Keresés

Részletes keresés

morticia addams Creative Commons License 2000.10.03 0 0 413
ez fajt...teljesen elveszettnek erzem magam a dobozhegyek kozott, melyekbe kacataim nagyreszet vegre sikerult bezsufolni...hat mar a rendszerezo elme sem segit?

Akkor talan ne alkalmazzuk azt a (kor)hurkolassal, textilszalakbol eloallitott labfejre huzhato dolgot sem mint jelt. Hianya sem keletkezik/marad igy.

Előzmény: deadcrow (411)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.03 0 0 412
ha egészen beforditom a szemem golyóbisát az üregbe, akkor hatalmas, füstölgö zoknikupacok sejlenek fel..
Előzmény: deadcrow (411)
deadcrow Creative Commons License 2000.10.02 0 0 411
lehet, hogy nem is tünnek el??
általánosan igaz, hogy pontosan annyit vagy képes látni a világ valóságából, amennyit konzisztensen be tudsz illeszteni az önképed mellé.. szerintem a zokni _ott_ van, csak mivel ellentmond a te saját, kényszeres képzeteidnek, ezért a tudatod kioltja annak látványát..
(tagadd meg a geometriát és elökerül egy csomó kacat !)
deadcrow Creative Commons License 2000.09.30 0 0 410
nem bizonyitott a zoknik térugrása.. szerintem csak megbújnak egy csöppnyi ráncban..
(vagy idöutaznak és valójában amit két félként tartunk számon, az ugyanaz az egyed)
morticia addams Creative Commons License 2000.09.29 0 0 409
akkor itt valami megint nem stimmel. miert pont a zoknik vannak a legprivilegizaltabb helyzetben? en is akarok "terugrani"!..:)

de meg egy vacak teleportot sem tudtam beszerezni

Előzmény: endru (408)
endru Creative Commons License 2000.09.29 0 0 408
Ha kiváncsiak vagytok, hogy hova tünnek el a zokniaitok, olvassátok el a doktori disszertációmat, melynek cime: A zártrendszerü mosóautomatákban eltünt félpárzoknik magfizikai magyarázata.
Más.
Létezik ugynevezett " térugrás". Egy bármilye tárgy kedvező viszonyok esetén ( ha energiát tud felvenni) átkerül egy másik dimenzióba. Amikor az energiáját ott leadta, visszajön a mi téridö rendszerünkbe, és az eredeti hely közelében megjelenik. Sajnos ez idő alatt az ittmaradt félpárat kidobjuk, mert azt hisszük, hogy az egyik elveszett. Gyüjtsük a félpárokat! Nekem már egy fál szekrény tele van.
üdv.
morticia addams Creative Commons License 2000.09.29 0 0 407
hat igen, szezonja van mar lassan a problemanak...haztartasomban egyelore igen keves individualista zoknival talalkoztam eddig. kerdes, mi lesz tavasszal, hanyan lesznek, es hanyan maradnak?
Tavaszcsillag Creative Commons License 2000.09.29 0 0 406
A félpár zoknik természetesen amellett a bolygó mellett landolnak, amely bolygó alapanyaga adja Zaphod Beeblebrox virágzó használt golyostóll nagykereskedését.......
Mert hova tűnnek a golyóstollak? :)
Cs
deadcrow Creative Commons License 2000.09.29 0 0 405
lehet, hogy a zoknik eredendö állapota az, amit mi fél párnak hivunk.. mivel némelyik balra konyul, mások pedig jobbra, az a kényszerképzetünk támad, hogy össze kell öket passzintanunk (akár eröszakkal is!!)..
na igen, hasonszörü(?) zoknik idönként összejönnek, de idövel - mivel a zoknik képtelenek kijönni egymással - elválnak útjaik.. persze, vannak esetek, amikor a zoknik kitartanak egymás mellett, de ez nagyon-nagyon ritka..
természetesen, nem vitatom, hogy a zokniknak joguk van társulniuk és részt venniük egymás életében, de fontos, hogy tudatában maradjanak önnön teljességüknek és ne illessék öket degradáló 'félpár' jelzökkel !
anyuxxx Creative Commons License 2000.09.07 0 0 404
Kedves nandu !

Én hallgatok ugyan Kalálkát, de ugy látom a Kalálka nem olvassa a„ Hova tünnnek a fél pár zoknik” topicot. :(
Már az elején leirtam szomoru tapasztalataimat az egyforma szinü zoknikról.
Szóval nem megoldás :(

Előzmény: nandu (403)
nandu Creative Commons License 2000.09.05 0 0 403
Semmit nem tudtok.
Hát senki nem hallgat Kalákát?

"Esténként a sötétben megjelenik
A Nagy Zoknifaló
És a zoknijaink sajnos mind elébe másznak

Reggel azért nem találom sehol
A fél zoknimat
Persze az is lehet, hogy az ágyneműtartó alatt reszketnek
A Zoknifalótól

Legjobb, ha az embernek valamennyi zoknija egyforma színű."

Sajnos nem tudom kinek a verse de rátapintott a lényegre...

DéZsé Creative Commons License 2000.09.05 0 0 402
Színéről nem megállapítható, szagáról nos.....ne is beszéljünk.
Előzmény: Glück (401)
Glück Creative Commons License 2000.09.04 0 0 401
Mosott vagy mosatlan?
Előzmény: DéZsé (397)
anyuxxx Creative Commons License 2000.09.04 0 0 400
Uramatyám !
Még megvan ez a topic ?
És én nyomom a 4oo-at !
Csók macsók :)
DéZsé Creative Commons License 2000.09.04 0 0 397
Én találtam egyet!
gyönyörű szép, Mici Mackós! Érdekel?
tudorapo Creative Commons License 2000.08.13 0 0 395
A divat mindennél fontosab, úgyhogy Vissai csak maradjon csönben. hétvégn úgy sincs internetje neki.
És nem off, mert választ kaptunk a kérdésre: Két fél pár zokni Pestre, vmi. eü foiskola lánykollégiumába megy.
Na csá, megyek borotválkozni. A hírnév és a medikák köteleznek...
Előzmény: Ford Fairlane (394)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.13 0 0 393
Hm. Ha azoknak a lányoknak van affinitásuk 115 kilós, rikító ruhákba öltözött pacákokra, akkor tisztázzuk a részleget a foiskolán. Pszichiátira? Vakok intézete?
De amúgy kedves fickó vagyok.
Előzmény: Ford Fairlane (392)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.13 0 0 391
Sajnos még nem volt módomban kipróbálni. Ahol meg találkozom olyasvalakivel, akinek szívét megkísérteném színpompás és amúgy is pompás megjelenésemmel, ott nemigen rínék ki a tömegbol: JATE Gólyatáborban leszünk fogólyák...
Előzmény: Ford Fairlane (390)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.11 0 0 389
A lábamra és a kezemre lehet, bár utóbbi esetben hova megy a kesztyu?
A fejemre és öööö máshová nem mehet, elszakadna:)
Előzmény: Ford Fairlane (388)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.11 0 0 387
Míg viszont ha a hölgyet rávenném, hogy egy szál vicces zokniban jelenjen meg...
Előzmény: Vissai (384)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.11 0 0 386
Ez a pircing nekem nem tetszik. Elobb havaj ing volt, az szerintem jobb, meg nem is fér az orromba:)
Arra gondoltam még, hogy a tüsit lenyíratom zéróra, és színes mintákat festetek a fejemre. Például virágot, vagy egy smileyt.
tudorapo Creative Commons License 2000.08.11 0 0 385
Szerintem el lehet jutni egy olyan szintre, hogy centirol centire végigstíröljön. Legfeljebb utána elszalad. Ha még kap levegot a röhögéstol.
Előzmény: Vének Tanácsa TM (383)
Vissai Creative Commons License 2000.08.11 0 0 384
Nem kérhetjük tőle, hogy megjelenjen álmai hölgye (?) előtt egy szál vicces zokniban. :))
Előzmény: Vének Tanácsa TM (383)
Vének Tanácsa TM Creative Commons License 2000.08.11 0 0 383
Nade most valamit nem értek. Ha mindezen öltözködési-frizura és egyéb tanácsot betartaná, ugyan ki a fene venné észre a zokniját??
maplesyrup Creative Commons License 2000.08.11 0 0 382
Ne ess kétségbe. A hidrogénhajhoz fekete keskeny napszemüveget vegyél, pírszing az orrba, alsóajakba.
tudorapo Creative Commons License 2000.08.11 0 0 380
A séróval gondok lesznek, elég tüsi.
Vissai Creative Commons License 2000.08.11 0 0 379
Megvan a másik .5 is. Szerintem jól viselte a hírt. Ma - remélem - hozzáférek a másik félhez is, és akkor megkapják a nészutaszoknifiókot.
Előzmény: Ford Fairlane (378)
Vissai Creative Commons License 2000.08.11 0 0 376
Kevéssé álcázott makkoscipő sem ártana. Világoskék is jó lesz.
Előzmény: Ford Fairlane (375)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.10 0 0 374
Világos almazöld bézbólsapi, fekete cérnakesztyű?
Előzmény: Ford Fairlane (373)
tudorapo Creative Commons License 2000.08.10 0 0 372
Lehet-e a p. nadrág rózsaszín, a czipellő világoskék? mert az Objektum alapszíne félérett-barna, és gondolom a színekre is figyelni kell.
Mindenesetre jó elvont kedvemben lehettem mikor megvettem.
Előzmény: Ford Fairlane (371)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!