Keresés

Részletes keresés

azaiak Creative Commons License 2005.12.28 0 0 91

O.K.

Én meg utóbbi években ötször annyit kellene dolgozzam, mint amire képes vagyok.

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (90)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.28 0 0 90
Várjuk meg a többieket. Ma kicsit zárkozott vagyok. )-:
Előzmény: azaiak (89)
azaiak Creative Commons License 2005.12.28 0 0 89

Hova lapozzunk?

Kíváncsi vagy a folytatásra, írsz magad valamit, vagy várjuk meg, mit szólnak hozzá a többiek?

Engem igazából az érdekel, kinél hogyan alakult ki a vonzalom a szerelmi megkötözöttséghez. tehát a kis képregény sorozat a "technikai" alapok után errefelé kanyarodik. Néhány helyen már olvastam róla, meg magam is írtam.

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (88)


dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.28 0 0 88
Jo. Visszaszivom a ringyot. Lapozzunk.
Előzmény: azaiak (87)
azaiak Creative Commons License 2005.12.28 0 0 87

Na és a sorozat tartalma, eltekintve attól, hogy összelopott képek? Egyébként ilyenkor annyi mindentől el kell tekintsünk. Mert ha nem, akkor bizony tényleg símán sajnáljuk a modelleket, sőt, szánakozunk rajtuk. Érdekes dolog ez. Az ember alapvetően gyomorforgatónak tartja ezt az egész cifra fogyasztói világot, az ezerféle szükségtelen limlommal, a  reklámiparral.... nem sorolom. De ez valahogy csak annyira zavar, mint a kissé csípős hideg. Összehúzom kissé magam, és kész. Sőt, még kicsit büszke is vagyok magamra, lám. milyen jól állom a mindenféle őrületeket.

Szóval tudom róla, hogy gyomorforgató, de nem fordul fel tőle a gyomrom.

"Ez a világ haddal tele, de nem ebbe halunk bele!" ( Talán Rakovszky Zsuzsa?) Szóval a képeket én egy mesefilm kockáiként érzékelem.

Most, hogy figyelmesebben elolvastam eddigi szövegeidet, el kell ismerjem, valóban kissé túlreagáltam amit írtál. Igazából a ringyó kifejezésre szisszentem fel. Tudod: "Legyen akár utcasarkok rongya.." Szerintem tényleg lapozzunk.

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (84)
Szerelmesdelfin Creative Commons License 2005.12.28 0 0 86
Megint megpróbálom feltölteni. Ha nem sikerül, írjátok meg hogy kell!cuki
Szerelmesdelfin Creative Commons License 2005.12.28 0 0 85
Egy nekem cuki kép
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.27 0 0 84

nem vagyok én semmiben jártasabb,ill.ebben biztos,h nem

ha,a báthoryra célzol azzal nem hozol kellemetlen helyzetbe,tudniillik ez a kutyát sem érdekli

tökmindegy,h minek nevezem el magam

az ismerőseim meg nem igy szolitanak

 

sajnálom,h hebehurgyaságnak tunik a gondolatmenetem

 

 

Előzmény: azaiak (83)
azaiak Creative Commons License 2005.12.27 0 0 83

Miért néztelek volna balféknek. Mondtam, hogy elolvastam az eddigieket, és persze rákerestem eddigi megnyilvánulásaidra is, kicsit tűnődtem, szóba hozzam-e nickváltoztatásod okát, szóval az természetesen nyilvánvaló előttem, hogy a BDSM-ben jártasabb vagy nálam. Az úrfizás egyrészt annak szólt, hogy ennek - az általam ízlésesnak tartottnál egy árnyalattal hebehurgyábban adtál hangot, másrészt pedig néha minden látható ok nélkül is csikorgok kevéssé.

 De fontos ez a személyes szál annyira, amennyire leragadtunk nála?

Nem beszélnél nekünk inkább a love bondage felfogásodról?

Amúgy az írás nekem sajnos kemény meló, ezért is szeretem a netet, mert itt lehet első szándékból írni, és másanp nem kell kihúzni a telefont.

Szóval ez az eltanácsolt az egyetem fura-ura, ez nem ült. A sorozatot nem miattad nem folytatom, hanem mert feltételezett célközönségem, a topikoló pikolók ( olcsó vicc, kényszeredett nevetgélés ) nem igénylik.

 

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (82)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.27 0 0 82

adtam okot az olvasásra,csak eltanácsolt az egyetem fura ura

jajjaj,de rossz nekem

 

a szakmaiságot csak azért fitogtattam,mert kezdtem ugy érezni,h egy balfasztinot álmocc rám

 

nem is tom,ki kezdte itt az urfizást,meg a lekezelő lassuggyá dumát

 

detökmindegy. zsir amit előacc koma,buék.

 

 

vannak szituáciok amikor a gyorsaság életmentő, a teszetoszasággal ellentétben- de ez a bondage világában télleg kutyaszart sem jelent

 

 

Előzmény: azaiak (81)
azaiak Creative Commons License 2005.12.27 0 0 81
Hát, azt látom, hogy szakmailag nagyon ott vagy. Az izé megkötésében biztosan sokkal gyorsabb lennél. A gyorsaság az utolsó helyek egyikén áll értékrendemben, már, ha szexről van szó.

A kedvetlenséget egyébként rögtön javítani akartam a „nem szokásom személyes dolgaim netre installálása" kifejezésre.

Na, jó, nem évődök tovább, bár néhány hónapig nyilván el, elmosolyodom, meg-megállva, amikor arra gondolok, valaki végre felfedezte a bennem lapuló szelíd, együgyű őzikét.

Szóval, ha jobban utánagondolsz, itt az történt, hogy egy kedves, szelíd love bondger beleolvasott egy topicba, melynek indítója tanácsokat, segítséget kér, közben meg ez-az kicsit védekezik, hogy ő nem beteges, szóval ezeket olvasván úgy gondoltam, hogy talán felteszek egy kis vázlatot. ha van igény a folytatásra, még azt is bevállalom, persze ha egy D. CS nevű sokkal benfentesebb átvállalja a feladatot, annak csak örülnék. Jobb szeretek olvasni, mint olvasásra okot adni.

 

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (79)
Snakeins Creative Commons License 2005.12.26 0 0 80
Mi az a karada?
Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (79)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 79

-Nyilván nem neked, hanem akik most óvakodnak be a love bondage világába.

-??? lehet,h gyorsabban kötök meg egy szimpla karadát,mint te :D

 

-harmadrészt kedvhiány.

-csak nem szplines vagy? (keresőbe: spleen_csak vicc)

Előzmény: azaiak (78)
azaiak Creative Commons License 2005.12.26 0 0 78

Ez a "kis világod", meg ez a "fiam" ez jól esett. Felvidított. Ha figyelmesebben olvasod össze a topicnyitó szöveget, meg az eddigieket, meg amiket írtam, akkor világos kell legyen kinek írtam, mit, miért.

Nyilván nem neked, hanem akik most óvakodnak be a love bondage világába.

Arra most nem reagálnék, mit tartok betegesnek, mi indít meg, egyrészt mert más topicokon már megtettem, másrészt időszűke, harmadrészt kedvhiány.

 

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (77)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 77

itt vagyok,csak volt egy kis dolgom...

 

Már megbocsáss,de semmit nem értek abbol amit itt leirtál...kinek segitesz Te? Mit tartasz betegesnek? Mi indit meg? Komolyan kérdezem,mert érdekel a kis világod.

 

Ui.: urfi ám a veressegu ördög öreganyja...az lassudjon fiam.

Előzmény: azaiak (76)
azaiak Creative Commons License 2005.12.26 0 0 76

Értelek én, barátom, kissé nagyon másfélék vagyunk egy kevéssé. A lefotózott, kenyerüket, na, talán valamivel többre valót is - ezzel kereső lányokat én nem ringyózom le, hiszen nem tudok róluk többet, mint hogy ezzel is keresik kenyerüket....stb. lásd fenn.

Sajtát fotó, saját élmény, az igen! De - megbocsáss - nem teszem fel a netre! A max. tőlem, hogy ha azt látom, hogy valahol valami nehezen megy, akadozik, valakik betegesnek tartják magukat, pedig csak... akkor segítek, ha tudok. Ha szükség van rá. ha valamit megindít.

na, majd látjuk. Téged kicsit megindított. "Lassúdjál, lassúdjál, Csipkebokor kis úrfi!"

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (75)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 75

Kedves a válaszod,látod,ezért nem leszek soha  a barátod... ):

 

nem kell a netről lopott világ,ezekkel a fizetett ringyokkal. (ezért szimpatizálok pl. a saját bdsm képekkel,mindig megnézem,noha nem tudok vele azonosulni,de legalább tudom,h akit lefotoztak az egy értékes és intelligens hölgy,akinek az irásait is olvasom,mellesleg)

 

az,h valaki korlátolt, engem még nem korlátoz-ne haraguggyá

 

az én verdám előbb fog gurulni,sőt...-hasonlatos Ésaiás szekeréhez még akkor is,ha csak látomás

legalább nem tucatkép

 

 

Előzmény: azaiak (72)
azaiak Creative Commons License 2005.12.26 0 0 74
Majd valamikor folytatom az elnémítás leckét, mert az sem mindegy, mikor mivel történik.
Előzmény: azaiak (72)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 73

tudjátok,h ez a kis sztedi hány kilo?

inkább nem mondom meg

 

 

 

azaiak Creative Commons License 2005.12.26 0 0 72

Bizony, szép, amit feltettél. Szeretne gurulni, de nem lehet. Játékos szelíd kis kényszer.

De folytatom a megkezdett sorozatot.

Persze van aki nem is vágyik, vagy nem tud elviselni  többet, mint egy jelképes megkötözést. lazán összekötött csuklók, száj elé kötött kendő. Ők inkább"fétisiszták" akik igazából nem is a kényszerrel  szeretnek játszani, hanem a ruhák, kendők illatát, tapintását szeretik érezni magukon.

Szeretik látni, ahogyan lányok tapasztják egymás orrára-szájára saját ruhadarabjaikat.

Vagy a tenyerüket.

Mások viszont imádják a szelíd, finom kis erőszakot, amikor végleg a társuk hatalmába kerülnek, vagy épp fordítva. Ennek pedig bizony fontos feltétele, hogy a másik ne tudjon beszélni.

Ha az ajkaid közé kötik a kendőt, nem tudsz szabadulni tőle, de elnémításról itt sem beszélhetünk.

Egy vastagabb a kendő, valamivel többet tompít, de ez sem az igazi. Ettől még érthetően, tagoltan tudsz beszélni.

Ha azt akarom, hogy ne tudj érthető szavakat kimondani, be kell tömjem a szádat.

Ezt már bizony kevés "civil" tűri el. Állítólag a fiúk inkább uralkodni szeretnek, a lányok pedig szeretik alávetni magukat, de erről majd később.

Ha egyszerűen csak a szádba gyömöszölök egy kendőt, könnyen kilökheted a nyelveddel. Tehát be is kell kössem.

Egy ilyen kis jelképes kötéstől könnyű megszabadulni. A beszédképtelenséghez komolyabban be kell kötözni a szádat.

Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (71)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 71
ja és nem ironizálok. (ha megfigyelitek ez a tag az alábbi képpel dijat nyert.)
Előzmény: dzsiggelő csipkebokor (70)
dzsiggelő csipkebokor Creative Commons License 2005.12.26 0 0 70

még egy bondage az eksztrém sport kedvelőinek

 

(a bdsm-képesbe nem mertem betenni,onnan kilogna,pedig egy kulön muveszet vkit összekötni a saját maga kis fétisével...képzeljetek el például egy kockázgato  ARRI 2c-t egy végzős operatőrrel...)

azaiak Creative Commons License 2005.12.26 0 0 69

Egyrészt igazad van. A love-bondage, "szerelmi fogság" nem a megalázásról, uralomról, alávetettségről szól, hanem arról, hogy nagyon akarom a szerelmemet, és nagyon az övé akarok lenni.  Másrészt viszont mégis csak ugyanaz van a mélyén, az ölelés mindig kissé leszorítás, lefogás, szóval a kőkemény szadistában is uyganaz az ösztön munkál, mint a szelíd "love-bondag" élvezőjében, csak más a küszöb. Az édes is egy töménységi fok után keserűnek hat, egyiket élvezed, másiktól undorodsz. Ha elkezdenéd fokozatosan töményíteni a teát, elkaphatnád, melyik az a pont, ahol már átfordul az élmény.

Én is szeretem a szelíd, finom, játékos szerelmi kötelékeket, és nem szeretem a megalázó, vagy fájdalmat okozó helyzeteket. Ez a topic valóban nem a kemény bdsm helyszíne, de érthető, hogy valaki közülük idejön, és kissé megbotránkoztatja ezeket a kis langyosvízben pancsikoló fétisisztákat. Majd elmarad.

No, de amiért írok.

Van egy kis gyűjteményem, a szerelmi bondázs technikájáról. Gondoltam megtesztelem, kinek hogy tetszik.

Kezdjük az elején. Vannak nagyon finom, szelíd kis játékos képek.  

 Be van kötve a szemed, elsüllyedsz valami végtelen, mély óceánban, ami csupa illat, csupa simogatás.

Hát még, ha a kezed is össze van kötve.

Nem tehetsz semmit, nem kell "teljesítened".

 

Egy kis

fátyolszerű harisnya a szádra köt ve. Ettől még beszélhetsz, kiabálhatsz.

Egy vastagabb kendő már komolyabb látvány, de kicsit tekergeted a nyakad, és már le is ráztad.


ha valakit érdekel a folytatás, majd folytatom, hogyan juthatunk el egyre messzebb.
Előzmény: Törölt nick (68)
rubber68 Creative Commons License 2005.12.21 0 0 66

 

 

Hello Berryy!

 

Végre valaki benézett ide.

Örülök, hogy tetszett az írásom. http://freeweb.deltha.hu/yoboy.4u.hu/start.html Ezen az oldalon találsz még kettőt és még sok hasonló jó írásait másoktól is.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (65)
messyjacke Creative Commons License 2005.08.29 0 0 64
Na figyelj! Ha 19 évesen fizetni akarsz bármiért, ami erotikus, akkor elment az eszed.
Fogj egy csajt és kötözd meg, különben egész életedben mindenért fizetni fogsz.
Előzmény: nexxt19 (63)
nexxt19 Creative Commons License 2005.08.28 0 0 63

Nekem úgy van.   Letudnád írni hogy pontosan hogy kell?

 

Ezeket az adatokat kell beírni.(nem tudok túl jól angolul):

 

Name On Card

Credit Card #

Expires

CVV2 Number

 

Még a címemet is meg kell adni.  Szerinted megadhatom?

 

És azt írja, hogy Visa, Master cart, meg valami JBC kártyát fogadnak el.

 

messyjacke Creative Commons License 2005.08.28 0 0 62
Lehet hát! Én nem tenném.

Esetleg csináltass egy számlát, amin mindíg csak annyi pénz van éppen, amennyit utalnál.
Előzmény: nexxt19 (61)
nexxt19 Creative Commons License 2005.08.27 0 0 61

Sziasztok.  Remélem tudtok nekem segíteni.

 

Az lenne a kerdés, hogy Magyarországról be lehet e fizetni egy bondage oldalra bankkártyával? 

 

Előre is köszi.

 

Nexxt

messyjacke Creative Commons License 2005.08.27 0 0 60
Pl a bondage sarazással, fűszerezve?
Előzmény: messyjacke (59)
messyjacke Creative Commons License 2005.08.25 0 0 59
Más kinzásokat is kipróbálnál?
Előzmény: BÁTHORY BÖBI (57)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!