lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -6 0 9652

Az eredményből ítélve nem eléggé...

Előzmény: Taliga007 (9646)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -6 1 9651

30-28 a vége a Vâlceának úgy, hogy a párizsiak 3-0-ra nyertek egy kettős emberhátrányt az utolsó másfél percben. Bent Dahl majd' felrobbant, de az ő játékosai aludtak bele. Amúgy a románok megint azzal nyertek, hogy az egyébként jobbszélső Fudzsita játszott a második félidő nagy részében irányítót. Szeme volt a labdáinak, amikből mellette jobblövőben Daria Bucur remekül megélt.

Előzmény: lunanoctis (9645)
Gojira Creative Commons License 2023.02.11 0 1 9650

A Vipers végül könnyedén nyert.

ducikenyér Creative Commons License 2023.02.11 -7 4 9649

A szerb bíró rájött, hogy a retyónak kell csalni.

Taliga007 Creative Commons License 2023.02.11 -1 2 9646

Reistadék is piszok jó meccset játszanak az ETO-val...

Előzmény: lunanoctis (9644)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -6 0 9645

Az az 1-15 gól kellőképpen tág tartomány, hogy a skandinávok számára megfelelő eredmény születhessen.

A Debrecennek a Solát kellett volna megcsapnia kint és máris jobb helyzetben lenne, de annak a meccsnek is belealudtak az elejébe.

A ma látottak alapján mondjuk a csoport harmadik helye egyáltalán nem érdemtelenül lesz várhatóan az övék.

Előzmény: van_Persil (9639)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -5 0 9644

Kezdem azt gondolni, hogy a párizsiakat a múlt héten a csarnokukban található kriptahangulat fogta vissza.

A vâlceai pokolban perpill 19-18 a hazaiaknak, rohadt jó meccsen.

van_Persil Creative Commons License 2023.02.11 -16 0 9643

*Debrecen

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 0 4 9642

Így van szerintem is.

A lényeg, hogy már nem a Loki kezében van a saját sorsa.

Én azt mondom, ha egy szerencsétlen hármas körbeveréssel kiesnek, az vállalható lett volna, ha mondjuk ma kikapnak 4-5 góllal, és a végén az északiak kigolyóznak, akkor ez van.

De ez a mai vállalhatatlan volt.

van_Persil Creative Commons License 2023.02.11 -16 1 9641

Jó lenne holnap egy nem izgulós meccs (pozitív értelemben nem izgulós, mert arra már a lényeges dolgok eldölnének).

Gojira Creative Commons License 2023.02.11 0 1 9640

Brest-Vipers 15:17 a szünetben.

van_Persil Creative Commons License 2023.02.11 -17 0 9639

Két továbbjutó van, nem? A Sola is és a Nykøbing is jobb náluk direkt összevetésben (a Nykøbing +11 gólal, a Sola +1 góllal jobb náluk úgy, hogy mindenkinek van 2-2 pontja), hármas minitabellán jelenleg a Debrecennek -12 gólja van 4 ponttal, a Solának +3 gólja 4 ponttal, a Nykøbingnek +9 gólja 2 ponttal. Mivel a Sola és a Debrecen is meg fogja verni a Kaproncát, ezért ha a Sola nem kap ki a Nykøbing ellen, akkor továbbjuthat a Debrecen, de ha a Nykøbing nyer 1-15 góllal, akkor a Debrecen kiesik, ha 16 vagy több góllal nyer, akkor a minitabella alapján a Nykøbing és a debrecen jut tovább. Abba a részletbe nem mentem bele, hogy mi van akkor, ha a Solának és a debrecennek ugyanannyi a gólkülönbsége, mert az egyelöre sokismeretlenes egyenlet, de nem hinném, hogy a Debrecennek állna a zászló ezügyben.

Előzmény: lunanoctis (9636)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -11 3 9638

A lényeg, hogy nyerjen a Győr, lehet majd tapsolni a norvégoknak, dánoknak, franciáknak, és minden rendben van...

Meg a bíróknak mert a Haougsted sima pirost úszott meg...

Előzmény: Tonio 2.0 (9629)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -11 0 9637

Kiesnek, ha a Sola otthon kikap a dánoktól..

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -4 0 9636

"Nagy szívás lenne a Debrecent még a következő fordulóban is látni."

Pedig egy forduló még lesz, attól tartok...

Viszont azt jól számolom, hogy tuti kiestek, így a skandinávoknak még bundázniuk sem kell?

Előzmény: Bamberg58 (9633)
Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -10 1 9635

Miután nagyrészt ugyanazok mitől lenne màs?

Előzmény: monti011 (9634)
monti011 Creative Commons License 2023.02.11 0 1 9634

Ez ugyan olyan katasztrofális volt, mint a válogatott mérkőzések. :(

Bamberg58 Creative Commons License 2023.02.11 -11 3 9633

Ez egy magyar profi produkció volt, profi fizetés és amatőrhöz, hobbi sportolóhoz is méltatlan mentalitás, hozzáállás.

Nagy szívás lenne a Debrecent még a következő fordulóban is látni.

A dánok legalább futni tudnak, nem görcsölnek és fele annyit sem keresnek.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 0 4 9632

Kácsor biztosan elégedett, hiszen lőtt 8 gólt, de ez a flegmázás nagyon gáz.

De az egész csapat gyér volt, szegény Planéta már negyedóra után hulla volt, úgy, hogy egy hetet készültek a meccsre.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.11 -6 3 9631

Ne kezd ezt megint Tonio mert ennek semmi értelme!

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.11 -2 1 9630

Értékelhetetlen értelmezhetetlen totális betli,ez most igen gyengére sikerült,nem a Loki volt a meccs esélyese szerintem,de ez a játék még így is siralmas volt!

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 -5 2 9629

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.11 -1 6 9628

Hát ez kiábrándító volt.

A Lokinak volt egy jó hónapja, amíg jól mentek, most visszatértek a magyar rögvalóságba. Mondanám, hogy elfáradtak, de még a bajnokijukat is elhalasztották, az ellen meg járt a horvátoknál, utána bajnokit játszott, mégis sokkal jobban bírják, és ez még nem is a top dán szint (Odense, Esbjerg, Ikast...)

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.11 -5 3 9627

Szilágyi Zoltánt elég csúnyán beárazta négy meccsen (igen, tudom, hogy kettőt ebből megnyert a Debrecen) két B-kategóriás skandináv edző, akiknek összesen nincs egy kezdősornyi klasszis játékosuk.

Ehhez elég volt annyi, hogy a Nykøbing és a Sola játékosai is gyorsan tudnak viszonylag pontosan kézilabdázni és nemzetközi szinten elfogadhatóan védekezni.