Keresés

Részletes keresés

bárdi56 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9498

kedves xynitta ,Szabad megkérdezni ,hogy mi az amit szedsz LDN-t??  Nemtudom ,hogy mi ez,

Előzmény: Törölt nick (9490)
rozita76 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9497

Hm, akkor felejtős az egész...

Előzmény: Törölt nick (9496)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9496

Deseret Biologicals Homeopathic Series Remedy.

 

 Csak doki vasarolhatott toluk, ugyhogy nem is foglalkoztam ezzel, masreszt nem hiszek a homeopatiaban.

http://desbio.com/

 

 

Előzmény: rozita76 (9494)
rozita76 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9495

Homály csak ritkán volt, fényérzékenység gyakrabban. Amint az antibio hatni kezdett, az elsők közt tünt el a szemproblémám.

(Összességében a neuros tüneteim szűntek meg leghamarabb, nem is jöttek vissza.)

 

Influenzás tünetek: hetente minimum egyszer tetőzik nálam is. Jó jel, dolgozik az antibiotikum.

Előzmény: Vank1 (9492)
rozita76 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9494

A DesBio formulát még nem láttam emlegetni (Xynitta neked ismerős esetleg?)

 

Egy amerikai lány blogjában olvastam.

http://www.ladyoflyme.com/treatment-blog.html

 

Ez meg a honlap:

 

http://www.naturalhealinghouse.com/deseret_series-therapy.php

 

 

Megint valami ami talán még jó is lehet, csak mi nem jutunk hozzá.

rozita76 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9493

Igen úgy tűnik normális. Az első kúra utolsó hetében volt az eddigi legrosszabb herxem, ájulás közeli rosszullétnek tudnám nevezni. Szóval szerintem nálad is ez lehet, egyszerűen csak felerősödött a tünet. Én még mondtam is a doktornőnek, hogy szerencse, hogy utolsó hét volt, mert ezek után nem nagyon akaródzott volna folytatni a bogyószedést. Arra sajnos nem adott magyarázatot, miért történik tünetfelerősödés pont az utolsó héten. Viszont közölte, hogy minden 3. betegnél van ez a jelenség.

 

Sajnos a kúra utáni időszak is herxes a fizikális javulás ellenére. Nálam ekkor jött az erős mellkasi izületi fájdalom és szívbeszúrások.

Dokinéni válasza: nem kell aggódni ez is Lyme. 

Előzmény: tőzike1 (9487)
Vank1 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9492

Ha valakinek okozott a Lyme szemproblémákat(homályos látás) akkor írja meg arra mit szedett  használt neki?!Köszönöm

Vank1 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9491

Nálam egyre erősebbek ezek az infulenza szerű tünetek sajnos.Mivel nálam is új ez a a betegség,csak sejtésem van mit is lenne érdemes szedni.

Az immunrendszer erősitése segitése mindenképp fontos úgy gondolom.

Egyébként folytatod majd az antibió kúrát?!

Előzmény: tőzike1 (9482)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9490

Masfel hete szedem az LDN-t, az elso heten csinalt egy csomo izomrangast, extrem herxeket (a meghalok fajtat), izomfajdalmat, csontfajdalmat.

 

Minden masnap veszek 2 mg-ot. Mivel az en tuneteim neuro jelleguek voltak (Parkinzon, Alzheimer, SM diagnozisaim voltak), elsosorban azoknak tudom ajanlani, akik hasonlo hatterrel rendelkeznek. 2 eve nem voltam ilyen jol.

 

Ha minden igaz, nov elejen megyek vissza CD57, Borrelia LTT es EBV LTT vizsgalatra (nem nem egyeztem meg magammal, utalom a vervetelt), ezt kovetoen meg tudom mondani leletekkel is, hogy mennyire bizonyul hasznosnak.

 

Anita

bárdi56 Creative Commons License 2013.09.27 0 0 9489

Kedves tőzike1.  Nekem mikor kezdödött 91-ben azthittem ,hogy meghalok ,Nagyon lerobbantam 44kg lefogytam. és iszonyatos fájdalmaim voltak!A fejemet nem tudtam jóformán a nyaki gyulladásos fájdalomtól tartani.  Nem tudtam aludni, szédültem hánytam .falat támasztva jártam vc-re ,hát egyszóval katasztrófális volt a helyzetem!    Akkor kaptam 3-hónapig doxit.de azért nagyon -nagyon nehezen javultam .A mai napig vannak fájdalmaim .de már korántsem olyan mint volt!! Ha akkor ismertem volna .ezeket az allternativ dolgokat .hát bizonyára már .régen jól lennék!!!

Előzmény: tőzike1 (9486)
milla10 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9488

a grapefruitmag kivonat cisztára van, szóval herxelni fogsz tőle azt gondolom, óvatosan kezd el.

Előzmény: bárdi56 (9483)
tőzike1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9487

Az első kúra után voltál laborban, és voltak herx reakciód?  Én most vagyok az első doxy végén, de a 40 nap alatt most a legerősebb az ízületi fájdalmam.  Normális ez, hogy a doxy végén jelentkezne?

Előzmény: rozita76 (9485)
tőzike1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9486

Kedves bárdi!

Te is tapasztaltad az immunrendszered gyengeségét?  Van Himalája sóm, azt el fogom kezdeni. A c vit-t szedem minden nap, és van fokhagyma kapszulám is, azt is elkezdem.

Előzmény: bárdi56 (9483)
rozita76 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9485

Szuper, most hogy beírtam az összefoglalót, elkapott egy ronda herx. 

 

Valaki erősítse vagy cáfolja meg legyen kedves, hogy második kúra utáni herx erősebb vagy gyengébb?

 

Határozottan komiszabbnak érzem. Egy délután alatt úgy legyengültem mint az elemet vesztett duracell nyuszi. 

bárdi56 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9484
bárdi56 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9483

Kedves tőzike 1,   C vitamint feltétlenül szedjél, és bizonyára ez a grapefruit  magolaj  is jótékony hatásu?Ezek mellé napi 3-4 gerezd fokhagymát,mivel nagyon jó hatása van,  Régen mikor nekem kezdődött ez a cirkuszos betegség ,akkor vettem macskakarom kapszulák ,vagy tabletták voltak már nem is tudom,de valamit segített,Most éppen ,himalája sót +c vitamint szedek,  Kurkuma+gyömbér keveréke 1mk:olivával keverve minden nap,

Előzmény: tőzike1 (9482)
tőzike1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9482

Én is minden nyavaját összeszedek, le van gyengülve az immunrendszerem.  Valami erősítés kellene csak nekem nem lehet mindent szednem, mert autoimmun pajzsmirigy alulműködésem, és emiatt nem lehet.

Előzmény: Vank1 (9478)
tőzike1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9481

Pont ezt tapasztaltam.  A megfázás óta sokkal jobban fájnak az ízületeim.  Köszönöm a választ!

 

Előzmény: boxerkutya (9476)
milla10 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9480

a grépfrút magolaj nagyon jó, olyat keress, ami nincs tele mesterséges anyagokkal általában telenyomják, de van egy magyar gyártó az antalvali honlapon, annak mintha megbízható lenne a terméke

Előzmény: bárdi56 (9470)
rozita76 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9479

Sziasztok

 

Most hogy kezdem a 2. kúrát, gyorsan összefoglalnám a kórtörténetem, mi történt velem június óta: 

 

Másfél év kezeletlen  Lyme után, Istenhegyis lelet, csak b. burgdorferi s.s.

 

Első antibiotikum kúra: (Amoxi+ Metrod.) 7 x7 hétig.

fizikális állapot: 50 %; általános gyengeség továbbra is, viszont a tachycardiás időszakok eltüntek,

sétatáv: néha még a lakásban is fárasztó volt, utcán max 20 perc kímélősen

 

Első 6 hetes gyógyszer-mentes időszak:

(csak Quintessence és alga)

fizikális állapot: 70%

sétatáv: mostani napi adag 1-1,5 óra

               tachycardia + nehézlégzés visszajött 

 

Második antibiotikum kúra: gyógyszer uaz.

Ellenörző vérkép: néhány érték mérhetetlen a hemolizis miatt ez ugye várható volt, de lehet folytatni a kúrát.

Még csak egy hete kezdtem de erősebb pánikrohamot generál a Lyme, mint először :(

 

Alternatív módszerek most:

multivitamin, Quintessence, alga, 

 

(Fura, de amikor a "legjobban" voltam mindent ettem, még cukrosat is, és kávéztam is. Semmi baj nem volt belőle később sem. Még a vitaminokat is elfelejtettem időnként.)

 

Jobbulást mindenkinek!

 

 

 

Vank1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9478

Nekem már agusztus óta van hasonló gyenge infulenzaszerű tüneteim hullámzóan a többi tüneteim mellett.Gyenge orrdugulás,néha orrvérzés,most a napkban pedig torokfájás társult.Szóval szerintem igen okozhat ilyen problémát,de társfertőzés is okozhatja vagy valamilyen virusfertőzés is

Előzmény: tőzike1 (9465)
Vank1 Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9477

Megnéztem tanulságos kis film.Öszintén beszél a doktornő az globális egészségügy rossz működéséről,és a nagy gyógyszergyártóknak nem érdeke a komoly betegségek(Rák,Aids.stb..)megfelelő gyógyitása.Nem érekük hogy mi betegek gyógyuljunk.Ez a Lyme kór esetében is is igy van nem kétséges.

Előzmény: bárdi56 (9464)
boxerkutya Creative Commons License 2013.09.26 0 0 9476

Lehet összefüggés a lyme és más vírusfertőzések között. A lyme lefoglalja , gyengíti az immunrendszert, ezért fogékonyabb leszel a légúti fertőzésekre. Ez fordítva is igaz, a vírusfertőzés után a lyme -os tünetek erősödnek. 

Előzmény: tőzike1 (9465)
bárdi56 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9475

http://antalvali.com/a-mindentudo-soterapia-alkalmazasa-gyakorlatban.html

 

Itt is lehet találni okos tanácsokat,és gyógymódokat!

bárdi56 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9474

Baboskám Szia !!  Igen teljesen igazad van,Amerre csak jártam orvosnál 22-év alatt senki nem óhajtott igazándibol a lyme betegséggel foglalkozni! GYÓGYITANI!!!   Sajnos a mai napig ez van!!  ((CSINÁLD MAGAD OLD MEG MAGAD)))

Igazodjunk el önmagunk  ebben az óriási káoszban!

Előzmény: Törölt nick (9473)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9473

Kiknek a hatalmában vannak a gyógyszergyárak??????ezen nem kell sokat gondolkodni , remélem értitek a célzást. neveket nem irok, ott a kis film és nézzétek meg, népirtás van kéremszépen és a legjavából ...a tévékben is minden reklám a gyógyszerekről szól, vitamin nem igazán van benne , kivétel az elevit, régebb dohányreklám volt és pia , mára már csak gyógyszer ..

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9472

No de kérem szépen! Ántsz -nek az  az érdeke hogy minél több gyógyszer(mérget együnk ugye? mert enélkül nem megy az ipar, nekik kell a beteg, nekik kell a rákos beteg és kemoterápia is ,mert abban rengeteg pénz van, ha egy természetes szer van arra rögtön ráhúzzák a vizes lepedőt! miért is ??????mert mmagyarországon sajna még ez van, a banderol sammento párost is kiröhögnék, hát persze ,mert az csak lehúzás nemde? pedig bizonyitottan jó szer ..

Előzmény: tőzike1 (9469)
bárdi56 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9471
bárdi56 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9470

http://5mp.eu/web.php?a=okotimea2011&o=6RNpI577ij

 

Szerintem ezt a Grépfruit magolajat is jó  egy ideig szedni!!

tőzike1 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 9469
Előzmény: Törölt nick (9468)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!