Emzeperilksz, köszönöm a választ, de hagy kérdezzem meg, hogy mi értessz az alatt, hogy saját vakut használok, akkor kézzel korrigálni kell?
Itt nem igazán értem, hogy mire gondolsz...
A polárszűrő a csillogást veszi le, de fényt is csökkent, sötétíti az eget stb stb jó dolgokat tud. Ha saját vakut használsz kissé zavaró mert kézzel korrigálni kell. Az UV inkább csak védőnek jó, én a SKY 1A szűrőt ajánlom, kissé rózsaszín, szebb lesz tőle a bőr színe és az égbolt, UVt is szűr stb de nem vesz le fényt.
A témában sok levelezés volt pl. a tartozékok topikban, címekkel, tesztekkel együtt.
Nagyon egyszerű kérdésem van, polár vagy UV szűrőt vegyek a gépemre?
Tudom, hogy valamelyik lényegében tartalmazza a másik funkcióit, de nem tudom, hogy melyik melyikét :-)
Tehát melyiket vegyem?