivetítőn. :) A meccset nagyon rosszul fújta a bíró, gyalázat volt élőben. A befújt 11-est is amit Romero megfogott nem láttuk annak. (rég láttam így tizit fogni, hogy ki sem pattan vagy nem másodikra fogja meg) Szenzációsan védett. A 2. félidőt elég álmosan kezdtük és ki is dolgoztak jó néhány helyzetet aztán jött Éder és a szólója. Nem hittem volna, hogy lesz belőle akármi is 3 védő gyűrőjében. Aztán meg hangrobbanás a stadionban. :) A szurkolók imádják Okakát. Egyértelműen passzolni nem tud, nem labdaügyes, de kurvára feltúrja a pályát és gyakran visszajár védekezni. Nekem is szimpi a játéka. A meccs vége után még 10 perccel a szurkolók mind bent voltak a stadionban, mert várták az elnököt aki meg is érkezett a gyepre egy pólóval amit mutogatott. Nem tudom, hogy mi van rajta. Ugrált, szaladgált, kiment az ultrákhoz, hergelte a közönséget. Olyan volt mint 1 bohóc, de mégsem. A szurkolók imádják és én is. Nagyon nagy forma ahogy örül a csapat sikereinek. Amúgy a Roma ellen is ugyanezt csinálta. Elmondhatom, hogy sztem semelyik csapatnak nincs a Serie A-ban ilyen jóarc tulaja, akit ennyire szeretnének. És kötelező módon minden hazai meccs végén az elnök kiküldött vagy 8-10 lányt az ultrákhoz, hogy köszöntsék őket és köszönjék meg a szurkolásukat és a csapatért az odaadásukat. Ez úgy zajlott h odaszaladtak a lányok és össze-vissza a levegőbe dobálták a sapkájukat. Aranyos volt, de még nem kiforrot. :D

Imádtam mind a 12 napját az olasz túrának. Nehéz lett volna tartalmasabbá tenni az egészet. Az emberek jóarcok voltak, volt olyan aki magától kérdezte meg, hogy segítsen-e. Rosszabbra számítottam e téren. Ha van kérdés akkor jöhet. Sorry a helyesírásért ha sok benne a hiba, de nem olvastam el megint az egészet. A képek, vidik feltöltésében szívesen fogadok segítséget. Forza Samp!

Előzmény: Törölt nick (12720)
cwetka15 Creative Commons License 2014.11.03 0 0 12719

Ciao Ragazzi! Most érkeztem meg az olasz túrámról. Nagyon király volt. Ha gondoljátok akkor mesélhetek és vannak képeim és videóim is. :D Forza Samp!

samp1991 Creative Commons License 2014.11.03 0 0 12717

Számomra is meglepő volt a "Nem érdemeltük meg a döntetlent az Inter ellen" kijelentése...

Előzmény: Törölt nick (12716)
samp1991 Creative Commons License 2014.11.02 0 0 12715

Csak most láttam, hogy milyen gyengén álltunk a cserepadon védő posztra. Így már érthető ez a felállás. Sinishanak ez a húzása is jól sikerült. Nagyon látszik hogy fejben rendbe szedte a csapatot. Szerencsére a Milan botlott, így jövő héten nekünk is csak a győzelem elfogadható. Bravúros a teljesítmény eddig, kíváncsi leszek mi lesz télen, ha továbbra is így remekel a csapat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!