Én egy 6 hónapos, közepes testalkatú, okos, kedves, játékos, gyerekeket is nagyon szeretô, keverék, jó jelzô kislánykutya vagyok.
Elôzô gazdáim egy robogó autóból dobtak ki az úttestre!
Átmeneti szállásadóimnál helyhiány miatt nem maradhatok!
Várom leendô szeretô gazdim jelentkezését, aki felelôségteljesebb az elôzônél!
Telefon: 06-30/380-4988
Gazdit keres egy felnőtt félperzsa cicus. Vörös-fehér színű, oltva, ivartalanítva van, és hatalmas! Borzasztó körülmények között élt eddig, jelenleg ideiglenes befogadónál várja új gazdiját. Fotót tudok küldeni róla.
SOS!!! SOS!!!
Sürgősen gazdát keres 2 szürke cirmos fiú kiscica (nagyon kicsik).
Ahol most vannak legfeljebb vasárnapig lehetnek, utána menniük kell.
Kérek mindenkit, aki tud, segitsen, akár ideiglenesen is!
Érdeklődni nálam a bagifruzsi@freemail.hu e-mail cimen vagy a 20/581-80-11-es telefonszámon lehet.
Fruzsi
Most kaptam ezt az e-mailt a barátnőmtől:
Tegnap kaptam egy telefont, hogy van egy 8 éves perzsacica, akit el akarnak altatni abban az esetben, ha nem viszik el! tehát 8 éves ivartalanított kandúr, világos barna alapon barna foltos, fehér zoknival. nagyon SOS a helyzet. Bene Ilona tudja megadni a nőci telefonszámát ahol a cica van, telszáma: 240-1574. Azt mondta, hogy ha sikerül legalább egy ideiglenes gazdit keresni neki, segít neki végleges gazdát találni. Tud valaki ez ügyben tenni valamit?
Kis segítségre lenne szükségem. Örökbe fogadnék egy szürke cirmi (házi) kiscicát (fiút, ha lehet, de lány is jó). Egy hazatelepülő cicabaráthoz kerülne, aki ügyes, és szerető gazdija lesz. A dolog sürgős, nov. 4-ig szeretném, mert meglepetésnek, ajándéknak szánom.
Kérem, ha valaki tud segíteni, hívjon, vagy írjon elérhetőséget a boszi7@yahoo.com-ra.
Két kutyus keres nagy kerttel/udvarral rendelkező gazdit. Morgó (http://kep.tar.hu/sehonnai/images/pic1458074.jpg)a golden retriever, és Vakkancs (http://kep.tar.hu/sehonnai/images/pic1458074.jpg)a husky. Mindketten 5 évesek, kedves gyerekszerető állatok. Komoly érdeklődők Emiljenek, adok címet, telefonszámot.
Ja, és ingyenben vannak, de a gazdi felelősséget érez irántuk, tehát megválogatja a helyet ahova kerülnek.
Egy kóbor fajtatiszta sziámi kismacskának keresek gazdit. Kb. 4-5 hónapos lehet, a múlt héten keveredett a kertünkbe.
Nagyon barátságos, kedves cica, élén, hangosan dorombol.
Érdeklődni lehet: 06-20-978-6370
Nézd meg a www.zoldmagazin.com oldalon.
9 menhely gazdi kereső kutyáiról láthatsz fotókat. Érdemes az Illatos úton is megkérdezni, ott is rengeteg fajtiszta kiskutya van.
Szia! Ezt találtam Neked az NL/Házi kedvencek/Uszkár aj. topicban. Siess nehogy lekésd :-))))))Ott jelentkezhetsz a kutyusért.
Szerintem, ha nem vagy debreceni tán az sem baj.
Sok sikert!
Gazdit keresek két gyönyörű kutyusnak. Most egy hetesek, uszkár anyukától, és pincser apától. Mindketten feketék, egy fiú, és egy lány. Lehetőleg Debrecen környéki szerető és gondos(!) gazdikat keresek
Szia! Javasolnám az ócsai menhelyet (a zöldmagazin oldalán ott van a cimük, tel.számuk).
Jómagam két hete voltam kint és láttam uszkárkeveréket.
hugica
Egy narancsvörös-cirmos, ivartalanított felnőtt kandúrkának keresnénk szerető gazdit. Nagyon szép cica, mint egy Mövenpick-fagylalt, némi keleties beütéssel (hosszúkás a pofija). Ideiglenesen tudtuk befogadni, mert a mi cicánk nem tud vele megbarátkozni. Dzsúsz-nak neveztük el. Minden vágya, hogy valakinek egyetlen, szeretett macskája legyen. Nagyon nyugodt, ragaszkodó, jóétvágyú "bioporszívó". A mi cicánk azért sem kedveli, mert folyton fölzabálja előle a kajáját.
Nem akartuk befogadni, mert sok nekünk két macska egy kicsi, lakótelepi lakásba, de a balsors befogadtatta velünk: baleset érte, két helyen eltört a csontja, kiugrott a csípője. Nem tudjuk, milyen messziről, de elvonszolta magát az ablakunkig és tőlünk várt segítséget. Megműtötték, két hétig két vasdarab állt ki a csípőjéből, amitől már rosszul voltunk, de hát nem tehettünk mást, ápolnunk kellett, nem tehettük az utcára. Még most sem gyógyult meg, a lába még mindig nem forrt össze, egész nap fekszik az ágyunk közepén (pedig oda egyáltalán nem akartuk fölengedni, de hát...)
Ha teljesen felépült, szeretnénk odaajándékozni olyan gazdinak, aki szeretettel törődne vele. Nagyon hányatott sorsa volt eddig, jó lenne, ha végleges otthonra találna (de nem nálunk).
Várjuk a jelentkezőket, tel: 407-12-60
"Veszélyeztetett állatfajok" topik itt a szomszédban, CICA ilyesmivel foglalkozik, és amennyire olvasom a hozzászólásait nagyon lelkes és lekiismeretes. Nagyon tisztelem azért amit az állatokért tesz!
Alice: nézz körül itt: www.zoldmagazin.com felső képekre kattintva megnézheted néhány menhely kuytáinak fényképeit, jellemzőit, hátha beleszeretsz valamelyikbe. Tacskószerű sok van:)
Sok sikert.