Keresés

Részletes keresés

AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10005

Szia! Nalam is megvolt a lyme es egy tavalyi ujabb csipes lobbantotta fel tarsfertozesekkel, ugy, h dolgozni sem tudok. nalam bizonyos antibiotikumoknal jott elo a herx, peldaul a cifloxinra es a tetracyclinre semmi. Klion es sumamed igen.

Előzmény: Vank1 (9996)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10004

Szia! Igen, nekem a sumamedes szunetben tegnap ujra csalankiuteseim lettek. fix, h az antibiotikum altal szetbombazott belflora erzekenyseg okozza. Ahogy elmult az elozo, kb alig ettem vmit es egyesevel probaltam ki az ujabb vitaminokat is. Nalam az egyik vitamin komplex tegnap kiutotte a biztositekot ujra.

Előzmény: badiol (9998)
jolanita Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10003

magától ajánlotta??? 

nekem úgy kellett kihúzni belőle szinte mondatonként az információt...

téged mióta kezel?

 

hány kúra után ajánlotta meg az urbánt? 

illetve csak a társfertőzéseket derítette ki ezzel, vagy kezelést is ajánlott? 

 

 

aláírás: Kíváncsi Fáncsi:)

Előzmény: tnéii (9999)
jolanita Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10002

szia, a bordatáji fájdalom nálad milyen? és legfőképpen mitől van? Borrelia,vagy valami más? Még senkitől nem hallottam.  Nekem mind a két oldalamon. Néha csak érintésre, nyomásra fáj, de van hogy önmagában napokig, hetekig is és elveszi mindentől a figyelmem. 

Előzmény: Vank1 (9995)
LLinda Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10001

Nekem is valószínű, hogy régóta lappangott, már több mint 10 éve is volt szemproblémám, fejfájás, és egyéb dolgok ami valószínű emiatt volt, de jól elvoltam nem okozott nagy problémát.

2,5 éve arcidegbénulással kezdődött a kálvária, utána zsibbadások, égő érzések, hőemelkedés, gyengeség, depreszió. (Lakos szerint polineuropátia, neurológiai vizsgálat negatív....)

Kb. a 3. antibio kúra után kezdtem igazán jobban lenni.

 

Előzmény: Vank1 (9996)
LLinda Creative Commons License 2013.11.03 0 0 10000

köszi!

Artemisin-t milyent és mennyit szedsz, vagy mennyi ideig szedted? (ha esetleg szükséges lenne nekem is)

 

ettől a frekvenciás géptől még tartok... de utánanézek.

 

Mióta vagy gyógyszer nélkül, és előtte hány kúrád volt?

Előzmény: tnéii (9999)
tnéii Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9999

Hasonló a zapperhez,mert frekvenciákat mér és mikor véginézte az összeset előveszi a kisokosát és kikeresi azokat a bacikat,ahol jelzett a gép. Nekem még az év elején ajánlotta az Urbán féle frekvencia generátort,én azzal írtom a bacikat,gyógyszert már nagyon rég nem szedtem és jól érzem magam.

Előzmény: LLinda (9987)
badiol Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9998

Sziasztok!

 

Volt valakinek olyan, hogy antibiotikum kúra után lett kiütéses? Vasárnap fejezte be a férjem , és tegnap a nyaka alatt jelentek meg piros kiütések.....

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9997

17 evesen kerultem korhazba valamivel, amit ma kronikus faradtsagnal mondanak. Lyme nem kerult szoba, majdnem 20 eve volt. Kb masfel ev alatt mulott el.

 

Kozben panikroham, alulmukodo pajzsmirigy, terdfajdalom volt az egyetlen tunet, kulfoldon eltem, tobb orszagban is, szoval szerintem tunetmentes voltam elegge. :)

 

2 eve SM szeru tunetekkel, ujabb csipes utan (3 nappal kullancskiszedestol szamitva) osszedolt a vilag. Kb megvolt az osszes tunet, ami a lymebeteg.hu oldalon fel van sorolva (a hosszu lista).

 

Amalgamkiszedes utan kezdtem erezhetoen javulni.

Előzmény: Vank1 (9996)
Vank1 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9996

Mostanság elég jól pörgött a fórum,ahogy nézem.

Ezért meg is kérdezném hogy van e itt olvassa e a fórumot olyan ember akinek régebbi tizenpár éves fertőzése volt,sokáig tünetmentesen élt esetleg új fertőzés is érte,és utánna ugrot elő neki sokféle tünet,idegrendszeriek is mondjuk?!

Arra is kiváncsi lennék hogy olyan akad e akinél csak a sokadik antibio kúra után jelentkezett csak Herx és javulás?!

 

Vank1 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9995

Baidol!Örülök hogy rendben van a férjed.Én most kezem a harmadik hetet a kezelésben,és Supplin szedését is.A  szememel már nincs annyi gond mint a kezelés elött,és bordatályi érzékenységem sincsen.Szóval mintha valami elindult volna de csak nagyon lassan alakul ez jó irányba.

Két hét múlva lessz Cd57 eredményetek ugye?!Majd írd meg mit mutatott egyálltalán.

Jó lenne ha egyszer a jövőben eljutnánk oda fejletségben hogy a megjelenő új tesztek(ha már megkérik az árát) pontosan mutatni tudnák a pl azt mennyire vannak elszaporodva a különböző törzsek egy adott személynél,és hogy mikori a fertőzése nagyjából?!Na de ugye itt nem tartanak még a szerológiák sajnos és bizonyos esetben a biztosnak tartott Wb teszt is elég karcsú információkat ad csak vissza.

Előzmény: badiol (9881)
Vank1 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9994

Jolanita!Hát ezt nagyon nehéz megitélni hogy mi múlt valakinél egy pár hónap tünetmentesség után.

Zapper meg állitólag hatásos,rendszeres alapos használattal elég szépen kiírtja a társfertőzéseket úgy tudom.Persze kitartóan kell használni,ugy hot eredményt.Én mindenképp beszerzek egyet,csak még nem tudom melyik tipust válasszam.Te melyiket fogod venni,melyik tipusról  hallani jókat?!

Előzmény: jolanita (9883)
jolanita Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9993

és a lyme-dokid (Esztó?) mit szól ehhez??? 

nem tudtam, hogy borreliától is lehet

írnál még erről?

most nagyon elszomorodtam

mikor megtudtuk, hogy anyukámnak ez van, próbáltam mindent megtudni, elolvasni... és tudom, hogy nem ástam bele magam eléggé a témába, mégis úgy tűnt nekem, hogy kicsit jobban mint az ő gasztro dokija... aki még így is nyitottabb, mint az eggyel előbbi volt...

Persze anyukám rohamosan javult és egy nagy szó 76 évesen. Azóta ezt a betegséget nem firtattam.

De talán akiknek ez a szakmájuk...

Tudom, hogy azok az orvosok, akik kezelik a betegeket, egy taposómalomban vannak és nincs energiájuk/ idejük megkérdőjelezni a már valamelyest bevált és bizonyított protokollokat. Ráadásul ebben semmilyen szinten nincsenek támogatva, ösztönözve sem... mégis. 

Mindig mindent külön akarnak kezelni...

 

Előzmény: mylyme24 (9989)
ovics Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9992
mylyme24 Creative Commons License 2013.11.03 0 0 9991

Tisztelt Eszter,

 

úgy vélem, a vásárló megtévesztése az a tény,hogy az önök honlapján,mármint itt:

 

http://www.istenekajandeka.hu/termek-bemutato.html

 

azt írják, hogy "nem tartalmaz mesterséges édesítőszereket" ez a Xantho termék, annak ellenére,hogy a másik honlapjukon viszont  feltüntették,hogy aszpartámot tartalmaz.

 

Sajnos, én az első honlapjukat néztem meg, és onnan tájékozódtam.

 


Sokat hallani arról,hogy az aszpartám veszélyes szer.És én már elég beteg vagyok.Hát ez az én problémám most.

Előzmény: Esztike78 (9990)
Esztike78 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9990

Kedves MyLyme24,

 

köszönöm az észrevételt. Javítottam, nem volt szándékos.

 

Nagyon jó választás így is részedről ez a Xantho ital.

Többfélét próbáltunk már, de ez volt az egyetlen, ami kinyitás után hűtőszekrényben is gyorsan (néhány hét) megromlik, sőt, van, hogy még felbontás előtt is felforr. Ellentétben másik neves készítményekkel, amiknek 2 hónap után sincs semmi bajuk.

Ez számomra azt bizonyítja, hogy kevés benne a tartósítószer, és ez egy nagyon tiszta ital, a mangosztán gyümölcs 100%-os feldolgozásával (héja, húsa, magja). Régebben mézzel édesítették, most stéviával, mert a héj íze miatt tisztán keserű íze lenne.

 

A megtévesztésnek egyszerű magyarázata van, a gyártó weboldalán ezt olvastam a fordító program által:

"Xantho tea készült Mangosztán gyümölcsök és Stevia, a gyártás a hagyományos orvoslás, 100%-ban természetes, mentes a tartósítószer és a színek. Mangosztán gyümölcs tartalmaz xantonok amely csökkenti az öregedés, hogy fáradt. Alkalmas minden korosztály számára"
Gyártó weboldala: http://hungphatea.com/en/Products/Xanhtho-Juice/Xantho-Juice/

A Lyme-kórra tudok javasolni valamit, amiről úgy hallottam, hogy gyorsan és látványosan használhat. A Youtube-on van egy fiú, akit nyugodtan kérdezzél meg, hogy milyen tapasztalatai vannak, küldjön információt. Bferiko csatorna.

http://www.youtube.com/results?search_query=bferiko&oq=bferiko&gs_l=youtube.3...0.0.0.7659.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.

Jó egészséget kívánok:

Balogh Eszter

Előzmény: mylyme24 (9967)
mylyme24 Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9989

Nem vagyok különösebben kekszezős.Bár meglepne,ha Anyukád amiatt kapott volna fekélyt. Nekem is volt már fekélyem és gyomortükrözésem.Folyamatos gyógyszerszedés mellett is súlyos gyomorgondjaim vannak.próbáltsm már glutén nélkül,most is igyekszem,mint írtam,anélkül lenni. De nagyon puffadok,éjjel meg savam van.Sajnos a lyme is okozhatja.Máraz összes gyógyszeralapanyagot kipróbáltam, a gasztrodokim meg egy tehetetlen ...... ........ ....................(fütyülés)

Előzmény: jolanita (9988)
jolanita Creative Commons License 2013.11.02 0 0 9988

Keveset tudok a refluxról, de biztos, hogy a háztartási keksz=glutén megelőzi?? 

próbáld ki puffasztott rizs nélkül is egy pár napig... 

Anyukám is háztartási kekszezett, ő azért, mert nagyon savasnak érezte a gyomrát. Aztán egy rutin vérvételnél  kiderült, hogy már nagyon nagy fekélyei vannak. Kapott gyógyszereket, majd teljes gluténmentes menüt. Ha betartja jól van, ha nem tartja be, rosszul van. MIndig megemlíti ilyenkor, hogy nagy tévhit volt részéről a háztartási keksz annyi éven át. 

Előzmény: mylyme24 (9985)
LLinda Creative Commons License 2013.11.01 0 0 9987

Szia,

 

mivel mérte be Esztó a babésiát?

Már jópárszor voltam nála, igaz nem kérdeztem rá a társfertőzésekre, de egyszer sem említette, hogy van ilyen lehetőség....

Előzmény: tnéii (9986)
tnéii Creative Commons License 2013.11.01 0 0 9986

Sziasztok! Bózsikról csak annyit,hogy Februárban hívta fel Esztó,mert bemérte nálam a Babesiát,azt mondta március végén írjak neki egy email-t. Ezt meg is tettem,ő kérte,hogy írjam le neki a kórtörténetem,aztán majd többszöri kopogtatásomra adott egy olyan közeli időpontot,hogy semmilyen módon nem tudtam elmenni hozzá. Kértem adjon másik időpontot,és ő azt mondta majd megírja. Azóta várom az időpontját! Frekvencia generátorral,és artemisinnel pusztitottam a babesiát és most ott tartok,hogy nagyon sok eltünt belőlem!

Előzmény: milla10 (9963)
mylyme24 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9985

Jöhet az a  gofri! :)

 

Amúgy én is próbáltam paleósan,de valahogy semmiféle liszttel nem jöttem ki.Nagyon el vagyok most szánva,mégis, ma reggel akkora savam volt(pedig előző nap csak brokkolit ettem puffasztott rizzsel,meg egy kis almát),hogy azt mondtam,oké jöjjön a háztatrtási keksz,mert itt nem lesz alvás. 

Ezzel azt szeretném mondani, hogy olyan gluténmentes étrend kellene,amiben azért van refluxmegelőző hatás (jó tudom,hogy lugosítanak a zöldségek.Engem csak a cékla) Szóval ezért megy nehezen,állandó kérdés itthon,mi legyen a kaja??

 

 

jolanita Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9984

ó, most látom, újabb paleo szakácskönyv a láthatáron. - egyébként az internet tele van blogokkal. 

A saját paleo tapasztalatom még az, hogy régebben akármekkora tál tésztát ettem, repetával, két-kétés fél óra múlva éhes voltam. Reggel mindig korgó gyomorral ébredtem. A liszt nélküli ételekből sokkal-sokkal kevesebbel j ó l lakik az ember. Ez nagy öröm volt, mikor tudatosult... kb három hónap alatt. De az első három hetet kellett nagyon okosan kitalálni. Főleg, hogy legyen mindig valami kaja, akár a hűtőben, akár maglepény, akármi, amihez lehet nyúlni, hogy ha éjszaka esünk haza, akkor se a vajaskenyeret tömjük magunkba. 

Itt az ismertetője az új könyvnek, de ha valakit érdekel a paleogofri, szívesen megosztom... hát az nálunk most a sztár:)) 

erre is az érvényes, mint mindenre, rendes gofriból nekem négy szelet, ebből a mandulás-kókuszlisztes változatból kettő és egész nap elvagyok. 

 

 

Posta Renáta: Paleolit konyha hedonistáknak

"A paleolit étrendről a többségnek a diéta és a lemondás jut az eszébe. Nekem a fittség, az életerő és a tartós karcsúság mellett a jóllakottság és az élvezetes étkezések. 

Ebben a könyvben megosztom veled saját történetemet. Gyakorlati tippeket, alapvető tudnivalókat, hasznos bevásárlólistát adok a kezedbe a közel 100 étvágygerjesztő és gyorsan, egyszerűen elkészíthető ételrecept mellett. 

Megtanítalak ízletes paleo kenyeret, pompás steaket és mandulás pisztrángot, kívül ropogós, belül omlós kacsacombot sütni. Megmutatom, hogyan kell kókuszdiót feltörni. Tejszín és habarás nélküli krémleveseket főzhetsz, karfiolrizst piríthatsz, bűntudatmentes csokoládéparfét, karamellkrémet és jégkrémeket keverhetsz. 15 perc alatt gofri- és palacsintahegyeket gyárthatsz, a már megunt sültekből partihúsgolyókat gyúrhatsz, és paleotzatzikivel párosíthatod őket. Házilag készíthetsz friss kókusz- és mandulatejet, lazactatárt, mustárt.

Szeretném, ha neked már sokkal könnyebb dolgod lenne, mint nekem volt négy évvel ezelőtt, amikor áttértem a paleo étrendre. Könnyen alkalmazható böjttippekkel is szolgálok. Nem fogsz éhezni, mégis eredményesen méregteleníted a szervezeted. 

Gusztusos, finom és közben egészséges ételek kerülhetnek az asztalodra.
Ez a hedonizmus – a koplalást meghagyjuk másoknak!"

AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9983

Koszi az otletet, felhivom en az europa patikat, megkerdezem! :) aranyosak a noverek a g1ben, valoszinuleg en is ki vagyok elezve a kenyes helyzetekre, mert mar annyira sok penzt hagytam ott...is!

Előzmény: milla10 (9981)
jolanita Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9982

én felülről öntöm:) 

 

napi hatszor kb... különben azt hiszem állva is elaludnék... ez az alvásprobléma másik véglete...egyébként nekem sincs pihentető álmom vagy tíz éve. 

 

ja kaptam egy csomag zöld kávét... akkor már inkább egy csomag szálas kínai zöld tea... de ha valakinek jobban kell a kávé íze, annak azért ajánlom, mert nem nyomja fel hirtelen a vérnyomást,majd ejti vissza, hanem szép lassan és szinten tart. 

Azért a jóféle zöld tea jobb. 

Előzmény: Törölt nick (9976)
milla10 Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9981

dobd fel az orvosodnak, majd az európa patika behozza neki, vagy a g1 melletti szerződött gyógynövénybolt

 

egyébként a g1-ről: én tök kedveseknek ismertem meg az ott dolgozó nővéreket, meg a más területen dolgozó szakembereket, korábban már jártam ott, egyéb okokból, szóval "érdekes" lehet megélni ezt a lyme mizériát nekik, nem vagyok benne biztos, hogy a nővérek furcsa hozzáállása a betegnek szólt, sőt biztos vagyok benne, hogy nem

Előzmény: AsdfxxxXx (9978)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9980

Te is nyithatnal egy lyme ambulanciat :) 2 eveeee??!! Jaj, neee! hat egy jo vodka sodaert lassan en is olni tudnek! ;) mar irtam is nekik. Remelem kapok valaszt es meg is rendelem toluk azonnal! Talpmasszazs regen segitett, de amikor a borzalmasan szedulos idoszakom volt, mintha csak rosszabb lett volna!

Előzmény: Törölt nick (9979)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9979

2 eve nem boroztam:) mit nekem a csokiszunet, be akarok borozni vegreeee

 

irj nekik, biztosan meg tudjak mondani, mi a jo ra.

 

en mar ott kezdtem, ha rosszabbul vagyok, hogy tenyeren vagy talpon megnezem az erzekeny zonat es arra szedek be valamit. Innen tudom, hogy vesetea kell-e vagy d mannoz, silegon, stb.

Előzmény: AsdfxxxXx (9978)
AsdfxxxXx Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9978

Koszi, megnezem, nekem CMVm van. Es a burburt is onnan rendelted? Haaat, ezt a beontest inkabb kihagynam :) a talp jo otlet, koszi, sokaig jartam reflexologushoz, ismerem a zonat! Neha ugy erzem egy pohar bort sem ihatok meg soha tobbet az eletben, mert belehalok :( 

Előzmény: Törölt nick (9977)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9977

toluk vettem. egy honapot kellett varni ra, mert csak frisset szallitanak

 

http://www.raintreeformulas.com/

 

a-v amazon a neve a virusirtonak, ami kifejezetten ebv-re van. egy amerikai ismerosom kisfia kapta es 2 honap utan negativ lett a lelete

 

Előzmény: Törölt nick (9976)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.31 0 0 9976

elovadaszom, kitol rendeltem.

kinai azt mondta, a hidegrazas sokszor annak a jele, hogy tele van a maj.

le tudod csekkolni, a jobb labadon a maj reflexologiapontjat nyomogasd, ha faj, az a faj

a napi talpmasszazs is sokat segitett

 

majra kaves beontes a legjobb:)

Előzmény: AsdfxxxXx (9974)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!