Keresés

Részletes keresés

Hex Creative Commons License 2000.08.14 0 0 1042
www.extra.hu/scorpion
Előzmény: Speedy3k (1039)
Gedal Creative Commons License 2000.08.14 0 0 1041
Speedy a választ sajna nem tőlem tudod meg. (Mert nem tudom).

Folytatom a Nashville szezon összefoglalóját. Lejátszották az első két meccset a rájátszásban a csapatok. Jöjjenek az eredmények.

1. kőr

NJ-Tor: 4-2
MM: J. Madden 2A;+2
A meccs után a Tor-nál hot streakbe került Berezin és Khristich, Malhortának maradt még az alapszakaszról egy ragtapacsa. A túloldalt tapacsban játszott K. Daneyko, több cold is van: B. Holik, V. Malakhov, ill. Sykora

Buf-NyR: 3-2
MM: G. Sanderson 1G; 1A; +1
A parkőröknél coldban van Leech, MacLean és J. Serovik ragtapacs (utóbbi valamiért így nem fér be:-)). Tuloldalt Barnes és Zhitnik játszik gyengébben, Satan még pár napos sérüléssel küzküdik, Curtis Brown formában.

Was-Ott: 2-3
MM: M. Arvedson 3G; +3
Miután Arvedson elég jó meccset játszott kapott egy lángocskát maga mellé, más említésre méltó nincs a Szenátoroknál, az államok fővárosában pedig Bulis és Musil küzködik még day-to-day-el.

Phi-Pit: 3-4
MM: J. Beranek 1G; 1A; +1
A Pensnél Jagr hot streakban van, Kasparaitis coldban, Hrdina és Zelepukin ragtapaccsal. Tuloldalt K. Jones cold, S. Gagne hot streak.

Nas-LA: 8-6
MM: N. Sundstrom 1G; 1A; +5; GWG
A királyoknál három pár napos sérült N. Emerson, I. Laperiere, s A. Selivanov. A Nashville-nél agyonvágták outra M. Grier-t, J. Vopat d-t-d, V. Peltonen, s N. Sundstrom hot streak.

Dal-Sj: 2-3OT
MM: D. Hatcher 1G; -1 (biztos nem a hazai pálya előnye miatt)
A cápáknál megfázott Ricci, day-to-day-es B. Stuart, C. Ronning coldban. A Dallasban a vodkás Zubi játszik egyedül coldban. (Külön Derrick kedvéért)

Van-Ana: 3-1
MM: F. Potvin 1/22
A kacsáknál Kariya és O. Tverdovsky coldban, T. Hrkac ragtapacsban küzdött. Tuloldalt Jovanovsky játszik gyenge formában, M. Naslund Sérült. A meccs érdekessége volt egyébként, hogy mindhárom Van-i gólt a 3. sor hozta össze.

Stl-Pho: 1-5
MM: N. Khabibulin 1/26
A Phoenix-nél Drake sérült, R. Persson ragtapacs, tuloldalt P. Rheume, s P. Turgeon küzdött kisebb sérüléssel. A meccs érdekessége, hogy Turek kezdett, ám az első harmadban kapott egy hármast, így lecserélték, de a meccs már így elúszott.

2. találkozók

NJ-Tor: 0-3
MM: C. Joseph 0/21
Az előző meccshez képest változás volt, hogy B. Berard is formába lendült Torontóban, míg a Jersey-ben növekedett a gyengén játszók sora Elias-szal, C. Lemieux-al, s S. Stevens-szel. Nem hiába, Joseph ellen nem egyszerű az élet:-))

Buf-NyR: 5-4OT
MM: D. Roloston 1/16
Hasekot 1 harmad után lehívták, mert nem igazán érezte a puckot, viszont a helyére beálló fiatal kapus megbabonázta a parkőröket, s így fordítani tudott, még ha a hosszabbításban is a hazai csapat. Leetch már megfelelő formában játszott a meccsen, viszont K. Hatcher, S. Krivokrasov teljesítménye alapján coldba került. Nedved kapott egy nagyobbat, amit megérzett, de összefoltozzák a köv. meccsre. A Buf-nál rendeződtek a sorok, Satan felépült, végre hokizott Barnes és Zhitnik is, viszont visszaesett Curtis Brown formája.

Was-Ott: 1-2OT
MM: T. Barasso 1/16
A meccsen a kapusok mellett talán még M. Arvedsson teljesítménye érdemel említést, hisz a hosszabbításban az ő gólja döntött, így mindkét meccset tulajdonképpen ő nyerte meg az Ottavának. A csapatok összeállításában nem volt változás a meccs után sem.

Phi-Pit: 6-5
MM: B. Boucher 0/7
A fiatal kapus a harmadik harmadra állt be Johni helyére 5-3-as eredménynél, s játékával lenyűgözte a hazai szurkolókat, ill. megfordította a meccset. Persze nem csak rajta múlott a meccs után Erica kapott hot jelzést, M. Norström még alatta egy pofont, de vállalja a köv. meccset azért. Jones visszajött a coldból, valamint Gagne visszaesett hot streakból. A tuloldalt Jagr-nek nem ment annyira a játék, lekerült a tüzecske a neve mellől, viszont Zelepukin teljesen felgyógyult.

A másik csoportból az eredméyek, kommentárok később, csak annyit, hogy újra nyert a Nas., ill. a Van., javított a Dallas (ha jól emlékszem 5-0-al), illetve a StL. Ezekről holnap este.

Még egyszer a felügyelő kedvéért, ezek a '00-val a Nashville-vel játszott bajnokságom rájátszásából való eredmények. Sajnos kénytelen vagyok megosztani veletek

Előzmény: Speedy3k (1039)
MacPhisto Creative Commons License 2000.08.14 0 0 1040
na ja de ha épelméjű akkor rákeres, megtalálja ezt, és elolvassa jól, hogy a faszagyerekek abban a topicban várják szeretettel.

Egyébként Jagr mailezhetne az indexnek, hogy egyesítsék a két topicot NHL2001 néven.Nekem már megtették ezt U2 ügyben.

Előzmény: DERRICK (1037)
Speedy3k Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1039
S O S

Honnan tőlthetném le az nhl 2000-et?

Előre is kössz

Speedy

Előzmény: Antimat (22)
DERRICK Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1038
A 2001 topic önkéntes, de szerintem megérdemel ez a game egy új topicot....

Egyébként ha át lehetne nevezni a régi fórumot, akkor én is amellett lennék, hogy tartsuk meg, de sajnos nem lehet. És ha valaki meglátja az NHL2000 topicot, amikor már rég a 2001-el játszik valószínűleg azt fogja gondolni, hogy sötét NHL2000fanok és gyengegépű onlinegamerek topicja ez.

u.i: mi ez a sok valami itt alul???

DERRICK Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1037
Hát nem pont rá gondoltam....

Egyébként ha át lehetne nevezni a régi fórumot, akkor én is amellett lennék, hogy tartsuk meg, de sajnos nem lehet. És ha valaki meglátja az NHL2000 topicot, amikor már rég a 2001-el játszik valószínűleg azt fogja gondolni, hogy sötét NHL2000fanok és gyengegépű onlinegamerek topicja ez.

Hex Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1036
Hi

Akkor szerintem,Kelet:
NJ,Buf,Ott,Phi.
Nyugat:
Nas(na vajon miert)
Dal,Ana,Stl.
Udv Pari
#91&Fjodi

Gedal Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1035
Jelmagyarázat, mert többek már a leírás után jelezték, hogy nem ártana.
A csapatok neve előtt a főcsoportban elért helyezés száma szerepel, mögötte pedig az utolsó 10 meccs eredményei (gy-v-d)
Alatta az alapszakasz egymás elleni eredményei találhatóak, attól függően, hogy ki játszott otthon, (az otthoni csapat góljai vannak elöl, s fordítva.)
Előzmény: Gedal (1032)
Gedal Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1034
Hi-hi.
Most látom, hogy a Jersey-t mindenhol Y-nal írtam, biztos nem láttam még eleget (csak kb. 1000000....- szor kiírva), máris bocs minden rajongótól.:-)) (s esztétától).
Előzmény: Gedal (1032)
Antimat Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1033
Természetesen a Pens, jóóóól !!!

Antimat

Előzmény: Gedal (1032)
Gedal Creative Commons License 2000.08.13 0 0 1032
Üdv. fiatalok, elérkeztem a rájátszásig, a 00-val először, végre az x+1-ik bajnoksággal. Kénytelen leszek megosztani veletek az eredményeket, illetve a párosításokat. Lehet tippelni a továbbjutókat, bár a végső győztes már így is megvan.:-))
Csapjunk bele:

1. NY (6-4-0) - 7. Tor (4-6-0)
NY: (5-2); (8-5)
Tor: (4-7); (4-3)

3. Buf (6-4-0) - 6. NyR (6-3-0)
Buf: (6-6OT); (6-5)
NyR: (3-2); (4-4OT)

8. Was (4-6-0) - 5. Ott (5-4-1)
Was: (1-3); (6-5)
Ott: (5-4); (5-4)

2. Ph (6-4-0) - 4. Pit (6-4-0)
Ph: (5-4); (3-9); (7-3)
Pit: (1-2OT); (3-4)

1. Nas (10-0-0) - 8. LA (2-5-3)
Nas: (3-2); (8-6)
LA: (9-10); (3-9)

2. Dal (7-1-2) - 7. SJ (6-1-3)
Dal: (3-1); (6-4); (2-1OT)
SJ: (3-2); (3-1); (3-3OT)

5. Van(3-6-1) - 6 Ana (5-4-1)
Van: (3-5); (2-6)
Ana: (5-6); (5-6OT)

3. Stl. (7-3-0) - 4. Pho (3-4-3)
Stl: (3-2); (4-4OT)
Pho: (5-6OT); (2-7)

Talán azért írnék egy kis plusz infót még a csapatokról. A Yersey alapvetően nem változott, Gomez távozott, de fejből nem megy, hogy ki érkezett helyette. A Tor-bol King került a Rangersbe. A Buf-nál sem voltak nagy igazolások, ám a Rangers újra bevásárolt, King mellett érkezett Krivokrasov, s Langenbruner is csatlakozott, viszont a védelem gyengült. A Was. nem tudom, hogy tudta megnyerni a csoportját, az Ott. pedig meglehetősen egyenletes teljesítményt nyújtott, egyik csapatnál sem emlékszem nagy mozgásra. A Phili-Pens párosítás most is egész jónak tűnik, Jagr a rájátszás elején kapott egy hot-streak-ot.
A túloldalról talán kezdeném a ligagyőztes Nashville-vel, aki azért hála a jó managemantnak megerősödött a rájátszásra (ennek következtében kénytelen vagyok még több + adni a gépnek). Az LA-be nem sok nagy név jött/ment. A Dallas nagyon keveset gyengült, de az életben szerintem még így is nyerné a főcsoportot. A SJ-ba ment Ronning, s egy két Nashvilli sztár értük viszont távoztak is páran, ami érdekes, csak annyi játékosa van, amennyi kötelezően kell az induláshoz. Van., Ana. két olyan csapat, ahol megint nem sokat változtattak, csak a hátsó alakzatokban, s nagy változás nem történ a Stl., Pho-nél sem. Érdekes, hogy aki komolyabban cserélt ebben a főcsoportban, az kezdheti építeni jövőre már belőle a csapatot, ilyen volt a Det, Col, Chi trió. A Detroit inkább a védelmen erősített, ám így nem maradt Osi mellet csa Legace, akin elment az egész idény. A Colorado hiába igazolta le Koivut, mégsem tudtak maradandót alkotni. (Forsberg ritka gyenge volt, igaz sérült volt sokat). Legközelebb a rájátszáshoz a Chi került, aki az utolsó meccsen bukott el, ők Larionovval, Kozlovval, s Lapointe-vel erősítettek.

Talán ennyit egyelelőre, várom a tippeket, ki jut a köv. körbe.

Gedal

Antimat Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1031
Jóóól mondod, Derrick-koma ! De inkább a felső a god, nem goddolod ? :-) (Én különben is, egyisten-hívő vagyok.... :-))))

Antimat

MacPhisto Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1030
nem maradunk inkább a jól bevált NHL2000ben? Ha rákeres valaki, már tudja is hova kell mennie...ha már 1000+ hozzászólást megért...

Előzmény: DERRICK (1029)
DERRICK Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1029
THE COOLEST GAME ON EARTH!!!


THE COOLEST GAME ON EARTH!!!

Hex Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1028
De dude,mint azt az 1005-os topicban emlitettem!:-)
Pari
#91&fjodi rules!
DERRICK Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1027
Az új NHL rövidesen megérkezik, bár kicsit elszomorít, hogy az anyomi Oven Nolan van a borítóján...

Kész az új topic, aki akar az már írhat oda is

Hex Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1026
Hat ez nem 0!
:-)
#91&Fjodi rules!
DERRICK Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1025

...THE GODS...

...OF NHL...

...ARE BACK!...
DERRICK Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1024
Pari dude!

Véletlenül nem arra a gólra gondolsz, amit a közös gép elleni meccsünkön lőtt Kolzig?

56=Rulz
Ser Guy Zu Bee

Hex Creative Commons License 2000.08.12 0 0 1023
Udv mindenki!

A mai 10.formatom utan ugy nez ki ,hogy vegre muxik a gepem!
Termeszetesen a vissza jatszas megsemmisult!:-)))
A kapus gol ugy szuletett,hogy Kolzig batyo ert utoljara a pakhoz Was. oldalon es egy delayed penaltyt kovetoen a NYR lott maganak golt a was-i harmadbol!:-)
(nem biztos,de lehet ,hogy Moata kolleganak megvan!)

Udv Pari
#91&Fjodi rules

Gedal Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1022
A meccsekhez még talán annyit tennék hozzá, hogy az utolsó 8 percben ütöttünk 7-4-nél egy 5-öst, de ennél sokkal nagyobb élmény volt Osi elso meccsen alkotott produkciója. 8 lövés = 4 gól, ebbol ketto kék vonalról olyan helyzetbol, melybol nagyon ritkán üt az ember gólt.(Mac. már valami nagyon rosszat sejtett, pedig mint kiderült csak az újjonc hátvédek mutatták meg, hogy miért kerültek be ebbe a nagyszeru csapatba) A helyére beállított Wregett hiába csinált 93%-ot, a meccset már nem tudta megfordítani.

Esetleges valamelyik szupersztárunk lesérülésére csak annyit tudok mondani, hogy a csapatban vannak tartalékok, maximum mozgósítjuk oket.

A kapusgólra én is befizetek, mert eddig csak egyet láttam belole, azt is csak FG eloadásában.

Egyébként pedig Sergei a király, bár idén már Legwand döntögette a koronát a fejérol;-))

Előzmény: MacPhisto (1016)
DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1021
No a sikeren felbúzdúlva....

AZ ALÁBBI KÉPEN MINDENKI KEDVENCE BRUCE WILLISESRE VESZ A FORMÁT :-)))

DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1020
Meglepődve észleltem, hogy a hivatalos Zubi fanpage-n már régóta ismerik a Zubi kifejezést, így sajnos ez nem az érdemem.
Felfedeztem viszont, néhány megdöbbentő becenevet, amit ezentúl örömmel fogok használni.

DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1019
Meglepődve észleltem, hogy a hivatalos Zubi fanpage-n már régóta ismerik a Zubi kifejezést, így sajnos ez nem az érdemem.
Felfedeztem viszont, néhány megdöbbentő becenevet, amit ezentúl örömmel fogok használni.

MacPhisto Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1018
Go Wings!

de Fjodorov a király! aki tud hátvédet is játszani, meg Selket is nyerni, ugyebár(a Hartról nem is beszélve)

Előzmény: mateocsi (1017)
mateocsi Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1017
Hali mindenki!

Máté Gábor - Go Wings!

Mi történt '97-ben és '98-ban? Ki tudja?
Amint kitűnik, én egy Detroit rajongó vagyok, pontosítva Steve Yzerman a király. Nem véletlen, leáldozóban a Gretzky-k és Lemieux-ok időszaka, eljött a Two-way forward-ok időszaka.
Egyébként érdekelne az a Kölzig-gól, az én kapusomnak még úgysem sikerül a gólszerző szerepében tetszelegnie.

Na sziasztok

Öcsi

MacPhisto Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1016
Na a ma volt pár gyönyörű meccsünk Gedallal,amiben sikerült a space billentyűt leamortizálnom,holnap irány egy új klaviatúra :-(
majdnem megvertem, de előjött a magyar betegség: az utolsó 5 percben kaptam 4 gólt :-(((((((
kivétel nélkül dühítőeket.
Visszavágó! amiben Ronningot vagy Johnsont hordágyon viszik el azt garantálom.

derrick,itt a kép,megajándékozom vele magamat:

[remélem sikerül végre]

Előzmény: DERRICK (1015)
DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1015
Na ennyit erről a képről, pedig a legjobb Zubi kép lett volna...
Én, Zubi és az összes Philadelphiai feketehuszár, sikerekben gazdag karriert és sok boldog születésnapot kívánunk, Macphistonak és a Detroiti Vörös Szárnyaknak.
DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1014
DERRICK Creative Commons License 2000.08.11 0 0 1013

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!