Keresés

Részletes keresés

Bandos Creative Commons License 2003.11.01 0 0 3009
Bogyó2!
Ez rövid idő alatt a második tévedésem volt, azt hiszem jobban kellene ismernem, és így könnyebben megkülönböztethetők lesznek az egyes szigetek. Ahogy írtad, rögtön beugrott, valóban Neolab írására hívatkoztam, de összekeverhettem Paradise Island-ot Royal Island-al. Ezt a két szigetet azért keverem, mert közös tulajdonosuk van, és van egy prospektusom, amelyik a Villa Hotels 5 szigetét mutatja be, köztük ezt a kettőt is. Mi eddig mind a kétszer a Villa Hotels hotellánc szigetén voltunk. Öt sziget (Sun, Fun, Royal, Paradise, Holiday) tartozik ehhez a lánchoz, azonos csoporthoz tartoznak, sőt, tudtommal még az italárak is azonosak a szigeteken. (Tavaly pl. 2,75 USD volt a 1,5 literes víz a szigeteiken, idén 3 dolcsi. Nyilván ugyanazon beszállítói forrásból látják el a szigeteket.)
Bandos
Előzmény: Bogyó 2 (3005)
Fischelino Creative Commons License 2003.11.01 0 0 3008
OFF
Szia Bogyó2!
Előszőr véletlenül elírtam a címedet, de már elküldtem újra, remélem most megkapod.
Fischelino
Előzmény: Bogyó 2 (3006)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.01 0 0 3007
Tulajdonképpen arra gondoltam milyen jó könyv lenne ebből a topicból,így egy az egyben....arról mit lehet tudni,hogy állítólag a tengerszint emelkedésével veszélybe kerülhetnek a Maldív-szigetek esetleg évtizedek múlva?
Előzmény: Bogyó 2 (3006)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3006
Nem tudom, de nekem nem jött semmi.
No majd vasárnap újból megnézem, most elmegyünk itthonról, jó hétvégét mindenkinek!
Előzmény: Fischelino (2997)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3005
Tényleg csak pontosítás, bár lehet, hogy kötözködésnek tűnik.
Szerintem neolabra gondolsz, de őket Fun Island helyett nem Paradise-ra vitték, hanem Royal Island-re. Ami egészen meszze van, arra Kuramathi felé, ezért hidroplánnal mentek.

Ha mégsem erre gondoltál, akkor bocsi, de én nem emlékszem másra, akit máshová vittek.

Most megyek, megnézem mit írt Fischellino.

Előzmény: Bandos (2993)
masuda Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3004
Engem Meeru érdekelne. Minden
Előzmény: schmo (3002)
Anna ) Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3003
Most vagyok először az utazás topicban,és azon belül itt!:)
Maldív-szigetek álmaim helye!:)
Szóljatok,ha tudtok vmi extra akciót!:)
Köszi szépen!
Üdv mindenkinek!:)
Előzmény: schmo (3002)
schmo Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3002
Sziasztok !

Megnéztem a térképen, a generátor valszinuleg csak a 270-280 szobáknál hallatszik. A többiek mind nagyon messze vannak tőle (még a vizibungalós oldal gát felőli vége (cloudék), mert ott közben van a "gyár" meg még egy kis öböl is).

A jövő utazóinak némi szobaszámlista:
194-223 szomszéd szigethez közeli, vizibungalós oldal
224-240 szomszéd szigethez közeli, érkezési oldal
124-153 közép, vizibung oldal
101-123 közép, érk oldal
287-360 a gáttal védett rész, vizibung oldal
241-286 a gáttal védett rész, érkezési oldal

ui. ha kell valakinek térkép vagy ott osztogatott "tudnivalók", akkor hoztunk mind a három szigetről, tudok (remélem) szkennelni :-)

Előzmény: cloud (3000)
Jude2 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3001
Bogyo2,

Úgy tűnik egyre olcsóbbak lesznek ezek a maldív utak?!! Ez a 226 nagyon jól hangzik márciusban.

Igen, nekem is szimpatikus az ár, mivel már tavaly május óta nézegetem az árakat...

Mennyi lesz ez májusban?
Lehet, hogy 200 alá megy?

Nem tudom, de azért ezt már nehezen hiszem el. Tudom akkor monszun van...de én már nem tudok elképzelni ennél kedvezőbb árat. Inkább majd a drágább szigeteket veszik elő és az lesz 250.000.-mint tavaly is. Sztem.

Kandooma meg a bajnok az árban, valaki megnézhetné már, miért olyan olcsó.
Van valami gond, vagy csak ennyi és kész?

Kandooma, és Villivaru szerintem elég egyforma szolgáltatásokat nyújt és fekvésében is hasonló.
De ahhoz még a transzfer is hozzájön és csak FP-val van (bár sztem ez is elég, ja, és nincs légkondi az árban. De ha mindent összeadsz akkor Kandooma 276.000-re jönne ki, Villivaru pedig 248.000.-
Így nekem nem maradt választás, mert ennél többet már nem tudok kisajtolni a kasszából :)
De nem hiszem, hogy ez rosszabb lenne mint bármely más sziget....adottságilag gondoltam :)

Tényleg senki nem volt még Villivarun? Mert nem írt senki :(

Sziasztok: Ildi

Előzmény: Bogyó 2 (2992)
cloud Creative Commons License 2003.10.31 0 0 3000
schmo:
Paradise-on mi a 331-es szobában voltunk, de korántsem éreztük büntetésnek, sőt! Nem tudtunk semmit a Maldív szigetekről, így különösebben igényeink sem voltak, csak a döbbenet a szépség láttán.
Egyébként a kilátásunk a gátra nézett, mögöttünk volt a fallal eltakart belső terület. Generátor zúgását, repcsit, hajót nem hallottunk, bár éjszaka néha egy lánctalpas húzott el a szigetről a gátra, amit csak véletlenül vettünk észre, mert igen lehetetlen időben tette:).

A gát és a sziget közötti vízben láttunk cápát és ráját is.
A kilátás pedig így is csodás volt (egy ilyen kép Csinnnka könyvébe is bekerült).

Viszont örültünk, hogy nem az érkezési oldalra tettek, mert azt kicsit zsúfoltnak találtuk. Értsd: a 8 nap alatt egyszer láttunk ott valakit.:))

Egyébként mivel itt mindenki a tökéletesre törekszik, Paradise-zal kapcsolatban tényleg megfogadható a tanácsod.

Én megpróbálom távoltartani magam a maximális tudástól, csak a nagyon rosszakat raktározom.:)

Előzmény: schmo (2991)
Bridzsi28 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 2999
Kicsit megijedtem, attól, amit Paradisról írtatok, úgyhogy adtok nekem tanácsot, hogy Sunon hol érdemes a szobának lennie? Super deluxe szobában leszünk, lehetőleg széles partszakasznál szeretnénk lenni, messze a generátor zajától és jó lenne magunk előtt nem a vizibungikat, hanem csak a színtiszta vizet látni. Köszi
Napóleonhal Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2998
Sziasztok!

Megjöttünk...

Tegnap éjjel történt a dolog, ma mar dolgozni is voltam. Tok faradtak vagyunk, ket ejjel alig aludtunk. Most keltem fel egy fel orara, megyek is mindjart vissza aludni. Colomboban gepet majdnem lekestuk, SriLankan ugyanis atszervezte a jaratot (majd leirom hamarosan reszletesen, mindenki szamara into jel lehet a jovoben!!!)
Hetvegere megprobalom osszeszedni magam, meg a gondolataimat és írok részletesen.

Amúgy nagyon jo volt összességében.

Bejjus: Neked hoztunk valamit!

Fenykep van kb. 1200 db.

Na irany az ágy!
Sziasztok!
Nh. (lehet, hogy nevet valtok Cetcápa2-re!)

Fischelino Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2997
Kedves szept. 27-i Malongó Klubtársak!
csinnnKA, Sharkpapa, Kékbálna, Bogyó2, Crx, Napoleonhal, Őszibarack, Bejjus, Shrek, Cloud, Gócoló, Whaleshark ! (Ha valakit kihagytam volna a szept 27-i résztvevők közül, elnézést, kérem küldjön e-mail-t, hogy a levélcímét megtudhassam.)
Privátban írtam nektek e-mail-t, kérem nézzétek meg. (csinnnKa, köszi a gyors választ, hiányzol a topicból.)
A mihamarabbi viszontlátásra!
Elnézést a többiektől, ez részben OFF volt.
Fischelino (és Bandos)
Előzmény: Sharkpapa (2643)
schmo Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2996
masuda,

most csak röviden, mert irok majd hosszabb véleményt is:
mivel 4-4-3 napot töltöttünk 1-1 szigeten, ezért a hajókázásból igencsak kivettük a részünket (oda-vissza reptér 3x, ebből Kuramathi eléggé messze és ha nem is viharos, de hullámos tengeren...)
Igy hát ahhoz már nem volt kedvünk, hogy elmenjünk Male-t nézni vagy egynapos szigettúrára. Ehelyett inkább (a Meerun) elmentünk snorkelezni a house reef-hez és voltunk esti horgászaton (ez nagyon nagy élmény, ki ne hagyjátok !!! Én fogtam az első halat !!! Na jó, ketten az egyik halászlegénnyel... :-) )

Esténként meg vannak programok, de szerintem ezt irták a többiek is (crab verseny, maldiv est, mozizás, diavetités...) Mi ezek közül a maldiv estet és a diavetitést vettük szemügyre.

Előzmény: masuda (2994)
schmo Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2995
kinccsem!

Szerintem is jó lesz, de MINDENKÉPPEN irjal nekik.

Sajnos a sziget térképét otthon hagytam, a neten meg nem találtam meg (ha nem késő, holnap behozom, beszkennelem és elküldöm neked). Azon vannak akár szobaszámok is... De ha azt irod nekik, hogy a szigetnek azon az oldalán szeretnétek lenni, ami a szomszédos szigethez közel van (de ott se túl a végében, mert a sziget sarkában pedig épp bungalókat épitenek - napkozben persze, szóval éjszaka ez nem zavaró). Amikor mi körbejártunk, a 202 számozás körüli bungalók voltak szimpik, ezek azon a részen vannak.

Előzmény: Bandos (2993)
masuda Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2994
Milyen volt Meeru? Milyen programokra mentetek?
Előzmény: schmo (2991)
Bandos Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2993
kinccsem!
Én biztos vagyok benne, hogy fantasztikusan jó lesz az utatok. Korábban valaki írta ide a fórumba, hogy a 3 csillagos Fun Island-ra voltak befizetve, de a reptéren derült ki, hogy ott elszámolták magukat, és telt ház van, így végül a Paradise Island-ra kerültek. (Mind a két sziget a VillaIsland csoporthoz tarozik). Ők rettenetesen élvezték a Paradise Island-ot, el voltak tőle ragadtatva. Az talán célszerű lenne, hogy gyorsan írjatok egy e-mail-t a szigetre (a honlapjukon biztos megtalálható az e-mail címűk), hogy az a kérésetek, hogy elkerülhessétek a 240 feletti szobákat, és lehetőleg ne a sziget gát felöli oldalán legyen a szobátok. Még van az érkezésetekig 2-3 nap, remélhetően tolerálják a kéréseteket.
Jó utat, és majd várjuk az élményeket az ottani internetszobából is!
Bandos
Előzmény: schmo (2991)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2992
Velavaru se rossz sziget, erről van az a kis filmecske, amit le lehet tölteni a netről. Három jellegzetes, kissé megdőlő pálmája van, a Gulet árulja.
Nem nagy ügy, hogy elnézted, egy időben nekem is gondot okozott Kuramathi, Kurumba,Kuredu megkülönböztetése, és valóban keverhető Villivaru, Velavaru vagy Vilamendhoo, vannak ilyenek.

Villivaru!
Ugye mondtam, hogy Bejjus majd segít valamit.
Ha nincsenek különös igényeid, csak egy jó nyaralás, akkor szerintem jó választás Villivaru.

Jude!

Úgy tűnik egyre olcsóbbak lesznek ezek a maldív utak?!! Ez a 226 nagyon jól hangzik márciusban.
Mennyi lesz ez májusban?
Lehet, hogy 200 alá megy?
Ha belegondolok, hogy nekünk csak a jegy és az illeték volt ennyi!
Kandooma meg a bajnok az árban, valaki megnézhetné már, miért olyan olcsó.
Van valami gond, vagy csak ennyi és kész?

Schmo!

Bizony ezért érdemes olvasni ezt a fórumot!!
Sokan lehet, hogy azt hiszik, hogy a drága Paradise Island-del bebiztosították maguknak a tuti nyaralást, és lehet, hogy egy 219 ezres Kandooma jobb.
Nekem sose volt szimpatikus Paradise, a csillagai ellenére. De úgy gondoltam ez az ízlésem miatt van így, másnak tuti jó lehet, és persze itt biztosan jobb a kaja, szebb a szoba belseje, több a program. Csak még más szempontok is vannak.De amiket írtál, az senkinek se tetszhet, mégha ez nem is jellemző az összes bungalóra. Ezért nem tetszik nekem, hogy Maldívon nem tudod lefoglalni a bungalót, szívességet kell kérned, bár láttuk, hogy azért ez is szokott működni. Mert egyáltalán nem mindegy!
Fihalhohin is jelentős különbségek vannak szerintem. És ez nyilván sok szigeten van még így.
Érdekes ez a generátor is, mert én Fihalhohin semmilyen zavaró zajt nem hallottam, a sziget egyetlen egy részén sem, pedig még építkezés is volt, egyik este körbejártam többször is a szigetet. Én nem tudom hol volt a generátor, tehát hangos nem lehetett.

Előzmény: Bandos (2981)
schmo Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2991

kinccsem,

Nemakartaaaaaaaaaaam , bocsiiiiii !!!
Ha csak oda mentünk volna, akkor minden bizonnyal tetszett volna, de igy, hogy közvetlenül előtte voltunk másik két helyen..

Próbálom összefoglalni és nem rádhozni a frászt. Azt tudnod kell, hogy izlések és pofonok különböznek, szóval lehet, hogy nektek nagyon bejön majd.

Csak 3 napot voltunk, ezalatt ezek a tapasztalataink lettek:

Ami itt volt a legjobb: a szoba és a kaja.
Ezek ellen aztán tényleg semmi kifogás, söt... Én tiszta haspók vagyok, szóval az, hogy a reggeli-vacsi (mi félpanzión voltunk) milyen, az nagyon-nagyon-nagyon fontos szempont... és KIVÁLÓ !!! (de mondjuk egy 5*-ostól azért elvárható)

Viszont:
-(mivel nem foglaltunk előre le egy bizonyos szobát, vagy legalábbis szigetrészt) a generátor mellé tettek minket a sziget legtávolabbi végébe. A távolság amúgy nem zavart volna, de tényleg hangos volt a zúgás. Próbáltunk átkéredzkedni, de persze "majd meglátjuk, de sajnos teltház van" felkiáltással lett elintézve...
Erre nagyon figyeljetek, és verjétek az asztalt, ha rossz helyre kerültök, mert 8 nap a generátor mellett KINKAMRA. Kérjetek térképet és nézzétek meg rögtön, hol a szobátok - még ott a recepción(a 240-estől felfele számok rosszak !!! a 280-tól fölfele pedig egyenesen büntetés (nekünk ez volt))
- minden kirándulás, könyv, ajándék, stb jóval drágább (persze, hiszen 5*-os sziget...), mint máshol (kivéve a viz, ami - nagy meglepetésre - Kuramathin 3.7 USD volt, Paradise-on viszont "csak" 3 USD), de hát ez csak hozzáállás kérdése (meg pénztárca :-) )
- rengeteg hajó, repcsi jár arrafele és volt, hogy zavaróan hangos volt
- csunya gáttal van körbevéve a sziget egyik fele (nem túl szép kilátás), van valami "gyár" is ugyanabban a végében, ami egy hatalmas köfallal van elkeritve (tök fura), és innen a generátoron kivül időnként fúrás faragás is hallatszik...
- egyik nap olyan apály jött, hogy alig maradt viz a gát és a bungalók között... nem viccelek, bokáig ért a viz, volt, hogy homokpadok látszottak... ezenkivül előbukkant pár gyanus föld alatt vezetett cső nyilása, amiből sötét szinü folyadék bugyborgott...
- a másik két szigettel összehasonlitva jóval kevesebb fajta és mennyiségü halat láttunk (de az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egyedül itt láttam polipot)

De semmiképpen nem szeretném elvenni a kedvedet, szerintem itt is nagyon jól tudja magát érezni az ember, csak egyszerüen más, mint a többi sziget, amit láttunk (és nekünk a többi jobban tetszett)

Kiváncsi vagyok, nektek hogy tetszik majd. Mindenképpen irj !!!

ui. ha van még kérdés, nyugodtan !

Előzmény: kinccsem (2988)
Jude2 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2990
Sziasztok,
Én most füzöm éppen a drága páromat, hogy menjünk pótnászútra Villivarura....hát, remélem.
A Google keresöbe beírva nagyon sok oldalt felad Villivaruról. Már szinte mindent megnéztem, szerintem nagyon aranyos, kis egyszerű sziget!
Azért ha valaki mégis járt már ott, kérem írjon pár (bíztató) szót!
Köszönöm:
Ildi
Bejjus Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2989
Találtam fotókat Villivaruról, szerintem szuperek!
(ha kell még adok linkeket)

http://www.bekkoame.ne.jp/~t-imai/villi1.html

kinccsem Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2988
Na, most jól rám hoztad a frászt!

Miért a Pardise a vesztes?????? Azért kérdem, mert mi holnapután utazunk, 8 éj Paradise Island....
Nekünk leírások alapján tetszik a hely, de lehet, hoy mást kellett volna választanunk?????

Előzmény: schmo (2987)
schmo Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2987
Hali,
Bocsi a kokusztej miatt :-)
A legszebb az egészben, hogy tévedtem - és ezért otthon meg is kaptam a magamét... - mi valami ázsiai boltban szoktuk venni (a csarnokban talán?).. De akkor jó tudni, hogy a tescoban is van :-)

A három sziget valóban Meeru, Kuramathi és Paradise. Mindegyik valamiben a legjobb volt, de az abszolut vesztes (ezen gondolkoznom se kell) a Paradise ! A beszámoló készül (érik), csak a két hét szabi mérhetetlen munka és email-mennyiséget halmozott fel ...

Előzmény: Bandos (2983)
Jude2 Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2986
Sziasztok,
Csak egy ajánlattal v. kettővel kerestelek titeket, amit most találtam, hátha valakit érdekel!
Az egyik a Winair-nél:
Villivaru 226.000.- . Ebben benne van a rep. jegy, szállás, teljes panzió, transzfer. Az időpont 2004. 03. 6-13. Előfoglalási akcióként hírdetik.
A másik pedig:
Kandooma Island 219.900.-
Nagyon sok helyen hírdetik. Ebben rep. jegy, szállás,FP.
Indulási időpontok, januárban és februárban.
Na, mit szóltok??
Ildi
Bejjus Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2985
Villivaru:

En Biyadoo-n jártam csak, ami Villivaru testvérszigete és a két sziget egy szálloda tulajdonában van. Tehát inkább az ellátásról tudok beszélni, meg a szobákról, mert az ugyanaz a két szigeten (illetve Villivarun földszintesek a házak). Az átjárás napi 4x ingyenes dhonival és bárhol fogyaszthatsz, egy helyre megy a számla. Árak tekintetében: 1.5 l víz 3 dolcsi, egy koktél 2.5, egy 3 sziget kirándulás 45, Malé 4o, internetezés asszem 5 (de már rég volt) és az alapján számolják, hogy hány embernek irsz levelet. A szobák tiszták, bár nem a legmodernebb berendezésűek főleg a fürdőszoba, de hát nem azért megy az ember, hogy az idejét ott töltse; a szigetet állandóan kertészek tartják karban, mindenütt találkozól "sepregető emberekkel". Mindig akkor takarítanak, mikor reggelizni ill. ebédelni vagy, így én egyszer sem futottam össze a roomboy-ommal. A kaja szerintem felülmúlja a 3*-oshoz fűzött elvárásokat, bőséges, és marha fincsi! Este menüválasztásos 3 fogásos vacsorák vannak, a többi svédasztal.
Az angol barátaim Villivarun nyaralnak több tizenéve minden évben, nekik nagyon tetszik. Én csak a fotóikat néztem meg (vicces, de nem volt időm átmenni a szigetre, ami nagyon fog tetszeni a sok-sok pálma, tehát a dús vegetáció, rengeteg madár, kerek a sziget, (kb. 45 perc a reptértől a speed boattal)nincsenek sokan, mert ide búvárkodni járnak inkább. Ami nekem nem tetszett, hogy nincs igazán széles, homokos partszakasza, mint Biyadoo-nak.Ja és légkondis az étterem.
Szerintem jó választás. : )

Előzmény: Villivaru (2977)
crx Creative Commons License 2003.10.30 0 0 2984
Shrek,
Küldtem emailt, így egyszerűbb.
Előzmény: SHReK (2982)
Bandos Creative Commons License 2003.10.29 0 0 2983
schmo!
Három sziget egy út alatt az tényleg fantasztikus lehetett. Ha jól emlékszem, Meeru, Kuramathi, és Paradise Island volt, ugye ? Melyik tetszett a legjobban ? Nagyon várjuk a beszámolót. Ja, és köszi a tippet a Tesco-ban megvásárolható kókusztejről. Amikor kérdeztem az eladót, úgy néztek rám, mint a marslakóra. De végül egy kis keresés után sikerült ráakadni. Négy nagy dobozzal is vettünk, így tudunk már "igazi" maldív kaját csinálni.
Bandos
Előzmény: schmo (2976)
SHReK Creative Commons License 2003.10.29 0 0 2982
Hát, próbálkozhatsz a nagyításával, 100 forintot megér, nem? :)
mármint, ha 18 centiset akarsz.
De kellene az eredeti méret a képből. honnan tudom leszedni?

>sőt nem is homájos, pedig egy portré kép
ezek a törvényszerűségek a kép témájától függetlenek :)))))

Előzmény: crx (2974)
Bandos Creative Commons License 2003.10.29 0 0 2981
Szia Bogyó2!
Azt hiszem valóban elnéztem. A maldiv.lap.hu-n néztem utána, Villivaru-t nem találtam, megtaláltam viszont Velavaru-t, azt hittem, ugyanaz. (Ezek szerint mégsem.) Velavaru valóban 150 km-re van a reptértől, Villivaru meg jóval közelebb. Ebből is látszik, hogy még sok tanulnivalóm van Maldív ügyben.
Bandos
Előzmény: Bogyó 2 (2980)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.10.29 0 0 2980
Bandos, valamit elnéztél, mert Villivaru Fun Island-től északra van Biyadoo, Cocoa Island, Kandooma környékén. Tehát nincs 150 km-re!
Szerintem te Vilu reef-re gondoltál.Nem?!

Ez a gyerekes dolog is nagyon tetszik Bandosnál, tényleg egyre kíváncsibb vagyok, hogy mit tapasztaltok majd.

Bargabor!

Ha nem vagy gyakorlott utazó, akkor szerintem nem árt irodával menni, én még nem tapasztaltam világmegváltó különbséget aközött, hogy irodával mégy vagy magad veszed a jegyet és közvetlenül foglalod le a szállást. Lehetnek kivételek. Talán Bridzsi28-ék jobbnak látták így, de nem ez a jellemző, a legtöbben irodával utaznak, a bátrabbak is.

Szerintem érdemes beszerezni az irodák katalógusait, aztán Te döntsd el, melyik tetszik, s ha választottál, akkor talán akad itt is akinek már van tapasztalata.
Szerintem olyan nagyon sok iroda nincs, amelyikkel érdemes foglalkozni, kérj ajánlatokat e-mailben, a többség válaszolni fog, de igyekezz mindent lekontrollálni, néha elég nagy hülyeségeket írnak a hozzá nem értő ügyintézők. Nekem a Holiday Island-i ajánlatukhoz simán küldtek Meeru szigetén készült képeket. Meg egyszer egy irodánál itt is lelepleztem, hogy Vilu reef-es képeket mutattak a honlapjukon Olhuvelit reklámozva.De a többséggel szerintem nincs gond, a nagy irodák prospektusai korrektek.
Az irodákat tekintve Bandos is ajánlott valamit, de tényleg használd a maldiv.lap.hu-t.
Itt sokan dicsérik a Winairt, csak ők idáig nem foglalkoztak közvetlen járattal, az pedig nem rossz dolog.
Szóval szerintem ott kezdd, hogy kérj ajánlatokat.

Előzmény: Bandos (2979)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!