Keresés

Részletes keresés

Vass Ágnes Creative Commons License 2015.06.04 0 0 59023

Keress pénzt az interneten!


Szeretnél a semmiből pénzt teremteni? Szeretnél napi pár kattintással akár HAVI TÖBB 100$-t keresni? Nincs más dolgod, mint regisztálni! A regisztráció mindenhova INGYENES! Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet és további információt szeretnél akkor kattints a linkre:

 

http://keresspenzt4.webnode.hu/

padisah Creative Commons License 2015.06.03 0 0 59022

egyébként van egy olyan fícsör, hogy csak azt ajánlja fel, amire van legalább 1 találat, és egy ismert foglalkozás név, vagy település

külföldieket néhányat ismer csak, a legtöbb alá az kerül hogy ismeretlen

 

Előzmény: nyman (59020)
padisah Creative Commons License 2015.06.03 0 0 59021

hát ha valaki kéri (mint most, akkor meg fogja...)

Előzmény: nyman (59020)
nyman Creative Commons License 2015.06.03 0 0 59020

A gépeléskor felajálnhatná az "épületgépész"-t is, nem csak a "gépészmérnök"-öt. :) Vagy megtanulja?

Előzmény: padisah (59019)
padisah Creative Commons License 2015.06.03 0 0 59019

úgy alakult, hogy most főállásban csinálom az oldalam (http://www.kozvetlen-allasok.hu) legalább egy darabig

nagyjából a nyár végéig gondoltam

 

minden segítség, akár kritika jól jönne, főleg a találatok minőségére vonatkozóan

most van egy hibás találat jelző ikon, ez rögzíti ha a találat valamiért nem jó

Order of Hermes Creative Commons License 2015.06.02 0 0 59018

Hat, Pecsett a senior fejlesztoknel a teteje az valahol netto 300 korul lehet, a legtobb esetben ez is zsebbe megy. Bp-hez kepest kb -200 siman benne van...

Előzmény: KissMe (59017)
KissMe Creative Commons License 2015.06.02 0 0 59017

Pedig nagyon sok munka lenne, informatikai állások is dögivel. Persze más kérdés, hogy mennyi pénzért?

Előzmény: Order of Hermes (59016)
Order of Hermes Creative Commons License 2015.06.01 0 0 59016

Baranyaban brutalis ami van - egy ismerosom a vendeglatasban dolgozik, azt mondja, tisztesseges pincert meg szakacsot mar nagyitoval sem lehet talalni.

Programozokrol mar ne is beszeljunk....

Előzmény: KissMe (59014)
Fényhang Creative Commons License 2015.06.01 0 0 59015

A fizetésre tett megjegyzésed helytálló.

Szakképzett, gyakorlattal rendelkező, fiatal rabszolgákat keresnek a termelő, gyártó cégek, három műszakban, vagy folyamatos műszakra. Ezt alulfizetik, tapasztaltam.

Követelmény az van, bér kevés, szabadidő nem ér semmit.

Nem panaszkodom, ezek tények.

 

Üdv!

Előzmény: KissMe (59014)
KissMe Creative Commons License 2015.06.01 0 0 59014

Azon én is gondolkodtam, hogy vajon csak azért betöltetlen-e ilyen sok szakemberi állás, mert kevés a szakember, vagy mert a munkaadók olyan követelményeket támasztanak, amiknek egy mezei szakmunkás nem biztos, hogy megfelel? Vagy esetleg olyan fizetést adnak, amit jóérzésű, jóképességű szaki nem fogad el?

Baranyában azért elég keményen probléma a kivándorlás is, az ismerőseim közül sokan dolgoznak külföldön, pont azok, akiknek itthon is szükség lenne a két kezük munkájára. Viszont tavaly találkoztam olyan szakmunkásnak ajánlott állással, ami 6 órában az ennek megfelelő minimálbért fizette volna. Csoda, hogy hónapokig hirdették?

Előzmény: kennnethh (59013)
kennnethh Creative Commons License 2015.05.31 0 0 59013

Ennek a szakemberhiánynak megvan az oka is.

Ismerek néhány ilyen panaszkodó céget és elég keményen ők a felelősek érte.

Konkrét példa egy hetedik hónapja betöltetlen álláshelyről, ahova még a jövő héten is keresni fogják a szakemberüket.

A munkakör lényege alapvetően annyi, hogy egy sokak által ismert és használt keretrendszeren működő honlapot frissíteni kell. A szövegek és képek megérkeznek emailben és azt kell a munkaidőben 60 perc alatt feltenni. E mellett egy leírt protokoll szerint moderálni kell a cég blogját, facebook-oldalait. Mindezt 8-16 között. Belföldre dolgozó, magyar tulajdonú cég. A munkakör megnevezése informatikus.

Valami HR-szakértő okosan meghatározta a feltételeket. Informatikus vagy hasonló jellegű diplomát kért, tárgyalóképes aktív angol nyelvtudást, html ismereteket, az adott keretrendszer ismeretét, sql-t, 4 meghatározott programozási nyelvet valamint profi táblázatkezelési gyakorlatot.

A felvételi első körében eleve kiszórja azokat a jelentkezőket, akik 30 felettiek és az előbb írt feltételeknek a leadott anyagaik szerint nem felelnek meg.

A második körben meghallgatja őket és teszteli az együttműködési készségeket.

A harmadik körben gyakorlati teszt, egy táblázatkezelőben 14 függvény alkalmazását kéri és csak az jut be a negyedik körbe, aki legalább 80 százalékos eredményt ér el.

A negyedik körbe eddig nem jutott be senki, ezt a harmadik körben közli is, mert azt újra és újra meg lehet próbálni.

A fizetés bruttó 210.

Óvatosan megjegyzem, hogy az elvárások és a munkakör által kívánt képességek, ismeretek között óriási a különbség. Jelzi ezt az is, hogy most egy kedves ötvenes nő végzi el a feladatokat, akinek érettségije van és semmilyen informatikai képzésben nem vett részt egy számítógépkezelői valamin kívül. Angolul még makogni sem tud, amivel semmi bajom nincs, de jól jelzi a munkakör által támasztott valódi igényeket.

 

Úgyhogy ezt a szakemberhiányt alaposan át kellene gondolnia sokaknak.

Előzmény: nyman (59011)
KissMe Creative Commons License 2015.05.28 0 0 59012

Egészen pontosan ez tűnik ki az álláshirdetésekből.

Előzmény: nyman (59011)
nyman Creative Commons License 2015.05.25 0 0 59011
Teasers18 Creative Commons License 2015.05.25 0 0 59010

Sziasztok! CPI tesztre lenne szükségem, de sehol sem találok. Hol tudnék letölteni egyet? 300 vagy 480 kérdéses, de bármiylen jó lenne! Akár az is jó lenne ha valami hasonlót tudnátok küldeni! Köszi!

KissMe Creative Commons License 2015.05.18 0 0 59009

Baranyaiak figyelem! Nem tudom, milyen gyakran olvassátok az Új Dunántúli Naplót, vagy a neten a bamát, de az utóbbi hetekben telis-tele van jobbnál jobb álláshirdetésekkel. Nagyon sok szakmunkást (kőműves, burkoló, sofőr) keresnek, és beindult az idegenforgalmi szezon is, szóval szakácsok, felszolgálók, pultosok kerestetnek nagyobb számban.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 59008

I see. :-)

Előzmény: padisah (59007)
padisah Creative Commons License 2015.05.16 0 0 59007

kösz

én jávás vagyok, a Rhino-val szemeztem, de nem fogtam bele

még

 

meg van seleniumos extractorom

Előzmény: Törölt nick (59006)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.16 0 0 59006
Előzmény: padisah (58989)
KissMe Creative Commons License 2015.05.06 0 0 59005

Továbbra is ajánlom a Helion Research belga céget. A nevükkel megegyező (egybe írva) a honlapjuk címe .com végződéssel.

Amikor én kezdtem nekik dolgozni, akkor még minden csak angolul volt elérhető, az utóbbi 4 évben már fejlődtek, és a legtöbb munka leírása, értékelési kérdőíve már magyarul is megvan. Azt nem tudom, hogy a beléptető oldal és a regisztrációs folyamat is lefordításra került-e, de mindenképpen nézz utána! Ha esetleg valaki segít az angol nyelvű regisztrációban, onnan már sima ügy.

Én csak ajánlani tudom! Nem túl nehéz, nagyon érdekes, részben vagy egészben otthonról végezhető próbavásárlási munkákat ajánlanak, és adnak. Rendesen fizetnek, igaz, nem állandó melók, de lehet vele keresni, a semminél mindenképpen több.

 

Hasonló, de német cég a Globis GmbH, náluk regisztrálva vagyok, de még nem dolgoztam nekik. A honlapjuk és a leírások angolul és németül elérhetők.

Előzmény: home job (59001)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59004

Itt is csupa kamu van. Van amikor állásinterjúra is elmásztam, aztán ott derült ki, ok hogy otthon végezhető, és táv, de értékesítés... otthonról max adminisztráljak, utaljam el a napi bevételt, stb.

Előzmény: padisah (59003)
padisah Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59003
Előzmény: home job (59001)
RoczanovD Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59002

Üdv mindenkinek! 

Külföldön élő magyar partnereket keresek, akik együtt működnének velem a turisztikában!

 

 

home job Creative Commons License 2015.05.05 0 0 59001

Tud valaki otthon végezhető magyar munkát? sajnos csak hálozatépítéssel és szélhámosokkal találkoztam.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.04 0 0 59000

Ügyfélszolga voltam egy ideig, küldtek a múlt héten és hívtak is egy ügyfélszolgás ajánlatot. Interjú a mittudom én milyen  Kft-nél a Bank Center épülete, Bp., Szabadság tér. Nagy átverés az egész, igaz, hogy ott kell ülni a pultba, de a Kft-nek inkább cégvezető ügyfelei vannak, akik szinte soha nem térnek be a üszolira. A kieső időmet, ami fentmarad a postázás elintézése és KV főzés, mosogatás után természetesen ügyfélszerzéssel kell töltenem.

 

Nem jelent be, valami szövetkezetis formáról gagyorászott a csaj. Ekkor megköszöntem a lehetőséget és távoztam. Munkaidő amúgy 8:30 - 18:30, 2 óra ebédszünet, 11:30-13:30.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 58999

Azt tegyuk hozza mielott valaki kedvet kap az ilyenes hasonlo allasborzekre, karrier napokra, hogy diploma nelkul felesleges odamenni. Akkor mar az ott elcseszett idot inkabb forditsa neten allaskeresesre, cv atdolgozasara.

 

En ezt nem tudtam, elmentem egy ilyenre erettsegivel plusz ket muszaki technikummal a legtobbceges pavilonnalsajnalkozva kozoltek, hogy nekik frissdiplomasok kellenek, karrier programba, junoir ennek, annak.

 

Ha diplomas is, max palyakezdo vagy 25 alatti akiert felveszik a tamogatast.

Előzmény: Bandie66 (58986)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 58998

Engem simankorbe kuldozgetett a pannonjob. Sok helyen az orvosiig is eljutottam, utana megis hivtak, hogy jelenleg a cegnel nincs, na de van egy masik ahol.... 2 het alatt ilye nforman 6 elbeszelgetes, csoportos tajekoztato, 3 elozetes orvosi. Ha nem kellettem, vagyha betoltottek az allast soha nem hivtak fel. Munkanelkulikent tengodtem, felmondanom nem kellett igy jatszhattak velem. De volt olyan aki ugy jott az orvosira munkaszerzodes nelk hogy felmondott a munkahelyen. Amikor visszamentunk az orvosirol akkor kozoltek a pj kozpontjaban hogy megse, vissza az egesz. Nekem csak napjaim es oraim mentek ra, de szerintem nem ez az egy no vt aki siman felmondott mar a regi helyen. Nekem is mindegyik lehetosegnel igergettek, hogy majd szolnak mikor mehetek szerzodest kotni. Azota is hivnak. Ennek 2 eve. Persze azota dolgozom, de arrol majd egyszer maskor, az is egy szemelyzetis cegen keresztul mint kolcsonzott...

Előzmény: nyman (58996)
KissMe Creative Commons License 2015.04.29 0 0 58997

Ez teljesen informális alapon menne, mint a népmesék, aki hallja adja át! Szóval ha én hallok valahol arról, hogy sofőrt keresnek, felhívom az ismerősöm, aki jelentkezik arra a munkára (azt már saját maga dönti el, hogy hogyan, milyen formában?), majd miután ő jelentkezett, és netán fel is veszik, az ő megüresedett raktárosi helyére ajánlja a férjemet. Szigorúan kihagyva mindenféle személyzetis céget. Természetesen egyáltalán nincs biztosíték arra, hogy a férjemet ezek után fel is veszik raktárosnak, viszont az ismerősömmel jót tennék, ha valahol hallanék egy sofőri állásról, és átadnám neki az infót.

Előzmény: nyman (58996)
nyman Creative Commons License 2015.04.28 0 0 58996

de az allast nem neked kell keresni, hanem az illetonek :)

 

Hogy a ferjed mehetne vagy nem az meg nem biztos, hogy ezen mulik.

 

Mondjuk vannak ilyen pletykak, hogy a szemelyzetis cegek idonkent megutaztatjak korbe a jelolteket. Igy felveszik a jutalekot. Persze ki lehet kotni, hogy nem halasz el az adott ceg embert, de ez azert kijatszhato, ha 2 ceg egyeztet egymassal.

Előzmény: KissMe (58995)
KissMe Creative Commons License 2015.04.28 0 0 58995

Szerintetek mennyire megvalósítható a következő ötlet:

Ismerősömmel tegnap találkoztam hosszabb idő után, és az első kérdése az volt, nem tudok-e véletlenül valahol sofőr állást? Először azt hittem, nincs munkája, majd egy rövid beszélgetés során kiderült, hogy van, de most raktárosként dolgozik, és szeretne inkább újra vezetni. Viszont: egy nagyon jó cégnél, nagyon jó fizetésért melózik a jelenlegi helyén, nem is igazán értem, miért akar onnan eljönni? De az jutott eszembe, ha neki találnék egy sofőr állást valahol, akkor a férjem pedig mehetne az ismerősöm helyére raktárosnak. Vajon kivitelezhető lenne?

KissMe Creative Commons License 2015.04.07 0 0 58994

No igen, mondasz valamit...

Előzmény: Törölt nick (58993)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!