Keresés

Részletes keresés

Dina2008 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26241

Kiscsirek, hatalmas gratula, minden rendben lesz:))))))))))))))))

 

Timike, ezek jó hírek nagyon:)

 

Ma megyek nődokihoz, 20 hetes genetikaira, este jelentkezek.

Ariaden Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26240
Macska elvileg aug 24-re. Gyakorlatilag nem tudja senki pontosan még a görbémből se tudjuk belőni.
Előzmény: Pöttyösmacska (26239)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26239
mikorra vagy hivatalosan kiírva?
Előzmény: Ariaden (26238)
Ariaden Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26238
Megjöttem NST-ről csajok. :D Örökre terhes leszek, Szonja macska produkált egy az orvos szerint tankönyvien szép NST görbét, a méhszájam kemény, változatlanul C2222, egy hét múlva mehetek újra. A csajszi nem akar kijönni, nagy hadonászásban tölti a napjait odabenn, momentán, ha lehetek vulgáris, kurvajól elvan odabenn. Szóval az egész heti szexelés gátmasszázs málnalevél teázás homeo bogyók nem csináltak semmit. :D
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26237

Macsek,

 

az egyik nekem is nagyobb, a jobb, és nekem is mindkettőben vannak ciszták, de nem mondta a doki, hogy gond lenne...

Előzmény: Törölt nick (26235)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26236

hűűű köszi! :)

 

akkor már csak a kicsi méh problémát kéne megoldani :)

 

jajjj annyit nyávogok már mint egy macska :)  mint egy pöttyösmacska! :)))

Előzmény: Törölt nick (26235)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26235

Pöttyösmacska, nekem is nagyobb az egyik petefészkem. A jobb petefészkem alig PCO-s, a bal sajnos nagyobbacska, és látszanak a ciszták, de az sem nagyon cisztás. De a kettő között nagy a különbség.

És mindkét terhességemnél a bal oldalról (rosszabbik petefészek) jött a babó. :-))

Szóval ne gyárts több parát, nincs nagy gond.

 

Ariadenről tudtok valamit?

 

 

Előzmény: Pöttyösmacska (26223)
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26234
Obsnak 25 napos ciklusai vannak, szóval nem nehéz kiszámolni, hogy mikor van pé-je:)
Előzmény: Pöttyösmacska (26233)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26233
Jucy a próféta beszéljen belőled!!! :)
Előzmény: ljucy (26229)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26232
10. napon peteérés???
Előzmény: Obsoleta (26231)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26231
Gyártjuk, ha kő, ha nem! :)))) Szerintem megcsíptük ebben a hónapban, nekem ez a mai hőm borzasztó alacsony, plusz, ha hozzáadok 12-14 napot, akkor pont kitesz egy ciklust nálam.
Előzmény: ljucy (26230)
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26230

Obs,

 

csak nem vmi pé közeleg!?:))

hogy álltok a babagyártással?:))

Előzmény: Obsoleta (26228)
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26229

Macsek,

 

szerintem nem lesz 90 napos a ciklusod, szerintem 30-35 napra meg fog jönni, tuti. És ha ilyen gyorsan kezd rendbe szedni, akkor hamar lesz Nálad eremény, meglásd:)

Kiscsireknél is volt:)

Előzmény: Pöttyösmacska (26223)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26228
görbe
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26227

Szia Jokeva,

 

az aktuális görbém:)

 

Előzmény: Jokeva (26222)
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26226
Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26225
Amúgy rólam ennyit:

Obsoleta Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26224
Sziasztok!

Timike, ez az UH nem semmi! Annyira drukkolok, komolyan! Végre ezt is lehet tudni, olyan szép görbéid voltak, kizártnak tartottam, hogy ne működjön jól a rendszered! :)))
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26223

jajaaaa csak ez a türelem téma a legnehezebb... meg az ember azért érzi, hogy valami változás van, ilyenkor egyre türelmetlenebb. szóval nap mint nap reggelente várom a hőeredményemet, hogy juuujujujujuj mit fogok mérni. tökre megzizzentem :)

 

nagyon drukkokok a bal oldalamnak, hogy sikerüljön valamit kitermelnie magából.

 

Ja, azt meséltem már, hogy asszonta dokkerbá az egyik petefészkem nagyobb mint a másik? szerintetek ez probléma? ő nem mondta... és egyikben sem volt több ciszta a másiknál. 15-15-öt számolt.

 

jó, akkor nem sopánkodom a görbémen, remélem azért lesz belőle valami... és megint 90 nap után norcolut...

Előzmény: Jokeva (26222)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26222
Macsek! Ha huszon-harmincon akárhány éve ratyira megy a szervezeted, nem várhatod egy-két hét, hónap alatt, hogy a met pikk-pakk helyre rak! Tessék neki időt adni, elég nagy munkája van :)))) Nekem tetszik a görbéd, sokkal szebb, mint nekem némelyik volt. Ja, és met mellett is volt olyan görbém, hogy nem volt peteérésem! Ezt rakd össze :)) Úgyhogy tényleg csigalom, nyugavér!

Szia Ljucy! Van aktuális görbéd...? Vagy te most nem mértél, nyaralás miatt? Nem tudok teljesen visszaolvasni, sorry :(

Kiscsirek, nem engedélyt kell kérni a dokitól a met szedésére, hanem közölni kell, hogy márpedig te szeded majd és kész! Én így csináltam :)) Dokinéniben benne szakadt a levegő, aztán bólintott, hogy akkor OK. Nőgyógyi később majdnem megtépett, hogy hogyan merészelem szedni, összevesztem vele (széttett lábakkal a vizsgáló asztalon) hogy most akkor szabad-e szedni terhességben. Végül utánanézett, és az aktuális szakirodalom szerint nekem volt igazam, látni kellett volna azt a fejet, amivel jött vissza a szomszéd szobából, hogy bizony szabad szedni... :)))))))))
kiscsirek Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26221

Jo reggelt mindenkinek!

 

Timike,

Koszonom :)  Remelhetoleg minden ok lesz ezuttal.

Gratulalok a jo eredmenyekhez!!!! :))

 

Jokeva,

Igy mar ertem, en abban voltam h a 5het 4 nap azt mar 6 hetnek mondjak. Akkor ezert van. Ezt nem mondta a doki, csak azt h ne kombinaljak azonnal, jo az a  8mm.:)

Amugy most van tunet, a mellfeszulesen kivul is. Jo par napja eleg sokat kevereg a gyomrom. De nem mondanam durva hanyingernek, csak emelygek. eloszor rafogtam a metre, h biztos rosszat ettem, de mar 1 hete mindennap elofordul, ugyhogy rafogom a kis 8mmesemre :)))

Meg a met miat marcius ota nem volt semmi gond, szoval szerintem nem azert van.

Amugy a magyar nodoki, mult penteken nagyon magyarazta h a 12. hetig nyugodtan szedjem, nem lesz semmi gond, meg akart gyozni h nem lesz semmi mellekhatasa.

Mondom neki, h en vegig szertnem szedni, eloszor nezett, de nem mondta h ne tegyem.

Kar h nem hozza jarok majd, rugalmas jo fejnek tunik, csak kicsit messze van innen:DD

Itt kint meg szerintem keresek madamnak egy masik hazidokit, jo volt ez a magyar doki, de eleg problemas bekavarni minden alkalommal dublinba, dugok, sosincs parkolo stb.

Megprobalok egy masik rendelot itt nalunk, meglatom mit mond a metre es ha tetszik a velemenye akkor ide jarok majd.

Legalabb letesztelem a kulfoldi allaspontot is:))) 

ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26220
Youlcsi, akkor Apára fel, hátha csak egy kiadós szex kell annak a tüszőnek:))
Előzmény: youlcsi (26216)
ljucy Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26219

Sziasztok Csajok,

 

Rambóka,

 

nekem ez a gumiszerű nyák (nagyon minimális) a pé után volt jó néhány nappal, nem is tudtam mire vélni, mert már nagyon régen nem találkoztam ilyennel.

Bárcsak igazad lenne, hogy később már jobb lesz. Nekem ez az egyetlen PMS tünetem amúgy, se mellfeszülés, semmi, csak több, mint egy héttel előtte a gyenge hasfájás...

Előzmény: Rambóka (26212)
Pöttyösmacska Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26218

hali!

 

Persze, hogy paragép vagyok, tizen éves korom óta nem volt peteérésem! :)

 

Mondjuk most az eddigi 36,1-2-ről felmentem 36,3-4-re alaphőnek, remélem ez valami jót jelent.

 

A bal oldalam folyamatosan szurkál, már legalább 10 napja, de az UH-n nem látott semmit a dokkerbácsi. úgyhogy  én egy ilyen rejtély vagyok.

 

Timike, akcióra fel! :) Hajts rá az ikrekre! És ne akarj Tescoba menni utána! :)))

 

Mert mint tudjuk a Tescoban végeznek abortuszt is. Gazdaságost... :) Ilyen kék fehér csíkosat. :))

 

 

Youlcsi, szerintem is jó lenne egy uh-val rákukkantani arra a petére...

 

Előzmény: Jokeva (26217)
Jokeva Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26217
Sziasztok! Próbálok írni gyorsan!

Bubus, én is várom hogy BJ ne függjön ennyire tőlem! Most még csak én tudom szórakoztatni, magában nincs el! De majd gondolom ez is eljön :)

Macsek, szerintem ez még nem PÉ volt. De tényleg nem értelek... kezdesz hasonlítani Ljucyra! A görbéd eddig tökéletes. Nem lehet sem vonalzó egyenes, és szerencsére nem is EKG. Mi a bajod azzal, ha két nap is egyforma? Őrület. Miért, szerinted hogyan kéne kinéznie? Szabályos katonás rendben egy vagy két tizedet ugrálnia naponta? És PÉ amikor lesz, a 3 tizedes emelkedés az első napokban szintén tökéletes lesz. Kell majd néhány nap, míg feljebb araszol!

Kiscsirek, az 5 hét 6 nap is még csak 5 hetes terhesség a dokik szerint. A betöltött heteket nézik és mondják, én is meg voltam kavarodva eleinte! Képet azért kérj majd amint tudsz :)) Tünetek?

Timike, ezek tök jó hírek!!!!!!!!! Nem értem hogy akkor mi a fenéért nem vagy mégsem rendben teljesen. Érthetetlen!!
Ez a sztori jó :) Legalábbis a kismamás. A másikat nem kommentálom...

Youlcsi, ez még lehetett PÉ tegnap! Kiderül a következő napok hőjéből. A fórumdrukk megvan hozzá!
youlcsi Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26216

arra gondoltam, hogy csütörtökön nézetek rá, ha nincs semmi változás a görbén... remélem, erre nem lesz szükség. végülis ma van a 4-5-ből az 5. nap... így ami ma fog történni, az úgyis csak holnap látszik... és ma van napja a terápiának is :p

Előzmény: Timike74 (26215)
Timike74 Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26215

Jó reggelt!

 

Vogii

 

Megfogadtam, hogy nem mutatok görbét most legalább 2 hétig, mert kezdek babonás lenni. Ez nem személynek szól, hanem általánosságban.

BOCSÁNAT MINDENKITŐL!

 

Amúgy semmi újdonság nincs velem, szúrkálgat a hasam.

Ma is dolgozok, amikor tudok, bekukkantok.

 

 

Youlcsi

Reméljük lassan megreped a tüsződ. Nem tervezed, hogy megnézeted újra valamikor a napokban?

Előzmény: vogii (26213)
youlcsi Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26214

jó reggelt, csajok!

 

napi hőjelentés:

sehol semmi :( de igazán megint nem sikerült sokat aludnom, majdhogynem óránként ébren voltam. 4kor még fel is kellett kelnem... de miért is pont akkor tudnék rendesen mérni, amikor számít is valamit???

vogii Creative Commons License 2009.08.11 0 0 26213
Kiscsirek,
én is gratulálok! :)))

Timike,
erre az uh eredményre nem is merek semmit mondani. Tudd, hogy mindenem keresztben érted! :D
Dobhatnál egy görbét, hadd lássuk, hogyan is néz ki hő szempontjából ez a dupla pé.
Előzmény: Timike74 (26209)
Rambóka Creative Commons License 2009.08.10 0 0 26212

Macsek!

 

Ezt tényleg ki tudod húzni a két ujjad közt 6-8 centire.

 

DE!

Vannak olyanok is, akiknek egész kemény lesz a nyákjuk ilyenkor, szinte gumiszerű. Gergő születése után nekem is volt ilyesmi, rugalmas, sárgásrózsaszín, áttetsző gömbök potyogtak ki belőlem.

Előzmény: Pöttyösmacska (26207)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!