Keresés

Részletes keresés

tidzse Creative Commons License 2000.11.23 0 0 395
Sziasztok,

Én mind a kettő ausztriai koncert látogatást támogatom, a kérdés csak az, hogy a jegyeket miként tudjuk beszerezni??? persze ha Arpee segít nekünk akkor, minden OK.

tidzse

u.i: Bela a megbeszélt lemezeket készítem.

Die Kranke Creative Commons License 2000.11.22 0 0 394
Hello!

Arpee, sajna az van, hogy a december 9-et nem tudom biztosra mondani, ugyanis van a sulinkban olyan, hogy diákigazgató-választás. Lehet, hogy akkor fogjuk forgatni a kampányfilmünket. De ha nem, akkor marad rád a 9. Akkor a póló sztornó mostanra. :-(

Szerintem én majd benne vagyok a bécsi koncertben. Egyébként meg május 29., ugye?

Képzeljétek el, varrtam egy tök jó párnát. Ez nem tér el a tárgytól, ugyanis szőrös, rózsaszín, és egy denevér van rajta. Vajon milyen betűt ábrázolhat? :-)))

Nna, asszem mára ennyi: TeVe

P.S.: Mi az, hogy mellőzzük a Rammsteint? Ejjnye...

Bela Lugosi Creative Commons License 2000.11.22 0 0 393
Csá Árpi!

Ez tök jó, a barátnőm se tudta mit jelent ez a bizonyos sor (német felsőfokúja van), sőt azt hitte hogy elírták a szám címét és az valójában Anprangering.
De az a karibi hangulat egyre jobban megfog amit sugároz ez a szám...

Mindenki!

Májusban 3 koncert Ausztriában, Linz, Bécs, Graz, ebben a sorrendben.
A linzi kiesik mert messze van, de a bécsit vagy a grazit meg kéne nézni. (jobb szervezéssel mint a múltkor)

sziasztok

arpee Creative Commons License 2000.11.22 0 0 392
Die Kranke:dec.4. hétvége OK!
Póló csak turnékon van jó és olcsó! Amúgy (pl.lemezbolt) csak silánydrága, so márciusig várnod kell!
Bela, de mi a f...t jelent, hogy das prangere ich an ??? Még a németek sem tudták, teljes kihalás.

Sajnos momentán kikerült az autómagnóból,unsichtbarer és az Offspring új albuma került a helyére Conspiracy of one!!! Nagyon szuper.
Nem tudom, hogy Rammstein-plágium-e a Leichenhalle,
nem ismerem annyira (Gott sei Dank) a Rammsteint.
Viszont szombaton lesz Frankfurtban a 25 éves jubileumi Onkelz koncert.Tökre várom. Habár biztos kést döfnének egymásba hátúlról én azért szeretm beide!!!

Üdv,Árpi

Die Kranke Creative Commons License 2000.11.21 0 0 391
Arpee!

Soxor köszike. Csak a CD kell, de ha tudnál elfogadható áron újítani egy Ercte pólót, akkor az is jöhet. A fórumon mondd majd meg, hogy mikor menjek értük. Asszem a dec. 4. utáni hétvége jó lesz, de majd még erről bővebben.

Bella Bela!

Neked is köszi a bókot. Szerintem én csak igazat írtam, nem így látod? Én mondjuk totál Bela-fan vagyok, úgyhogy jogom van kritizálni. Egyébként meg már nem is emlékszem, hogy miket gagyogtam. Jól esik így hallani róla.

Mindenki másnak üdvözletem küldöm! Remember:...

Bela Lugosi Creative Commons License 2000.11.20 0 0 390
Helo Árpi!

Felcsaptál Télapónak? :-))

Egyébként értem a "kontratámadást", ennyi Bela ajnározás után dicsérni kell már a Farin dalait is, abszolút igaz!
Az Onprangering egy felüdülés!

TeVe! (die Kranke)

Miket hordtál te össze a Magyar Tarajban?!
Hogy a Bela ízléstelenül öltözködik? Meg hogy "nagy adag nagyképűség"??? :-))))
Egyébként nem rossz cikk.

arpee Creative Commons License 2000.11.19 0 0 389
Hello everybody,
Jzf, dec.4-én érkezem haza!Hozzam a maxikat is?

Bela,nekem a "Dir" nem tetszik! Inkább a Sommer nur für mich, és a Gib mir Zeit!!!
An Die Kranke: l.fent!(cd: dec 4.)

jozef Creative Commons License 2000.11.19 0 0 388
sziasztok
Arpee! 100% a CD!!! írd meg, mikorra tudod hozni + miben mennyit vigyek! nov 25, dec1 vagyok Bpn ...
köszi
jzf
Bela Lugosi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 387
A Dir most nagyon feljött nálam a vezető négyeshez!
(értelmes hozzászólás volt mi?)
Die Kranke Creative Commons License 2000.11.14 0 0 386
Arpee!

Nekem is kell az új album, most már szerintem tuti. Tucc hozni? Lécci! Még holnap, meg szombaton felnézek ide, mondj már valamit erre, jó? A részleteket nem tudjuk emilben megbeszélni, ne is írj, mert pillanatnyilag szarakodik a címem.

Akkor viszlát, -ír az említett két napon.

Nekem már okt. 27-én megvolt a szalagavatóm. Így már két szempontból is jeles nap...

Üdv mindenkinek!

tidzse Creative Commons License 2000.11.14 0 0 385
Üdv Mindenkinek,

Végre én is megszerezetem az új Arzte lemezt, és csak egyetérteni tudok az előttem szólókkal (lsd: Bela,Helmut, Arpee). A lemez nagyon jó 8de szerintem nem a legjobb), és tényleg sokat kell hallgatni én ennek eleget is tettem mivel Debrecenbe utaztam és oda-vissza csak ezt hallgattam (ami közel 6 teljes lejátszásnak felelt meg).

Nállam a Geld most a csúcs, igaz a többi szám is nagyon jó.

Tényleg Arpee, komolyan felmerült az Arzte feloszlása a 13 után????

tidzse

Bela Lugosi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 384
Sziasztok!

Látod,látod Árpi, én míndig mondtam neked hogy ki az Agy az Arztében...

Én pillanatnyilag azon gondolkodom hogy melyik a legjobb dal, négy esélyes van:
Geld, Der Optimist, Rock Rendezvous, vagy a Leichenhalle.
Atyaúristen a Rock Rendezvousnak milyen szövege van! Csak nem megvádolták őket...?
A Leichenhalle az nem Rammstein paródia véletlenül?

És ha már szóba jött Farin szólólemeze, szerintem a Runter mit den... abszolút a Beláé.

jozef Creative Commons License 2000.11.13 0 0 383
sziasztok!
arpee! megkaptad a mailt? ha igen, miért nem válaszolsz? ha nem tudsz segíteni ird hogy nein, nem gáz(csak kicsit), érted reagálj vmit! (bár jo lenne ha tudnál, kulonosen ha 22 dm az ár jelenleg...) kb most ennyi tul vagyok a szalagtűzőn, de mondjuk ez kicsit off, sebaj, mindenkinek jo utat kivánok!!!
Eeszte!!!!!!!!!
tsch: jzf
arpee Creative Commons License 2000.11.13 0 0 382
Hello,
Helmutnak total igaza van' Tenyleg telitalalat az uj album.Csak nagyon sokat kellett hallgatni,mert elsőre csak a fülbemaszo tinedzsertragediak jönnek be.
De az első heten nullarol első lett a német listan megelőzve azt a SZAR Limp Bizkitet,benne a piros sapkás rémmel!!!
Megvannak mar a marciusi tour-datumok, so igazan kerek a vilag!
Farin teljesen eltavolodott saját magatol,csak poén/fuvos-hangszerelt dalok, az igazan mély dalok mind Bela-é! Pedig régen én nagy Farinista voltam.De a legjobb dalok "Geld", "Manchmal..."
"Rock Rendezvous", "RnR Übermensch",mind Belatol vannak.
Farinnak lesz jövőre szoloalbuma,es egyaltalan az összes ujsag cimlapjan ők voltak. 13 után volt majdnem föloszlás,de mostanra már okés a helyzet.
Ma jön a Manchmal...-maxi, allitolag még egy lemezre valo jo dal maradt a B-oldalakra, mal sehen....
Egyebkent csak 22DM a CD momentan Németorszagban! A topten mindig árengedményes!
...valahol ez a legnagyobb műveszseg,ez a "semmit nem komolyan venni",a 13 k... jo lemez volt,de itt a sok (ön)irónia teszi halhatatlanná!
Album of the Year? Vielleicht... oder The Cure -Bloodflowers
üdv mindenkinek!!!!!
Árpi (arpee@gmx.de , arpeee@yahoo.de)
martin masahiko Creative Commons License 2000.11.07 0 0 381
hello emberek!
idefigyelj matyika, máskor inkább otthon töltsd a rossz napjaidat...egyelőre még nem találtam senkit, akinek meglenne az új Placebo, de nemrég belehallgattam...hát nem túl jó. Legalábbis első hallásra. És senki nem mondta, hogy rossz, hogy smink meg stb. Egyébként szerintem nem is annyira öregek. Legalábbis mikor én találkoztam velük a szigeten nem tűntek olyan vénnek...
na most megyek

martin masahiko
Bela Lugosi Creative Commons License 2000.11.06 0 0 380
Tidzse!

Küldtem neked emilt már rég de úgy látszik nem a tidzse@freemail.hu címet használod.

Lényeg hogy átírtam neked a Rammstein-Sehnsucht lemezét, írd meg hol és mikor akarod átvenni.

Most rohanásban vagyok, remélem mindenki jól van, sziasztok

Előzmény: tidzse (377)
Helmut K Creative Commons License 2000.10.31 0 0 379
Sziaztok!

Nem is tuttam hogy még létezik ez a fórum, aszittem má mindenki a levelezőlistán nyomul.
Tidzse, télleg felháboróító amit írtál - akko má jobban jársz, ha veszel egy vonatjegyet Bécsbe, és bemész az első komolyabb lemezboltba. 6 rongy egy lemezért, nem semmi, a kurva anyjukat! Még az új is csak 32 márka kinn...
Amúgy ha mersz a netről rendelni, akkor a deutschrock.com-on (lehet, hogy .de a vége...) minden megvan. Én is gondoltam már arra, hogy az egy két hiányzó maxit onnan rendelem meg, de aztán sosem mertem az ismert kockázatok miatt, ha te bátrabb vagy, szólj, én is beszálok!

Na akkor itt is megirom non-levelezőlistásoknak, hogy az új lemez nagyon-nagyon jó. Szerintem az eddigi legjobb Aerzte lemez.

Tshüss,

Helmut

Előzmény: tidzse (377)
Die Kranke Creative Commons License 2000.10.31 0 0 378
Figyelj Arpee!

Nekem eredetiben kellene a CD, nagyon megfogott az a tokocska. Szóval még nem vagyok benne biztos, hogy tőled kell-e, de ha biztos lesz, akkor rögtön szólok. És tőled függ, hogy mikorra hozol. A többit majd alkalomadtán megbeszéljük.

Egyébként meg nem tudom mi bajotok van a sminkeléssel, meg a beállított fotókkal. Mindenki életében eljön a pillanat, amikor smink nélkül már nem szép... Ez náluk 36-nál jött el, nem lehet mit tenni.

tidzse Creative Commons License 2000.10.30 0 0 377
Üdv Mindenkinek!

Az Arzte lemezek nehéz beszerezhetőségére (Magyarországon illetve Franciaországban) illetve a negatív diszkriminációra szeretnék egy érdekes példát megosztani veletek. Pár napja egy magyar CD küldő szolgálat honlapjára bukkantam, ahol 2900 forintért hirdették az arzte egy -két lemezét, nosza gondoltam teljessé teszem a gyűjteményem. De örömöm csak a mai napig tartott mivel a következő levelet kaptam:

"
Köszönjük a rendelést, de rossz hírekkel kell kezdenünk! A DIE ARZTE összes lemezét törölte a kiadója /SONY/ - a Németországtól keletre eső területeken. Az Ön által rendelt két lemez közül az egyik /"Das Ist Nicht Die Ganze..."/ csak Hollandiában rendelhető, a másik van Németországban.
Így hát mi is csak egyedi import útján tudjuk behozatni ezt a két lemezt, ez kb. 10-12 hetet vesz igénybe, íme, a várható árak:

Das Ist Nicht Die Ganze... 6080 Ft
Arzte Ab 18 4590 Ft

Ezek jóval magasabbak az eddig ajánlott /magyar terjesztésű lemezekhez tartozó/ áraknál. Kérjük, mérlegelje ajánlatunkat, csak az Ön határozott rábólintása után merjül elindítani a rendelést."

Ezek után már csak reménykedem, hogy mielőbb megtudom szerezni az új CD-t.

tidzse

clo Creative Commons License 2000.10.28 0 0 376
nnnnnnnnnnnnnnna!

a héten megismételték az Arzte jamet a viván,és láttam a zu spat klippjét.tök jó volt ez az arzte hét.

a lemez designja nekem nagyon teccik (plüsstok),a Manchmal kevésbé...A többi szám is ilyen stílusú??????????? végülis a többi arzte album is megérkezett Mo-ra (többé kevéssé),ez miért ne? meg vhol az interneten is....

Ja,igen,szerintem marha jó a Manchmal klipje.

izé...martin masahiko???? azért beletartoot egy kis időbe,míg rájöttem,ki vagy,de még mindig nemtom,ki az az m.m.különben tök örülök,hogy végre megjöttél.nektek is lesz szünet?????

Matyika_ Creative Commons License 2000.10.27 0 0 375
Csak olyan CD-lejátszóban amit ugyanaz alakított át, mint aki a CD-t átvette. Vagy legalább a másoló egy hajszálát vagy körömdarabkáját, vagy valami személyes tárgyát a lejátszó alá kell tenni holdtöltekor. Szóval igen. Bocs, de jólesett. Ne vedd komolyan (bár lehet hogy érdemes lenne megpróbálni). De ez a Placebo-dolog jó kérdés. Majd másolj nekem is egyet, légyszíves;) Ha már megy a lemezbörze, The Dandy Warhols nincs valakinek?

(rossz napom van, sorry)

Előzmény: martin masahiko (374)
martin masahiko Creative Commons License 2000.10.27 0 0 374
hello mindenkinek!
végre megérkeztem én is, clo tudja, kiről van szó (szia clo(o:), meg a többiekkel is találkoztam már anno, azon a margitszigeti összejövetelen. Az átvett cd-t normális cd lejátszóban is lehet hallgatni? na pá, majd még jelentkezem
clo, kösz az emilt, most 1 hét szünet jön, de majd remélem találkozunk
a sminkelés "csöppet" sem a Placebo hatása, nem igaz. Úgy tűnik, brian molko divatot teremtett. Tényleg, nincs meg vkinek az új Placebo album? Black Market Music...
arpee Creative Commons License 2000.10.26 0 0 373
Hallo,
na,egész jo a lemez!!! Borzasztoan sztároják magukat,meg sminkelt/beállitott fotók vannak,na es ez a plüsscover,szörnyű...
De azért a dalok,mint a "Geld", meg a "Gib mir Zeit",telitalálatok!!!
Nem hiszem,hogy a Hot Action Records Magyarorszagon meg akarná jelentetni az albumot...
De azon nyomban atveszem cd-re,ha keritek!!!
e-mail: hosen@elender.hu vagy arpeee@gmx.de
hétvégén megyek Düsseldorfba, neonácik tüntetést akarnak,és a Hosen vezetésével ellentüntetés szervezödik...muß dabei sein!
Üdv mindenkinek!!!!
Árpád
Die Kranke Creative Commons License 2000.10.24 0 0 372
Nekem irtóra tetszik a Manchmal haben Frauen, csak a klip nem igazán jó. Bár érdekes Bela tetoválások nélkül...
Jót gyurmáztak, láttátok?
jozef Creative Commons License 2000.10.23 0 0 371
sziasztok!
szoval nekem is, de ezt már leGalább harmadjára kérdezem!
jozef
Die Kranke Creative Commons License 2000.10.22 0 0 370
Szerintem állati szar volt a film, mint már a levlistán is említettem, de kiskedvencem/ünk miatt megérte. Ilyet is kell látni egyszer...

A CD vajon itthon is megjelenik? Az mindegy (majdnem), hogy mikor (azért ha lehet még az idén). Tudja valaki? Arpee?

Mert ha nem, akkor nekem hozhatna valaki egyet. Ismétcsak: Arpee?

arpee Creative Commons License 2000.10.20 0 0 369
De jo,hogy még éltek!
Béla hajra a találkára!
Meg ket nap,és ott leszek nyitaskor a lemezboltban!Kiváncsi vagyok... nehéz lesz letaszitani az "ev-eddigi-albuma"-rol az Onkelz-Ein böses Märchen-t...
mal seh´n
Üdv mindenkinek,ŕrpi
clo Creative Commons License 2000.10.18 0 0 368
minden szempontból igazad van viszont nem vettem fel sajnos (?)
majd figyeld az arzte hetet
Matyika_ Creative Commons License 2000.10.16 0 0 367
Így is jobban jártál...Én nem is láttam. (Nem vetted fel?)Bár az alteregó eszerint jobb lett volna.
clo Creative Commons License 2000.10.12 0 0 366
Gagyi volt ez a film....Szerintem...Nem értettem belőle egy szót sem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!