Keresés

Részletes keresés

GG Creative Commons License 2007.04.03 0 0 452
Újabb adag válasz:

- Hawkeye: totál rossz nyomon haladsz. Az Index üzleti adatait megnézetd a cégbíróságon, kösz, jól vagyunk :) Ez a felhasználóiprofilos para pár éve divat volt, aztán nem lett belőle itthon semmi, túl kicsi a piac, kinek kellenének tízemberes célcsoportok (Amerika más, ott bármilyen elmebeteg kis szegmenst kitalálasz, az egymillió ember).

Szóval, ha tudsz hirdetőt, aki ilyen felhasználóiprofilos marhaságért külön pénzt adna, szólj, akkor megcsináljuk :) - addig viszont nem fáradnánk vele (mert mi nem ismerünk ilyeneket) :)

A reklámtiltás is egy ősrégi topik, de szívesen elmondjuk bárhányszor: attól van Indexünk nektek és nekünk, hogy reklámokat közlünk. Ha mindenki kikapcsolja, nincs tovább Index. Úgyhogy a felhasználási feltételeink, ami tulképpen egy miniszerződés, azt tartalmazzák, hogy az Indexet mindenki ingyen olvassa, cserébe hirdetéseket is lát. Ez a mi ajánlatunk - kicsit olyan, mint a piacon a krumpli, csak arra egy számot írnak rá forintban, mi meg ezt a reklámizét. Sztem a mi ajánlatunk a jobb :)

- missparker: amit mutatsz topikot, annak tényleg semmi köze emailcím-eladáshoz. Valaki vszínűleg címeket gyűjtögetett innen, ezt megakadályozni nem tudjuk.

- fórum 2004-es szétverése: az akkori fejlesztésnek köszönhetően ma nagyjából napi háromszorannyi ember tudja használni, mint előtte. És közben rengeteget fejlesztettünk, folyamatos szerződésünk van a céggel, amelyik készítette, minden hónapban megcsinálnak valamit. Nem mindig látványos, de fontos dolgokat. ezt a <pre> taget most hallom először, de továbbítom!

- a comment.comos cikkek nem aktiválják az indát, csak ha bejelentkezel kommentezni.

piret Creative Commons License 2007.04.03 0 0 451
Mert kell az adatbázisszerver kapacitása az indás f@sságra, bővíteni meg pénzbe kerül.
Előzmény: Törölt nick (449)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 450
Mégis, hogy nézne már ki, hogy ez az egyik legjobban pörgő topic? :)
Előzmény: Törölt nick (449)
AZS Creative Commons License 2007.04.03 0 0 448
ez meg még pontosabb helyzetértékelés
Előzmény: hsoma (445)
AZS Creative Commons License 2007.04.03 0 0 447
beteg elme... pontos helyzetértékelés
Előzmény: Törölt nick (441)
rg7 Creative Commons License 2007.04.03 0 0 446
Mi a faxért kell még mindig nyomkodni azt a qrva gombot??!!!!!!!4
hsoma Creative Commons License 2007.04.03 0 0 445
HOGY AZ A JÓ BÜDÖS KIB*******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************TT CSESSZE MÁR MEG AZT A HÜLYE BARMOT EKI EZT A FASSÁGOT KITALÁLTA!
e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 444

persze, máskülönben nem is volna kérdés

Előzmény: Gorcsev (443)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 443
Ja, persze, másik nikkel, ami még indátlan, gondolom...
Előzmény: e_dora (439)
LegottTegel Creative Commons License 2007.04.03 0 0 442
Indax, ez jó.

amúgy inda mondjon le.
Előzmény: Törölt nick (441)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 441

Ezen a belépésen az ember szentségel, de túlteszi magát. A baj az, hogy egy folyamat kezdetén vagyunk, a végére pedig még gondolkodni is az inda fog a felhasználók helyett, és arról csinálnak teljes profilt -- netezési vagy akár szexuális szokásokkal, politikai hovatartozással, márkaszimpátiákkal, mindezt IP címmel , tehát névvel és címmel --  akiről csak akarnak. Ez igen jól lejön az eddigi 400+ hozzászólásból; a tulajdonos nem enged, ezt a szart most már mindenképpen meg akarja valósítani, ha mind beledöglünk, akkor is. Az egyik olvtársnő megfejtette, hogy a módszer a reklámozók hirtelen megfejésére alkalmas, tehát valószínűleg gond lehet az Indexnél, ha most extra bevételre hajtanak.

 

Engem továbbra is zavar, hogy a folyamat végére -- bár én akkor már régen nem lesze az Indexen vagy Indaxon, vagy akárhogy is fogják majd hívni -- aki lekapcsolja vagy leirtja a gépén a reklámokat, azt akár be is perelheti a szolgáltató. Ez nagyon messzire mutat, marhára nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol ilyesminek az ötlete akár csak fel is merülhet egy beteg elmében.

 

Előzmény: stewes (437)
e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 440
hat itt semmi konkrétum nincs eladásról, a publikus címeket meg bárki legyűjtheti egy programmal, ha ilyesmi történt volna, annak komolyabb visszhangja van
Előzmény: missparker (438)
e_dora Creative Commons License 2007.04.03 0 0 439
én simán be tudtam most lépni a régi baloldali helyen (másik nickkel másik gépen)
Előzmény: Gorcsev (432)
missparker Creative Commons License 2007.04.03 0 0 438
Az eladott emilcímek topikja:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9050291
Úgy tudom, a spammelő illető keményen megjárta, mert volt oly' hülye, hogy az adatait megadta a spamben. De ez az eset árulkodik az indexes adatvédelem hiányosságairól is.
Előzmény: GG (305)
stewes Creative Commons License 2007.04.03 0 0 437
Ha nem lehet a régi módon belépni ezután, akkor inkább búcsút intek ennek a fórumnak. :-(
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 436
Mindenesetre előbb megint kivágott, de úgyis éppen választ írtam, talán ezért felajánlotta az újra belépést nickkel+jelszóval, meg a kipipálható négyzetet, hogy belépve is akarok maradni... akartam :-) Bár ezek után gondolom bármikor kivághat megint, ha olyanja van...
Előzmény: R3tk3s (435)
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.03 0 0 435
nem tudom más böngészőnél nem tudom.
Előzmény: Kilroy (434)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 434
FF? wandot meg nem is használok...
Előzmény: R3tk3s (431)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 433
hm
Előzmény: Gorcsev (432)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 432
Hát nem a nikkel, ahogy logikus lenne, hanem az ujmódi, méles módcerrel.
Előzmény: Kilroy (429)
R3tk3s Creative Commons License 2007.04.03 0 0 431
FFen tarolja a usernevet jelszot, a beallitasok, biztonsag alatt tudod megnezni, az indas hülyeségeet ell kitiltani. gondolom ez a wand nevü kellemes dolog.
Előzmény: Kilroy (430)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 430
Most nekem is működni látszik, de ezekszerint időnként kivág... nem csak engem... válasz linkkel talán máskor is gyorsan visszajöhetek (bár ezt azt jelenti, hogy valahogy megjegyzett, ami mondjuk nem tetszik és nem is értem, mivel sose regeltem az indába...)
Előzmény: Gorcsev (428)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 429
Hogy érted a cunyát? :-)
Előzmény: Gorcsev (428)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 428
Nekem azóta működik, persze a cunya módon belépve :)))
Előzmény: Kilroy (424)
Gorcsev Creative Commons License 2007.04.03 0 0 427
"Kasztomizacio draga"
Még ehhez: annak idején többen mutattak több hasonló, kész, platform-/brózerfüggetlen szerkesztőmodult, ha jól rémlik, vót ingyé' használható is...
Előzmény: Törölt nick (357)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 426

Engem is, most először, de én vissza se tudtam jönni, csak úgy, hogy a hozzászólás fölötti ablakba írtam be a nickemet, és a jelszót. Azt a fapados úristenit neki.

Előzmény: Kilroy (424)
locsemege Creative Commons License 2007.04.03 0 0 425
Szindbad, volt egy 288, 295, 302-es hozzászólásainkból álló thread. Azóta is mélyen hallgatsz. Felőlem tedd, csak ne tekintsd paranoiásnak a történtek fényében biztonságra törekvő embereket. És még valami: ha téged nem zavar, hogy a nyilvánosság előtt éled a magánéletedet, még lehetnek olyanok, akiket ez zavar, s nem szeretik, ha állandóan kukkolják őket.
Előzmény: Törölt nick (381)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 424
Na most megint kivágott. Ráklikkeltem a hozzászólásodon a válasz linkre, és beléptetett megint... legalábbis egy hozzászólást talán el tudok küldeni. Tényleg csak a kuki törlése segít ezen? :-/
Előzmény: Gorcsev (419)
Kilroy Creative Commons License 2007.04.03 0 0 423
hm...
Előzmény: Gorcsev (419)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.03 0 0 422

Én is ezen eszelek. Leirtottam minden indafost a képernyőmről, az összes reklámmal együtt, mi lenne, ha bekapcsolva maradna a gépem, és most egy darabig nem is logolnék ki az Indexről. Mondjuk amíg meg nem szűnik...

 

Előzmény: e_dora (415)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!