Keresés

Részletes keresés

ovics Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9992
mylyme24 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9991

Tisztelt Eszter,

 

úgy vélem, a vásárló megtévesztése az a tény,hogy az önök honlapján,mármint itt:

 

http://www.istenekajandeka.hu/termek-bemutato.html

 

azt írják, hogy "nem tartalmaz mesterséges édesítőszereket" ez a Xantho termék, annak ellenére,hogy a másik honlapjukon viszont  feltüntették,hogy aszpartámot tartalmaz.

 

Sajnos, én az első honlapjukat néztem meg, és onnan tájékozódtam.

 


Sokat hallani arról,hogy az aszpartám veszélyes szer.És én már elég beteg vagyok.Hát ez az én problémám most.

Előzmény: Esztike78 (9990)
Esztike78 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9990

Kedves MyLyme24,

 

köszönöm az észrevételt. Javítottam, nem volt szándékos.

 

Nagyon jó választás így is részedről ez a Xantho ital.

Többfélét próbáltunk már, de ez volt az egyetlen, ami kinyitás után hűtőszekrényben is gyorsan (néhány hét) megromlik, sőt, van, hogy még felbontás előtt is felforr. Ellentétben másik neves készítményekkel, amiknek 2 hónap után sincs semmi bajuk.

Ez számomra azt bizonyítja, hogy kevés benne a tartósítószer, és ez egy nagyon tiszta ital, a mangosztán gyümölcs 100%-os feldolgozásával (héja, húsa, magja). Régebben mézzel édesítették, most stéviával, mert a héj íze miatt tisztán keserű íze lenne.

 

A megtévesztésnek egyszerű magyarázata van, a gyártó weboldalán ezt olvastam a fordító program által:

"Xantho tea készült Mangosztán gyümölcsök és Stevia, a gyártás a hagyományos orvoslás, 100%-ban természetes, mentes a tartósítószer és a színek. Mangosztán gyümölcs tartalmaz xantonok amely csökkenti az öregedés, hogy fáradt. Alkalmas minden korosztály számára"
Gyártó weboldala: http://hungphatea.com/en/Products/Xanhtho-Juice/Xantho-Juice/

A Lyme-kórra tudok javasolni valamit, amiről úgy hallottam, hogy gyorsan és látványosan használhat. A Youtube-on van egy fiú, akit nyugodtan kérdezzél meg, hogy milyen tapasztalatai vannak, küldjön információt. Bferiko csatorna.

http://www.youtube.com/results?search_query=bferiko&oq=bferiko&gs_l=youtube.3...0.0.0.7659.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.

Jó egészséget kívánok:

Balogh Eszter

Előzmény: mylyme24 (9967)
mylyme24 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9989

Nem vagyok különösebben kekszezős.Bár meglepne,ha Anyukád amiatt kapott volna fekélyt. Nekem is volt már fekélyem és gyomortükrözésem.Folyamatos gyógyszerszedés mellett is súlyos gyomorgondjaim vannak.próbáltsm már glutén nélkül,most is igyekszem,mint írtam,anélkül lenni. De nagyon puffadok,éjjel meg savam van.Sajnos a lyme is okozhatja.Máraz összes gyógyszeralapanyagot kipróbáltam, a gasztrodokim meg egy tehetetlen ...... ........ ....................(fütyülés)

Előzmény: jolanita (9988)
jolanita Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9988

Keveset tudok a refluxról, de biztos, hogy a háztartási keksz=glutén megelőzi?? 

próbáld ki puffasztott rizs nélkül is egy pár napig... 

Anyukám is háztartási kekszezett, ő azért, mert nagyon savasnak érezte a gyomrát. Aztán egy rutin vérvételnél  kiderült, hogy már nagyon nagy fekélyei vannak. Kapott gyógyszereket, majd teljes gluténmentes menüt. Ha betartja jól van, ha nem tartja be, rosszul van. MIndig megemlíti ilyenkor, hogy nagy tévhit volt részéről a háztartási keksz annyi éven át. 

Előzmény: mylyme24 (9985)
LLinda Creative Commons License 2013.11.01 0 0 9987

Szia,

 

mivel mérte be Esztó a babésiát?

Már jópárszor voltam nála, igaz nem kérdeztem rá a társfertőzésekre, de egyszer sem említette, hogy van ilyen lehetőség....

Előzmény: tnéii (9986)
tnéii Creative Commons License 2013.11.01 0 0 9986

Sziasztok! Bózsikról csak annyit,hogy Februárban hívta fel Esztó,mert bemérte nálam a Babesiát,azt mondta március végén írjak neki egy email-t. Ezt meg is tettem,ő kérte,hogy írjam le neki a kórtörténetem,aztán majd többszöri kopogtatásomra adott egy olyan közeli időpontot,hogy semmilyen módon nem tudtam elmenni hozzá. Kértem adjon másik időpontot,és ő azt mondta majd megírja. Azóta várom az időpontját! Frekvencia generátorral,és artemisinnel pusztitottam a babesiát és most ott tartok,hogy nagyon sok eltünt belőlem!

Előzmény: milla10 (9963)
mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9985

Jöhet az a  gofri! :)

 

Amúgy én is próbáltam paleósan,de valahogy semmiféle liszttel nem jöttem ki.Nagyon el vagyok most szánva,mégis, ma reggel akkora savam volt(pedig előző nap csak brokkolit ettem puffasztott rizzsel,meg egy kis almát),hogy azt mondtam,oké jöjjön a háztatrtási keksz,mert itt nem lesz alvás. 

Ezzel azt szeretném mondani, hogy olyan gluténmentes étrend kellene,amiben azért van refluxmegelőző hatás (jó tudom,hogy lugosítanak a zöldségek.Engem csak a cékla) Szóval ezért megy nehezen,állandó kérdés itthon,mi legyen a kaja??

 

 

jolanita Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9984

ó, most látom, újabb paleo szakácskönyv a láthatáron. - egyébként az internet tele van blogokkal. 

A saját paleo tapasztalatom még az, hogy régebben akármekkora tál tésztát ettem, repetával, két-kétés fél óra múlva éhes voltam. Reggel mindig korgó gyomorral ébredtem. A liszt nélküli ételekből sokkal-sokkal kevesebbel j ó l lakik az ember. Ez nagy öröm volt, mikor tudatosult... kb három hónap alatt. De az első három hetet kellett nagyon okosan kitalálni. Főleg, hogy legyen mindig valami kaja, akár a hűtőben, akár maglepény, akármi, amihez lehet nyúlni, hogy ha éjszaka esünk haza, akkor se a vajaskenyeret tömjük magunkba. 

Itt az ismertetője az új könyvnek, de ha valakit érdekel a paleogofri, szívesen megosztom... hát az nálunk most a sztár:)) 

erre is az érvényes, mint mindenre, rendes gofriból nekem négy szelet, ebből a mandulás-kókuszlisztes változatból kettő és egész nap elvagyok. 

 

 

Posta Renáta: Paleolit konyha hedonistáknak

"A paleolit étrendről a többségnek a diéta és a lemondás jut az eszébe. Nekem a fittség, az életerő és a tartós karcsúság mellett a jóllakottság és az élvezetes étkezések. 

Ebben a könyvben megosztom veled saját történetemet. Gyakorlati tippeket, alapvető tudnivalókat, hasznos bevásárlólistát adok a kezedbe a közel 100 étvágygerjesztő és gyorsan, egyszerűen elkészíthető ételrecept mellett. 

Megtanítalak ízletes paleo kenyeret, pompás steaket és mandulás pisztrángot, kívül ropogós, belül omlós kacsacombot sütni. Megmutatom, hogyan kell kókuszdiót feltörni. Tejszín és habarás nélküli krémleveseket főzhetsz, karfiolrizst piríthatsz, bűntudatmentes csokoládéparfét, karamellkrémet és jégkrémeket keverhetsz. 15 perc alatt gofri- és palacsintahegyeket gyárthatsz, a már megunt sültekből partihúsgolyókat gyúrhatsz, és paleotzatzikivel párosíthatod őket. Házilag készíthetsz friss kókusz- és mandulatejet, lazactatárt, mustárt.

Szeretném, ha neked már sokkal könnyebb dolgod lenne, mint nekem volt négy évvel ezelőtt, amikor áttértem a paleo étrendre. Könnyen alkalmazható böjttippekkel is szolgálok. Nem fogsz éhezni, mégis eredményesen méregteleníted a szervezeted. 

Gusztusos, finom és közben egészséges ételek kerülhetnek az asztalodra.
Ez a hedonizmus – a koplalást meghagyjuk másoknak!"

AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9983

Koszi az otletet, felhivom en az europa patikat, megkerdezem! :) aranyosak a noverek a g1ben, valoszinuleg en is ki vagyok elezve a kenyes helyzetekre, mert mar annyira sok penzt hagytam ott...is!

Előzmény: milla10 (9981)
jolanita Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9982

én felülről öntöm:) 

 

napi hatszor kb... különben azt hiszem állva is elaludnék... ez az alvásprobléma másik véglete...egyébként nekem sincs pihentető álmom vagy tíz éve. 

 

ja kaptam egy csomag zöld kávét... akkor már inkább egy csomag szálas kínai zöld tea... de ha valakinek jobban kell a kávé íze, annak azért ajánlom, mert nem nyomja fel hirtelen a vérnyomást,majd ejti vissza, hanem szép lassan és szinten tart. 

Azért a jóféle zöld tea jobb. 

Előzmény: Törölt nick (9976)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9981

dobd fel az orvosodnak, majd az európa patika behozza neki, vagy a g1 melletti szerződött gyógynövénybolt

 

egyébként a g1-ről: én tök kedveseknek ismertem meg az ott dolgozó nővéreket, meg a más területen dolgozó szakembereket, korábban már jártam ott, egyéb okokból, szóval "érdekes" lehet megélni ezt a lyme mizériát nekik, nem vagyok benne biztos, hogy a nővérek furcsa hozzáállása a betegnek szólt, sőt biztos vagyok benne, hogy nem

Előzmény: AsdfxxxXx (9978)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9980

Te is nyithatnal egy lyme ambulanciat :) 2 eveeee??!! Jaj, neee! hat egy jo vodka sodaert lassan en is olni tudnek! ;) mar irtam is nekik. Remelem kapok valaszt es meg is rendelem toluk azonnal! Talpmasszazs regen segitett, de amikor a borzalmasan szedulos idoszakom volt, mintha csak rosszabb lett volna!

Előzmény: Törölt nick (9979)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9979

2 eve nem boroztam:) mit nekem a csokiszunet, be akarok borozni vegreeee

 

irj nekik, biztosan meg tudjak mondani, mi a jo ra.

 

en mar ott kezdtem, ha rosszabbul vagyok, hogy tenyeren vagy talpon megnezem az erzekeny zonat es arra szedek be valamit. Innen tudom, hogy vesetea kell-e vagy d mannoz, silegon, stb.

Előzmény: AsdfxxxXx (9978)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9978

Koszi, megnezem, nekem CMVm van. Es a burburt is onnan rendelted? Haaat, ezt a beontest inkabb kihagynam :) a talp jo otlet, koszi, sokaig jartam reflexologushoz, ismerem a zonat! Neha ugy erzem egy pohar bort sem ihatok meg soha tobbet az eletben, mert belehalok :( 

Előzmény: Törölt nick (9977)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9977

toluk vettem. egy honapot kellett varni ra, mert csak frisset szallitanak

 

http://www.raintreeformulas.com/

 

a-v amazon a neve a virusirtonak, ami kifejezetten ebv-re van. egy amerikai ismerosom kisfia kapta es 2 honap utan negativ lett a lelete

 

Előzmény: Törölt nick (9976)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9976

elovadaszom, kitol rendeltem.

kinai azt mondta, a hidegrazas sokszor annak a jele, hogy tele van a maj.

le tudod csekkolni, a jobb labadon a maj reflexologiapontjat nyomogasd, ha faj, az a faj

a napi talpmasszazs is sokat segitett

 

majra kaves beontes a legjobb:)

Előzmény: AsdfxxxXx (9974)
jolanita Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9975

reflux lehet tejtől is

én a diétához a paleoból veszem az ötleteket

korrekt, ügyes kis receptek

meg sem próbálnak úgy tenni, mintha valaha is még valami kenyérre, kiflire emlékeztető dolgot a szádba vehetnél:) Őrölt magvakból lepénykék, megkenve mindenféle zöldségkrémmel... mmm, isteni, én már rászoktam:)) de tényleg! és ha sütök egy dió-mogyoró-kókuszliszt piskótát sztíviával... esküszöm, hogy nem kell belőle annyi, mégis jólesik. Azelőtt apukámmal mi voltunk a nagy süteményfalók: egy tepsi süti együltő helyünkben. Nem gondoltam, hogy egyszer az életben lesz olyan, hogy nem kívánom a süteményt. Persze most is van, hogy kívánom. Sokkal ritkábban.  Általában, amikor több édes gyümölcsöt eszem, vagy mézet... az édes kívánja az édeset. 

(ja, rizst sem eszem meg kukoricát sem ) 

Előzmény: milla10 (9968)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9974

Megirnad, h hol szerezted be a raintreet es a burburt? Az utobbinak irtam mailt, de meg nem regaltak ra.

most "csak" a sumamedet szedem. A tobbi utana kovetkezik. A virus a legmagasabb nalam. Es most olvastam, h a test meregtelenitesenek (herxel kapcsolatos) a jele a viszketes is, csalankiutes stb. Hidegrazas szinten, ami ma kapcsolodott ezekhez, igy en most bizakodo vagyok. 

Előzmény: Törölt nick (9973)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9973

Az ebv-re eleg meggyozo volt, lement masnaptol kezdve az evek ota felduzzadt nyirokcsomo. Es porgok, mint az allat meloban is:) Az elobb azon gondolkoztam, beteg vagyok meg egyaltalan? :) Ez tok jo:) marmint a leleteim szerint az vagyok persze, de a bogyok karban tartanak.

 

rizsliszt, kokuszliszt a fozeshez, kenyeret nem eszem. nem is hianyzik. jaj csomagolnom kene holnapra borondileg:)

Előzmény: milla10 (9972)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9972

vírusra xyni ajánlotta az amazon raintreet

Előzmény: milla10 (9971)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9971

ezt már korrektnek érzem, és jól is hangzik

Előzmény: AsdfxxxXx (9970)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9970

Nekem anno Eszto drno azt mondta, h a kronikus lymeot vmi belobbantotta, igy ket terapia alatt az osszes lehetseges tarsfertozesre is kezel. Elso (cifloxin, tetracyclin, klion), masodik (zinnat, sumamed, supplin). csak ezzel egy a gaz, tobb tarsfertozes virus, arra aztan az antibiotikum nem sokat er.

Előzmény: milla10 (9968)
mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9969

nekem írt Esztó már diflucant.A tinidazolt 12 napig szoktam szedni a 4. és 8. héten antibio kúrában.A gluténmentes diétát elkezdtem, de nem tartottam,súlyos reflux miatt.Most újra belekezdtem,de a probléma maradt.

Kellene valami gluténmentes kifli:)

Előzmény: milla10 (9968)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9968

és esztó a társfertőzéseket is gyógyítja? miért nem látok sehol makrolid, tetraciklin kombót, mirt nem használják a diflucant és miért csak 10 napig használják a metro és tinidazolt egy kúra alatt? nem világos

azt hittem a puffasztott rizs is glutén, hogy tudjátok tartani a gluténm,entes diétát, mit esztek?

Előzmény: mylyme24 (9966)
mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9967

Most nagyon dühös vagyok. Megrendeltem,mint említettem azt a mangosztánlevet,amiről azt írták,hogy nincs benne semmi káros,se cukor,se semmi,most meg azt látom egy másik oldalon ugyanerről,hogy aszpartám van benne!!! :((  

 

Innen vettem:

 

"Összetevők:

A XANTHO JUICE 100%-ban természetes, 100%-ban növényi, 100%-os tisztaságú.
Csak Mangosztán gyümölcsöt és mézet tartalmaz.

 

NEM TARTALMAZ:

Kémiai adalékokat, cukrot, színezékeket, mesterséges édesítőszereket."

 

http://xango-mangostan.info/xantho-juice/

 

 

 

És itt meg más is van:

 

http://tobbmintegeszseg.com/index.php/product/50-xantho-mangosztan-juice

 

Most jelentsem fel őket?!

 

mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9966

Nem hiszem,hogy babésiám van. Korábban néztem a tünetleírást és nem egyezik.Inkább a bartonella talán, de annak meg nagyon hasonlóak a tünetei a lyme-hoz... ki tudja. Esztó fura dolgokat talált nálam, némelyiket azt állítja, nem is lehet gyógyítani..szóval nem tudom.Azt hiszem,egyszer már felsoroltam itt a fórumon,miket talált.Fejből én sem nagyon tudom. Mycoplasma az volt,arra emlékszem.De pl. bartonella meg a többi ismertebb nem .Candida is volt,de azt nem tudom,most van-e.Azóta már csináltam candida diétát egy ideig és azóta azt hiszem,mostanáig nem is szedtem semmit(ettől függetlenül lehetek candidás)

 

elég nagy problémám viszont,hogy glutént nem akarok enni semmiképp,viszont nem tudom helyettesíteni olyannal,amitől ne puffadnék. pl.  puffasztott rizsszeletet eszem helyette,de nagyon puffaszt,kellene valami más...

 

A Sanum terápiáról tud valaki valami érdemlegeset?

Előzmény: Törölt nick (9965)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9965

Tarsfertozeseket nez, egy norveg ismerosomnek is o csinalta, de tobb magyarnak is. Neha elhagyja a levett vert:)

 

Babesiara nem jo a cowden allitolag. Ennyi gyogyszertol meg mar lehet a kandida is szisztematikus.

Szomszedom chlamydia p es mycoplasma nemet labor alapjan. 6 honap gyogyszerezes utan megneztek megint es ugyanazok voltak az ertekek. Fene tudja, mi segit.

Előzmény: mylyme24 (9964)
mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9964

Bózsik,úgy tudom,már nem praktizál.... vagy igen?

 

Nekem Esztó mérte be azzal a gépével a társfertőzéseket,és azt állítja, úgymond megbízhatónak látszik. Elvileg aszerint állította össze a gyógyszereimet is,amikor még tavaly a cifloxines kombót adta. Hát nem tudom,de akkor cowdeneztem is,mégse hatott... a mostani tetralysalt saját javaslatomra adta... talán azt gondolta,ártani nem fog és úgysem tudja,mi a fenét szedhetnék be...

 

remélem persze,hogy nem így volt.

Előzmény: Törölt nick (9962)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9963

bozsikon én is gondolkodom

Előzmény: Törölt nick (9962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!