Keresés

Részletes keresés

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7343

Nekem is 3 vizsgám volt, plusz a gyakorlati jegyemre 7 mérési jegyzőkönyvet kellett leadni - ezt a másik lánnyal csináltuk, Ő kettőt, én ötöt megírtam. Ja, mondtam már, ketten vagyunk lányok az egész osztályban?

 

Nekem mostanában egyáltalán nem jut kufirc, lévén, hogy jelen helyzetemben kissé körülményes lenne :D

Előzmény: Eavit (7341)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7342
én a beöntést jobban utálom csinálni. sőt az ortopéd műtéteknél érzek viszolygást egyedül.
a faszverés viszonylag egyszerű és könnyen, gyorsan megy.
Előzmény: Gombócartúrné (7338)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7341
nekem csak 3 vizsgám volt. 3 szigorlat.
kimerített rendesen.

nekem csak futó kufircok jutnak, de majd ha emigrálok italiaba!
:)
akkor sorozatos futó kufircok.... :)
kezdek rájönni, hogy én az a típus vagyok, aki izgalmas két hétig, de anyámnak nem mutatnám be. :)
nem baj, én leszek a faluszéli öreg néni a sok állattal.
Előzmény: Gombócartúrné (7339)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7340

Ja kedvessel :) akivel hosszú időre tervezek, mert egy áldott jó ember és elvisel, sőt szeret! :) nem mellesleg én is őt.

Előzmény: Eavit (7337)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7339

Szerencsére nekem nem volt annyira durva a vizsgaidőszak, mint számítottam rá.

A mostani szarabb lesz, mert szigorlatom lesz.

Előzmény: Eavit (7336)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7338

Nem tudom, képes lennék-e ilyenre.

Napersze, én a kórházban is azt mondtam, nem lennék képes szart mosni a beteg alól, a hasában, a fejében, a mellkasában, vagy a seggében turkálni. Le a kalappal azok előtt, akik erre képesek!

És persze köszönetem is De Negri doktornak, amiért ő képes erre!

Előzmény: Eavit (7335)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7337
de most már meg kell kérdeznem, mert nem bírom: kivel is tévéztél?
Előzmény: Gombócartúrné (7333)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7336
én itthon nonstop dvdzek tanulás helyett. még nehezemre esik az olvasás ezután a durva vizsgaidőszak után....
Előzmény: Gombócartúrné (7333)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7335
mindkettő miatt.
Előzmény: Gombócartúrné (7334)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7334

Izgi téma! :)

És ezt mesterséges megtermékenyítéshez, vagy csak az analizálás miatt, hogy milyen?

Előzmény: Eavit (7332)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7333

Az anál volt a legjobb :D

Betettünk egy filmet, hogy megnézzük, de fél 11-kor kidőltem. Nem is baj, mert kedves ma dolgozni ment reggel.

Ja, megnéztem a sebem a tükörben - már amennyi látszik a "kötéstől". Nem tetszik.

Konkrétan 3 lyukam van.

Előzmény: Eavit (7331)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7332
egyébként el se hiszed mit tanultam csütörtökön az iskolában.....

kankutya faszát kiverni. de konkrétan, módszeresen.
utána ki is elemeztük a spermáját. :)

Előzmény: Gombócartúrné (7328)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7331
sportosak vagytok....

a barátnőmnek szept 22-n lesz az esküvője. most mondta, hogy 4000 ft egy zacskónyi rózsaszirom.
csak úgy mondom, mert ezzen pattogok jelenleg. :)
én így sportolok. :)

de mindjárt felülök a szobabringára és tekerek egyet....
Előzmény: Gombócartúrné (7330)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7330

Na, megjött kedves.

Elmegyünk egyet futni, aztán lovaglni, majd lenyomunk egy szado-mazo anált :DDDD

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7329

Nagyon nem is izgatom magam miatta, csak nem tudtam, mi az.

 

December közepe táján elmúltak a panaszaim, és csak most, pénteken jöttek vissza. Nem tudom, hogy az akkor 14 hétig tartó dolog már ennek a kezdete volt-e, mindenesetre a háziorvosom bekaphatja, mert ha akkor megvizsgál, lehet, hogy ez elkerülhető lett volna.

Előzmény: Eavit (7327)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7328

Jaja... kérdezte is, asszem a sógornőm, hogy hogy tudtam felülkerekedni azon a szégyenérzet dolgon, hogy a seggem kell megmutatnom egy orvosnak, mondtam neki, hogy már annyira fájt, hogy örömmel toltam le a gatyám :)

 

 

Ja, feltárás.

Felfekszem az ágyra, kézfejemben a branül (a francba kell írni?), anesztes asszisztens benyom valami szart a vénámba, egy másikat ráilleszt készenlétbe, mire az anesztes főorvos asszony hangját hallom: "amikor benyúl a vazelinnel, az fájni fog, úgyhogy kezdjük el adni".

Baszki, hogy én mit össze imádkoztam, hogy addigra mélykómában legyek, mire a vazelines részhez érünk! :DDD

Előzmény: Eavit (7325)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7327
nem nagyon kell vele foglalkozni szerintem.
biztos a tályog miatt van. az egy komoly gyulladás. főleg, ha általános tüneteket is okozott, mint pl láz.
elég sokáig húztad...
ejnye!
Előzmény: Gombócartúrné (7326)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7326

Aha, ez nem mondott túl sokat.

Néztem a referencia értékeket, és ott valami 13-43% volt, nekem megy egy nagy mínusz jel és a saját értékem a 0,26...

 

Előzmény: Eavit (7324)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7325
főleg, hoyg te ráadásul seggfóibás is vagy.:)
Előzmény: Gombócartúrné (7323)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7324
ha jól gondolom, de nem tudom, akkor a nagy thrombocíta az a regenerálódást jelzi.
mert akkor nagyok, mikor még éretlenek.
épp igyekezett többet adni, de csak már az éretlent tudta csak a szervezet.
Előzmény: Gombócartúrné (7322)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7323

Még elmesélek egy aranyosat.

Öltöztem ma reggel a szobában, épp a melltartómat vettem fel, mikor bejött az orvosom a zárójelentésemmel.

Közölte: "jaj, bocsánat, ígérem nem nézek oda".

Én meg belegondoltam, hogy soha senkinek ilyen bensőséges viszonya nem volt és nem lesz a seggemmel, hát pont egy melltartó miatt szégyellősködjek? :)))

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7322

Te, Te tudod, mi a franc az a nagy vérlemezkék?

Mert nekem lövésem nincs, csak néztem bennt a laboreredményeimet, néztem, mi kevés, mi alacsony, és az a referencia értékhez képest nagyon eltért, de lövésem sincs miért.

A fehérvérsejtet azt épp tudom, miért lehetett magas, de a többit nem tudom, miért volt eltérés.

 

Amúgy ma épp Anyunak mondtam, nem tudom, ezt lábon meddig tudtam volna még hordani, azt mondta, mivel már "lázam" volt, nem sokáig.

Láz alatt a 37.6-os hőemelkedés értendő - de 4 algo után.

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7321

Ja, egyébként én is 1 napra készültem, mert az sztk-s sebész azt mondta, jó esetben másnapra kiengednek. Amikor ezt meghallották a kórházban, majdnem körberöhögtek.

De legalább kanalat, villát vittem, mert 5 éve a Merényiben volt alkalmam megtapasztalni, hogy nincs evőeszköz, aztán néztem bután a borsófőzelékre.

Előzmény: Gombócartúrné (7319)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7320
Amúgy ez a cukiság haláli, épp nézegetem. A zongorázó macs nagyon tetszett.
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7319

Itt is volt, hogy befosott egy nénike a szobába és én szóltam a nővérnek. Valamiért épp az ebédlőben voltam, nénike sétált a járókeretével szobaajtótól szobaablakig. Egyszer csak látom, valami potyog a néniből, először megijedtem, hogy valami baja van, aztán láttam csak, ahogy közelebb mentem, hogy a néni bizony durván befosott. Álltam ott, amíg az egyik szobából kijött egy nővérke, aztán szóltam, hogy a nénivel baj van... mondjuk előtte már láttam, hogy pelenka van a nénin, akkor nem is tudom, volt-e rajta, mert arra már nem tudtam odafigyelni.

Hát igen, ilyen ez a sebészet, mindenki hashajtót kap, aztán meg betojnak.

36 ágy van és 6 wc. 2 férfi, 4 női - csak utóbbiakban jártam, de állandóan össze voltak szarva.

Szerencsére én nem kaptam hashajtót - nálam nem akarták, hogy klotyózzak! :)

Igaz, az első 3 napban nem is kaphattam enni. Csak teát adtak és délben egy bögre levest.

Előzmény: Eavit (7318)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7318
16 voltam, ha utánagondolok.
Előzmény: Eavit (7317)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7317
ez valahogy mindig így van....
én egyszer voltam kórházban. 15 évesen volt egy durvább zúgásom lóról. agyrázkódás, görcsök, eszméletvesztés, emlékezetkiesés.

a mezőről vittek be a honvéd kórházba, telefonom még nem volt. lovasruhában voltam, se pénzem, se semmim.
3 napot voltam a kórházban, anyámék nem tudtak jönni valami miatt.
persze, hogy megjött....
a mellettem fekvő 80 éves nénikétől kértem szilviát, mert még tetves vécépapír se volt ott. se zsepi, se semmi. mindenki nézett rám, hogy hát miért nem gondoskodtam előre magamról. szinte a sírásig idegeltem magam, hogy bazze a mezőről hoztak be akaratom ellenére (állítottam, hogy jól vagyok, de kötelező a fejsérülteket 3 napig megfigyelni és igazuk is volt, hoyg bevittek, de akkor is)
mókás volt.
3 napig uigyanabban a bugyiban, lószagú gatyában. ott nem volt kórházi ruha vagy ilyes. még egy rohadt tiktakra se futotta a büfében. nulla forintom volt.
az unokatesóm ott volt velem a mezőn ő hívta fel a nagyanyám meg a szüleim. de senki se tudott jönni 3 napig, nem tudom miért. mondjuk emlékszem szörnyen mérges voltam rájuk ezért.

ja a pláne az volt, hogy kanál se volt a kajához, se semmi evőeszköz, mer mérnem hoztam magammal....
még, jó hogy a durcás, azér se eszem időszakom éltem. aztán egy srác szerzett nekem egy műanyag kanalat a második nap.

fogkefém se volt...
mégis ami legjobban megmaradt, a mellettem fekvő másik 80as, de alzheimeres asszony, aki folyton maga alá vizelt, és iszonyat szag volt.
nemtudom hányszor szóltam a nővéreknek (15 évesen az embert szarba sem veszik), hogy ugyanmá kéne vele valamit kezdeni....akkor kapott tartós katétert és zacsiba.

rémes 3 nap volt.

mondjuk elcsavarogtam sokat a kórházban. hihetetlen mennyire nem foglalkoznak senkivel. sok érdekeset láttam a balesetin...egyszer még egy balesetes nénike infúziózásában is besegítettem, ha már arra jártam.nehogymá neki magának kelljen tartania a zacsit, tartottam én.
kiültem a kapuba és lestem a mentőket mi mindent hoznak?
emlékszem volt egykét jófej mentős akik már másodszor jöttek és kérdezték, hogy még mindig itt ücsörgök?
nem volt jobb dolgom. rémesen unatkoztam.

Előzmény: Gombócartúrné (7316)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7316

Vaúúúúú!

Félek is a sipolytól, de úgy vagyok vele, hogy beszarni majd ráérek akkor, amikor az lesz. Remélhetőleg nem lesz.

Egyébként tök vicces dolgok történtek velem a kórházban, majd egyszer elmesélem, eddig mindenki szakadt a röhögéstől az ülőfürdős sztorijaimon :D

Jaaa, és bónusz! Műtét után 3 órával megjött!

Előzmény: Eavit (7315)
Eavit Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7315
na a sipoly a fasza....
ez a betregség amúgy német juhászoknál gyakori.
szia REX! :)
Előzmény: Gombócartúrné (7313)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.17 0 0 7314

Köszi!

 

Helyesek, délután átnézem.

Előzmény: Eavit (7312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!