Keresés

Részletes keresés

Berlusz Móni Creative Commons License 2012.10.24 0 0 122

Mi köze a csehek vendégszeretetének az euroresthez...? Elárulom: SEMMI!

 

Adódik a kérdés: eurorest utalvány nélkül mennyibe lett volna ugyanez?

 

 

Előzmény: zoli507 (121)
zoli507 Creative Commons License 2012.10.24 0 0 121

EUROREST - nem átverés!

 

Mi 2-en voltunk augusztusban a Cseh síparadicsomban (lengyel-német-cseh hármashatárnál).

12 szobás panzió a domboldalban, lent patak, a panzió mögött medence stb.

Félpanziós ellátással 2 éjszaka/3 nap-ra (2 reggeli, 2 vacsora) fejenként 5600 Ft.

Mindig megkérdezték, hogy mit kérünk reggelire és vacsorára,

+ reggelinél telepakolták az asztalunkat az alap dolgokkal (pékáru, felvágott, tea, kávé, üdítő stb)

A vacsora is bőséges volt mindig (helyi specialitásokat kértünk).

Mivel éjszakánként a városba mentünk szórakozni (15 km), kaptunk saját kulcsot a bejárathoz!

Teljesen meg voltunk elégedve mindennel!

 

Egyébként le a kalappal a csehek vendégszeretete előtt!

 

 

Berlusz Móni Creative Commons License 2011.11.12 0 0 120

http://mno.hu/panaszkonyv/melegebb-eghajlat-1030394#

 

Melegebb éghajlat?


Eurorest, avagy hogyan lesz az ingyenes szállásból drágább nyaralás annál, mint ha mi szerveznénk le az utunkat? Napi díj, kötelező ellátási díj, és a végén óriási számla. Ez lenne az ígért ingyenes nyaralás?

 

 

2799 Creative Commons License 2011.11.11 0 0 119

Az átverés itt abban van, hogy ugyan a szállás ingyen van, de a Kötelező szolgáltatást ki kell fizetni, ami abban nyilvánul meg, hogy a félpenziós ellátást kib....tt drágán lenyomják az ember torkán. 

vegvari1965 Creative Commons License 2011.08.16 0 1 118

                                                        Sziasztok!

 

 

Sajnos nem sikerült elutaznunk így 2000 ft.-ért eladnám az Eurorest csekkemet, ami 2011.okt. 31.-ig érvényes. Tel: 06306551745

vegvari1965 Creative Commons License 2011.08.04 0 0 117

Szia!

 

Bocsánat, hogy sokáig nem válaszoltam, de bizonytalan volt az utazásunk. Köszönöm, érdekelne az utalvány. Hol lehetne átvenni? Én bp.-i vagyok. Várom válaszod

 

                                        Köszönöm szia

 

Előzmény: TMTMTM (116)
TMTMTM Creative Commons License 2011.07.28 0 0 116

Szia!

Én szívesen átadom az eurorest utalványomat, ami 2011.10.31-ig érvényes és 1-7 közötti éjszaka számra váltható be.

Ha kell, akkor utánvéttel elküldöm, 2000 Ft-ot kérek érte, mert kb. ennyibe került nekem is (ugyanis ennyit kell fizetni, ahhoz, hogy elküldjék).

 

Előzmény: vegvari1965 (114)
vegvari1965 Creative Commons License 2011.07.25 0 0 114

Sziasztok!

 

 

Vennék Eurorest hotelcsekket! Van vkinek????

RePeet77 Creative Commons License 2011.06.02 0 0 113

Kedves Columella

 

Hihetetlen nagy lúzer vagy.. azt mondod kb 50ezer  egy hét panzióban!!! 7 nap Csehországban 2 személyre. Kapaszkodj meg 32.000 Ft-rt voltam 4 napot, 4csillagos konferenciahotelban Prágában 2 személy szintén. Ez 56ezer lenne ha nem számolnám hozzá, hogy kedvezménnyel 52-ezer lett volna, ha 1 hetet maradunk.

Tehát hasonlítsuk össze: Prága kontra Rokytnice nad Jizerou , panzió kontra 4 csillagos (szuperkényelmes, tágas, 2 fürdőszobás, bőrkanapés) szállodai szoba.

Különbség: csekély összesen kétezer forint :)

 

Talán lehet nem ártana kicsit körülnézni amikor lefoglalunk valamilyen szállást :)

Mindez Eurorest nélkül megkockáztatom, hogy olcsóbb :P

Előzmény: Columella (108)
peti0807 Creative Commons License 2011.05.03 0 0 112

sziasztok,

Most nézegetem az eurorest ajánlatát,három gyerekesként jó lenne valami olcsóbb nyaralást találni, de bizalmatlan vagyok.

Magyarorzágban gondolkodom csak,ha esetleg lenne valami tippetek, egyáltalán érdemes-e ebben gondolkodni.

köszönöm

Előzmény: Columella (108)
Columella Creative Commons License 2010.12.21 0 0 111

Kedves Magdi!

Én nem látom és nem tapasztaltam semmi rizikóját az eurorest csekk használatnak. Tényleg mindenhol jól éreztük magunkat, megfelelőek voltak a körülmények, az ellátás pedig tökéletes.

Azért ha van konkrét elképzelésed, hogy hova szeretnél menni, nézd meg annak a szálláshelynek a konkrét ajánlatát. Már csak azért is, mert például tengerparton nyáron mások az árak, mint főidényen kívül. Azt sem árt tisztázni velük (emailben) hogy van-e szabad helyük akkorra, mert például a horvát tengerparton (Krk szigeten, Omisaljban) jártam én is úgy, hogy oda szerettem volna menni, de egész nyárra előre foglalt volt a szálloda már áprilisban. Meg olvastam olyan értékeléseket is, hogy elégedetlenek voltak bizonyos helyeken a vendégek. Minden szálláshely ajálat részletezésének a végén van olyan, hogy vélemények az adott szálláshelyről, amit azok írnak, akik jártak már ott, így abból konkrét tájékoztatást lehet kapni az adott szállásról, feltétlenül érdemes azokat is olvasgatni.Sőt annak alapján hotelranglistát is állítottak össze az eurorest lapon, a ranglista elején lévő helyekkel biztos nem lehet gond.

Magával a csekkel nem volt semmi probléma, 12 hónapig szólt az érvényessége és mindenhol ismerték, elfogadták.

Az adott helyeken találkoztam más euroresttel nyaraló családokkal is, volt, aki már a negyedik alkalommal üdült csekkel és neki is csupa jó tapasztalata volt.

Ha van még bármilyen kérdésed, szívesen válaszolok, írjál.

Üdv: Zsuzsa

 

Előzmény: kisagdi (110)
kisagdi Creative Commons License 2010.12.15 0 0 110

Szia!

Tanácsot szeretnék kérni tölled, hogy bele merjek-e vágni az Eurorest utalvány megrendelésébe. Olvasgattam a fórumot de eltérőek a tapasztalatok viszont láttam, hogy voltál több helyen is.

Válaszod előre is köszönöm.

Magdi

Előzmény: Columella (108)
Columella Creative Commons License 2010.05.27 0 0 108

Kedves Hitetlenkedők!

Csodás nyaralásaim voltak az Euroresttel! Olcsón!!!

Nyilván nem a legmenőbb helyek reklámozzák így magukat, ahol teljes áron is sorbaállnak a helyekért, de utána kell nézni és úgy választani.

Például a Cseh Paradicsomban (Rokytnice nad Jizerou / Alf panzió) kedves, családias panzióban, nyáron, főidényben 1 személynek 1 hét svédasztalos bőséges reggelivel, háromfogásos vacsorával 25 ezer forint alatt van, vagyis kettőnek 50 ezer forint sincs. Ideális kindulópont a kirándulásokhoz, folyóparton, fürdőszobás szobai elhelyezéssel, kedves személyzettel.  Miért Eurorest? Egyszerűen mert a település szélén van és a központban is vannak panziók. De ott egyébként sem otthon kell ülni, hanem kirándulni járni, közelben van az Elba eredete, Mumlava vízesés, Andpasské Skály sziklalabirintus, Liberec város,stb.

Másik! A Salzkammerguti Tóvidék legtisztább vízű fürdőtavánál, az Attersee-nél (Weyregg am Attersee /Schöberinger hof), ugyancsak 50 ezer forint volt 2 főre augusztusban, hétfőtől péntekig egy szintén nagyon szép, nagyon kedves panzióban. Az étteremből a kilátás a hegycsúcsokra és a tóra nyílt. Eurorest: mert nem lenn a tóparton van, hanem 3 km szerpentin vezet fel a csodálatos hegyi tájhoz, ahol helyben is lehet kirándulgatni. Itt találkoztunk egy másik magyar párral is, akik negyedik nyaralásukat töltötték Eurorest csekkel. No comment.

Ja, az italokat mindenhol külön kellett (ha kellett, mármint ital) fizetni a vacsorához, a magyar szállodáknál olcsóbb árakon.

Hát ez az Eurorest átverés.

Aki menni akar, és kéri, annak szívesen küldök további információkat!

Ja és mielőtt bárki eurorest marketingosnak vélne, semmi közöm az Euroresthez, teljesen véletlenül, egy ismerősöm ajánlására kértem először csekket.

Jön a nyár, mindenkinek jó nyaralást!

laci781 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 107
Amugy meg ismerem ezt az erzest, soxor hajlamosak vagyunk a bolti akciokat fenntartasokkal kezelni velt es valos varosi legendakra hivatkozva, pl. hogy 10% engedmeny adnak az nem is olcsobb mert elotte megemeltek az arat athuzzak es eredeti aron kiirjak hogy akcios, vagy pl. ami akcios az biztos mar eladhatatlan volt ezert van leertekelve de az mar eleve gyanus, stb.

Ilyenek vagyunk.
Előzmény: Real_Infidel (105)
laci781 Creative Commons License 2009.08.27 0 0 106
Nem haragszom, de lattad en is azt irtam hogy korantsem ingyen van mint ahogy allitjak, sot akar meg dragabb is lehet mint csekk nelkul. Erre is volt pelda.

De amit irsz hogy te keresed meg es te dontesz, ertem mire gondolsz, viszont azert a dontes joga itt is fenn all. Nem mondjak meg hogy XY szalloba kell menned mert olcso, valaszthatsz par 100 europai hotel kozul.

Szerintem a keplet nyilvanvalo: mindenki nezze at az eurorest katalogust a neten, ha talal olyan szallodat ahova szivesen elmenne egy olyan kornyeken ahol szivesen nyaralna, majd nemi telefon es emailezgetes utan ez a megoldas tunik a legolcsobbnak akkor vegyen eurorest csekket es menjen ugy. Ha ez nem all fenn akkor ne vegyen es menjen maskepp.
Előzmény: Real_Infidel (105)
Real_Infidel Creative Commons License 2009.08.19 0 0 105
Ez kétségtelen, de - ha nem haragszol - én ilyen eurorest, meg mlm, meg csodalámpa, meg csodakéskészlet vonalon gondoltam.

Másképpen fogalmazok (a feleségem már tudja, ez az én egyik alapelvem, eddig működött): Ha valamit akarok venni, akkor MAGAM utánajárok a dolognak, és megkeresem a lehetőségeket. Ha valaki jön, és azt mondja, hogy nekem akar jót (olcsó lesz az üdülés, meggyógyulok, anyám tyúkja) akkor annak SOHA nem hiszek.
Előzmény: laci781 (104)
laci781 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 104
Bocs, ha bemesz a boltba venni egy biciklit es azt realis aron megveszed akkor te is orulsz meg a boltos is orul. Nyer-nyer uzlet.
Előzmény: Real_Infidel (103)
Real_Infidel Creative Commons License 2009.08.11 0 0 103
"Egyebkent van nyer-nyer uzlet is"

Persze. Valami Andersen írt olyan történeteket, ahol nyer-nyer üzlet volt ;)
Előzmény: laci781 (102)
laci781 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 102
Egyebkent van nyer-nyer uzlet is. Amikor minden fel nyer. Valamennyire, szerencses esetben ez az eurorest is olyan. De nincs ingyen az fix! :)
Előzmény: Real_Infidel (101)
Real_Infidel Creative Commons License 2009.07.29 0 0 101
Én SOHA nem rendelek ellátást, mert szeretek mindig más étterembe menni.

Egyébként meg az a véleményem, hogy ma minden üzlet, kizárt, hogy idegen ember nekem jót akarjon. Tehát soha nem hiszek semmilyen ajánlatnak sem.
laci781 Creative Commons License 2009.07.26 0 0 100
Es? Pont ezt mondom: nincs semmi garantalva. En pl. igenyes vagyok a kosztra. Nem eszek meg akarmit, ezert ritkan kerek felpanzios ellatast. Ha egy vacsi nem izlik masnap masova megyek es kesz.
Előzmény: pkarola (99)
pkarola Creative Commons License 2009.07.04 0 0 99
A kaja nem az Eurorest-tol fugg, hanem a szallohelytol es a szakacstol.
Előzmény: laci781 (97)
G.Gabe Creative Commons License 2009.07.01 0 0 98
hát én is utánajártam az EUROREST-nek. gondoltam rendelek. számolgattam, meg miegymás. de ez egy kissé elbizonytalanított:

http://fogyasztok.hu/cikk/20090310/fogyasztovedelem_eurorest_ugyfelszerzes_ingyenenek_hirdetett_de_megsem_ingyenes_termekkel/

ezen el lehet gondolkodni egy kicsit a támogatóknak is.
laci781 Creative Commons License 2009.06.08 0 0 97
Uhum.

Tehat ha kihasznalod a maximalis 14 napot akkor sporolsz 11200 forintot, viszont a csekk nem ingyenes postakoltseggel egyutt kb. 5000 forint igy 6120 forintot sporolsz lenyegeben, amely az eredeti ar (60200) 10%-a. Nem tudom te hogy vagy vele de ez korantsem ingyenes mint ahogy azt hirdeti ez a ceg.

Ha 1 hetre mesz szinte meg sem eri kb akkor vagy nullszaldoban.

Nyilvan embere valogatja van olyan aki 3 forint sporolast is komolyan vesz, plane valsagban, viszont egyet ne felejtsunk: itt arrol van szo kotelezo felpanzios ellatast fizetunk be, olyan felrevezeto PR szlogennel hogy a kaja mindig boseges es finom, ami igen csak nagy kamu es meg szubjektiv is. Arrol nem is beszelve hogy ra van kenyszeritve az ember hogy akkor mindig az egyenkajat egye, es pl. kevesbe adozhat a videk gasztronomiajanak.

Meg egy dolog: szerintem ilyen jellegu megtakaritast mashogy is el lehet erni csak kicsit utana kell jarni, pl. ajanlat kerese a hotelbol. Adott esetben adnak kedvezmenyt elteroen a listaartol. Es nem kell hozza eurorest.

De mindenki arra eskuszik amire akar.
Előzmény: ekszij (96)
ekszij Creative Commons License 2009.05.24 0 0 96
Pl. a Katica Panzióban ( 8600 Siófok, Baross Gábor utca 20.) eurorest csekkel 800 Ft-al olcsóbb 4300 FT helyett 3500 Ft minél több napra megyünk annál jobban megéri
csocso50 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 95
Én már leirtam a véleményem,szerinted megérte?
laci781 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 94
Nezz utana a topikban.

Diohejban: foszezonban szinte semmi, szezonon kivul van keveske kedvezmeny, de ez helyfuggo. Rovid nyaralasnal nem annyira eri meg, inkabb hosszabbnal.

Szanj ra par orat es nezgelodj a neten, sok szallodanak van honlapja, vagy turisztikai siteokon hirdetnek, es hasonlisd ossze az eurorest altal kinalt arakkal. Sot, ha vmi komolyan erdekel hivd fel a hotelt, kerj ajanlatot. Kisebb hotelek gyakran adnak kedvezmenyes egyedi ajanlatot, csak menj.

Ennyi.
Előzmény: bojh (93)
bojh Creative Commons License 2009.02.19 0 0 93
Sziasztok

Most akkor átverés vagy sem ez a kedvezményes üdülés????? Már tavaly is kaptam e-mailt, hogy "most rendeljen csekket" stb, de nem mertem belevágni.. Valóban működik a dolog? Jár kedvezmény a csekkes nyaralással? Jó lenne...

ÍRJATOK!!!!! Köszi
Előzmény: Törölt nick (81)
csocso50 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 90
Sziasztok.

Bialában voltunk a Kamaka hotelba.
Oda értünk mindjárt ki kellett fizetni 1 hétre a kaját 17000ft/fő.
Reggel 9 reggeli 19-kor vacsora+desszert.A kaja változatos és bőséges volt.A szobák kulturáltak voltak.ennyi pénzért nagyon szuper.
laci781 Creative Commons License 2008.10.03 0 0 89
Hmmm, en nagyon jot nyaraltam parommal csekk nelkul is egy olyan szallodaban ahol egyebkent a csekket is elfogadtak volna.

Mit ad Isten, nem volt dragabb! Sot, par euroval olcsobb volt. Akkor most ki jart volna jol ezzel a csekkel?

Csak nem a terjeszto?
Előzmény: Lelike01 (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!