Keresés

Részletes keresés

Seejay Creative Commons License 2024.04.02 -2 10 219533

Nekem a dortmundi mintára vett Supergirl (van egy klub) is bejön

, de a Napoli dal is jót szokott menni (lila fehér,mindig győzelem a cél).

A Viola ale szerintem jól szólt Felcsúton, de ez  a Pakson  kezdett dal olyan volt mint  ha egy negyedikes évvesztes gyerek  ,vagy a Fradi tábor írta volna.Náluk vannak ennyire snassz, primitív szurkolások.

Számomra az a  legnagyobb gond hogy az UVB által húzott tábornak volt stílusa, a fidelitynek  jót tenne 1-2 szellemi vezető. 

Nem bántani akarom őket, de  lehet látni hogy a  visszatért mcmx mennyivel magasabb szintet kepvisel még mindig a tagok terén , zászló,drapi,megjelenés stb. Nem akarom a VF-et bántani, mert a legszarabb időszakban vették át a Tábort,  de  ez kezd rajtuk túlnőni.

Az AB-s gyerek a Kövesd ellen 2perc alatt komolyabb hangulatot csinált  mint  a nem akarom a nevén nevezni srác. Bírom őket, de van hogy bent van 1500-2000 ember  a szektorban a 2 széle meg telefont nyomkod ,korzózik büfébe járkál, sörözget, csoport pulcsiban megy körbe a sör, meg a cigi,a kapo meg nem szól oda az övéinek.Én is voltam 15 évvel ezelőtt csoporttag  az egyik csoportban ,de  baszki ilyen nem volt hogy mindenki azt csinál amit akar. Engem kurvára felbasz. Valódi vezetők kellenek a tábornak ,ezeket a 2 soros versikéket meg nagyon el kéne engedni,nem ez a mi  szintünk. Remélem valaki olyan is szóvá teszi majd akitől nem vennék bántásnak. Erre az UVB pár  tagja kiválóan alkalmas lenne ahogyan őket van szerencsém smerni.

Előzmény: mpharom (219506)
pfffffffff Creative Commons License 2024.04.02 -17 0 219532

A szomszédból üzenem, hogy nagyon hülye vagy.

Előzmény: Nembélavagyok (219531)
Nembélavagyok Creative Commons License 2024.04.02 -2 6 219531

Tudja valaki, hogy a ZTE elleni meccs miért tartozik a kiemelt kategóriába?

Nembélavagyok Creative Commons License 2024.04.02 -2 15 219530

Ez a romboló stílus ugye összhangban történik a moderációs alapelvekkel? Jut eszembe, jöhet a mínuszod, nem zavar.

Előzmény: Miller a sör (219529)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.02 -17 1 219529

Mintha lóval imádkoznék, de ne hagyd abba. Írd le még tízszer hogy te mondtad meg a tulajváltást.

De hogy a kérésedre is válaszoljak. Amíg írsz ide addig a romboló stílus is marad 😁

 

Előzmény: Nembélavagyok (219528)
Nembélavagyok Creative Commons License 2024.04.02 -2 17 219528

A valóság szerintem ennél sokkal prózaibb. Az arányokon vitatkozhatsz ugyan és tuti van, aki a stílusod miatt direkt szívat, de ettől még az a szomorú tény, hogy a nagy többség rühell téged. Javaslom, hogy inkább ezen gondolkodj, illetve azon, hogy illene toleránsabbnak lenni azokkal, akik nem illenek a véleményterror és a skizofrénia uralta egotripedbe.

 

Én egyszer írtam be, hogy már eldöntött a tulajváltás és papírmunka van csak hátra, a mostani deal már rég megköttetett szóban, mások beírásáért nem vállalok felelősséget. Amúgy a korábbi tulajváltási hírek közül még kettőnek volt biztosan alapja, akármennyit hahotáztál is.

 

Mindenkinek jobb lenne, ha elengednéd ezt a viselkedést. A mínuszolás különben is kit érdekel? A jelek szerint egyedül téged. Nem jelent semmit. Lépj tovább és foglalkozz magad helyett a csapattal. Magadnak kavarod a szart állandóan.

Előzmény: Miller a sör (219524)
Újpesti Dózsa-FTC 8:3 Creative Commons License 2024.04.02 -2 17 219527

:)))) te kész vagy, rondaöcsém.

Előzmény: Miller a sör (219526)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.02 -24 1 219526

Nyugi öreg proli, van néhány Nick amiről biztosan tudjuk te vagy. Amúgy meg mi a faszért hisztiznénk. Olcsóbb lesz a kenyér ha sok pluszod van? Nyomjad csak, melózzál vele nagyjából pont leszarom.

Előzmény: Újpesti Dózsa-FTC 8:3 (219525)
Újpesti Dózsa-FTC 8:3 Creative Commons License 2024.04.02 -2 22 219525

Én bélavagyok. Jóval többen olvassák a fórumot mint gondolod, add hozzá a fradistákat és a lokistákat is. Amikor ezek azt látják, hogy hisztiztek a minuszokért akkor nyilván minuszolnak benneteket. 

Előzmény: Miller a sör (219524)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.02 -25 1 219524

Lehet hogy te nem vagy Béla azt viszont ne magyarázd már be nekem, hogy van itt 18-20 különböző ember aki maribornak vagy nekem bármely beirásunkra alapból nyom egy mínuszt. Kb 10-12 ember olvassa a topicot napi szinten, és egy hónapban kb ennyien írunk valamit. Az, hogy 15-20 nicken beírod hogy te megmondtad, hogy új tulaj lesz, meg miller egy frusztrált buzi attól még nincs más a nickek mögött. Részemről le is zárnám a parttalan vitát. Próbálj meg egy nicken írni és ha írsz valamit mértékletessen bánj a pluszokkal mert senki nem hiszi el hogy húsz ember ért veled azonnal egyet.

Előzmény: Nembélavagyok (219508)
Viller68 Creative Commons License 2024.04.02 -1 7 219523

Biztos úgy van ahogy mondod, sajna mostanában alig jutottam el meccsre.

Nekem az egész stadionos Hajrá Lilák! jön be legjobban.

Előzmény: emzsé12 (219522)
emzsé12 Creative Commons License 2024.04.02 -2 3 219522

Mi az hogy, 10 éve is rendszeres volt még, el-elvétve mai napi megy. 

Előzmény: Viller68 (219521)
Viller68 Creative Commons License 2024.04.02 -2 4 219521

A hosszú taps az szerintem még bőven ment a 90 években is. Emlékszem a Szőke egyik kedvenc rigmusa volt.

György Zajácz Creative Commons License 2024.04.02 -2 7 219520

Bocs, hogy szurkolás ügyben megnyilvánulok, de az én egyik régi időmben (60-as 7O-es évek), volt egy nagyon ütős szurkolás, talán van, aki emlékszik rá. 

A capo vezényelt: " Hosszú taps egy-kettő-három" 

Ta ta tata ta, tata tata  ez volt a taps üteme, aztán dörrent az Úúújpest! Hidegrázós volt....

Csak egy ötlet, bocs.

Lupertazzi Creative Commons License 2024.04.02 -2 4 219519

Jó kép, de így írásban teljesen más.

Előzmény: johnsonbronson (219518)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.02 -2 5 219518

Előzmény: Lupertazzi (219516)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.02 -2 2 219517

Könyörgöm urak, mikor énekeljük ezt a gólt?! :D
Ha végre gólt rúgtunk!!! Ergó, NEM KELL már a gól, hiszen a gólunkat ünnepeljük vele! :))

Már nem tudom másképpen írni! :))

Remélem pénteken sokat gyakoroljátok! ;)

Lupertazzi Creative Commons License 2024.04.02 -2 4 219516

Kell-el olyan falusi lenne, mintha egy Mezőkövesd vagy Kisvárda énekelné. 

Előzmény: 626 (219514)
Skywalker. Creative Commons License 2024.04.02 -1 1 219515

??? Én ezt életemben először hallom (valójában most is csak olvasom) hogy ott nincs KELL :D 

Előzmény: johnsonbronson (219513)
626 Creative Commons License 2024.04.01 -1 3 219514

Ezt értem, hogy így van a szöveg és csípom is azt a nótát, de ha mindig feljön ez a szitu és látszik is , hogy a nagy többség kell-nek énekli (valószínű úgy könnyebb a ritmus), akkor miért nem lehet úgy?

 

Néha én is úgy érzem, hogy esetenként túl mocskos szájúak vagyunk, tisztában vagyok vele, hogy nem teniszről beszélgetünk. Akkor éreztem pl. az igazamat, amikor a Kristin Laci is mondta (Mindig Újpest podcast), hogy nem a mi szintünk a kis csapatokkal foglalkozni, most nem tudom jobban érzékeltetni, hogy mire gondoltam. Nem arra, hogy csak latinul énekeljünk.

Előzmény: johnsonbronson (219513)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.01 -1 2 219513

NEM KELL még mindig!!! :D Csak szimplán egy Újpest gól :))

Előzmény: mpharom (219512)
mpharom Creative Commons License 2024.04.01 -1 3 219512

Melyik a hörgős? 

beszédes, hogy a nálunk 2-3 meccs alatt megragadt, mindig hangos ‘sala Lala Lala láá (kell ?) eeeegy Újpest gól Maaaagyaaarország verziója még nem szólt 20 méternél távolabbról felismerhetőén.

 

 

Előzmény: johnsonbronson (219505)
mpharom Creative Commons License 2024.04.01 -1 8 219511

je suis Béla :)

 

Legyen úgy. kritikám addig is építő szándékú és keveseket érdekel.

amúgy is, mivel a VF visszatérésének köszönhető, h nem szűnt meg az egész lelátói aktivitás már 10 éve, nehéz lenne olyat bevezetni amiért tudnék komolyan haragudni. 

 

 

 

 

Előzmény: johnsonbronson (219509)
Nembélavagyok Creative Commons License 2024.04.01 -1 7 219510

Ez a rigmus megújulás amúgy remek téma, köszi annak, aki felvetette. Tizenéves fejjel a sok alpári szöveg még menő volt, de ma már túlzásnak tartom, hogy nem fricska van mások felé, hanem anyázás, cigányozás és egyéb nyalánkságok. Ebben én szívesen látnék előrelépést. A Viola olé hiába csak ennyi, véleményem szerint remek. De az egyik legtöbbet használt rigmus, amiben szidjuk a zöldeket, meg a másodosztályban ragadt kispestieket és ezt embertelenül hosszú hatásszünetekkel, na az valami szánalom. Elmegy vele rengeteg idő, nincs ritmusa, ereje, az igazat megvallva egy nagy semmi. Próbálkozni kell, de ha az ellenféllel foglalkozunk, az cinkelés, fricska legyen és ne alpári fröcsögés. Biztos a korral jár, de nekem nem tetszik, amikor a gyerekek is ordenáré stílusban ordítanak a lelátón.

johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.01 -1 6 219509

Pali, hidd el. Lesz csapat, eredmény minden jól fog szólni! Idén is voltak libabőr meccsek, a németek sokszor nem hittek szemüknek/fülüknek. Kritikus vagyok én is. Hidd el, nyártól emelkedik a volumen... :)

Előzmény: mpharom (219506)
Nembélavagyok Creative Commons License 2024.04.01 -1 14 219508

Nekem egy kalap alá tartoztok, tök mindegy. Jönnék én egy nick alatt, de pl. az összes Fiorelliásat sikerült tiltani, sosem akartam titkolni, hogy azok én voltam, ezért kaptak más-más szám végződést. A Bélák meg nem én vagyok. De szerintem a többsége, akikbe beleállsz nem Béla bá amúgy sem.

 

El kell szomorítsalak, mert amin röhögtél, az az info bizony az a megvalósult verza volt. Természetesen nem kell hinni nekem, elhiszem, hogy mindig csak ki kellett vetíteni a frusztrációdat. A lényeg, hogy most végre megtörtént az, aminek a belga érkezésekor kellett volna megtörténnie. A belga életben tartott minket, míg mások nem voltak erre hajlandóak, elpocsékoltunk egy csomó évet, részsikerekkel és sok negatívummal.

De új idők járnak, én azt javaslom, változz te is, meg változzon az is, aki mérgezte ezt a topicot az elmúlt években, viseljétek el mások véleményét. Nem egy Béla van, mindannyian Bélák vagyunk, akiknek tőled eltérő véleménye van és mindig lesznek újabb ilyenek. A lelátón is elférünk sokan, sokféle nézőponttal, nem tartom fairnek az évek óta uralkodó véleményterrort itt.

 

A jövőt illetően meg remélem lesz türelem, mert nem szabad kihagyni lépcsőfokokat tömegével. Végig kell menni egy koncepció mentén. Amennyit én tudok, hallok erről, az reménykeltő, de látom a buktatóit is.

 

Ami a rigmusokat illeti, ott is illene megújulni, Pakson már volt jó törekvés. Firenzéből is lehetne hozni ötleteket.

Előzmény: Miller a sör (219497)
mpharom Creative Commons License 2024.04.01 -1 4 219507

Az tényleg egy kotta és tracklist szerint előre ismert, ráadásul saját maguk által cenzúrázott énekkar lett.

 

teljelen független a meccstől minden történés vagy reakció , nincs db egy ria ria vagy egy hajrá Magyarország sem a 90p alatt, amibe becsatlakozhatna a stadion többi része.

Plusz a legtobb reszeg kifullad az állandó vonulgatásban és 20p után rekedt vagy csak bámul.

Előzmény: Miller a sör (219504)
mpharom Creative Commons License 2024.04.01 -1 4 219506

A viola olé pont egy kivétel, de nem nevezném dalnak, hisz ennyi a szövege :) 

a ’mert az ujpest mi vagyuuuunk’ elmegy, de akkor kezdtük használni a dallamot mikor mindenhol máshol lejárt és a taknyok pl fél félidőkön át  nyomják az övéket.

 

a ‘ ha újra születnék’ jól szólt tegnap? 

‘az ujpest játszik akárhol‘-t mikor énekelte 40-60 embernél több ?  A többség az sem tudja h van pedig tavaly nyári, ha nem régebbi. 
a ‘van egy klub‘ egy szécsipál sirató, szintén a D negyede dünnyögi, a Bén már alig hallani érteni.

 

elhiszem h a tábor közepén minden ‘szám’ buli, de kívülről nagyon látványos a különbség a fentiek és a ‘lila fehér mindig győzelem a cél ‘ között pl. 
ami jól sikerult dal, az két meccs alatt befut és idegenben full szektoros.

 

nem sírom vissza a 20-30 éves repertoár minden elemét, örülök az újító szándéknak és a jól sikerulteknek, de az utolsóknak szerintem egy busznyi ember örül. 

 

Előzmény: johnsonbronson (219503)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.04.01 -1 4 219505

Egyszerűen borzasztó a válogatott szurkolás... Látványba nagyon jók, emelem kalapom, de minden más pokoli gyenge... Az a hörgős, kiabálós valami meg egyenesen nettó fájdalom volt és nekem volt kellemetlen. Mégse beszél erről senki, Domi viszi a szekerüket. :)

Előzmény: Miller a sör (219504)
Miller a sör Creative Commons License 2024.04.01 -1 1 219504

Azért néhány fokkal jobb mint a válogatottnál divatba jött népdal feldolgozások. Az valami kibaszott gáz, nekem volt kínos mikor Koszovó ellen kint hallottam a stadionban.

Előzmény: mpharom (219502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!