Keresés

Részletes keresés

AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2023
Szinte biztos voltam benne, mert korábban is írtam, mások is jártak már így, ki kellett lépniük alvóba tételkor.

Tedd fel azt az exe-t amit küldtem, először teszteld TC-vel, és ha nem fagy akkor írd át az elérési útját a kártyára, ha indul, akkor ki lehet törölni a belső mem-ből az Igo8 mappát. Akkor lesz bőven hely a belső mem-ben és futnia kellene, szerintem...
Előzmény: Frankyeinstein (2021)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2022
A skin-nél már nem tudom, mire gondoltam, de mindegy, majd privátban, ha eszembe jut... :-S)
Előzmény: AIRIS_navi (2016)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2021
Az én készülékem a régebbi szériás, 920A-s típusú.
Nyugi, nem adtam fel, mint írtam is. Természetesen nálam mindig az az első, ha bármi újat teszek fel, hogy előtte a kártyát formattálom, a memóriát (Infinity mappát, meg ha még van ott valami "maradék") törlöm. Megpróbálom azt, amit küldtél. Remélem, sikerrel járok! Majd beszámolok a tapasztalatokról!
Előzmény: AIRIS_navi (2017)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.27 0 0 2020
Sikeresen kiütötted a készülék ROM-ját. Gratulálok, immáron "boldog" tulajdonosa lehetsz egy igen drága téglának...
Előzmény: Attesz77 (2018)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.26 0 0 2019
Elolvastad, hogy miket írtunk a ROM frissítésről, vagy újrarakásról?????

Egyáltalán nem biztos, hogy működni fog valaha is!!!!

Ha már belekezdtél próbáld meg mégegyszer rárakni, ha engedi, ha nem akkor Kuka..vagy alkatrészbányának jó lesz.....
Előzmény: Attesz77 (2018)
Attesz77 Creative Commons License 2009.09.26 0 0 2018
Sziasztok!


Airis T920-asal van olyan gondom, hogy nem kapcsol be, de a bootmenü elöjön.
Próbáltam az itt leirt módszerekkel ujrarakni a ROM-ot de csak annyit csinál, hogy WAITING.
Azt értem, hogy az várakozás, de sajna akár egy hétig is várhatnék akkor sem megy tovább.
Ez miért van?
Esetleg van valami megoldás rá?

Köszönöm

Attesz
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2017
Még egy apró megjegyzés...

A felület kivállóan működik, már sokunknál......

Amit nem tudok.... milyen készüléked van??? A----B????

A belső mem-et leírtad az elég.... és ilyen "menet közbeni" befagyásról sem hallottam még, és én sem tapasztaltam ilyent!!!

Akkor másképpen vélekednék itt is!!!! Nem ajánlanám!!!

Ahogy korábban is írtad... nem adod fel... nincs is okod rá......jól működik minden.
Elküldtem a megígért fájlokat, próbáld ki....

A speedcam "bütyküléséhez" való progit ismerem, az csak ...amolyan szortírozó.....
Előzmény: Frankyeinstein (2014)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2016
Frankye!

Mennie kell mindenek, én már nagyon sokszor leteszteltem, és mások is nagyon jó tapasztalatokat írtak erről!!!

Nem fagy be az Igo8!!!! lehet, hogy legjobb egy teljes tisztítást végezni a készüléken....Te is ezt szoktad ajánlani!!!!

Én olyanokat szoktam csinálni, hogy cserélgetem az SD kártyákat!!! És akkor sincs semmi gond... Van egy 1 GB-s kártyám, és egy 2 GB-s, és hol az egyiket, hol a másikat használom a tesztelésekre. És közben semmi újraindítás!!!. Csak alvóba teszem... kártyacsere, vissza, és működik. Max akkor volt hibajelzésem, ha elfelejtettem betenni a kártyát, és úgy próbáltam kilépni az Igo-ból!!!
De ez nem csoda!!!!

A skin-nél melyikre gondolsz???
Előzmény: Frankyeinstein (2015)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2015
Hopp, azt elfelejtettem, hogy kérlek, küldd el annak a skinnek a letöltőhelyét, légy szíves, vagy akár ide is felteheted. Abban nincsen semmi illegális. :-)
Előzmény: AIRIS_navi (2013)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2014
Kösz, mindjárt leszedem, amit küldtél. (Szerk.: Nem jött semmi! A gmail-re küldted?)
Ma új dolgot produkált a kicsike: Menet közben (!) fagyott be. Konkrétan: A madaras te$zkóban voltunk a párommal, onnan hazafelé tartottunk, követő módban volt a navi. (Nem megadott útvonalra, csak hogy lássam, hol vagyok - alapon.) Ahogy jöttünk, az egyik kanyarnál (31 km/ó sebességet mutatott éppen) megállt a kisautó, és onnan sehova. Se érintésre, se altató gombra nem reagált, így maradt a HR. (Menet közben nem akartam a stylussal a SR-en bohóckodni.)
Szóval ha nem sikerül ezzel a frissebb verzióval sem életre kelteni normálisan, akkor mégis vissza fogok térni a "régi", bevált iGO8-hoz, meg a mortscript-hez. Bár sajnálnám, mert ez a felület megnyerte a tetszésemet.
Az Amigo-hoz ne fáradj, annyira nem tetszik, illetve én is tudok hozzá vadászni, de azért köszönöm, hogy felajánlottad!

Ja, még valami: Még jó régen a BDW-fórumról letöltöttem egy kis progit, a speedcam-ek "bütyköléséhez" való. Nem egy nagy valami, de ha gondoljátok, elküldöm Nektek.
Előzmény: AIRIS_navi (2013)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2013
Frankye,

Mindjárt küldök neked két fájlt, cseréld ki a megfelelő helyen, (leírom) és ezzel próbáld meg a kütyüt. Akkor az Igo8 is a kártyáról indítható, nem kell az Igo8 mappa a My Flash disk-re. Én az enyémet átneveztem jelenleg Igo8000-ra a My Flash Disk-en, tehát biztosan nem találja!!!
Kipróbáltam, napok óta alvóba tettem (Igo8, dimka...24-es legújabb skin dem-el, hangokkal épületekkel fut rajta ) és vissza, többször kilépés nélkül és nincs fagyás!!! Remélem Nektek is menni fog!!!
Az AMGO-t én sem használom, csak megy, a biztonság kedvéért. Majd megnézem a skin dolgot, eddig nem foglalkoztam vele!!!

Megnéztem.... Nincs skin benne, ezek csak a hátterek, éjszakai, nappali.

Ha kell skin vadászok neked......
Előzmény: Frankyeinstein (2011)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2012
Az Asus R600 is fagy, ha igo-ból megyek készenlétbe, vagy törik az igo8.exe, van úgy hogy bebootol saját magától. Úgy látszik ez a régebbi készülékek nyűgje. Wayteq-nél semmi ilyen probléma nincs.

Riks 37 skinből van most egy ST3 full pack verzió, amiben mellékelve vannak a speedcam txt file-ok, saját szerkezet szerint, asszem 5 db. Ez tejesen friss most és jól mennek vele a MÁV szignálos kamcsi figyelmeztetések is. Ráadásul ez a skin a legújabb igo-hoz van, 104280? Ha kell küddöm a linkjét:)

Egyébként nem hozták az Airist, pedig már szívesen megismerkedtem volna azzal is:)
Előzmény: AIRIS_navi (2008)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2011
Nos, vizsgálódgattam az ügyben, és arra jutottam, hogy csak akkor fagy le, ha nem lépek ki alvóba tétel előtt a naviból, vagyis az UI (SI) nem fagy be. (Hogy mitől "gyógyult meg", ne kérdezzétek, én sem tudom. Néhány napja még lefagyott, most 3-4 alkalommal indítva nem. A naviból kilépve sem fagy le.) Még tesztelhetem a dolgokat, de úgy tűnik, az Amigo "megbízhatóbb", mint a 8, mert abból kilépés után sem fagyott le. (Ennek ellenére nem tetszik továbbra sem.)
Apropos! Az Amigonál vannak bent skinek, ezt megtaláltam. Viszont nem világos, hogy hogyan tudom "aktiválni" a kiválasztott skint, mert ha rábökök az egyikre, akkor ugyan kiválasztódik, van is róla egy kis összefoglaló képernyő, de csak "Vissza" gomb van, és szerintem nem változik a fő képernyőn (vezetés nézet) semmi. Vagy csak ennyire hasonlóak a skinek az alaphoz? Esetleg én vagyok vaksi?
Előzmény: Frankyeinstein (2010)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.25 0 0 2010
Nos, én sem értem. Mindent a leírtak szerint tettem fel, bár eléggé egyértelmű volt a fájlnevekből is, hogy mit, hova.
Ha elindítom (HR) után a készüléket, a kisautóra bökés után szépen bejön a felület. Ha ezután alvóba teszem a készüléket, gond nélkül feléled. Ha viszont elindítok egy navigációt, akkor - hiába lépek ki alvó módba váltás előtt - befagy, nem lehet felébreszteni. Most éppen azon kísérletezem, hogy csak az iGO8, vagy a többi is befagyasztja-e.
Előzmény: AIRIS_navi (2008)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.24 0 0 2009
Köszi az infókat, ami a legnagyobb gond a hangos figyelmeztetéseknél, hogy nehéz olyan speedcam adatbázist találni amiben a kódok megvannak a hangokhoz.

Sikerült az AIRIS-al megbírkóznod???
Előzmény: Antidot(e) (2007)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.24 0 0 2008
Frankye,

Nem értem, mert eddig még senki sem szólt erről, hogy a felület befagyna.
Az SI-t lehet indítani a kártyáról is.
Eddig a felület mindig ment, csak az Igo8 fagyott be az alvóba tétel után...de ez is csak 1-2 kollégának.
Most találtam arra is megoldást, hogy teljesen a kártyáról fusson, így lehet, hogy megoldódik ez a gond is, és ki lehet hagyni a belső mem-ből a fájlokat.

Akkor sem értem, a fagyást, szerintem, ha mindent jól csináltál, és bemásoltad a leírás szerint, akkor mennie kellene....
Előzmény: Frankyeinstein (2006)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.24 0 0 2007
Tudomásom szerint, a legtöbb közkézen, SI-ben, stb. található program WinCE 4.2-őn és 5.0 Core-n működik, 6.0-áson viszont nem (új CNS-ek és új Wayteq-ek...), még a régi 2006-os igo sem megy rajta pl.

A hangos figyelmeztetések, MÁV szignál, autók stb, az igazából IGO és igo skin függő, az mehet szinte mindent PNA-n. Nekem a 770-esen pl. most a legújabb igo van fenn, a 102680-as, alatta a Riks 37st skin, de van ebből Dimka és Gurjon is, mert itt nagy váltás volt, a régebbi skinek nem jók hozzá, csak az újabb 8.3.4-es igo-s verzió, ebben uj_igo8_da mappa van, a data.zip-ben is annak kell lennie és a skin-ben is.
Előzmény: AIRIS_navi (2005)
Frankyeinstein Creative Commons License 2009.09.24 0 0 2006
Félreértettél, nyilván az én hibámból: nem írtam le érthetően. Nem feladtam, nem vagyok én olyan! :-)
A bibi valahol az SI-ben (UI-ben) keresendő, ugyanis az eddigi próbálkozásaim erre engednek következtetni. Ha a Te általad összeállított felhasználói felületről elindítom a készüléket, majd ebből alvóba teszem, akkor is befagy. Ergo: Nem a navi programnál akad el, hanem már az UI-nál. Ezért vagyok meglőve, hiszen az az Infinity-ből, a memóriából indul... :-S
Előzmény: AIRIS_navi (1991)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.24 0 0 2005
Köszike, a megjegyzéseket!!!

Mi küzdünk már régóta a különféle "dolgokkal", és a végén még kiderül, hogy EZEK a "régi" dolgok mégis jók!!!

Már az én készülékemet is meg akarták venni!!! DE NEM adom!

Minden megy rajta!!! az AMIGO.. Becker.. a Magellán.. stb.

Hangos figyuk a kameráknál, a máv szignál...

És ezeket úgy-e mindet egy mappából lehet használni!!!!

Nem foglal fölösleges helyet!

Előzmény: Antidot(e) (2004)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2004
Az újabb kütyük sem bonyolultabbak, lényegében mindenhol van vmi mappa meg akármi.exe file, ami indul, ha a navi ikonra kattintasz. Ezt kell lecserélni és máris indíthatsz mást, akár közvetlen ájgót, vagy egy shellt. Így van ez a wayteq 770-esen is, bár az újabbakon (x820 és n800) ez a mappa és exe már be is állítható a gyári keretprogiban, sőt, az n800-nál WinCE gomb is van:)

Kösz a segítséget, holnap többet fogok tudni, remélem sikerül:)
Majd írok:)
Előzmény: AIRIS_navi (2002)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2003
A linkeket átírni 10 perc, a progik meg benne vannak az email-emben is küldött 480x272-es Shell-ben. A progik kipróbálása Airis-on, az már talán hosszadalmasabb. 4.2-es WinCE-t nem ismerem, de azt gondolom, h sokkal több program fog működni (ha nem az összes:), mint pl. a mostani új WinCE60-ás gépeken, mert azon nem sok...
Az ikonokat én is innen onnan szedegettem, bár van néhány saját fejlesztés is:)
Előzmény: AIRIS_navi (2001)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2002
Köszi a megjegyzésedet, nagyon hasznos, látom nagyon ott vagy a szeren!!!

De az AIRIS egy kicsit egyszerűbb készülék mint az újabb típusúak, így egyszerűbb a kezelése is!
Van az alapmenü ami elindul, szaladgál egy kis autó, és van egy kis piros zászló, amire KATT, és elindul a My Flash Disk-ről az Infinity mappából az Infinity.exe.

Innen kell "bűvészkedni" a belső mem-el, és az indítgatásokal... SI-t indítani, vagy a mort scrip-tet. Van mindkét verziónk, sőt nagyon ment egy időben az Airis Tools nevű segédprogram is.. az sem rossz...

Inkább a verziókkal vannak gondok, ami nagyon király, ha spanyolul kiírja" .... non WinCe valida" és lehet agyalni a "nagyon gyakori" spanyol hibajelentésekkel... majd meglátod.... jó játék!!!
Előzmény: Antidot(e) (1999)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2001
Ez igen gratula!!! :-)

Jól néz ki, csak át kell írni a Resident Flash-t <-- Sd Card-ra megszerezni hozzájuk a progikat, kipróbálni futnak-e.stb stb...

De nagyon jó az egész, szép munka!!!

Valószínűleg tudok belőle Pl ikonokat használni a mienk továbbfejlesztéséhez...

Mégegyszer köszi......
Előzmény: Antidot(e) (2000)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.23 0 0 2000
Egyébként 320x240-re az alábbi shell is jó:
http://itcafe.hu/tema/wayteq_n770_bt/hsz_5130-5130.html
:)
Az AntiSkin átirata, MIOpocket klón:)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1999
Asus-on megoldottam egy mortscriptel:

ErrorLevel("warn")

If (ProcExists("ASUS_Pause_Demon.exe"))
Kill ("ASUS_Pause_Demon.exe")
EndIf

If (ProcExists("ASUS_Mainmenu.exe"))
Kill ("ASUS_Mainmenu.exe")
EndIf

Run("SDMMCigo8igo8.exe")

Run("windowsASUS_Mainmenu.exe")

-------
Így elég 4 darab file-t tenni a Flash-re.
A fullos igo lehet az sd-n.

Gondolom itt is meg van a megfelelőle, a keretproginak, amit indítani kell
az igo-ból való kilépés után. (Meg amit előtte érdemes kilőni).
Előzmény: AIRIS_navi (1998)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1998
Sziasztok,

Úgy tűnik alakul a dolog, most már nem fagy a kártyáról való indításkor sem, ami azt jelenti, hogy kigyalulom a belső mem-ből a cuccost, csak az indítás marad...és csá!!!

Lesz hely bőven a legrégebbi kütyükön is, és elvileg nem szabad fagynia....

Úgyhogy nem lesz...hanem van megoldás!!!!
Előzmény: AIRIS_navi (1992)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1997
Ment az orvosság...
Előzmény: Antidot(e) (1996)
Antidot(e) Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1996
Bocsi, most márt oké, jöhet az infó, köszi!
Előzmény: AIRIS_navi (1995)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1995
Csak az e-mail címed nem publikus, így írj egy levelet te!
Előzmény: Antidot(e) (1993)
AIRIS_navi Creative Commons License 2009.09.23 0 0 1994
Üdv Antidot(e) a csapatban!

Küldök segítséget, jó leírással, akkor elboldogulsz, ha jártas vagy a PNA világában.

A WinCe-hez úgy férsz hozzá, hogy vagy az alján a pöcökkel újraindítani, vagy az eltolható kapcsolóval, és a kezdetektől fogva nyomni kell az oldalán a fekete gombot. Ad egy hibajelet, leokézod, és ott a WinCe. de nem kell, ha rá tudsz csatlakozni...egyébként a leírásomban megtalálsz mindent, főleg a vége felé...
Előzmény: Antidot(e) (1993)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!