Keresés

Részletes keresés

eszkiesz Creative Commons License 2006.12.09 0 0 59

Azért izgultunk, mert örültünk, hogy találkozni fogunk veled meg a többiekkel.

 

Nagyon kellemes jó hangulatú találkozó volt, és vicces volt, ahogy egymás nevét kutattuk sanda tekintettel... :-D Jó volt szemtől szembe látni az invitós "ismerősöket", és persze nagy öröm volt szembesülni az írónő lenyűgöző személyiségével... :-)))))))

 

... és most nekiülök, és elolvasom (újra).

Előzmény: Enahma (56)
+csacsi+ Creative Commons License 2006.12.09 0 0 58
És az Endlesses lányzó azt írta vissza nekem, hogy sebaj, úgy is, hogy nem küld példányt a kiadó, valószínűleg elolvassák majd, szóval még ott is van esély, hogy írnak róla :-).
Előzmény: Enahma (56)
mobiussf Creative Commons License 2006.12.09 0 0 57

Tudtommal pénzes volt a buli. :-)

A kiadót kéne megkérdezni.

Előzmény: Enahma (56)
Enahma Creative Commons License 2006.12.08 0 0 56
Komolyan? Velem egy az egyben közölték, hogy csak akkor lesz reklám, ha fizetek, és nem emlékszem, hogy ilyesmit tettem volna...
Hacsak a kiadó nem lépett, de azt nem hiszem - beszéltünk erről Istvánnal, és megállapodtunk abban, hogy nem nyúzzuk a galaktikásokat... Ha már egy elsőkönyves magyart sem akarnak segíteni...
Erre most mi van? A fene sem érti. :-)
Ma láttam a Kálvin téri metróban a plakátot. Tetszett! :-)
Ti miért izgultok annyira a holnapi miatt? Nem lenne elég nekem izgulni?
Előzmény: milial (55)
milial Creative Commons License 2006.12.08 0 0 55
Tegnap vettem egy Galaktikát, és abban is reklámozzák a könyvet.:) Jó volt látni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.12.08 0 0 54

Hajnalban felébredtem...

Azt álmodtam, hogy autóbalesetem volt, és nem tudtam elmenni a dedikálásra. Eltartott egy ideig, míg rájöttem, hogy még csak péntek hajnal van, és az egész csak egy rossz álom. Mindenesetre, ma roppant óvatosan vezettem egész nap. ;-)

Awiwa Creative Commons License 2006.12.08 0 0 53
Jajj, én már olyan izgatott vagyok...:$
karbalán Creative Commons License 2006.12.08 0 0 52
Most jelent meg egy cikk itt az Indexen, ami arról szól, hogy 20 ember vett részt az új Nintendo konzol magyar premierjén. Ha 20 sorbanálló érdekli az Indexet, akkor talán 50 is érdekli, ráadásul ez a szerveződés is az Index égisze alatt történt meg. Szóval szerintem szólni kéne, hátha küldenek valakit, és akkor Eta könyve kapna egy újabb ingyenreklámot.
Előzmény: +Majmunka+ (51)
+Majmunka+ Creative Commons License 2006.12.08 0 0 51

Nyomtattam két plakátot, remélem, ki tudjuk tenni a bejáratnál. Annyit már mondhatok, hogy a rendezvényteremben leszünk, ami a 4. (legfölső) emeleten van, oda gyertek, és ott majd elmondjuk, hogyan tovább. Csak mi leszünk ott, nem kell senkit felismerni :)

Majmunka

Előzmény: karbalán (50)
karbalán Creative Commons License 2006.12.08 0 0 50
Az eddigiekből számomra nem derült ki, hogy hogyan is képzelitek ezt a dedikálást. Ha ott lesz 50-60 ember, akkor ezt mindenképp meg kell szervezni. Kéne olyan szervező, akit fel lehet ismerni valamiről, és el tudja igazítani az érkezőket a helyszínen, meg ilyesmi. Mert ha mindenki a pulthoz megy, hogy "csókolom, hol van a dedikálás?", akkor az eladó elég gyorsan idegrohamot fog kapni ;)
Előzmény: +Majmunka+ (38)
Enahma Creative Commons License 2006.12.07 0 0 49
Kedves shadow, sajnos nem tudok időpontot mondani a köv. kötetre: az biztos, hogy ha elkel az 1. kötetből min. 3000, akkor kötünk csak szerződést a másodikra a kiadóval. Tehát egyelőre még szerződés sincs.
Örülök, hogy úgy érezted, el lehet merülni a kaveni világban -- én pont most merülök belőle kifelé. Még nincs öt perce, hogy befejeztem az utolsó kötetet.
Halál furcsa érzés.
Most elmegyek aludni, és igyekszem nem túlhisztizni az egészet.
Előzmény: -shadow- (44)
karbalán Creative Commons License 2006.12.07 0 0 48
De azért reménykedtem, hátha rám gondolsz, adtam neki 1% esélyt, de nem jött be. :)
Előzmény: nivett (47)
nivett Creative Commons License 2006.12.07 0 0 47
Persze hogy Etára vonatkozott. :) /Ezek szerint félreérthető voltam. De remélem a többség értette, hogy kire vonatkozik./
Előzmény: karbalán (45)
feketekavics Creative Commons License 2006.12.07 0 0 46

>>ha legalább 20-30000 fogy ebből

Annyi simán elfogy.

A következőkből pedig

100_000, 150_000, 220_000

Ha újraírja angolul:

18_000 aztán Eti halkan sírdogál, és viszi másik kiadóhoz, ahol:

270_000

1,2E6

3,3E7

6,8E8

Úgy legyen!

_FK

 

Előzmény: karbalán (37)
karbalán Creative Commons License 2006.12.07 0 0 45
Remélem hamarosan sikeres író leszel :-). Szívesen vennék tőled minnél több írást. Hát hiába, aki egyszer elolvassa egy alkotásodat, az menthetetlenül keresni fogja a könyveidet.

Ez kire vonatkozik? Gondolom, Etára. Csak mert nekem írtad.
Előzmény: nivett (40)
-shadow- Creative Commons License 2006.12.07 0 0 44

Hát ami a legfontosabb: mikor lesz folytatás ?:))

 

 

Na szóval, hogy egy nap alatt kiolvastam gondolom jelent valamit:) Ilyen csak akkor szokott történni, ha olyan jó a könyv, hogy nem lehet letenni.

Úgy voltam vele, hogy na még egy fejezet, hogy mi történik Giin-nel. Aztán, hogy mi történik Judy-val.... és így tovább, aztán egyszer csak vége lett.  Ez kb. hajnal 2 óra körül volt, de szerencsére szombaton:)

Azt hiszem egy olyan világot teremtettél, amiben el el lehet merülni, izgulni a kedvenc karakterekért. Szeretem a niesi világot:) SPOLILER Azt nagyon élveztem, hogy egy lány is lehet elsőszülött, mármint abban az érelemben, hogy ő lehet a családfő. SPOLILER VÉGE

Nem is tudom, hogy melyiket szeressem jobban a 3 főszerepló közül. Ehhez mégegyszer el kell olvasnom:) (De picit Giin felé húzok:))

A történet maga pedig piszok jó, ha szabad így fogalmaznom:) Jó sok váratlan fordulattal, amellett, hogy nagyon vizuális a leírás nem maradnak el az események sem. phu de csúnya mondat, de hát én nem  vagyok író :/

Meg hogy kitaláltál egy új nyelvet, kultúrát ami ennek a népnek a sajátja az fantasztikus:)

SPOILER - nagyon kiváncsi vagyok , hogy mi történik majd a két Yaan-al (apa-elsőszülött fiú) nem hiszem, hogy annyiban hagyja az idősebb ami vele történt)

És persze a fiatalabbal is (reménykedik, hogy nem lesz gonosz) SPOILER VÉGE

 

Szóval nagyon-nagyon tetszett, és nagyon-nagyon gratulálok!!!

 

 

 

 

Előzmény: Enahma (43)
Enahma Creative Commons License 2006.12.07 0 0 43
*kuncog*
Szerintem lehet. Írd elé, hogy spoiler, hogy aki nem akarja, ne olvassa. De én majd' meghalok a kíváncsiságtól, hogy mit gondolsz...
A többség itt úgyis olvasta már...
*izgul*
Előzmény: -shadow- (42)
-shadow- Creative Commons License 2006.12.07 0 0 42

Sziasztok!

Én Tescoban vettem az én példányomat (ami a Camponában van).

Ugye még nem lehet írni róla ?:)) egy nap alatt kiolvastam!

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.12.07 0 0 41
nyugatinál is.
Előzmény: rkat (34)
nivett Creative Commons License 2006.12.06 0 0 40

"Eta csak akkor lehet főállású író, ha legalább 20-30000 fogy ebből, és minden további könyvéből!"

Amilyen kitűnő író, szerintem nem lesz gond, ennyi könyv eladása. Pláne egy kis segítséggel. Én is mindent megteszek, hogy népszerűsítsem. Mikor kiderült, hogy sikerül kiadni egy hétig nem hallottak mást tőlem a suliban csak ezt. Ott biztosan felkeltettem néhány ember érdeklődését. Most meg nincs olyan könyvesbolt, ami előtt úgyelmennék, hogy bent meg ne keressem a könyvet. Utánam is néztek már páran, hogy melyik könyvet teszem vissza olyan fájó szívvel. (Már csakazértis megvárom 9.-ét!)

Remélem hamarosan sikeres író leszel :-). Szívesen vennék tőled minnél több írást. Hát hiába, aki egyszer elolvassa egy alkotásodat, az menthetetlenül keresni fogja a könyveidet.

Előzmény: karbalán (37)
Enahma Creative Commons License 2006.12.06 0 0 39
Ha akarjátok, szentbeszédet is kaphattok. Táncolni és énekelni viszont nem vagyok hajlandó! :-P
Előzmény: +Majmunka+ (38)
+Majmunka+ Creative Commons License 2006.12.06 0 0 38
Sajnos nem kapunk kedvezményt, pedig mindent megpróbáltam :( Ha valahol semleges helyen találkoztunk volna (nem könyvesboltban), akkor meg lehetett volna oldani (akkor se könnyen), de az egész abból indult ki, hogy megpróbáljuk feltornászni a CSI-t a toplistára, hogy más is észrevegye - ezt pedig csak 2 helyen lehetett: az Alexandrában vagy a Libriben. A könyvesboltok és az onlány áruházak adminisztrációja teljesen külön megy, a könyvesboltba beszállított könyveket pedig muszáj bevételezni, így már csak a bolti áron lehet adni. Ez van, a kedvezményünket feláldozzuk Eti világhírének oltárán :) , és persze cserében dedikálást is kapunk.
Előzmény: karbalán (37)
karbalán Creative Commons License 2006.12.06 0 0 37
Ha már ilyen sokat veszünk, igazán adhatnának belőle némi kedvezményt. Ha az Animus gondoskodik a kiszállításról, akkor közvetlenül is szállíthatnának nekünk annyiért, amennyiért a nagykerek is átveszik tőle, azaz durván féláron. Az Animus így is- úgy is ugyanannyit keresne, Etának is meglenne belőle az a durván netto 90-100 Ft-ja példányonként, amit jogdíjként kap (vicces, hogy ez a sok példány, amit veszünk, talán éppen fedezi az útiköltségüket szombaton), igaz, nem kerülnénk fel az Alexandra toplistájára :D. Reklámozzátok a könyvet ahol lehet, mert Eta csak akkor lehet főállású író, ha legalább 20-30000 fogy ebből, és minden további könyvéből!
Előzmény: +Majmunka+ (36)
+Majmunka+ Creative Commons License 2006.12.06 0 0 36

Ne aggódj, karbalán, azért volt ez az egész jelentkezős-feliratkozós hercehurca, hogy legyen elég könyv. Ennyi ugyanis egyetlen könyvesboltban sem lenne alapból :) 90 példányt rendeltünk, elvileg mindegyiknek van már gazdája. Ha esetleg plusz példányra lenne szükség, akkor valószínűleg lesz még a boltban néhány tartalék, de a 90 db kiaszállításáról az Animus Kiadó gondoskodik.

 

Előzmény: karbalán (28)
eszkiesz Creative Commons License 2006.12.06 0 0 35
Persze, ott van is. Ott van az újdonságok polcán.  De hogy egy Libriben ne legyen!
Előzmény: Kymry (32)
rkat Creative Commons License 2006.12.06 0 0 34
A Kálvin téren a mozgólépcsőnél.
Előzmény: karbalán (33)
karbalán Creative Commons License 2006.12.06 0 0 33
Hol a metróban?
Előzmény: rkat (30)
Kymry Creative Commons License 2006.12.06 0 0 32
Magában a tescóban nézted? a pillangó utcaiban halomban állt hétfőn. meg a westend összes könyvesboltjában is.
Előzmény: eszkiesz (26)
feketekavics Creative Commons License 2006.12.06 0 0 31

Voltam ott.

Csak a legnagyobb és legszebb könyvesbolt méltó hozza, igen.

Az újdonságok között nem találtam.

_FK

rkat Creative Commons License 2006.12.06 0 0 30

Épp ezért rendeljük meg, akkor biztos lesz szombaton megfelelő mennyiség :-)

Láttam ma a metróban a Csodaidők plakátját. Annyira jó, hogy az Animus meg tudja adni azt a hírverést, amit megérdemel ez a könyv! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!