Keresés

Részletes keresés

xxx7 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1355

de bocsi

 

Előzmény: xxx7 (1354)
xxx7 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1354
Dajkát nem hívtí meg?
V-Man Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1353
III.29-IV.1. edzőtábor Nagyatád ( 1 nap, 29-én) 30-IV.1 Horvátország (Umag) mérkőzések CRO ellen
keret: Víg, Oguntoye, Janurik (kapusok), Hosszu, Tamás, Hornyák Dóra, Kovács Anna, Szögi, Dajka, Kisfaludy, Horváth B., Deáki, Drávai, Léránt, Szalai, Szölösi
zacefron Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1352
Gondolom ismét Győriek alkotják a fele csapatot.:-)))
Előzmény: handball 44 (1350)
V-Man Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1351
nem, ha megkapom, berakom ide a névsort. de nem tudom meg fogom-e kapni :)
Előzmény: handball 44 (1350)
handball 44 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 1350

Szia V-man!

Tudod már esetleg a 29-én indulo,válogatott névsorát?

 

vadkecske Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1349
Na de most majd minden megoldódik,mert ha Kálmán elmegy egy NBI-es csapathoz edzőnek,viszi magával a válogatottjait.És mivel soknak le is jár a szerződése,megteheti.Akkor majd kiderül,kinek van igaza...
MahatmaC Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1348
Tökéletesen igazad van.
Előzmény: RnD (1347)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1347
Nemcsak a 'bombasztikus' tehetségekkel érdemes foglalkozni (ilyenből évjáratonként egy ha akad amúgyis...) És ilyen fiatal korban az sem egyértelmű még h egy-két éven belül kiből lehet komoly tehetség, stabil válogatott etc...Ezért meg kell próbálni kihozni a junior válogatottakból amit csak lehet, ahhoz pedig meccsek kellenek...
Előzmény: Szellentő (1345)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1346
Vagy mégis van paradox és azt szeretné h egyikük-másikuk több lehetőséget kapjon győri bajnoki meccseken :-)
Előzmény: attus germanicus (1344)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1345
Fiataloktól félnek az edzők,nem merik játszatni őket.Szerintem a junior játékosok ügyesek,de egyik sem igazi bombasztikus tehetség.Kivéve Kovacsics,és ide sorolnám Dajkát aki számomra kellemes meglepetés.
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1344
Szerintem nincs ebben semmi paradox: éppen azért nyilatkozott, mert az fáj neki, hogy a saját nevelése, akikkel Győrben dolgozik/-ott, nem keltek el viharsebességgel.
Előzmény: RnD (1343)
RnD Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1343

Paradox módon (figyelembe véve hogy RK nyilatkozott erről) azok az U20-as játékosok nem kapnak elég játéklehetőséget, akik az ETO-ban játszanak: Víg, Ogu  (őt szvsz a kerethez számíthatjuk), Hosszu, Deáki és (amíg Győrben volt) Kisfaludy.

A kivétel: Misi.

 

Mondjuk Kisfaludy most Békéscsabán sem játszik túl sokat felnőtt meccseken, de lehet h 'még nincs beépítve' a csapatba.

Előzmény: attus germanicus (1334)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1342
Egyébbként nincsenek elkésve semmiről sem ,fiatalok még.
Szellentő Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1341
Siófokon van két jó kapus,max harmadik lenne.Egyébbként nincsen
nicko Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1340
Siófok..
aranyember001 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1339

Aranyeső!

 

Az ifit erősíti továbbá Hosszú B. és Szalai B.

 

Babett nagy reményekkel ment a Lokihoz, de a mostanság többször parádézó

 

Kazaival nem bír.

Előzmény: attus germanicus (1334)
handball 44 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1338

Tökéletessen osztom a véleményedet! De neki már rég máshol lenne a helye,és ha a sport pályafutását akarja épiteni amihez a tehetsége meg van akkor már nem hiszem hogy arrol kell szolni,hogy ragaszkodok vagy nem az edzömhöz.

Kálmán nagyon jó szakember reméljük össze tartja a válogatottat,hisz igazán nagy tehetségek találhatok benne.

Ami még igazán nagy kérdés lesz hogy Ogu,és Vig hova lesznek kölcsön adva és ott mennyi játék teret kapnak a fejlödésükhöz.

Előzmény: attus germanicus (1336)
Cseszi75 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1337
Vivi egyre többet véd, bár tény, hogy közel sem annyit mint, amikor Pécsen végigvédte az NB I-ez
Előzmény: attus germanicus (1334)
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1336
Biztos én sem lennék ebben, de inkább fogadnék arra, hogy igen, mint arra, hogy nem. De innen kezdve tulajdonképpen azt leszögezhetjük, ő az, aki ott akar maradni, és nem arról van szó, hogy senki nem érdeklődik utána az első osztályból, tehát a Kálmán által mondottak őrá sem érvényesek.
Előzmény: handball 44 (1335)
handball 44 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1335
Én abban sem lennék biztos,hogyha jövöre vállalja az Újbuda az NB/I-et akkor is eligazolna Janurik.
Előzmény: attus germanicus (1334)
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1334

A tavalyi EB-ezüstérmes U19 válogatottból, ha nem is stabil kezdő, de rendszeresen játszik NBI-es felnőtt bajnokságban:

Kovacsics, Hornyák, Szögi, Dajka, Tamás, Horváth (6)

Rendszeresen játszik külföldi felnőtt bajnokságban, és a BL-ben:

Zácsik, Léránt (2)

NBIB-s csapat igazolt játékosa, és ott rendszeresen játszik felnőtt bajnokságban:

Turcsányi, Janurik, Drávai (3)

Plusz Mátéfi Kisfaludyt valószínűleg nem az ifi kedvéért öltöztette lilába, de egy-két forduló alapján még korai nyilatkozni.

 

Véleményem szerint 18-20 éves lányoknál ez egyáltalán nem rossz arány. Azért lássuk be, hogy elég jó átfedéssel a felsoroltak adták annak a válogatottnak a gerincét. Aki ott jól teljesített, de ma javarészt ifiben meg kispadon kap szerepet, az szerintem két játékos: Vig és Deáki. Ami még érdekes lehet, hogy a másodosztályú csapatok játékosai miért vannak pont ott, ahol. Janurik tudtommal erősen ragaszkodik a jelenlegi edzőjéhez, bár azt gondolom, ha az Újbuda nem vállalná jövőre az NBI-et, akkor ő eligazolna onnét.

Cseszi75 Creative Commons License 2010.02.15 0 0 1333
Meg Kisfaludy Csabán, Meg Heg Hornyák Debrecenben
Előzmény: sanyipapa (1332)
sanyipapa Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1332
meg Horváth B Fehérváron
Előzmény: sanyipapa (1331)
sanyipapa Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1331
......meg Kovacsics Győrbe, meg Szőgi Csabán, meg Tamás K Vásárhelyen.
Előzmény: Szellentő (1330)
Szellentő Creative Commons License 2010.02.14 0 0 1330
Jól látja Kálmán a helyzetet,nem játszanak a fiatalok a felnőttcsapatokban,kivétel a Fradiban.Jelenleg Dajka Betti a legügyesebb a juniorok között,de Kálmán valószínű tavaly nem így gondolta mert állandóan ő volt a kimaradó.Szerintem most is vannak ügyesek sok csapatban,csak nem érdekel senkit.Macera a keresgetés.
plüsmacko Creative Commons License 2010.02.13 0 0 1329

Ez nagyon szomorú!

Azért ennél sokkal többre lenne érdemes ez a válogatot keret!

Előzmény: V-Man (1328)
V-Man Creative Commons License 2010.02.12 0 0 1328
mtiborpost Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1327
Tisztelt szurkolótársaim!

Akármi is történik a világvége kivételével, 2010 januárjában meg fog alakulni a Vasas SC Fan Club egyesület. Nem nézhetem, nem nézhetjük tovább kedvenc egyesületünk állapotát.

A Fan Club megalapítása kettős szerepet fog betölteni. Az egyik, hogy közel viszi a Vasast az emberekhez, hiszen feladata lesz a közös szurkolás megszervezése és összehangolása a Vasas SC részvételével folyó nemzetközi és hazai versenyeken, mérkőzéseken, stadionon belül és kívül.

Találkozók szervezése a Vasas, illetve annak tisztségviselői és sportolói részvételével. Közönségtalálkozók szervezése. Ajándéktárgyak készítése, és osztása. Nem utolsósorban pedig a Fan Club -mint hivatalos civil szervezet- természetes partnerének tekintené a Vasas mindenkori tisztségviselőit és menedzsmentjét, és velük az együttműködésre törekedne. Kifejlődhetne egy kétoldalú hatékony munka, amelyben a Vasas a segítséget és a sportot szolgáltatná, a Fan Club pedig önmaga lenne a marketing, a népszerűsítő, és -ha csak kis számban is-, a szurkolókat szállító.

A második a vidéken élő Vasas-szurkolók megszólítása. Már csak matematikailag is sokkal több Vasas drukker él vidéken, mint Budapesten. Külön buszok indításával, autós mérkőzéslátogatással sok mindent el lehetne érni. Például egy Tolna-Somogy-Baranya, vagy egy Békés-Csongrád-Bács-Kiskun háromszögből indulna 3-3 szurkoló autóval a mérkőzésre, és mindegyik vinné még 4 szurkolótársát, akkor megoszlana a benzinpénz, ami esetleg eddig visszatartotta az oda-vissza 500 kilóméteres úttól a szurkolót.

Ha mást nem is tudtam tenni, egy -még nem létező- Fan Clubnak csináltam egy igen elegáns weboldalat, elkészítettem egy megvitatásra alkalmas alapszabályt, tehát mindent, amit egyedül képes voltam megcsinálni, de a kivitelezéshez, a szervezet hivatalos megalakításához mindannyiunkra szükség van. Budapesten és vidéken, mindenhol, Vasas szurkoló családtagok, barátok, ismerősök megszólítása szükséges, hogy legalább 80-100-an legyünk az alakuló ülésünkön, az ország teljes területén el tudjuk kezdeni tevékenységünket.

Összességében a Vasasnak a legnagyobb hiányossága az, hogy nincs hangja. Kérlek benneteket, hogy segítsetek, ha mással nem is, csupán részvételetekkel. A további lelkes munkával, kultúrált szurkolással legyünk mi a Vasas hangja!

Amennyiben érdeklődsz, részt kívánsz venni, megnéznéd a weboldalat, vannak elképzeléseid, javaslataid, elolvasnád az alapszabály-tervezetet, vagy bármi mással tudod segíteni a Fan Club megalakulását és munkáját, írj nekem a post.mtibor@gmail.com címre! Szükség lesz a kapcsolattartásra, összejövetelre, alakuló ülésre van szükség, helyszínkiválasztással, stb...

Köszönöm segítségeteket, üdvözlettel: Módra Tibor
zacefron Creative Commons License 2009.12.15 0 0 1326
Van valami hír kik vannak a keretben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!