Keresés

Részletes keresés

sura Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137990

Végighallgattam az egyórás interjut Gézával a Klubrádióban. Ő a ti emberetek: gyors felemelkedésben és nemzetközi szereplésben bízik. És nyárra befektetőkben. Ettől kezdve már mást mond: bízik az őszi gárda erőre kapásában. Nem számol azzal, hogy Divic és Totya koruknál fogva már kifelé mennek. Én még ide sorolnám Pavicevicet is, mint az egyik őszi kulcsembert. A beszélgetésből az is világossá vált, hogy miért Laczkó az, akivel edzőként a legtöbbre ment. Ő külföldről jött és újra külföldre akar menni, tehát vevő arra, amit Géza vár tőle. Ráadásul olyan posztra tette, ahol játéka a lehető legkevésbé függ a többiekétől és ha labdáit nem értik meg, az látványosan a többiek hibája, nem az övé. Géza azt is elmondta, hogy tudatosan hagyta ki pályájából az utánpótlással való foglalkozást, mint lépcsőfokot: ő a külföldi profi tapasztalatait szeretné közvetlen formában továbbadni.

 

Tanulság: ha járható ez a dobogós - befektetős - kupaszereplős út, akkor a Vasasnál csakis Gézával. Ezzel szemben...

red-blau love Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137987
VASAS-ujpest NB III 2:2
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137986
Szerintem az utóbbi bajnokságban már 3szor volt sérült,és hogy mi értelme számonkérni a korrekt játékvezetést annak számtalan oka van de lehet jövőre pont at az5pont kéne a bentmaradáshoz amit elvesznek.
Előzmény: lepete (137982)
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137984
Mondjul ezzel mindent el is mondtál a középpályánkról,a másik nagy játékos Dobric,remek.
Előzmény: huruburu (137980)
lepete Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137983

Nálunk olyan háttér van, amilyet akarsz. Blue-boxal nyomulunk.

Előzmény: juno3 (137965)
lepete Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137982
Egyszer volt sérült. Most rásárült. Itt van 3 éve.... Ha nem játszik nincs közepe a csapatnak.
Előzmény: atko62 (137976)
lepete Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137981
Sallóinak lehet, hogy igaza van, nem követem a lilákok meccseit. De azt ne felejtsük el, hogy ellenük csalni van értelme, mert az ő esetükben van a dolognak téttje. Ellenünk mi értelme lenne? Hogy ne legyünk hatodikok, csak kilencedikek? Neee! A mi esetünkben nem erről van szó. Szar a bíró, szar a csapat. A bírókat csesztetni meg kétéllű fegyver. Szerintem az NS hasábjain hisztizni semmi értelme. A nyílvánosság fogja a bírókat alázatra késztetni? A szart! Az a 2000 néző, akik közül 73 hangoskodik? Dehogy. Vagy el tudod érni kapcsolatokkal, vagy sehogy.
Előzmény: atko62 (137964)
huruburu Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137980
Pavo a vasas meghatározo közép cpályása ésha végre mindenki egészséges lenne akkor nyernénkis
Előzmény: atko62 (137979)
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137979
Miért mi a probléma?
Előzmény: huruburu (137977)
zsoooltiii69 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137978

HAJRÁ VASAS 4EVER!!!

huruburu Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137977
Apám te nem vagy normális komolyan te egyáltalán vasas szurkolo vagy?
Előzmény: atko62 (137976)
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137976
Pavo többet sérült mint nem,nem kéne erőltetni hogy maradjon.De egyébbként is túl sok a sérült.
Előzmény: Törölt nick (137974)
Kis Kovi Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137975

Pár hónapja már itt közzétettem azt a véleményemet, hogy még tudatosság sem kell a csaláshoz, hanem egyszerűen utálnak minket olyan sztereotipiák mentén, ami közelt sem helytálló. Ahogy mondtam már más csapatok a történelmük során számtalan komoly segítséget vagy elnézést kaptak, de azt közel sem hánytorgatják fel, csak azokat az eseményeket, ami hozzánk is köthető.

 

Amennybien 2006-ban a REAC Kispest és Fradi elleni meccsei csak a papírforma szerint alakultak volna,  más mecsek bírói tevékenységét most nem is számítva, vagy csak nem vertük volna meg az utolsó fordulóban az MTK-t, szerintem sokkal jobban jöttünk volna ki hosszabb távon és a megalapozatlan utálat velünk szemben közel sem lenne ilyen erős.

Szomorú, hogy a párt csapataként csak 6 bajnokság jutott nekünk közel 100 év alatt, de a bélyeget folyamatosan viseljük, míg mások számtalan alkalommal dúskáltak az egyéb segítségben (akárcsak az elmúlt két évtizedet nézve), de még sem basztatják őket.

 

Egy békéscsabai, egy szegedi vagy egy diósgyőri szurkolótól bőven el lehet fogadni egy zrikát, de olyan csapatok szurkolói a leghangosabbak, ahol számtalan stikli vagy nem túl szektorsemleges dolgok történhettek, történnek meg most is.

 

2002. és 2006. tavasza után, most ugyanolyan "pártatlanságban" van részünk. 10 év alatt harmadszor.

Ezt bőven alátámasztják a Vasas kötődés nélkül hozzánk került edzők, játékosok véleményei, amikor nem értik, hogy itt miért van az, hogy még a hazai pálya sem hazai és most nem a szurkolók számára gondolva.

Például a Vasasnak egy bajnoki címhez minimum 6-8 ponttal jobbnak kellene lennie a másodikhoz képest.

 

Szerintem hihetetlen statisztikákat lehetne produkálni (sárga, piros, 11-es, sérülések, stb.) az elmúlt 10-20 év alapján, pedig egyszer sem mondanám a csapatra, hogy tele lett volna más csapatokhoz képest favágokkal. Kabát Peti vehemenciáját elnézve, nálunk szerintem fele annyit játszott volna ebben az évben, mint mondjuk Újpesten. Egyszerűen a Vasas esetében amit egy picit is büntetni lehet, rögtön a legszigorúbb elbírálásban részesítik (sokszor még a meg nem történt esetet is), amivel nem lenne baj, hogy ha az ellenfeleknél is ez megtörténne.

 

A problémát ott látom, hogy ezzel szétverik a csapat tartását és nem lepődnék meg, hogy ha egyszer is kompenzálnál ezt számunkra egy vétlen vidéki csapat ellen, akkor sem tudnák már élni ezzel a lehetőséggel. De ne kompenzáljanak így, csak legyenek egyenlőek a feltételek.

 

És ami még ennél is nagyobb probléma, hogy amikor egy picit is jobbra fordulnak a dolgok, sohasem tudunk odaérni a végére és ez nem csak rajtunk múlik. Ezáltal nálunk a folyamatos kudarcokat látják csak, amely több évtized után a szurkolók eltünését jelentik egy csapat körül és a negatív folyamatok csak egymást erősítik, illetve azoka a sztereotip visszhangokat, hogy pld-ul túl sok a pesti csapat.

Nekünk valahol az erősségünk a közösségi szellem volt annak idején és ha ezt megtörik, akkor ártanak a legjobban nekünk.

 

Hajrá Vasas!

atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137972
De igy sose lépünk előre.A biró nem érzi a súlyát a tévedésének mert meg se emlitik.Nézd meg a vizilabdában Kiszely hogy kifakadt,pedig ott csak egy majom emlitette meg a biráskodást egy kis szar video-interjuban.Utóljára Meszéna volt gerinces mikor nyilt levelet tetetett közzé az Ns-hasábjain amit Huták-hoz intézett és a Jb-hez,Pedig akkor sem volt sokkal nagyobb a renoménk.
Előzmény: juno3 (137965)
kiskun968 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137971
Nekem ez mindent elmond egy zalai szájából...

"Valaki írta itt a Paks meccs után, hogy a sors majd visszaadja a nevetséges 11- est, amit Tököli értékesített ellenünk. Kértem itt a sorsot, hogy már a Vasas ellen adja, s lám, Szilasi - két méterre állt az esettől - által megadta.
Köszönet érte."

Úgyhogy kapja be a szilasi, gerinctelen jellemtelem köcsög buzi!!!!
kiskun968 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137970
Már várom kit fognak kiállítani köpésért, csúnya nézésért vagy esetleg rossz lépésért a bemelegítés közben a pálya széléről...
F@szopó mlsz, undorító köcsög népség!!!
rage Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137969

Szerintem sem kellene csendben beletörődni.

Nyugodtan ő is felszólalhatna a játékvezető ténykedése ellen, ha egyértelműen, sorozatban a kárunkra téved. Rosszabb úgy sem lesz a helyzet...

Előzmény: atko62 (137964)
kiskun968 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137968
És lesz@rom ki mit mond, mert ilyen köcsög rosszindulatú játékvezetést nem láttam már régen....
kiskun968 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137967
Akkor is csak a VASAS mindörökké!!!
Hajrá Vasas!!!!Angyalföld!!!
kiskun968 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137966
Buzi mlsz,buzi wágner,mocskos csicska játékvezetők!!!!!
juno3 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137965
Sallói nyilatkozata mögé tedd oda a hátteret! Stadion,szurkolók,támogatók,politika,harc az első helyért....stb. És nézd meg ezekből mi van ma nálunk,egy nyilatkozathoz.
Előzmény: atko62 (137964)
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137964
Hát nem tudom,ha Sallói az Ns hasábjain add hangot annak az érzésének hogy tendenciát lát a játékvezetői ténykedésben ellenük(2győztes meccs után)akkor talán Vancsának is valami hasonlót kéne tennie,az ő munkáját teszik tönkre az állása megy rá mégsem hallom hogy üvöltene vagy tajtékzana.Az ember az igazáéert álljon ki,ne folytassuk már ezt a sulytalan semmit mondó politikát semmilyen téren.
Előzmény: lepete (137963)
lepete Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137963

Én nem vagyok hajlandó öszeesküvésekben hinni. Ha hinnék, nem lenne értelme reggelente felkelni. Minek? Úgy is másképp lesz, mint én gondolom, szeretném. Meg a szart! A bírók nem koncepciózusak. Gyengék. Mi is gyengég vegyunk. Azért nem mérlegelnek a sporik. A züllőin ez a kiállítás egy sárga előtti utsó figyelmeztetés. Semmi több. Mi meg pöcsök vagyunk. Mikor JJ bekerült a szövetségbe érezhetően javult a bíráskodás. Ennyi. Érdekérvényesítő kepeségünk pont 0. Súlytalanok vagyunk ilyen szempontból. Pont az ilyen ítéletek, mérkőzések fényében tűnik egyre viccesebbnek a szokásos szar duma. Kálmán bá' elintézte a kisfiának. :-))) Mit? Hogy ne tudjunk kétszer ugyan abban az összeállításban játszani? Hogy idén 2 meccset hoztunk le 11-en? Hogy ilyen véleményes tizik legyenek befújva? (Bár hozzá teszem a szektorban talán ketten láttuk úgy, hogy tizi volt. Most nem ugrik be, ki volt a másik. (Talán Manó.) Szóval sportdiplomácia 0. A spori teher nélkül, mérlegelés nélkül ítélheti meg, amit vaksi szeme, gyenge képességű agyának közvetít, mint információt. Csak a teljesség miatt. A ZTE kiállításánal Kocsárdi nem volt szabálytalan. Ellentételezett a gyökér a 83.percben, 3-1-nél:-). A mi kiállításunk meg egy szép nagy sárga volt.

 

Gézát ezért a meccsért nem marasztalnám el. A mérkőzést a kiállításig lehet értékelni. Addig meglepően stabilak voltunk. Utána is volt tartásunk. A második gólt nagyon szépen végigjátszották. Gyorsabbak voltak, és le tudták játszani a kontrát egyérintővel. A 3. gól Gacáé, de nem érdemli meg, hogy felrójuk neki. Bazsika hihetetlen szar. Nem biztos, hogy égetni kellene. Lehet jót tenne neki egy kis szünet. Azt amit most ő focizik, bántás nélkül írva, akár melyik 19 éves srác le tudná játszani. A KTE ellen kulcsfontosságú, hogy Pavo rendbe jön-e. Hihetetlenül hiányzik a középpályáról. Ha nem, térdre imához. Bár most már el lehet kezdeni készülni a következő idényre. Azaz, innen nézve a keddi meccs is indifferens már. Ezt a dobogó a cél maszlagot meg felejtsük el. 3 fordulóval ezelőtt is hiteltelen volt.

 

Hajrá Vasas!

Előzmény: cserju (137961)
kiri- Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137962

Amikor jöttek ki a második félidőre, Géza szóvá tett valamit a jv-nek, látszott, h nem volt baráti beszélgetés... Úgy tudom, a meccset követő sajtótájékoztatón is nehezményezte a bírói tevékenységet....

Én valami módot keresek arra, hogy a nyílvánvaló bírói hibák után, hogyan lehetne a szurkolónak okozott kárért jóvátételt követelni, kapni... nem feltétlen anyagi, inkább erkölcsi kártérítésre gondolok, hiszen nem ilyen szolgáltatást vártunk a pénzünkért.

Ha korrekt jvtés mellett kapnánk ki: szavam nem lenne...

Előzmény: atko62 (137959)
cserju Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137961

Azt ténynek vehetjük, hogy a bírók utaznak ránk. Azt meg látjuk, hogy eleve nem vagyunk olyan erősek, mint ősszel voltunk. Ezért nagy kár a Siófok féle meccsekért, amikor a játékosok nem adták a maximumot. Nagyjából hat ponttal még így is lehetne többünk, az nem a bírókon vagy a sérülteken múlt, és ott lennénk a középmezőny élén. A Kecskemétet meg kéne verni, akárki fúj és akárki Mariusz mellett a másik középső védő.

Az ellenben egy érdekes kérdés, hogy a bírók miért nem tudják magukat túltenni szim- és antipátiáikon és hogyan maradhatnak így bírók. Másrészt lehet, hogy páran közülük összebeszéltek? Az nem létezik, hogy egy csapatnak csak a kárára tévednek, és sose fordul elő az ellenkezője. Az is vicc, hogy nyilvánvalóan elvezetett meccsek után sem kapnak fegyelmit.

Kisteleki meg egy sima maffiózó. Valaki elmagyarázhatná, hogy ha Bozóki valóban 150 milliós kárt okozott a Mattheus által fiktív török cégekhez utaltatott pénzekkel, akkor az MLSZ miért nem tett feljelentést? Lehet, hogy össze vannak beszélve, kicsit?

Akkor is.

Hajrá Vasas!

Redhot100 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137960
Megtisztelsz, hogy követed az életpályámat! Szerintem ne foglalkozzunk egymás tanulmányaival, ennek hiányában is lehetsz még rendes ember.

A nézőszám fejtegetésed pedig megmosolyogtató mások számára is. Ez olyan mintha Mi a Barcelonához hasonlítgatnánk magunkat. Ugye azért van különbség az 5e és 80e bérletes, vagy az 5e és 150 bérletes között? Ennyit szeretett klubjaink nézőszámairól!
Előzmény: Törölt nick (137861)
atko62 Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137959
Ennek fényében a vezetők,az edzó fog nem tetsző nyilatkozatot kiadni a sajtó számára?Más csapatoknál igy szokás nem engedik hogy a fejükre szarjanak.
Előzmény: Lukil (137958)
Lukil Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137958

Köszönet Mindenkinek aki lejött a meccsre!

 

Hát...  tényleg nagyon ritkán szoktam a bíróra fogni a vereséget,de ez a meccs már a kiállításnál eldőlt.

 Ezért a faultért  pirosat adni-nem "szoktak" a sárgát elfogadom,sőt ha valakinek van lapja akkor lehet második sárga is de egyből pirosat adni........csak a VASAS ellen.

A vezető gólunk utáni 11-es a "vicc és röhej" kategóriája volt.

Vagy inkább feketehumor.

 

A "bíró"(-nem írok játékvezetőt mert nem érdemli meg), kábé 5-10 méterre állt az esettől és szemrebenés nélkül azonnal befújta-talán még azt sem várta meg hogy az a (...) waltner leérjen a földre.

(A második félidőben ugyanezért valamelyik játékosunk lapot kapott- az az eset a tizenhatoson kívül volt.)

 

Hát röviden ennyit a tegnap esti tapasztalatokról.-Azzal egyetértek  hogy  az első félidőben az emberhátrány ellenére is jobban játszottunk-a zetének talán 2 kapuralövése volt a büntetővel együtt.A hajtással nem volt gond,odatették magukat-Gacát sajnáltam mikor odajött hozzánk látszott hogy megviselte a  harmadik gól.

Tett már annyit a Csapatért hogy egy ilyen hiba még beleférjen...ez a meccs  egyébként sem ezen múlt.....

Aztán kijött az emberelőny. (13-10 ellen)

 

Szép napot Mindenkinek és Hajrá VASAS!!!!!

 

Laci

kiri- Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137957
így helyes: kétségtelen az egyetlen, aki háttal szerzett ellenünk gólt...
Előzmény: kiri- (137956)
kiri- Creative Commons License 2009.04.26 0 0 137956

Cáfolok: a gólunk nem öngól, Paripa nem favágó, a tizi nem fölösleges szabálytalanság után született, nem rákenjük a bíróra, Zsolnayból, akárhány gólt rúg, nem lesz jó focista, bár kétségtelen, az egyetlen, aki a szerzett ellenünk találatot, és akit, csereként 14perc után visszacseréltek anno. Azért őt már csak nem kéne visszasírni:(((

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!