Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.07.09 0 0 241

Canon EF 70-200mm F4 L IS USM Obi

 

Eladó egy igazán gyönyörű és bolti állapotban lévő Canon EF 70-200mm F4 L IS USM dobozosan tartozékaival.

Alig volt használva és első tulajdonostól.

serial: 35457x

 

Ár: 290.000ft.

 

The Photographer Creative Commons License 2015.06.12 0 0 240

Üdv. Mindenkinek!
Az utóbbi időben sokat gondolkodtam a két objektív között, még szóba jöhetett a Tamron 70-300-asa, de végül a 70-200 mellett döntöttem.
Úgyhogy akinek van eladó Canon 70-200 F4 L USM objektívje, írjon üzenetet.
E-mail: bczirok(kukac)freemail(pont)hu

camaro79 Creative Commons License 2015.05.10 0 1 239

Köszi, de kozben megneztem az uj arakat es netto 140-ert tudok venni, igy logikusan az jobb valasztas!

Előzmény: nemfec (238)
nemfec Creative Commons License 2015.05.10 0 0 238

Kedves camaro79!

 

Nálam eladó sorba került egy Canon EF 70-200mm f/4L USM.

Nagyon keveset használtam, kifogástalan állapotú, hibátlanul működik.

természetesen van számlám róla (extreme digitalban vásároltam 2012 májusában)

gyári tartozékokkal: egy napellenző és egy puha hordtok és megvan az eredeti doboz is,

plusz egy utángyártott állványgyűrű

gyári szám:520974

 

ár:135.000,-Ft

megtekinthető: Bp. XIII. kerület

 

fec1@freemail.hu

Előzmény: camaro79 (237)
camaro79 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 237

Helyesbítenék, csak sima, IS nélkülit keresek! 

Előzmény: camaro79 (236)
camaro79 Creative Commons License 2015.05.08 0 0 236

Hello,

 

70-200 f4 Is-t keresek!

 

köszi

Borg8472 Creative Commons License 2015.04.27 0 0 235

KERESEK:

 

Canon 70-200/F4 USM EF-L objektívet. Elképzelésem, ne legyen régebbi 2011-nél, karc mentesség, megkímélt állapot.

Tartozékok megléte előny!

 

Ha meguntad, nem vált be vagy csak jobbra váltottál dobj egy e-mailt......

 


Köszönöm, sikerült vennem. :)

 

 

Borg8472 Creative Commons License 2015.04.16 0 0 234

KERESEK:

 

Canon 70-200/F4 USM EF-L objektívet. Elképzelésem, ne legyen régebbi 2011-nél, karc mentesség, megkímélt állapot.

Tartozékok megléte előny!

 

Ha meguntad, nem vált be vagy csak jobbra váltottál dobj egy e-mailt......

 

szaboa78kukacgémél.kom vagy a nick névnél lévő fiók

Tamás Arold Creative Commons License 2015.04.04 0 0 233

Szaisztok

 

Eladó egy Canon 70-200 F/4 L USM obi.

Van egy kis karc a frontlencséjén, illetve az élesség lencse szélén egy apró hiba.

 

Az autófókusz bombabiztos, borotvaéles képe van, szó szerint leugrik a kép a monitorról.

Természetesen kipróbálható, tesztelhető, tökéletesen működik minden funkciója. Kívülről is szép darab. Nincs leharcolva.

 

Ha megbíható lencsét szeretnél, de nincs pénzed tökéleteset vásárolni, itt az idő.

 

gysz:27458x

 

Ár: 90e

 

mail: aroldtamas kukac gémél pontkom

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.03 0 0 232

Ha csak ez az ÖT számjegy az ára akkor megvenném!

:)

Előzmény: Attila Apple (231)
Attila Apple Creative Commons License 2015.02.24 0 0 231

Eladó Canon EF 70-200 L USM F4 obi.

3 éves. Gomba/karc/por mentes. Első - hátsó sapkával, uv szűrővel, napellenzővel.

Saját szütyőjében.

 

Ár: 13000FT

mail: attila_apple kukac yahoo pont com

GYÁRI SZÁM:340534

ötfelezős Creative Commons License 2015.01.31 0 0 230

Ezt a variációt én is kipróbáltam, én a Canon 1,4 II-vel, az a 70-200/4 IS gyönyörű képét lenyomja kb a hatvanezer forintos zoomok szintjére.

Előzmény: Róka69 (228)
Szilva1968 Creative Commons License 2015.01.31 0 0 229

Keresek Canon 70-200 4L IS USM obit!

 

Mail: szilva1968@gmail.com

Róka69 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 228

Én vettem egy 1.4x...ezőt és teljesen tökéletes cropon bőven megvan a 300..as vég.

Átvisz AF..et...és megmaradt a jó bevált 70-200 is usm. :-)

Előzmény: Nagypapák Bandája (227)
Nagypapák Bandája Creative Commons License 2014.11.24 0 0 227

Igen, ez is hoz zavarba...

 

Hegymászás és fotózás, amit össze szoktam kötni, de az időjárási és biztonsági körülmények hegyes sziklás környezetben sokszor nem teszik lehetővé az objektívcserét, illetve ugyanígy többszörözők használatát. (Amúgy van gyökkettőszörözőm, kétszerezőm, bár mindkettő az I változat, mindenesetre a szekrényben fogják a port.)

 

A kezdő hetvenből nem szívesen engednék, a 300 meg nagyon szép túlvég lenne egy olyan helyzetben, mikor nem tudsz objektívet cserélni. Viszont a kezdő hetven fontosabb, mint a végső 300, és a tűéles 70-200 kép nagyon kéne, így tán maradok a 70-200-nál. De még mindig ugrál bent a kisördög... :)

 

Mindenesetre köszönöm a véleményedet.

Előzmény: ötfelezős (226)
ötfelezős Creative Commons License 2014.11.21 0 0 226

Na jó, de elvárásilag mi fogott meg? A 300? Akkor meg? :) Akkor meg az a kérdés csak, hogy a -200/4 IS egy gyökkettőszörözővel romlik-e többet, mint amit ez ad. Az meg mintha nem derülne ki.

 

Előzmény: Nagypapák Bandája (225)
Nagypapák Bandája Creative Commons License 2014.11.21 0 0 225

Sziasztok,

 

eredetileg 70-200 F4L IS USM-et szerettem volna mostanában vásárolni, de a Canon cashback lehetőségek között feltűnt az EF 70-300mm f/4-5.6L IS USM is, ezért elbizonytalanodtam. Szerintem a 70-300 f/4-5.6 IS USM annak nem versenytársa, de ezt az L-es verziót sokan dícsérik a weben.

http://www.canonrumors.com/reviews/ef-70-300-f4-5-6l-is-review/ 

itt a 70-300L-t hozzák ki jobbnak

http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=738&Camera=453&Sample=0&FLI=2&API=0&LensComp=404&CameraComp=453&SampleComp=0&FLIComp=3&APIComp=0 
itt viszont a 70-200 képe nekem jobban tetszik

A tanácsotokat kérem, ki melyikre voksolna? A 70-300L-el volt már valakinek tapasztalata?

Előre is köszönöm, a nagypapák nevében is :) 

 

Fuzi69 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 224

Szia!

Engem érdekelne az obi, csak látnom kéne.

Üdv: Füzi

0630 217 3623

Előzmény: Sanyito (223)
Sanyito Creative Commons License 2014.10.19 0 0 223
Fógel József Creative Commons License 2014.06.03 0 0 222

Szia,

 

Egy dátumkódot tudnál küldeni?

Helyileg hol nézhető meg?

 

Köszi

Előzmény: Róka69 (216)
Fógel József Creative Commons License 2014.06.03 0 0 221

Szia,

 

egy dátumkódot tudnál küldeni az obiról?

 

Köszi...

Előzmény: Dandy2 (220)
Dandy2 Creative Commons License 2014.04.27 0 0 220

Sziasztok!

 

Eladóvá vált egy Canon EF 70-200 f/4 L IS USM obi! Gyakorlatilag csak egy-két alkalommal használtam!

http://www.canon.hu/For_Home/Product_Finder/Cameras/EF_Lenses/Telephoto_Zoom/EF_70-200mm_f4L_IS_USM/

 

ár: 250 ezer

 

akos.sarkozi@freemail.hu

yotti Creative Commons License 2014.02.23 0 0 219
kétgépes Creative Commons License 2014.02.17 0 0 218

Sziasztok .  Eladóvá vált előrelépés miatt kedvenc objektívem .  Canon 70 - 300 . f/ 4 - 5.6 . IS USM .   Hoya UV szűrővel .   jó állapotban .   irany ár :  74 000 ft .   Érd. simanjani@gmail.com  

kerge_birka Creative Commons License 2014.01.23 0 0 217

Sziasztok!

 

Van egy eladó Canon 70-200 f/4 L USM obim, ha érdekel valakit. 500 alatti expó van benne, gyönyörű, karc-por-és gombamentes állapotban (hogy pontos legyek, kívül a gyönyörű fehér festéken egy helyen van egy apró karcolás, de ez a működését természetesen nem befolyásolja...), első-hátsó sapkával, napellenzővel, Hama UV-szűrővel együtt adom. Képet, ha kell, küldhetek még email-ben.

Ár: 130 000 Ft

Elérhetőségem: b1sz16m@gmail.com

Róka69 Creative Commons License 2013.10.30 0 0 216

Ha valakit érdekel eladó lett egy 70-200 F/4 IS USM. mindene megvan..

ÁR: 235Ft.

Érdekes, de vettem egy Tamront, és megvagyok vele elégedve. (70-300) ezért adom el az említett obit.

Mészike__ Creative Commons License 2013.09.28 0 0 215

A 4L-es obival mennyire járnék jól uszodai fotózásnál? :) Mennyit számít az is hiánya? Most egy 55-250 IS II-vel csinálom a képeket.

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.24 0 0 214

Az objektív (70-300 IS USM) elkelt.

 

Ha jól láttam, jó gazdája lett.

Előzmény: Törölt nick (204)
Róka69 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 213

Canon 70-300 IS USM - et beszámítok.

Elment!!!

Előzmény: Róka69 (212)
Róka69 Creative Commons License 2013.09.07 0 0 212

Canon 70-300 IS USM - et beszámítok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!