Keresés

Részletes keresés

Dorcii Creative Commons License 2007.08.27 0 0 270

Sziasztok!

 

Találtunk a Farkasréti temető mellett a Bürök utcában egy kb. 3-4 év körüli szuka kutyust és most sürgősen befogadót vagy gazdit keresünk neki. Sajnos nem maradhat sokáig, nagyon kedves, szófogadó és jámbor!Ha tud valaki segíteni kérem hívjon a 30/563-9992-es telefonszámon!

bolda Creative Commons License 2007.08.16 0 0 269
 

Az illatos úti sintértelepen van egy fiatal, kedves kan komondor. a viselkedése és szőre alapján 1 évnél fiatalabb.

kép itt látható:

http://www.illatosut.hu/index.php?pid=6440

gould Creative Commons License 2007.08.16 0 0 268

Szia!

 

Segítséget szeretnék kérni! A következő kiskutyák keresnek gazdit. Jelenleg ennek a négynek kellene segítség.

 

1. - ő a legkisebb, 3 hetes, kis szuka, barna fekete, ő akkor lesz elvihető, ha már önálló lesz, jelenleg a mamája szoptatja.

 

2. - Beny névre hallgató 4 hónapos kis kan

 

3. - Amanda névre hallgató 4 hónapos kis szuka

 

4. - Nyina névre hallgató 1-2 év körüli szuka, az Illatos útról lett megmentve

 

Akiket keresni lehet a kutyusok ügyében:

 

06302619807 Ági

06309029912 Móni

 

crumerum Creative Commons License 2007.07.07 0 0 267

Újra, a hiteles verzió, mert mint kiderült, nagyon sokan telefonálgattak összevissza... .-(((

 

SOS gazdit keres ez a gyonyoru 2-3 ev koruli fajtiszta Golden Retriever szuka kutyus koltozes miatt. Gazdak ma 2-kor kilepnek az ajton es kutyajuk kivegzese sem allna messze toluk. A szomszedok probaljak megoldani a kutya atmeneti szallasat amig nem talal gazdira. Nagyon baratsagos minden emberrel, kutyaval csak a macskakkal nem jon ki. Oltasi konyvel es torzskonyvel elviheto.
Erdeklodni a segiteni probalo szomszednal:
20/361-5498

Kép
Előzmény: crumerum (266)
crumerum Creative Commons License 2007.07.07 0 0 266

Gazdát keres egy 2 (talán 3?) éves krém színű golden retriever szuka. Teljesen rendben van, aranyos, kedves, semmi baj nincs vele, max. a macskákat kergeti.


A tulaj költözik és ma 14 óráig ha nem lesz gazdája, elaltattatja (azaz egészen pontosan lelöveti valakivel... ezt mondták :)11 ).
A kutya törzskönyves, hogy ki a tenyésztője, nem tudjuk, mert a törzskönyvet már bepakolták a költözéshez.
A kutya sürgősen végleges gazdát, vagy ideiglenes befogadót keres!!!
Budapest, 22. kerületben, Nagytétényben van.
Engem a szomszéd hívott miatta, nála lehet érdeklődni a kutyára 14 óráig: 30/4777198

Zizim Creative Commons License 2007.06.28 0 0 265

Tökmag és 2 kölyke gazdit keres

 

Tökmag talált kutya(akinek időközben előkerült a gazdája, de a kölykök megszületése hallatán eltűnt, mint a kámfor..).
Tökmag fiatal, 1 évesnek saccolt tünemény kiskutya. Feltehetően tacsi-pekingi keverék, de ez lényegtelen is, hisz annyi bizonyos, hogy remek kiskutyának sikeredett; egy álomkutya, akinek hosszan sorolhatnám az erényeit.
Szerető álomgazdit keres két-most 3 hetes-picinyével együtt, akik 8 hetes korukban fogadhatók örökbe, első oltás és féreghajtás után, szerződéssel, leinformálható helyre. Feltehetően kis-közepes méretűek lesznek, - nem tudnám megmondani, milyen fajta/keverék volt az apa-, de annyi biztos, hogy borzasztó helyesek.: )

Időpontegyeztetés után el lehet(sőt javasolt!) jönni őket megnézni, -ugyanígy az anyát is-, most is, 8 hetes koruk előtt.

  Tökmag ivartalanítva mehet örökbe. Lehetőleg lakásba adom, örökbefogadási szerződéssel, megbízható, leinformálható helyre, álomgazdinak.
Nyüzsgős családtól kezdve nyugodt életvitelű idősebb embernek is remek társa lenne.
Szobatiszta, mindig minden helyzetben alkalmazkodik, kutya -és macskakompatibilis, nem ugat, szépen sétál pórázon(már tanulja a járda szélén magától leülést(ügyesen halad), de ennek ellenére sétáltatását biztonsági okokból kizárólag pórázon javaslom. Kis méretéből és nem túl nagy mozgásigényéből következően 5 méteres flexi pórázon remekül érzi magát.)
 Ő mindenkit szeret, mosolyog, csóvál, remél, hálás minden szóért és törődésért. Csak egyvalamit szeretne, nagyon: egy Gazdit, aki szereti, megbecsüli, és felelősséggel törődik vele élete végééig.
Sokszorosan fogja viszonozni mindezt,-és biztos vagyok benne, hogy a két pici is!

 

Képtárjuk(ahova folyamatosan töltöm a képeket, a picik növekedésével arányban): http://gallery.site.hu/u/mentholx/tokmagesapicik/

 

Érdeklődni: barsonypaci@citromail.hu,
06-30/517-7925

Budapest.

 

 

 

 

 

 

 

 

(A kölykök a képeken 1 hetesek.)

zsazska Creative Commons License 2007.05.27 0 0 264

Sziasztok!

 

Bocsánat, hogy ideszemtelenkedem!

Egy felhívást szeretnék közzétenni: Fifike, a 8 éves keverék kutyalány gazdája halála miatt szerető, új otthont keres!

Nagyon kedves, játékos, ragaszkodó kis állat. Termetre akkora, mint egy Basset hound, csak rövid fülekkel, és hosszú, selymes szőrrel.

Még februárban került a panziónkba azzal, hogy amíg a gazdi kórházba megy......de sajnos a sorsa másként alakult. A gazdi meghalt!

Fifike korát meghazudtolóan mozgékony, játékos, kedves, de domináns szuka.

Kertes házba ideális társ!

Elérhetőségem: Anubis Kisállatpanzió  http://anubis01.mindenkilapja.hu /Balassa
nezo65 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 263
2 éves gyönyörű,hibátlan fekete Német dog kan költözés miatt sürgősen ár alatt eladó.
Törzskönyvezett,tetovált,fajtagyöztes felmennőkkel büszkélkedő,az ország egyik legelismertebb tenyészetréből származó kutya.
Rendkivül barátságos,versenyzésre,fedeztetésre,házikedvencnek kitünően alkalmas.Csak igényesnek eladó!!
Érdeklődni:20/222-3612.
Képeket mailban tudok küldeni.
Gabiiiiii Creative Commons License 2007.05.09 0 0 262
 

sziasztok

 

ugyan nem torpenyul,hanem sima husveti,de nem kell valakinek egy bubajos szurke nyuszi ajandekba?? A fiamnak hiaba konyorogtem,hogy ne vegyen a huganak husvetra,megis hozott egyet es mar nem tudunk mit kezdeni vele egy lakasban...A szivem szakad meg erte,egesz nap egy macskaszallito kosarban....

 

Ha valakinek kellene,eresszen mar el egy mailt es elszallitom hozza,csak szabaditsatok meg tole

 

koszi

 

 

Gabi

sz.zoe Creative Commons License 2007.05.09 0 0 261
Ja,nem szivesen adnám kigyóeledelnek,bár csipem a kigyókat de ezekből nem esznek...!
Van még egy barna meg egy vörös(pezsgő)szinű sima,egy barna dumbó+3 kopasz ha valakit érdekel!
Előzmény: crowkins (259)
Efi77 Creative Commons License 2007.05.07 0 0 260

Sziasztok!

Egy ismi kérésére teszem fel:

4 kislány és 2 kisfiú Havabéby eladó!
Kizárólag hobby célra, Tk nélk.

http://gallery.site.hu/d/2142776-2/Kiskutyak_20071_04_30__006.jpg

Bővebb infó: 06 30 363 9359

crowkins Creative Commons License 2007.05.05 0 0 259

Csak házi kedvencnek?.......:)))))))

Aranyosak! :)

sz.zoe Creative Commons License 2007.05.05 0 0 258
Van "normál"(nem dumbó+nem kopi)is köztük.
Picik+aranyosak.(itt a mama látható!)
sz.zoe Creative Commons License 2007.05.05 0 0 257
sz.zoe Creative Commons License 2007.05.05 0 0 256
Húsvéti születésű kispatkányok(dumbó+kopasz)gazdira várnak !!!Csak házi kedvencnek.!Veszprém.
zoepit@t-email.hu
borzsarkany Creative Commons License 2007.05.04 0 0 255
Néhány eladó rágcsa:
európei törpegér, afrikai törpegér, nílusi csíkos patkény, Sundevall futóegér, kínai futóegér(Meriones meridianus)
Ladybee Creative Commons License 2007.03.20 0 0 254
Írtam emailt, ha nem kell, szólj mert elviszik.
Előzmény: Riise (253)
Riise Creative Commons License 2007.03.19 0 0 253
A pirókegér biztosan kell. Milyen nemű? Mikor és hova mehetek érte?
Előzmény: Ladybee (251)
lufi77 Creative Commons License 2007.03.19 0 0 252
Szerető gazdira vágyó,csudaszép keverék kiskutyák ajándékba elvihetők!!!!
06 20/3679728
Ladybee Creative Commons License 2007.03.18 0 0 251
Sajnos csak erdei egeret és pirókot tudtam fogni. Érdekel valamelyik?
Előzmény: Riise (234)
Yellowbird Creative Commons License 2007.03.11 0 0 250

Heló!

 

Eladó egy kb 40 centis Szudáni páncélosgyík, 8000 ft-ért.

boszoke Creative Commons License 2007.03.05 0 0 249

Eladó 40x60 cm-es ketrec 4 eFt-ért,teljesen jó állapotban,IX.ker Haller ut.

 

Érd:06-20-325-0870

Törölt nick Creative Commons License 2007.03.03 0 0 248
Albínókat én is látok mindenütt, abból csak nagy (vagy közepes méretű) érdekel. Van egy nagydarab hímem, neki kéne pár. Meg van kisebből is három, de külön tartva, mert a nagy megenné őket.

A Trionyxban nagyok vannak?
Előzmény: borzsarkany (246)
dumba Creative Commons License 2007.03.03 0 0 247
Köszi! (A nyestektől félek... Mármint a madaraimat féltem.:)
Előzmény: Greylupus (243)
borzsarkany Creative Commons License 2007.03.02 0 0 246
Szeva!

A múlt 7en a Trionyxban láttam albikat, az árra már nem emléxem, de nem volt húzós.
Tudod, a József Attila színház mögött
Előzmény: Törölt nick (245)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.02 0 0 245


Akinek van nagyméretű sima karmosbékája (tehát nem a törpe, hanem a Xenopus laevis, amelyik megnő 9-10 centisre), vagy tud szerezni, az jelezze nekem, megvenném. Ha nem albínó, az további előny, az ilyenből fiatal példány is érdekel.

ijuk Creative Commons License 2007.02.14 0 0 244

Üdv mindenkinek!

 

Segítsetek nekem légyszives!

Van egy jókedvű 2éves, keverék kutyusom, akinek sajnos új gazdit kell találnom!

Jó helyet szeretnénk neki, kertes házban, mert nagy a mozgásigénye.

Kérlek benneteket, ha ti vagy ismerőseitek be tudnátok fogadni, akkor az ijuk@freemail.hu címre írjatok!

Köszönöm szépen!

Greylupus Creative Commons License 2007.02.14 0 0 243

Nézz körül a vaterán - ott láttam élvefogó csapdát hírdetni:

www.vatera.hu.

Előzmény: dumba (236)
Leszterr Creative Commons License 2007.02.14 0 0 242

Tiffany, megvan meg a ketrec? Mennyiert adod? Milyen allapotu? Merre lehetne atvenni?

 

Előzmény: Tiffany21 (231)
aranylonci Creative Commons License 2007.02.13 0 0 241

 

 

                  Németjuhász mama és Moszkvai őrkutya papa,gyönyörű 8 hetes oltot ,féreghajtott kan kölyke (fekete-fehér) eladó.
Ár 10.000 Ft T.309325737

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!