Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 391
??
Előzmény: locsemege (382)
Kolléga Úr Creative Commons License 2007.04.03 0 0 390

Tisztelt GG, alább azt ígérted, hogy konkrét kérdésekre konkrét választ adsz, amennyiben a hozzászólásban nincs anyázás. Ez utóbbi most nagyon nehezemre esik, de megpróbálom. Esetleírás: bekapcsolom a szokott gépemet, majd nem tudok szokott módon belépni a fórumba, rövid úton kiderül, hogy a rendszer szerint ilyen meg olyan mailcímmel be vagyok logolva, és a rendszer nagyon szívesen hozzáköti a kívánt nicket. Hát a halál logolt be, hogy finom legyek. Igen, baromállat módjára valamikor létrehoztam egy indás nicket, mert nem tudtam megállni, hogy hozzá ne szóljak egy ínycsiklandozó témához. Meggyónom. De eddig nem éreztem magam fenyegetve, mert mióta ez az általatok felkínált kiváló lehetőség létezik, azóta minden egyes alkalommal szépen, tisztelettudóan elutasítottam. Aztán tessék, most automatikusan belogolt a drága. Át kellett ülnöm egy másik géphez, hogy összekötés nélkül ide jussak. Konkrét kérdésem:

 

- Hogy a bánatba logoltam be automatikusan, anélkül, hogy bármit tettem volna érte? (Nem vagyok szőke nő, és a számítógépekkel se ma kezdtem a románcot, tehát azt a kört hagyjuk ki, hogy de, mégis megnyomtam valamit. Nem.)

- Hogyan lehet az indapassos nicket töröltetni?

e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 389
ja, jó.. én is pont azt írtam, hogy nekem aztán nem poén, ha 100 helyett 99 van, ráadásul a 2nick+2pass karakterre megegyezik hosszúságban az 1email+1passzal
Előzmény: Gorcsev (383)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 388
Megint ugyanez, bár asszem más topikba akartam bemenni. A rohadt élet...
Előzmény: Kilroy (372)
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.03 0 0 387
links is van
Előzmény: locsemege (380)
AZS Creative Commons License 2007.04.03 0 0 386
ez viszont talált süppedt
Előzmény: Gorcsev (384)
AZS Creative Commons License 2007.04.03 0 0 385
szerintem olvasd el mégegyszer ersekdora szösszenetét, ne csak az első mondatot ;-)))
Előzmény: Gorcsev (383)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 384
Ráadásul ha a gmél az smtp-szerver, akkor a két módcer előnyei összeadódnak...
Előzmény: locsemege (370)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 383
"nemtom, mi a baromság ebben"
A "baromság" az erre az egész "ájdentitis" őrületre vonatkozik. Ezt má' azóta nem értem, hogy először láttam. Minek köll a nikken kívül még egy kavarást belevinni???
Az, hogy neked n*10es nagycságrendbe' van... hát istenem, a te bajod :)))
Előzmény: e_dora (364)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 382
Arról, hogy megnéztem az általad linkelt oldal forrását. Ne tedd a hülyét, ha nem muszáj.
Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 381
Nemtom mirol beszelsz.
Előzmény: locsemege (373)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 380
off

Böngészésre meg elinks? ;)

on
Előzmény: R3tk3s (376)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 379
Pontosan ez jutott eszembe, hogy ez egy nagyon durva árukapcsolás. Ajánlom a hozzászólásodat GG figyelmébe...
Előzmény: AZS (377)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 378

Nem is értem mi a fenének fizet ki valaki egy outlookra sokezer forintot...

 

Na ne légy naiv :-)

Előzmény: R3tk3s (374)
AZS Creative Commons License 2007.04.03 0 0 377
na az úgy van, hogy bemegyek a bótba, és kérek a pult mögött álló valakitől tíz deka liptai túrót. ha a tíz deka liptai túró elémtevése helyett elkezdi magyarázni, hogy érkezett ám friss karfiol is, meg az az újfajta sampon, akkor csak visszamordulok, hogy azt mondtam, tíz deka liptait, baszod.

aztán ha legközelebb is begyek tíz deka liptaiért, és bár tudja, hogy ki vagyok, de megint elkezdi a karfiolját meg a samponját, akkor három eset van:
1. megállapítom, hogy ez egy idióta
2. kirángatom a pult mögül, és megrugdosom
3. oda többet nem megyek, és másokat is lebeszélek róla
(vagy esetleg mindhárom)

no, ez csak úgy jutott eszembe, de természatesen minden hasonlóság ezzel az indafosos szarakodással csak a véletlen műve...

egyébként meg ennek sok nagyeszű indexes micsodának ajánlom még az argó című film mekkdonádszos jelenetét is. házha valami felsejlik az agyuk helyén levő löttyben.
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.03 0 0 376
nekem pine a kedvencem:) de van gmailos is of course.
Előzmény: locsemege (375)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 375
Nem is értem mi a fenének fizet ki valaki egy outlookra sokezer forintot...

Thunderbird?
Előzmény: R3tk3s (374)
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.03 0 0 374
Ezzel mondjuk nem értek egyet. akinek nincs olyan gépe amit magával hurcolhat, az használjon webmailt és mindenhol eléri a levelezését. Elég jó szolgáltatók vannak már (nem a magyar net providerek vagy a vipmail, freemail meg hasonló bénázásokra gondolok).
Nem is értem mi a fenének fizet ki valaki egy outlookra sokezer forintot...
Előzmény: e_dora (368)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 373
Copy-paste-tel mi?  -ket szúrtál a sor elejére, csak ugye akkor a hozzászólás ideje alatt nem látod, mit írsz. Értem én, hogy lehet rá scrip-tet írni, ami átkonvertálja, majd azt bemásolom.
Előzmény: Törölt nick (354)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 372

Rákattintottam a techmodis topikra, erre kivágott. Mondjuk már ez se kóser, mert ilyet azért már rég csinált. Viszont ami még jobban meglepett, az az, hogy nem tudtam egy darabig belépni, pedig jó nicket és jelszót írtam be. Már kezdtem azt hinni, hogy a mélcímemet kell beírnom, de aztán beengedett. Lehet, hogy véletlenül csinált ilyet pont most (vagy tényleg elkúrtam a jelszavamat, netán a nickemet, bár ezt erősen kétlem, százezerszer beírtam már és nem szoktam elrontani), de akaratlanul is arra gondoltam/gondolok, hogy az inda miatt szarakodik...

locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 370
Miért nem használsz mail klienst? Nem webes felületen kell levelezni, s máris szükségtelen ezeket a dolgokat összekötni.
Előzmény: Törölt nick (342)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 369

Ha az Outlook-ra gondolsz, azt én se használom, pl. mert a gmail webes felülete mindenhonnan ugyanúgy elérhető. A spamszűrése meg elég jó. De mindez itt off, azt hiszem...

Előzmény: e_dora (368)
e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 368
aki meg otthon, saját gépről webmailt használ (és nem pop3at), az se teljesen normális...
Előzmény: Kilroy (367)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 367
Ja, nekem is egy kattintás. Mh-en a másik IE-re, itthon az IE másik ablakára. Ehhez aztán qrvára nem kell az inda. Főleg, mert ott csak vipmail van, viszont szerintem sokan mást használnak. Én pl. gmailt.
Előzmény: Törölt nick (366)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 366
Fórumozás közben én is egy kattintással meg tudom nézni a leveleimet, minden indáskodás nélkül. Összesen az OE-re kell kattintanom...
Előzmény: Törölt nick (342)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 365
Persze, mert az csak a beáldozott nickemről indítható. Az a gond, hogy Átlag Felhasználó majd nagyon fog örülni, hogy ilyen kis ügyi módon kapásból tud új nicket regelni, csak nincs meg neki, hogy az új nickje szervesen kötődik a régihez, tehát bármikor visszakereshető, hogy ki, mikor, mit és miért, és egyáltalán.
Előzmény: Törölt nick (363)
e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 364
nemtom, mi a baromság ebben, én most belenéztem, amit a böngészőm tárol, az lazán 100 felett van (természetesen nem csak fórumokból áll). ehhez képest most indával lehetne 2 helyett egy, nagy szám, lol. évekkel tovább fogok élni miatta...
Előzmény: Gorcsev (355)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 362
Pl.
Előzmény: Törölt nick (359)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 361

Nyilvan az indapass bovulni fog szolgaltatasokkal, es akkor valik igazan hasznossa.

Minnel tobb szolgaltatas, annal hasznosabb.

 

Reggel bekapcsolja helyettem a gépet, kikeresi azokat a híreket, amikre kiváncsi vagyok, közben csakis olyan reklámokat mutat, amiket a számomra hasznosnak ítél, és aztán a hozzászólásaimat is megírja helyettem a nyomorult Indafos.

 

Szép új világ.

 

Faszom ridikül. 

Előzmény: Törölt nick (353)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 360
Hát ez is egy álláspont, de messze nem mindenkié hál'isten...
Előzmény: Törölt nick (357)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!