Ez ugyan olyan katasztrofális volt, mint a válogatott mérkőzések. :(

Ez egy magyar profi produkció volt, profi fizetés és amatőrhöz, hobbi sportolóhoz is méltatlan mentalitás, hozzáállás.

Nagy szívás lenne a Debrecent még a következő fordulóban is látni.

A dánok legalább futni tudnak, nem görcsölnek és fele annyit sem keresnek.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 0 4 9632

Kácsor biztosan elégedett, hiszen lőtt 8 gólt, de ez a flegmázás nagyon gáz.

De az egész csapat gyér volt, szegény Planéta már negyedóra után hulla volt, úgy, hogy egy hetet készültek a meccsre.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.11 -6 3 9631

Ne kezd ezt megint Tonio mert ennek semmi értelme!

Előzmény: Tonio 2.0 (9629)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.11 -2 1 9630

Értékelhetetlen értelmezhetetlen totális betli,ez most igen gyengére sikerült,nem a Loki volt a meccs esélyese szerintem,de ez a játék még így is siralmas volt!

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 -5 2 9629

A lényeg, hogy nyerjen a Győr, lehet majd tapsolni a norvégoknak, dánoknak, franciáknak, és minden rendben van...

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 -1 6 9628

Hát ez kiábrándító volt.

A Lokinak volt egy jó hónapja, amíg jól mentek, most visszatértek a magyar rögvalóságba. Mondanám, hogy elfáradtak, de még a bajnokijukat is elhalasztották, az ellen meg járt a horvátoknál, utána bajnokit játszott, mégis sokkal jobban bírják, és ez még nem is a top dán szint (Odense, Esbjerg, Ikast...)

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -5 3 9627

Szilágyi Zoltánt elég csúnyán beárazta négy meccsen (igen, tudom, hogy kettőt ebből megnyert a Debrecen) két B-kategóriás skandináv edző, akiknek összesen nincs egy kezdősornyi klasszis játékosuk.

Ehhez elég volt annyi, hogy a Nykøbing és a Sola játékosai is gyorsan tudnak viszonylag pontosan kézilabdázni és nemzetközi szinten elfogadhatóan védekezni.

ducikenyér Creative Commons License 2023.02.11 -1 2 9626

Vámos Petra itt már nem tud fejlődni, minden egyes eltöltött nap Debrecenben időpazarlás. Persze ez sok magyar játékosra igaz a különböző csapatokban. Kácsort pedig száműzném a kézilabdapályáról.

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -4 3 9625

Most képzeld el, hogy debreceni szurkolók pénzt és időt áldoztak arra, hogy elvergődjenek valahogy a halál kóchengeres dániai f.szára. Ezért.

Előzmény: ducikenyér (9624)
ducikenyér Creative Commons License 2023.02.11 0 1 9624

Személy szerint fizetésmegvonással sújtanám a debreceni csapatot.

Anyagos5+1 Creative Commons License 2023.02.11 0 2 9623

Kipukkant a lufi februárra?

Anyagos5+1 Creative Commons License 2023.02.11 0 2 9622

Ezért érdemes volt meccset halasztani

Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -11 3 9621

Nézhetetlen a Debrecen...

Gratulálok Szilágyinak, meg az egész csapatnak...

ducikenyér Creative Commons License 2023.02.11 0 2 9620

Szégyen és gyalázat

Anyagos5+1 Creative Commons License 2023.02.11 0 2 9619

Hogy tudott ez a Debrecen csak 1 góllal kikapni a Győrtől és ikszelni a Fradival?

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -5 0 9618

Nyehehehe :)

Előzmény: van_Persil (9615)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -4 2 9617

Ez kivégzés. Komolyan, mintha az ETO tetszőleges totális blokkját látnám bármely elvesztett EHF-kupa döntőjükből...

Előzmény: lunanoctis (9611)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -11 3 9616

Meglepődnék ha 10 alatt maradna a Debrecen és simán ki fog esni, szétalázzák es beárazták őket.

Nyköbing--DVSC: 14-10 (félidő)

Bordás sérült, ezért a Loki csak egy beállóval tudott kiállni erre a meccsre (a vészbeálló Petrus Mirtill lesz, ha kell majd....) A dán csapatnak ráadásul élet-halál ez a mai meccs (a Debrecennek a döntetlen is jó lenne....)

Egy végsőkig küzdő skandináv csapattal sohasem jó ki-ki meccset játszani, pláne a saját pályájukon (illetve nem teljesen, valami koncert miatt nem a megszokott helyen hanem egy ötszáz fős csarnokban játssza ezt a mai meccset a dán csapat).

Dán beállós góllal kezdődött a meccs, nálunk viszont Tóvizi kihagyta a ziccert. Halilcevic talált be balszélről, majd VP hetest harcolt ki, de ezt Töpfner a kapusba lőtte. Mikkelsen jobbszélről volt eredményes, Kácsor gyenge átlövéssel próbálkozott... (3-0 6. perc) Kácsor újabb elfuserált kísérletét követően Halilcevic labdát szezett, indult vele, de ezt az ezerszázalékos ziccert Gabriel szerencsére kivédte.

Elöl szinte senki nem használható: Planétának és Vámosnak sem sikerültek a lövései, Petrus Mirtill egyszer szélsőbefutásból eredményes volt (5-2 11. perc) de másodszor ezt már nem sikerült eladni.... Planéta és Kácsor végre lőttek egy gólt, de a négy-ötgólos hátrány negyedóra után gyakorlatilag állandósult. Még szerencse h Gabriel azért védi amit kell és mostanra a Nyköbing sem olyan pontos már elöl. Hátul Tóvizi már két kiállítást is kapott és ha esetleg végleg kizárják a játékból, akkor bajban leszünk.

Hámori Koni és Szabó Nina sem tudtak hozzátenni a játékhoz, utóbbi igen gyors de - már nem először - bizonytalan elöl. Cserit is beküldtük a félidő végén, adott egy kockázatos passzt a beállónak amiből labdavesztés lett....:S

Vámos Míra és Petra egy-egy góljával sikerült visszajönni mínusz négyre.....aztán meglátjuk mi lesz.

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -4 0 9611

Kissé OFF, de az EHFTV szünetében egészen érdekes az egyik falsteri kislánykát felüléseket látni csinálni. A (gyógytornász) szakma jelenlegi álláspontja szerint ez a jellegű mozgás nem tesz jót a gerincoszlopnak. A játékos ráadásul határozottan csúnyán végezte a gyakorlatot.

Namost az északi országok fújják elvileg a passzátszelet mindenben is. Hogy lehet, hogy nem váltottak még valami korszerűbbre?

Kissé ON

Mulle Kristensennek mikor járt le a szolibérlete? Olyan sápadt szegény, el se hinné az ember, milyen színekben pompázott pár szezonnal ezelőtt.

ON

Ez vér gyenge a Debrecentől különösen annak a tekintetében, hogy a dánok se épp világverő formában játszanak. A félidő második felében legalábbis hajmeresztő technikai hibákat követtek el.

A tévében valamit mondtak arról, ki fog beállót játszani, ha Tóvizi nem állna rendelkezésre? Márpedig feltételezem, hogy a dánok rámennek az ő harmadik két percére. Minél hamarabb.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 -1 1 9610

Eddig ritka gyenge ma a Loki.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.11 -1 0 9609

Gratulálok!

Előzmény: Tonio 2.0 (9608)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.10 0 4 9608

Ötödik Fradi-játékos zsinórban: Kovacsics, Schatzl (akkor még Fradi), Bíró és Márton után.

(És ötödik szegedi: Bodó és Bánhidi (3x) után.)

fulees Creative Commons License 2023.02.08 -2 2 9607

Még mindig cseng a fülük a hangzavartól, amit a Hódosban kaptak. Nem hallották egymást védekezésben :)

Előzmény: lunanoctis (9606)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.08 -1 1 9606

A Solát igencsak megviselhette a debreceni kirándulás: 32-23-ra égtek le hazai pályán a Larvik ellen. :)