Keresés

Részletes keresés

MuzX Creative Commons License 2010.12.16 0 0 5248

Karácsonyi vásár!Ezen az áron ajándék!

Figyelem, csere nem érdekel, felszámolás van!


Cort KX1Q

54e Ft.

Mahagóni nyak, mahagóni test, meggypiros lakkozás nagyon jó kis hangszert, keveset használva, csak szobában, újszerű állapotban. Hangszedők cserélve aktív EMG-89-re. Felezhetők, de nem csak úgy, mint a többi, ebben valóban benne van egy single-coil ÉS egy humbucker is!Én már így vettem, sajnos valamiért híd pickup-ot nem kötötte felezhetőre az előző tulajdonos, de odaadta hozzá a gyári EMG potikat, én viszont nem próbálkoztam bekötni, én is így adom.Van hozzá egy profi puhatok is.A képen látható MIDI converter természetesen NEM eladó a gitárral, csak addig nem akartam leszerelni, amíg el nem viszik.

   


Ibanez Talman elektroakusztikus gitár TCM50E-VBS

55e Ft

Mágneses pickup (nem olyan percegős, mint a piezo), aktív elektronika, beépített hangoló. Kb. fél éves, még garanciális. Újszerű állapot, Medgyesi által profin beállított nyak, ugyanolyan jól játszható, mint egy jó elektromos gityó. Elixir húrok vannak rajta, jól párnázott puhatokot és hevedert is adok hozzá.

Itt megnézheted az adatait: 

http://www.hangszeraruhaz.hu/index.php?&tpl=product&prid=11093

    


Ibanez GSR-180 basszgitár

38e Ft

Kiváló állapotban, keveset használva, csak szobában. Puhatokot, hevedert adok hozzá.

   


Hagstrom Deluxe D2F

85e Ft (bolti ára újonnan 159e!)

http://powerstate.hu/index.php?mod=sh_det&&kat_id=7&&ter_id=1560

Svéd gyártó valamikori legendás hangszere modern kiadásban. Nagyon jó kis retro gitár. Ragasztott mahagóni nyak, mahagóni üreges test, tömör jávor fedőlap, kompozit fogólap, Hagstrom-féle H-expander brutálisan jó nyakmerevítés.Én már cserélt pickupokkal vettem, felül egy DiMarzio van (felezhető), a hídnál meg egy egyedileg készített Jeti pickup (nem felezhető). A hátoldalán van egy félkörömnyi festéklekopás, egyébként kitűnő állapotban, alig használt Elixir húrokkal. Straplock-kal felszerelve, hevedert és puhatokot adok hozzá. Ez egy ritka, sparkling black szín, nagyon stílusos.

Itt mindent megtudhatsz róla:

http://www.hagstromguitars.hu/3129.0.html

    


Boss BR-600 8 sávos mini digitális stúdió + 1 Gb kártya

47e Ft

Eredeti dobozzal, tartozék hordtokkal, tápegységgel(!), magyar leírással, nagyon megkímélt állapotban.

Itt mindent megtudsz róla:

http://www.rolandee.hu/product.php?node_id=2004254


Yamaha QY70 beépített sequencer-es szintimodul, mini billentyűzettel

33e Ft

Tökéletes működés, enyhén használt állapot, kopások, karcok itt-ott. Angol csatlakozós tápegységgel, de adok hozzá adaptert. Angol leírással.Specifikációja itt:
Oberheim Matrix 1000 analóg szintimodul. 47e FtMinimális karcok a tetején, karcmentes előlap, hibátlan működés, teljes angol dokumentáció. Iszonyat jó retro nyolcvanas évekbeli hangzás, sokféle modulációs lehetőség, legendás analóg szinti. Van hozzá egy bőröndből kialakított, szivacsbéléses hordtok is.


Vox VT15 előfokcsöves gitárkombó

37e Ft

Két hónapos, háromszor használtam szobában, újszerű állapotban, az eredetin túl +1 év meghosszabbított garanciával.

Leírás itt:

http://hangshop.hu/spd/vx-vt15/VOX_VT15_1x8_kombo

 

 

mobil: Pannon 96 77 4 hat 4

email: muzx66 kukac gmail pont com

 

Még egyszer: csere nem érdekel!

proinstruments Creative Commons License 2010.12.13 0 0 5247

Eladó Korg Micro X Teljesen új állapotban!

 

Keveset volt használva, elsõ tulaj vagyok, minden a gyári állapotában:) (hordótáska, papírok, stb.)

Nem részletezem mit tud aki megvenné az már bizonyára utána járt.

Irányár: 95 000 Ft.

Érdeklődni: proinstruments@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5246

gondolom itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111587 de nem ér annyit az egész

 

Előzmény: proinstruments (5245)
proinstruments Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5245

Bocs mindenkitől, kicsit kóma vagyok és csak átmásoltam a hirdetést, sajnos a cím lemaradt:/ esetleg tudom valahogy törölni a 2 hibás post-ot?

Előzmény: Törölt nick (5243)
proinstruments Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5244

Eladó Korg microX!

 

Korg Micro X Teljesen új állapotban! Keveset volt használva, elsõ tulaj vagyok, minden a gyári állapotában:) (hordótáska, papírok, stb.)

Nem részletezem mit tud aki megvenné az már bizonyára utána járt. Irányár: 95 000 Ft.

 

Érdeklődni: proinstruments@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5243

szerintem az árat se írd ki, hisz akinek ez kell, úgy is tudja mennyi ...

Előzmény: proinstruments (5242)
proinstruments Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5242


Teljesen új állapotban! Keveset volt használva, elsõ tulaj vagyok, minden a gyári állapotában:) (hordótáska, papírok, stb.)

Nem részletezem mit tud aki megvenné az már bizonyára utána járt.

Irányár: 95 000 Ft.

 

Érdeklődni: proinstruments@gmail.com

 

 

proinstruments Creative Commons License 2010.12.12 0 0 5241


Teljesen új állapotban! Keveset volt használva, elsõ tulaj vagyok, minden a gyári állapotában:) (hordótáska, papírok, stb.)

Nem részletezem mit tud aki megvenné az már bizonyára utána járt.

Irányár: 95 000 Ft.

MidiTom Creative Commons License 2010.12.11 0 0 5240

Meglepődnék, ha summarum 6 év után ránézne most hirtelen erre a topicra...

Előzmény: Bika_lakat (5239)
Bika_lakat Creative Commons License 2010.12.11 0 0 5239

Heló!

Dm24-re, genelecre mondj nekem árat légyszi.

A pultra nekem azt mondták, ezeknek a faderei mostanában purcannak. Ez a pult hogy áll, mennyire használt? Firewire slot nincs benne véletlenül?

Köszi!

Előzmény: summarum (1869)
antikman Creative Commons License 2010.12.11 0 0 5238

Kihasználatlanság miatt eladó egy igen megkímélt yamaha 01x Digital MLAn Mixer .

Technikai adatok: Audio interface (24 bit, 96kHz A/D D/A), 2 port Midi interface, Digitális Mixer, DAW controller (Cubase, Logic, Sonar, DP, stb.. MAC/PC)
Egyéb:

- Motor faders

- 8 Quality mic preamps,
- 4 band EQ és Dynamics
- Phantom Power
- Hi-Z (gitárosoknak)
- Foot switch bemenet
- 4 Yamaha software plug-in effekt
- mLan, 2 firewire ports, digital in/out
- memória a beállítások elmentéséhez
- 8 + 24 virtuális csatorna
- Standalone üzemmód
- stb, stb, stb
Egyszóval minden amire szükség lehet professzionális zenei tevékenységhez, legyen az hangfelvétel, számítógépes zeneszerzés/szerkesztés, élö keverés, post production. Elképesztő hangminőség es technikai megoldások!

http://www.zzounds.com/item--YAM01X

 

 

ár: 120.000 huf

pepin kukac fbi.hu

 


grema Creative Commons License 2010.12.10 0 0 5237

A kawai elkelt!

Előzmény: grema (5235)
Mastervox Creative Commons License 2010.12.09 0 0 5236

ELADÓ, egy otthoni stúdióban használt, "füstmentes" ROLAND JV 880 szintimodul (35 eFt), egy teljesen újszerű (zsír) állapotban lévő CASIO VZ-1 szintetizátor hangszínkártyával és egy csomó hangszínnel (39 eFt), és egy szintén csak otthon használt (kb. 20-25-ször lett bekapcsolva), tök újszerű, karcmentes YAMAHA RM 50 dob szintimodul, amelyik elektromos dobtestekkel triggerelhető (vezérelhető) 39 eFt-ért. Együtt véve még olcsobban odaadom!

e-mail: mastervox@t-online.hu

 

grema Creative Commons License 2010.12.08 0 0 5235

Mivel elég sokan érdeklődtek a felhívásomra, de legtöbben inkább kp-ért vennének cuccokat, ill. nem olyan a cserealapjuk, amire nekem szükségem lenne, ezért meg is lehet vásárolni a cuccokat! Az árak picit alkuképesek!

Siel Cruise analóg mono/poly szinti:
néhány poti kontaktos, a portamento poti tengelytörött, néhány potisapka hiányzik. más hibáról nem tudok. 30E

Vermona FormationII egymanuálos orgona:
Szép állapot fedele, állványa, állványtokja megvan. A potijai maximum végállásban picit kontaktosak, nem adják ki teljes hangerővel az adott hangot, de tudtommal nem recsegnek. Egyéb hibáról nem tudok. 20E

Kawai k4r: NeoC-től vásároltam, doboza, papírjai megvannak, patent állapot, Digitális szintihez képest meglehetősen vastag erőteljes hangja van. Leginkább csak azért válnék megtőle, hogy hátha valami izmosabb cuccot be tudok szerezni.
Csereérték: 35E

Roland Alpha juno 2:
VCA vagy VCO/DCO hibás, de szól! A kijelzője kezd halványodni. Ha nem kell senkinek, akkor megcsináltatom, roland szervizben van hozzá minden ami szar benne, és nem is túl drága. 35E

Yamaha CS1x: Táphibás, sajnos én gyilkoltam meg a tápját, egy rossz adapterrel... Bekapcsol egy darabig működik, aztán kikapcs... Gondolom javítható, nem volt időm foglalkozni vele. 15E

Érdeklődni emailen: grema21 kukac freemail.hu
telón: hetvenes/ 24hat-9835

 

Csere továbbra is érdekel, És rá is fizetek természetesen, ha olyan a cucc!

Előzmény: grema (5227)
dUpLo Creative Commons License 2010.12.08 0 0 5234

Nord Micro Modular elado. 

(Novation Launchpad-ot beszamitok)

 

75eFt

 

erd: tomigonzo@yahoo.com

 

1khz Creative Commons License 2010.12.07 0 0 5233

Yamaha 01x digit keverő eladó!

Firewire bővítéssel.

5 éves. Jó állapotban.

Irányár 70 ezer.

sam.gspr at gmail.com

70 282 2446

BP

semgza Creative Commons License 2010.12.05 0 0 5232

49re gondoltam

Előzmény: Goasia (5231)
Goasia Creative Commons License 2010.12.04 0 0 5231

lemardt az effektproci ara , engem erdekelne

Előzmény: semgza (5230)
semgza Creative Commons License 2010.12.04 0 0 5230

Korg N364 75 ezer ft,

 

Roland Juno GI 2xx ezer ft - ért eladó

 

BOSS VF-1 mindenre jó multieffekt - (ének, gitár, basszus, keyboard

)

 

 

analog01 Creative Commons License 2010.12.04 0 0 5229

 

KORG Triton Studio 61    musicworkstation kitűnő állapotban.

 

Szenzációs hangzás a zene széles palettáján!

Eladó

 

exseven Creative Commons License 2010.12.03 0 0 5228

Eladó egy tökéletes állapotú Yamaha EX5 szintetizátor és egy CM UF8 kalapácsmechanikás masterkeyboard. Mindkettő lakásban volt csak (nem) használva. Iár: 210 és 95eFt. 70212hetven55, exseven(a)freemail hu

grema Creative Commons License 2010.12.03 0 0 5227

CSERE CSERE CSERE

Eldöntöttem, hogy csinálok egy nagytakarítást a cuccaim között!

Igazából cserélni szeretnék, nem eladni, hátha összejön valami jó csere.

A cuccok:

Siel Cruise analóg mono/poly szinti:
néhány poti kontaktos, a portamento poti tengelytörött, néhány potisapka hiányzik. más hibáról nem tudok. csereérték kb 30E

Vermona FormationII egymanuálos orgona:
Szép állapot fedele, állványa, állványtokja megvan. A potijai maximum végállásban picit kontaktosak, nem adják ki teljes hangerővel az adott hangot, de tudtommal nem recsegnek. Egyéb hibáról nem tudok. Csereérték 25E

Kawai k4r: NeoC-től vásároltam, doboza, papírjai megvannak, patent állapot, Digitális szintihez képest meglehetősen vastag erőteljes hangja van. Leginkább csak azért válnék megtőle, hogy hátha valami izmosabb cuccot be tudok szerezni.
Csereérték: 40E

Roland Alpha juno 2:
VCA vagy VCO/DCO hibás, a kijelzője kezd halványodni. Ha nem kell senkinek, akkor megcsináltatom, roland szervizben van hozzá minden ami szar benne, és nem is túl drága.
Csereérték: 35E
Yamaha CS1x: Táphibás, sajnos én gyilkoltam meg a tápját, egy rossz adapterrel... Bekapcsol egy darabig működik, aztán kikapcs... Gondolom javítható, nem volt időm foglalkozni vele.
Csereérték: legyen 15E

Esetleg elcserélem:
Yamaha TX81z, rackes fm szinti patent állapot 25E
Roland s760 sampler, külső vinyó, cd olvasó eredeti boot lemez, sampler cd-k, max ram beépített digit bővítmény origi roland egér, 7" lcd tv, hogy lásd, hogy mit csinálsz 50E

Ezeket tényleg csak akkor, ha olyan a cserealap, ami nagyon érdekel!

Amit keresek:

Rack/desktop szinti vagy dobgép,  analóg, vagy VA cuccok, esetleg akai mpc 1000től fölfele, vagy olyan billentyűs ami max4 oktávos!

pár példa:
-DSI evolver desktop, Mopho, Tetra, Mopho key,

-Mfb szintik, dobgépek

-Doepfer dark energy

-Waldorf Pulse, Q, esetleg microQ keyboard, blofeld

-Korg ms-10, ms-20, Electribe er-1mk2, R3, micro-x

- Moog little Phatty key, rack

-Nord modular, micromodular, g2, lead, rack

-Acces virus A,B,C, TI snow, indigo
 
-Jomox dobgépek

-tb 303 klónok

-analog solutions semblance, Leipzig, Telemark

- Radical Technologies Spectralis 1.

- electron machinedrum

- esetleg sok ki-bemenetes firewire hangkártya.

Tudok még hozzájuk csapni némi kp-t is.

És természetesen, várok egyéb ajánlatokat is!

Érdeklődni itt,
vagy emailen: grema21 kukac freemail.hu
telón: hetvenes/ 24hat-9835

j16000m Creative Commons License 2010.12.02 0 0 5226

Roland Alpha Juno 2 szintetizátor eladó. 65e

rd2006 Creative Commons License 2010.12.01 0 0 5225

Eladó egy teljesen hibátlan, karc mentes, nagyon megkímélt állapotú (kb. 3 éves, de alig használt, teljesen úgy néz ki mint egy új) EMU Xboard 49 midibillentyűzet, eredeti CDkkel (+3 eredeti sample CD), USB kábellel, eredeti dobozában. Akit érdekel képet is tudok róla küldeni! Ár: 29.000 Ft

(ez a kép csak illusztráció, de kb. ilyen állapotban van:)

 

Budapesten - megbeszélt helyen és időpontban - át tudom adni.

Ha érdekel, akkor írj az rd2006@freemail.hu e-mail címre!

G.T. Creative Commons License 2010.11.30 0 0 5224

Az alábbi két szinti közül az egyiket el szeretném adni:

  • Acces Virus B desktop virtuál analóg szintetizátor. Adok hozzá egy méretre gyártott Tajti puhatokot, vállpántal és külön rekesszel a tápegységnek + egy rakás hangszínt és editor szoftvert PC-re. Irányár 135 ezer HUF.
  • Access Virus KC ( 5 oktávos billentyűs Virus C ) + egy rakás hangszín és editor szoftvert PC-re. Irányár 215 ezer HUF.

Mindkét hangszer remek állapotban van, csak a fa oldallapokon van némi karc vagy kopás. Amelyikre előbb érkezik értelmes ajánlat, attól fogok megválni.

Hívj: 06-20-579-0563 vagy írj: gelencsert@freemail.hu (inkább hívj, biztos meg tudunk egyezni).

almost famous Creative Commons License 2010.11.29 0 0 5223

Eladóak az alábbi cuccaim:

Clavia Nord Lead 3, bilentyűs, karcmentes, tökéletes álapotban - 280.000,-
SKB-4214W tok, 49/61 billentyűs hangszerekhez (létező legprofibb tok, 2 foggantyúval, 2 görgővel) - 70.000,-
Akai S5000 szempler (jó állapotú, 160M rammal, belső scsi hdd-vel, külső scsi cd-rommal) - 70.000,-
18U magas Tajti rack (2 fékezhető bolygókerék, 2 fix) - 60.000,-

Cserére érdekel: Moog Little Phatty, Moog MP-201 Multipedal, Little Phatty-hez tok

WinEQ2 Creative Commons License 2010.11.29 0 0 5222

Eladósorba került egy E-mu Orbit3 modul
esztétikailag tökéletes, rack fülek rajta
http://www.vintagesynth.com/emu/orbit3.php

Gyárilag bennelévő: Beat Garden 32 MB ROM
és a :Techno Synth Construction Yard 32 MB ROM
kiegészítve egy: X-Lead 32 MB ROM
és egy : Pure Phatt 32 MB ROM
Ez kapásból 128 MB (2500-3000 E-mu hangszin)
Techno-Dance-Rapp-Electro stylusokhoz tökéletes

120ezer forintért vihető!

gregreg791 Creative Commons License 2010.11.28 0 0 5221

Sziasztok!

Eladó egy Roland XV-3080 rack -es modul, 2U magas hibátlan állapotban!

"The XV-3080 is a 128-voice professional synthesizer that picks up where the classic JV-series synthesizers left off. With a massive 128 voices, the XV-3080 is capable of extensive layering and multitimbral applications!"

Kérésre képet tudok küldeni!
Pest vagy Veszprém megye

Ár:110.000
tel.: 06 húsz 978 7171
email:ge kukac mailbox.hu
Kép:

tamasivan Creative Commons License 2010.11.28 0 0 5220

Eladó Edirol P-10 Visual Sampler!
Eredeti csomagolásban, minden tartozékkal, garanciális.

Irányár: 230 e ft (boltban 315e-ert kaphato)

Információk itt: http://www.rolandee.hu/product.php?node_id=2004629

Érdeklődni nálam: Tamás Iván

tamasivan@freemail.hu

06 20 334 21 72

Valérió Creative Commons License 2010.11.28 0 0 5219

Sziasztok!

4 darab AKG C535EB igen olcsón eladó vagy elcserélhető! (értékarányosan laptop, passzív moncsi, yamaha rm1x, qy100, stb.) kérésre küldök referenciát!

Üdv: Valerio

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!