Keresés

Részletes keresés

jabuci Creative Commons License 2004.06.13 0 0 40
Leirnam en is a tapasztalatom: unokatesommal mar regota probalkozunk egy telefonos kapcsolat felepiteseben. Egy csomo progit kiprobaltunk mar (MSN, ICQ, stb.), de egyik sem mukodott. Viszont a Skype bevalt! Mind a kettonknel megosztott a net, s semmit sem kellett modositani, ment egybol!
kacagógerle Creative Commons License 2004.06.13 0 0 39
Sziasztok!

Vlaki segitsen már légyszi abban,hogy ha egyszer regisztráltam magam az MSN-en,azt hogy lehet törölni,ill.az volna a lényeg,hogy másik e-mail cimet szeretnék megadni.
A választ köszi!

Csa!

gyurcóka Creative Commons License 2004.06.11 0 0 38
Sziasztok.Esetleg van valami ötletetek, hogy mitől van akkora visszhang az MSN-nel, hogy nem lehet használni.
Kb. négyszer hallom vissza a saját mondatomat!
Ha Valaki már ezt megoldotta, kérem írjon.
köszi
Sziasztok
Locadia Creative Commons License 2004.06.08 0 0 37
Szia randomly!
Már megoldottam sikeresen. A "Windows XP (Windows)" fórumon megadták a választ:


1. Futtatás: services.msc
2. Messenger service (magyar XP-ben: Üzenetkezelő szolgáltatás) letiltása

Üdv.:Locadia

Előzmény: randomly (35)
randomly Creative Commons License 2004.06.05 0 0 36
Hello

Teljessen jó ez a program a MALÉV-es itteni PopUp ellen is. :-)

Mármint a legujabb 6.2 MSN Messenger.
http://messenger.msn.com/Download/?mkt=hu-hu

rand

randomly Creative Commons License 2004.06.05 0 0 35
Hello

Szerintem nem ez a szolgáltatás a bünös.
Hanem a .... nemjut eszembe.
Szóval egy tűzfal, vagy windowsupdate meglátogatása.

rand

Előzmény: Locadia (34)
Locadia Creative Commons License 2004.06.04 0 0 34
Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan lehetne letiltani az üzenetküldó szolgáltatást, mert percenként felugrik egy oldal.........már nagyon unalmas és idegesítö.
Elöre is köszönöm!
Locadia
kokszi Creative Commons License 2004.05.24 0 0 33
megyga!
Skype Bevált! Kipróbáltam, max. 4 ember tud konferenciázni.
Köszi a segítséget!
megyga Creative Commons License 2004.05.19 0 0 32
Hello!

Ha xp használnak akkor ki kell kapcsolni az xp alaptűzfalát már nekem is volt ilyen és ez volt a megoldás vagy ha van egyéb tűzfal a gépen akkor rosszúl van konfigurálva.

Előzmény: Red Fox (29)
megyga Creative Commons License 2004.05.19 0 0 31
Hello!

Lehet több emberrel egyszer beszélni msnbe de nem mikrofonnal csak gépelve.
A chat ablakba a müvelek menübe a bekapcsolodás beszélgetésbe ott ki lehet választani hogy kiket akarsz be kapcsolni.
Ha pedig mikrofonnal akarsz beszélni akkor meg a skype programmal lehet nek ezt monták de én soha nem probáltam még.
http://www.honositomuhely.hu inen le lehet tölteni.

Előzmény: kokszi (30)
kokszi Creative Commons License 2004.05.17 0 0 30
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hogyan lehet konferenciázni? Tehát kettőnél többen beszélgetni a messengerrel?
Egyáltalán lehet? ha nem ezzel , akkor másik progival?
help!
Köszi
Red Fox Creative Commons License 2004.05.04 0 0 29
Sziasztok

A következő problémám van a MSN Messenger 6.1-essel.

A feleségem szüleinél is feltettem a programot és természetesen az én gépemen is fent van ugyanaz a verzió. Az én gépemmen rendszeresen beszélgetek Ausztráliával hangban és néha kamerával is bár az elég lassú lévén, hogy modemmel netezünk mindkét oldalon.
Viszont az anyósoméknál valamiért nem megy a hang. Szépen lefuttatam a hangoló varázslót és az rendben talált mindet. Viszont amikor kiakartuk próbálni akkor, meghívtam hangba és nem történt semmi egy ideig utána meg kiírt egy hiba üzenetet, hogy nem tud hanggal kapcsolódni.

Nem igazán értem, hogy miért, hiszen minden a helyén van. Ha valaki tud valami okos megoldást kérem szóljon.

Előre is köszi

üdv
B.

cyber.greg Creative Commons License 2004.04.17 0 0 28
A 6.1-es változatban eltűnt az "Alerts" fül!
Hova lett? Hogy jön vissza?
R_Anita Creative Commons License 2004.04.13 0 0 27
Sziasztok!

Azt írja ki, hogy "Email címe nem megerősített". Kaptam egy email-t, amiben van egy hivatkozás, amit vissza kell küldeni... namost ezt a levelet letöröltem :-(((
Mi ilyemkor a teendő???
Honnan tudnám megszerezni még1x?

köszi,
Anita

Marsh Creative Commons License 2004.03.24 0 0 26
Kedves Mindenki!

Nagyon régen merült fel ez a probléma és nekem nemrég volt szerencsém megtalálni a megoldást.

a KISUSTI a 15-ös sorszámú hozzászólásban már leírta a lényegét: engedélyezni kell az internet megosztást más felhasználókkal.

ERRE AKKOR VAN SZÜKSÉG, HA AZ XP TELEPÍTÉSEKOR LÉTREHOZTÁL FELHASZNÁLÓKAT. HA EGYBŐL BELÉP AZ XP, TEHÁT NEM KELL FELHASZNÁLÓT VÁLASZTANOD, MERT TELEPÍTÉSKOR NEM HOZZTÁL LÉTRE, AKKOR NINCS SZÜKSÉG A MEGOSZTÁS ENGEDÉLYEZÉSÉRE.

qwerty159753 Creative Commons License 2003.11.30 0 0 24
Udv Mindenkinek!

Nekem is egy kerdesem lenne, de lehet hogy a kerdes egyben otlet is lesz masoknak.

Szoval az van, hogy en is MSN-ben szeretem volna tarsalogni, ami szepen ment is jo par emberrel, de egy haverommal nem, mindketten XP hasznalunk, ami egyebkent alapfeltetel is, mert XP-win9x kozott a hangatvitel nem mukodik (MSN sugo is irja).
Szoval a ket XP kozott, szepen mukodik a hangatvitel, ha mindketton rendszergazdakent vagyunk belepve (beepitett tuzfal van), de ha valamelyikunk mar csak "korlatozott" felhasznalokent lepet be, akkor nincs hang, egyeb beallitasok nem valtoztak.

Vajon mi lehet az XP-ben az a korlatozas, ami megoli az MSN hangatvitelt, ha nem rendszergazdakent lepek be?

Nem a mikrofont tiltja, mert az mukodik.

Sajna nalunk fontos, hogy a masik gep csak felhasznaloi jogokkal ferjen hozza, de akinel ez nem fontos, az probalja ki rendszergazdai jogokkal, es lehet, hogy menni fog a csevej.

KISUSTI Creative Commons License 2003.09.24 0 0 23
Meg ezt írja még: sound io error:((((((((
Előzmény: KISUSTI (22)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.24 0 0 22
Most próbálnám a Skype-t. Addig el is jutottunk, hogy tudjuk csengetni egymást, de néhány csengés után ezt válaszolja. Valamit biztos elbénáztam, de mit??????
No calls match current filter settings
Előzmény: a t o s z (19)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.24 0 0 21
A megoldás az volt, hogy a hibaüzenet ellenére azért csak elküldte a megerősítő mailt.

Ellenben : most meg az lenne a problémám, hogy voice szeretnék chat-elni (msn 6), de nem megy. Valószínűleg a Linksys router miatt. Sima chat, file transfer ok, voice nem. Ha a routeren beállítom a DMZ hostnak a gép IP-jét akkor már létrejön a kapcsolat, de csak pár másodpercig és csak én hallom a túloldalt ő engem nem.
Ötletek ?

Előzmény: Törölt nick (17)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.22 0 0 20
Koszi a tippet, a Skype-t kiprobálom, én a távolbaszakadt lányommal nem tudok beszélni, mással nem szoktam, és a Te eseted erősített meg abban, hogy nem felhasználói oldalon van a gond.
Jó beszelgetéseket "Ő"-vele.

Ui:Ha az internetes beszélgetés nem pótolja is a személyes találkozást, más úgy beszélgetni, hogy közben nem a telefonszámlán jár az agyam:)

Előzmény: a t o s z (19)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.22 0 0 19
Lehet, de azert a szamitastechnikaban nem lehet olyan hogy csak ugy nem jo :) Vmi oknak kell lennie, de hogy mi lehet az, azt meg talan a Messenger fejlesztok sem tudnak megmondani :( Jahh es en azzal teljesen tisztaban vagyok, hogy nem nalam van a gond, hisz csak egyvalakivel nem megy a duma, es pont O vele kellene...
De ajanlom a Skype nevu progit. Ecceru es muxik. A hangminoseg neha rossz, neha jo, altalaban pedig rosszabb mint a messengere de legalabb mukodik, na persze neha itt is vannak zurok, de egy probat meger!
Előzmény: KISUSTI (18)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.22 0 0 18
Teljesen igazad van, nálam sincs megosztva a net, csak már elég késő volt, elsiklottam felette.:(
Egyébként azóta sem jó, de lehet, hogy csak nekünk nem megy, senkinek nincs vele problémája?
Előzmény: a t o s z (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.22 0 0 17
Sziasztok !

Nekem az lenne a problémám, hogy regisztrálok egy usert (.net passport), ok, bejelentkezek, s amikor az email megerősítést kéri (https://login.passport.net/ppsecure/uisecure.srf?id=10) akkor ezt kapom :

Próbálja meg újból.
A Microsoft® .NET Passport szolgáltatás átmenetileg nem tudta teljesíteni kérését. Később próbálja meg újból.

S ezt már harmadik napja. Tud valaki valami okosat ?

Előre is köszöNet.

a t o s z Creative Commons License 2003.09.20 0 0 16
Itt nem ez a gond, nincs megosztva a net.
Előzmény: KISUSTI (15)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.20 0 0 15
Azt hiszem ezt akarják mondani:

Az internetkapcsolat megosztása hálózati címfordítássalAz MSN Messenger néhány bővített szolgáltatása (például a szóbeli beszélgetések és a fájlok átvitele) jelenleg nem mindig működik hálózati címfordítást végző eszközökkel (pl. megosztott internetkapcsolat hálózati címfordítással) védett hálózatokon. A működés alapelemeit, így a bejelentkezést, az azonnali üzenetváltást és az e-mail üzenetek ellenőrzését ez nem befolyásolja.
A fájlátvitel és a szóbeli és videobeszélgetések nem működnek, ha Ön és kommunikációs partnere olyan számítógépen dolgozik, amelyen be van kapcsolva a Windows XP Internetkapcsolat megosztása moduljába beépített hálózati címfordító. Az MSN Messenger nem ismeri fel ezt a típusú hálózati címfordítót univerzális Plug-n-Play (UPnP) hálózati címfordító eszközként.
Az internethez közvetlenül csatlakoztatott, az internetkapcsolatot megosztó XP számítógépen hajtsa végre a következő lépéseket:

Kattintson a Start gombra, majd a Beállítások, és végül a Vezérlőpult parancsra.
Kattintson duplán a Hálózati kapcsolatok ikonra.
Kattintson az egér jobb oldali gombjával a megosztott hálózati kapcsolatra, és válassza a helyi menü Tulajdonságok parancsát.
Kattintson a Speciális lapra.
Jelölje be a Megengedem a hálózat más felhasználóinak, hogy a megosztott internetkapcsolatot beállítsák vagy letiltsák jelölőnégyzetet.
A beállítások mentéséhez kattintson az OK gombra.

Előzmény: KISUSTI (14)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.20 0 0 14
Az Mns magyarul nem tud, ezért franciául a lányom kért segítséget és többek között ezt kapta:

Merci d'avoir contacte le service de support de MSN Messenger.
Nous sommes desoles que vous ne soyez pas en mesure d'utiliser cette fonction.
Nous vous informons que les conversations audio et vidéo échouent si vous et la personne avec laquelle vous communiquez disposez d'ordinateurs dotés d'ICS NAT Windows XP. MSN Messenger ne réussit pas à identifier ce type de NAT comme NAT UPnP
Sur l'ordinateur XP ICS directement connecté sur Internet, procédez comme suit :
- Cliquez sur Démarrer -> Paramètres -> Panneau de configuration
- Double-cliquez sur Connexions réseau
- Cliquez avec le bouton droit sur la connexion réseau qui est partagée et sélectionnez Propriétés
- Cliquez sur l'onglet Paramètres avancés
- Cochez la case correspondant à Autoriser d'autres utilisat

Mi ezzel nem jutottunk előbbre, ugyanis ilyen állítási lehetőséget a lányom az Ő gépén nem talált. Nekem 98-am van.
Hátha valakinek segit.

Előzmény: a t o s z (13)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.19 0 0 13
XP vs XP
de szerintem tok8
Előzmény: KISUSTI (12)
KISUSTI Creative Commons License 2003.09.19 0 0 12
Sorstársatok vagyok:))))
Az lenne a kérdésem, milyen op.rendszerek futnak a gépeken?
a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 11
Nem megy a Netmeetingel sem :( Amugy ha jol tudom a Netmeeting bele van integralva az MSNbe.
Előzmény: Törölt nick (9)
a t o s z Creative Commons License 2003.09.18 0 0 10
Se így se úgy nem megy...
Előzmény: Marsh (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!