Keresés

Részletes keresés

-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2001.04.16 0 0 337

Hát ezzel azért vitatkoznék kicsit :) Nos a liganavigátorok az Atreides házban leírtak szerint miután alkalmasnak bizonyultak arra hogy navigátorok lehessenek az esetek 99 % ban nem találkoznak többé közönséges emberekkel. Elméletileg van úgyan lehetõség arra hogy az alapkiképzés befejezése elõtt elhagyják a ligát de erre nem nagyon van precedens ... a Liga külügyeit az un. ligaügynökök intézik akik genetikailag közönséges emberek / az új filmekben jópárat látni majd / de legalábbis biztossan nem olyan szinten mutálodott lények mint a lenti navigátor , ott vannak még a ligabankárok és egyébb a ligát szolgáló
személyek akik szintén hagyományos emberi külsõvel bírnak tehát szerintem / hangsúlyozom szerintem / egy navigátor biztos hogy nem fog ilyen külsõvel ráadásul a tartálya nélkül tevékenykedni - már csak az õt ért elváltozások miatt is - pl. elsatnyúlt végtagok stb.- képtelen lenne erre illetve a liga sem nézné ezt valószínüleg jó szemmel . A leírások alapján 2/3 akció 1/3 kaland - egy idõben így is reklámozták a projectet - kérdem én akkor mi ez ha nem TR klón erõs manga jegyekkel ?


Előzmény: Efreet (335)
Aarpi Creative Commons License 2001.04.16 0 0 336
Hello,
haaat, valahogy Chanit nem igy kepzeltem el...
Nagyon japanok ezek az arcok (pl. Yueh)
Shaddam IV meg ugy nez ki, mint egy rossz utonallo :-)
Liet Kynes szerintem a Dune 1-ben pont jo volt.
Bocsattassek meg nekem, de Gaius Mohiamon szetrohogtem magam!!! :-))) Vajon a csodalatos fejdiszeben van az ereje?

Kellemes Husvetot!
Aarpi

Előzmény: Efreet (335)
Efreet Creative Commons License 2001.04.16 0 0 335
Nem Tomb Raider klón lesz, hanem azt mondták sokfelé, hogy egy Dune1 jellegű kalandjáték. Ha jól tévedek a kiadó cég (Cyro) volt benne a Dune1-ben is. Nekem amúgy tetszik a kinézete a dolognak, a navigátor ami ott látszik pedig az átalakulás elején levő arc lehet, hisz ők azok, akik mindenfele eljárnak tárgyalni, stb.
További képek :
http://www.supergamez.hu/cikk.php?id=201&datum=983773398
Előzmény: Weyland_Yutani (329)
-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2001.04.16 0 0 334
A készítõ weboldala , francia cég szvsz. attól ilyen mangás :)
Előzmény: _ Liar _ (333)
_ Liar _ Creative Commons License 2001.04.16 0 0 333
hol merre meddig ... mo-n van ilyen és mi a cime?
Előzmény: Kojak (48)
_ Liar _ Creative Commons License 2001.04.16 0 0 332
milyen hülye aki ezt csinálja
Előzmény: Weyland_Yutani (329)
Vegetable Creative Commons License 2001.04.13 0 0 331
Ezek most melyik bolygón vannak? Mert ez nem fremen cucc... :o) (legközelebb inkább hiperlinket használj légyszi, mert nagyon nagy a kép, és lassit :( ) Képtelen vagyok Dünének elképzelni ilyen marhaságot :o)))
Előzmény: Weyland_Yutani (329)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.13 0 0 330
Efreet: DVD -> R1-ben már van Dune MS 20-25 dollár között mozog.
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.04.13 0 0 329

Érdekes hogy a 3-as senkinek sem tetszik :)) Na itt egy kép arról a játékról ahol ilyen navigátorok vannak és Paul Atreidessel kell majd kommandozni :D / egyszerûen nem értem mér engedik hogy Dûne név alatt ilyen Tomb Raider klónok szülessenek /



Előzmény: Vegetable (328)
Vegetable Creative Commons License 2001.04.12 0 0 328
Valahogy ugy... Bár a 2.-hoz képest a kifejlett példányok agyát nagyobbnak képzelném...
Előzmény: Abellio (327)
Abellio Creative Commons License 2001.04.12 0 0 327
hat imho atmenet az elso ketto kozott. Illetve ahogy oregszik, ugy kozelit egyre inkabb a 2. keptol az 1. fele.
Előzmény: Weyland_Yutani (326)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.04.12 0 0 326

Jah igen jövõ hét végén :) A DVD-s változat jól tudom már hozzáférhetõ az Egyesült Államokban. Az HBO-s verzióval kapcsolatos hír hogy 90 perces adagokban adják majd le a filmeket / ezek szerint 2 részben / június közepén valamikor. Más. Elég sokféleképpen ábrázolták már a liga navigátorokat van arról korrekt és hiteles információ hogy valójában hogyan néznek ki ?


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]A klasszikus ábrázolás - ha jól emléxem a filmben többször is "megcsodálható" ez a tipusú navigátor a legjobban talán a császári udvarban történõ tanácskozáson figyelhetõk meg a részletek ... Szvsz. nem az igazi - F.H. nem hiszem hogy ilyenek álmodta meg a navigátorokat ez a példány abnormálissan torz még ha extrém körülmények között jött is létre ....


 


 


 


 


 


 


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]A könyvben leírtak alapján készült vázlat amit szintén a filmhez készítettek de a fenti verzió jobban tetszett a rendezõnek ... Hmm nekem sokkal szimpatikusabb ez a változat valahogy "reálisabb" / az új trilogiában is nagyjából ilyennek vannak leírva a navigátorok bár a "teljessen" kifejlett példányokról csak tõmondatokban beszélnek a szereplõk .... /

 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]A legfrissebb általám fellelt verzió amitõl valószínûleg minden keményvonalas Dûne rajongónak a hátán futkos a hideg :)) Neki már tartályra sincs szüksége szép színes ruhákat visel és a készülõ új Dûne akciójátékban fog szerepelni ..... Kicsit star-wars kicsit manga de egy kicsit sem Dûne kb. olyan nagyságrendû baklõvés ez mint a szintén dûne alapokra épülõ RTS az Emperor Atreides lépegetõ egységei - teljessen idegen
az F.H. féle univerzumtól ... / ettõl függetlenül lehet hogy nagyon jópofa lesz ..... /


 


 


 


 


 


 


[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Nos akkor melyik a "korrekt" navigátor ? Kiváncsi vagyok az új feldogozásban /M.S./ hogyan ábrázolják ezeket a furcsa lényeket vagy egyáltalán láthatóak lesznek-e / ligaügynökök úgyan hemzsegnek a filmben nade õk majdnem közönséges emberek :) /


Előzmény: Efreet (325)
Efreet Creative Commons License 2001.04.10 0 0 325
Ugye jövő 7végét akartál mondani? És mikor lesz végre DVD edition???
Előzmény: Weyland_Yutani (324)
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.04.10 0 0 324
Akik galaktikus léptékekben gondolkodnak azoknak jó hír lehet hogy júniusban az HBO is bemutatja Mo.-n szinkronizálva a Dûne MS.-t Most hétvégén le ne maradjatok róla :)
Előzmény: Efreet (323)
Efreet Creative Commons License 2001.04.09 0 0 323
nézd meg a 300-as hozzászólást :)
Előzmény: Platschu (322)
Platschu Creative Commons License 2001.04.09 0 0 322
Sziasztok!
Arról hallottatok, hogy a PRO7-en április 22.-én lesz egy Dune-film? Egész jó animációkat
mutattak belole, nem tunik rossznak!
Efreet Creative Commons License 2001.04.02 0 0 321
Elolvastam én is, el is fogom a többit, de nekem tényleg hiányzik belőle AZ a stílus. Átlag Sci-fi regénynek tökéletesen beillik, csak... Szóval nekem nem annyira tetszett, és tényleg kicsit túl sok minden olyat felhoz, ami később nagyon lassan derül ki. HA valaki el akarja olvasni, csak akkor érdemes, ha az alap 6 kötetet már kiolvasta. Tudok olyanról aki nem így tett, és a nagy műveket nem igazán tudta élvezni... ://
Előzmény: -Weyland-Yutani- (319)
-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2001.04.02 0 0 320
Szal nem azt mondom hogy a legjobb Dûne könyv de azért ennyire nem rossz mint ahogy leírtátok / szó szerint / :))
Előzmény: -Weyland-Yutani- (319)
-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2001.04.02 0 0 319

A "0. rész" - Atreides ház / húh de rossz megfogalmazás - mármint a 0 rész :) / szvsz. azok szerint rossz. akik minden sc-fi ben mély mond6ni filozofikus tartalmat keresnek és ha a történet csak egy árnyalattal közérthetõbb vagy mondjuk úgy kevésbé filozofikus az már nem jó , dûne idgen stb ... / lásd lentebb / Szerintem nagyon korrekt az A.ház - nem kell úgyan órákig gondolkozni hogy mi is a mögöttes értelme egy egy mondatnak de ettõl függetlenül tartalmas szórakozást nyújt ...


Előzmény: Efreet (317)
raistlin Creative Commons License 2001.03.29 0 0 318
Ez így igaz. Nekem csak a "Dűne gyermekei" hiányzott a sorozatból, a párom pár hete az USA-ban járt és egy reptéri könyvesboltban megvette. A poén az, hogy az egész sorozat kapható volt. Egy reptéren. Röhej. Itthon meg ölik egymást az Mberek az antikváriumban. :-(

Raist

Előzmény: Aarpi (299)
Efreet Creative Commons License 2001.03.29 0 0 317
Olvass kicsit vissza, kellemesen le lett itt húzva az A. ház :))
Előzmény: Sarele (316)
Sarele Creative Commons License 2001.03.29 0 0 316
Csak érdeklődnék. Olvasta valaki a 0. részt?
Én vagyok a hülye, vagy tényleg nagyon szar. Minden olyan problémát felvet, amit az apuci csak jóval később (pl műfűszer), és alapvetően gyenge.
Efreet Creative Commons License 2001.03.19 0 0 315
Azért örülök hogy nem lett belőle morgás. Bocs The Evil, csak volt már részem hasonlóban, és kicsit előítéletes lettem. Mea Culpa
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 314
OK! :)
Előzmény: Aarpi (313)
Aarpi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 313
Ízlések és pofonok. Mindenkinek vannak hülyeségei, rigojái, elhamarkodott döntései. De ettől még az illető nem hülye és nem korlátolt. Vigyázzunk a sarkítással!
Előzmény: The Evil (312)
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 312
Mellesleg, a lemez 2.000.000+ példányban kelt el, hát hülye ez hogy... na mindegy. Ha nem is keres reklámhordozót, nem tökmindegy neki?
Előzmény: Aarpi (310)
The Evil Creative Commons License 2001.03.18 0 0 311
Tán meg is kéne hallgatni, mester.
Előzmény: Aarpi (310)
Aarpi Creative Commons License 2001.03.18 0 0 310
Nem hiszem, hogy FH valaha is "reklámhordozót" keresett volna a Dűnének. Főleg nem 1983-ban. Amúgy elolvastam a dal szövegét (http://www.truemetal.org/ironmaiden/lyrics/m_lyrics3.html) és szerintem borzasztó primitív. Erről ennyit.
Előzmény: The Evil (309)
The Evil Creative Commons License 2001.03.16 0 0 309
Na, szóval úgy értettem, hogy F.H. korlátolt. Az Iron Maiden még 1983-ban a Peice of Mind albumra írt egy hosszú (és nagyon jó) számot a Dune könyv alapján/ről. A címe "Dune" lett volna, HA sötét Herbert nem tiltja meg, mondván, hogy nem szereti a heavy metal zenét. A szám címe így "To Tame A Land" lett. Szóval igen korlátolt volt Frankie. Főképp, hogy minden létező eladási listán több, mint fél évig fönt volt a Maiden ezzel az albummal, neki meg nem kellett a reklám. Na mindegy, az ő baja.

Halottakról vagy jót vagy semmit: ez baromság. Ne mondjunk semmit Hitlerről, ollé.

Efreet: nincs olyan, hogy "lereagálni". Nem "hányan reagálják LE", hanem "hányan reagálnak RÁ". :p

Ilmarinen Creative Commons License 2001.03.16 0 0 308
Az új Düne-minisorozat is elég csalódás volt nekem. Valamiért az amerikai forgatókönyvírók utálják a pajzsot. Mindenki géppisztollyal rohangászik.

Nagyon idegesítö volt, hogy Paulon kívül mindenkit hóthülyének állított be. Ha a könyvben mondott valaki valami okosat, akkor a sorozatban azt átírták olyanra, hogy azt pont Paul mondja.

Egy személyes mániám, hogy a navitátorok miért nem normális embernek néznek ki sehol (kontaktlencsével, hogy eltakarják az ibadszemeket)? Mindegy, a filmen a navitágor jól nézett ki :-)

A sardaurkarok meg csak berettsapkás szekrények voltak. A fremenek meg egyszerüen bénák. A Hang soha semmire nem volt jó, mert mindig mindenki ellenállt neki.

Na, abbahagyom :-)

Ilmarinen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!