Keresés

Részletes keresés

Álom Creative Commons License 1999.05.05 0 0 32
Izsike köszönöm, megkaptam!
izsike Creative Commons License 1999.05.05 0 0 31
Én sem azt gondolom, hogy az anyajegyeid miatt valaki otthagyna, de én még mindig azt hangsúlyozom, hogy nem mindegy hogy hol van. Ha a háton látok, ok az természetes, akinek ez a baja, az menjen is, de pl. ha az arcodon van, és nem is "olyan kis aranyos" mint ahogy te mondtad, és mindíg minden ember belebámul az arcodba, akkor kiváncsi lennék, hogy még mindíg kitartanál e az álláspontod mellet., Nem hiszem!
Előzmény: Arabella (28)
izsike Creative Commons License 1999.05.05 0 0 30
Hullarabló!
E-mail ment! (Többieknek is folyamatosan)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.05.04 0 0 29
Próbáltad már ?
Hátha hatásos ...
.-))
Előzmény: Arabella (28)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 28
Gondolod, hogy azt lökdöstek Anyucihoz???? Nem adtak örök bérletet, csak örök jegyeket, azt meg nem mutathatom az ellenőrnek:)))
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (27)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.05.04 0 0 27
Gondolom erre azért már jár az örökbérlet !
.-))
Előzmény: Arabella (26)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 26
Hát ez vagyok ÉN!:))))
Előzmény: Lazy Cat (25)
Lazy Cat Creative Commons License 1999.05.04 0 0 25
Hali S. B. E.,

ez az anyajegy-keletkezési történet annnnnnnnnnnnnyira súlyos... Képzeld el azt a gyereket, akinek az anyja csúcsforgalomban a hatos villamoson utazott...

Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (22)
Big-B Creative Commons License 1999.05.04 0 0 24
Én úgy tudom "néphagyomány", hogy ha a várandós anya megkíván valamit, és nem kapja meg, akkor elkezd viszketni valamije. Ha odanyúl ahol viszket, azon a ponton a babának anyajegye lesz.
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 23
"Sajnos" nem publikus. A térdre eséses dolog az igaz lehet, az enyémek azért vannak, mert genetikailag igy vagyok bekódolva.
Előzmény: Sehonnai Bitang Ember (22)
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1999.05.04 0 0 22
Arabella,

nem kevered az anyajegyet a "lencsével" ?
Története van ? Publikus ?

Mert nekem a térdemen van egy és állítólag attól lehet, hogy édesanyám már állapotos volt velem, mikor elesett a kerékpárjával, akkor, hogy ne üsse be a hasát - illetve engem -, a térdeire és a könyökére esett ...

Létezik ilyen, vagy csak a néphagyomány szerint keletkeznek így az anyajegyek ?

Előzmény: Arabella (15)
Mr Spock Creative Commons License 1999.05.04 0 0 21
Kedves hullarablo,

.Hallottam viszont,hogy
természetgyógyászok külsőleg hatásosan
kezelik ezt a problémát

A termeszetgyogyaszok a penzedtol sokkal hamarabb meg fognak szabaditani mint az anyajegyeidtol.

Gabor

Előzmény: hullarablo (-)
kicsi emma Creative Commons License 1999.05.04 0 0 20
Izsike, engem is erdekelne az a telefonszam.

ke

Előzmény: Álom (19)
Álom Creative Commons License 1999.05.04 0 0 19
Izsike, az a telefonszám engem is érdekelne...
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 18
Megint megtalált anyajegyeim egyik imádója!:))
Előzmény: Big-B (16)
Calliope Creative Commons License 1999.05.04 0 0 17
Ennél már csak az rosszabb, amikor a bőrszépítő műtét helyét is szépíteni kellene - ehhez aztán tényleg plasztikai sebész kell...
Big-B Creative Commons License 1999.05.04 0 0 16
Nincs erotikusabb dolog, mint egy csodás női hasikán az a kis anyajegy. Imádom.
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 15
Én is járok strandra és eddig még soha senki nem hagyott ott, mert anyajegyeim vannak (több mint 100). De ha te is úgy kezeled, ohgy ronda, meg nem szereted, akkor ne várd el, hogy más másképpen tekintsen azokra az aranyos kis jegyekre. Én szexepillnek tartom és ki is használom őket, történetem van, arra hogy hogyan keletkeztek:)
Felfogás kérdése, eleinte engem is zavarta, meg elképzeltem milyen lehetnék nélkülük, de ma már tudom, hogy attól is vagyok egyéniség mert rajtam vannak. Életem része lett ( az is volt).
Előzmény: hullarablo (13)
izsike Creative Commons License 1999.05.04 0 0 14
Hát én ezzel teljesen egyetértek! Persze az nagyon nem mindegy hol hol is helyezkedik el az anyajegy. Pl. képzeld el az arcodon mondjuk 1-3 olyan igazán nagyot, amiből szőr is nő ki, akkor se bolygatnád?
Előzmény: hullarablo (13)
hullarablo Creative Commons License 1999.05.04 0 0 13
Szerintem az esztétika igencsak csúcsszerephez jut ebben a témakörben.A külsőhöz főleg nyáron(strand)nem árt egy kicsit hozzátenni,akár bőrrenoválás terén is.Fehérbőrű emberek tekintetében ez az anyajegy téma még kellemetlenebb tud lenni.Ha van rá lehetőség,miért ne kezelné a delikvens?!
Előzmény: Arabella (8)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 12
Születésem óta ezzel élek:))))
Előzmény: izsike (11)
izsike Creative Commons License 1999.05.04 0 0 11
Nem a "műtétre" hanem arra, hogy tudod milyen ezzel együtt élni?
Előzmény: Arabella (10)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 10
A "mütétre" gondolsz?
Előzmény: izsike (9)
izsike Creative Commons License 1999.05.04 0 0 9
Nekem egy kicsit más a véleményem, ez még nem vita, te átéltél már iylesmit, tudod milyen ez?
Előzmény: Arabella (8)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 8
Nem szeretnék senkivel vitatkozni, de nekem az a véleményem, hogy ugyan a tudomány fejlödik (és ez igy van jól) de az emberi test 10 évvel ezelött is úgy reagált egy beavatkozásra, mint most és az a természetes, hogy csak akkor kell, szabad beavatkozni ebbe az egységbe, ha már elkerülhetetlen, puszta esztétikai érzék miatt szerintem semmi értelme.
Különben a bőr igy védekezik valami miatt.
Előzmény: izsike (7)
izsike Creative Commons License 1999.05.04 0 0 7
Hát én nem vagyok benne biztos, hogy nem szabad megbolygatni, sőt vannak olyan esetek hogy kell is, és nem minden esetben szépítészeti szempontból. Az elmúlt 10 évben rengetegett fejlődött e téren az orvostudomány, ez a nem megbolygatni elmélet már nem él.
Előzmény: Arabella (6)
Arabella Creative Commons License 1999.05.04 0 0 6
Családomban volt már börrák, meg is mütötték az illetőt, kiderült, hogy rosszindulatú , kapott kezelést, nem hullt el a haja,nem halt meg, nem fogyott le, nem hízott meg. És most is él és virul. Hála Istennek!!!
Nekem is sok anyajegyem van, kicsi, nagy lapos és dudoros is. (van amelyik kellemetlen helyen is van)
DE DE DE a dokik azt mondták, hogy ha nincs vele semmi baj (nem vérzik, nem fáj, nem nő rohamosan, nem zavar csak a látványa, akkor NEM szabad vele foglalkozni).
Mert ha egyszer megbolygatod......
Aki meg pénzt akar belőled kicsikarni, mert azt hallottad, hogy...... és te félsz ( ez természetes) és tanácsot kérsz tőle, háááát.......
Előzmény: hullarablo (3)
izsike Creative Commons License 1999.05.04 0 0 5
Oké, holnapra hozom az adatokat, és tényleg csak ajánlani tudom.
Előzmény: hullarablo (3)
hullarablo Creative Commons License 1999.05.04 0 0 4
Bcsi-emil ment!!!!!
Előzmény: bcsi (1)
hullarablo Creative Commons License 1999.05.04 0 0 3
Örök hála!Nagyon szívesen venném,ha meg-
adnád a címet vagy tf-et.
Thanks
Előzmény: izsike (2)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!