Keresés

Részletes keresés

DERRICK Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1191
DERRICK Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1190
A totális közérdeklődésre való tekintettel :-)))


Scarborough Sting roster 2000/2001

Forwardgirls:

Ingrid Danylyk #F
Amy Caldwell #F
Heather Richardson #F
DeeDee Tanquay #F
Michael Crawford #F
Kate Foley #F
Jennifer Nantais #F
Christine Tremills #F
Sue St. Louis #F
Sue Ann vanDamme #F
Eileen Steele #F
Kathleen MacLaughlin #F

Defense and Goaliegirls:

Nikki Gallo #D
Keely Brown #G
Di Brown #D
Bussie Wood #D
Karen Spence #D
Michelle Steele #D
Deandra Locicero #D
Mirjam Baechler #D
Tracy Cook Corine #G

Griffins rulezz!!!

DERRICK Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1189
Derrick és a Flyers is bekívánkozik a ligába, hogy Zubie nélkül vagy vele azt döntsétek el ti.

Zubi#56 Rulezzzz
Viva Flyers

Jimbo Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1188
Hali!

Neveznék én is az online ligába. Ha lehet, maradnék a Colorado Avalanche-nál...

Kösz!

Ui: Mikor kezdenénk?

Előzmény: Gedal (1182)
moata Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1187
Nevezek az online ligára. Dallasszal leszek. Let's go Stars.
moata Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1186
Sziasztok
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1185
Ha csak egy évet játszanék, akkor off lenne, de így careerbe SZVSZ jobb.
Előzmény: mateocsi (1184)
mateocsi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1184
Mac-hez két kérdés:
1. Úgy látom, nálad a CPU Trading On-ra van állítva. Mi ebben a ráció? Én személy szerint nem szeretem, mert egész extra rosterek jönnek ki az idény végére.
2. A másikat elfelejtettme...
Ja, az én mezem is Starter!!!
mateocsi Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1183
Mac: Daigle ki fog hagyni egy évet, állítólag eltökélt célja, hogy Hollywood-ban csináljon karriert.
Egyébként én is azon szerencsétlenek közé tartotom, akiknek jut munkából és tanulásból is. Jövő hét szombat szociológia vizsga. Kéretik ujjakat keresztbe fonni.
Gedal Creative Commons License 2000.09.07 0 0 1182
Felhívás!!!!

Idény végi bajnokság indul, még az új rész előtt.
Online. Én kreálom, hosszúsága rövid, eddig 3 induló van. Min. 4 csapat kell, ha senki sem jelentkezik, akkor bevesszük ismét a Dallast a buliba. Nevezési határidő ma este azaz 7-e 24 óra. Aki lemarad kimarad. Ha Mac játszik kéretik nevezésig eldönteni, ki lesz a szárnyakkal. A szabályok majdnem teljesen megegyeznek a régebbi próbálkozásokkal. Min. boost, 1-1 meccs mindenki ellen, rájátszásba 3 meccs (2 győzelem). Idény végén persze játékosbörze, visszavonulást, stb. Igazolás nincs. Remélem minden fontosat leírtam.
Ha kérdés van, este 10-ig írjátok le.

Eddigi nevezők:
Pari
FG
Jómagam

Megkérek mindenkit, hogy akkor nevezzen, ha az elkövetkezendő időben tudja, hogy előreláthatólag nem lesz gond, ha naponta egy-egy meccset le kell nyomjon. Jó-jó, legalább hetente tudjon 2-3 meccset lenyomni.

Hajrá Nashville!!!!!!!!!!!!!

MacPhisto Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1181
Mint már említettem, a Montreallal játszom szezont, de a Detroitot is természetesen figyelem.
Érdekes tradek voltak eddig:a Wings 3. a Western Conferencben,Kozlovért Bertuzzi a Vancouverből(háááát...), Maltbyért Tim Conolly az Islandersből(yes,yes,yes!),ami még érdekes, hogy a Starsnak elég szarul megy, már a fél csapatot lecserélték, megszerezték Rolstont a Bostontól, aztán szabadlistára tették.Persze rögtön felvettem :o), ahogy Daigle meg Selivanov is nálam figyel (Devereaux is ott játszott egy darabig,amíg real-time le nem szerződtette a Wings,akkor átadtam).
Gedal Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1180
Teljesen egyetértek Mateocsival, tegnap este kevéssel éjfél után csatlakoztam, s az icq-mon csak Julesss villogott, o is csak megszokásból (meg munka utáni szórakozásból) volt fenn, a többiek készületek a mai Dunaferr-Fradi óriási rangadóra, s korán ágyba bújtak. Én pedig kénytelen voltam egyedül elfoglalni magam.
Ennek köszönhetoen a Phoenix kiesett a rájátszásból, s következhet a Nas-Buf örökrangadó a döntoben.
Már volt egy meccs, ami néhány perccel a vége elott bemondta az unalmast, pedig 4-2-re vezetett a csapat.

Üdv. minden koránfekvonek, azért este remélem ma többen leszünk.

Előzmény: mateocsi (1177)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1179
És most következzék a tavalyi döntős Beatrice Aeros 2000-2001-es összeállítása, mindenki legnagyobb örömére....


Amanda Benoit #33
Cassie Campbell #77
Bradi Cochrane #7
Marcie Deering #21 (egy háromajtós szekrény a csaj)
Gillian Ferrari #9
Kendra Fisher #30
Lauren Goldstein #35
Geraldine Heaney #91
Angela James #8
Stephanie Kay #55
Becky Kellar #71
Sari Krooks #17
Sunny Marling #20 (lehet vagy 35 kiló)
Cheryl Muranko #27
Lara Perks #19
Cherie Piper #14
Cheryl Pounder #11
Kelly Smith #10
Amy Turek #6
Sommer West #44

Honap a tavalyi másik döntős "Panthéres" gárdája fog következni

Sajna a csajok nem valami jók Html-ben így honlapjaik elég kezdetlegesek :-(

DERRICK Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1178
Sajnos vannak akik dolgoznak, vannak akik tanulnak és vannak a hozzámhasonló szerencsétlenek akiknek jut mindkettőből rendesen :-(

A Pressure: Saját észrevételem szerint a 60% preesur az a határ amikor a védők még felcsatlakoznak a támadásokhoz, 40%-nál már csakarn maradnak a kékvonal mögött, és így nem túl sok hasznukat lehet venni

A mez: A Pólus Centerben lehet venni, ha jól tudom most is populárisabb játékosok mezeit pl. Jagr, Sakic, de sajnos a Teréz körúti "Mezrendelde" megszűnt :-(

No kb. ennyi voltam, a csajokról a közérdeklődés hiánya miatt egyre sűrűbben fogok jelentést írni :-))

Zubi 56# Rulzzzzzz
Viva Flyers&Wilds&Griffins

Előzmény: mateocsi (1177)
mateocsi Creative Commons License 2000.09.06 0 0 1177
Mi történt srácok, korán fekvés volt tegnap? Az utolsó felszólalás 23:20??? Én meg nem bírtam aludni éjfélkor sem, a fölöttünk levő - elvileg csendes, nyugis - párocska olyan patáliát csapott (#&#@#€#*%...mmeg), hogy majdnem rászakadt a fejemre a mennyezet. Ma kóma.
Más. A Dallasnál levettem 60%-ra a pressure-t, eredmény-DAL-CHI 7-6 F/OT. B.Morrow hat-trick, G.Marshall 2 gól!!! Csak az a védekekzés...
Régen én is "csak" Yzerman-szimpatizáns voltam (még '90-ben), aztán szerencsére megjött az eszem.Tényleg, lehet itthon nevesített hoki mezeket kapni?
DERRICK Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1176

2000-2001 roster

Goalies:

Krista Cloutier
Chantal Cotton
Jennifer Price

Defensegirls:

Kobi Kawamoto
Erin Leslie
Patti Maskall
Tamara Pickford
Kira Sinow
Renae Stevenson

Forwards:

Debbie Beaudoin
Julia Berg
Natalie Christensen
Alana Gray
Sherri Smidt
Sonya Sneyd
Kelli Stephens
Elanie Topolnisky
Samantha Wong
Caroline Hali
Glenda Olson
Sherri Pitre
Denielle Grundie

Griffins Rulzzzz!!!!!!



MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1175
Eredeti CCM mezek 60 ropi körül vannak...
Előzmény: Gedal (1174)
Gedal Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1174
Egyik ismerosöm Det. meze meglehetosen jól mutat rajtam, FG látott nyári külföldi utazgatásai során egy idegenbeli Preds mezt, teljesen be volt kattanva tole, szerintem, ha mezt veszek, akkor biztos, hogy az elso egy 11-es Nashville-i vagy egy 91-es DEtroit-i lesz.
Komolyan még nem gondoltam bele a dologba, mennyi az az összeg, mellyel dobálóztok Ft-ban? (Az aktuális árindexel nem nagyon vagyok tisztában, sot a BUX-ot sem tudom mostanában követni:-))))

ui. Ma este szétcsapom a Phoenix-et!!!!!!

Előzmény: MacPhisto (1173)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1173
Én úgy tudom a Nike már nem szponzorálja Szergejt.
Még egyszer:Moata mekkora? Esetleg öltönyméretben? Én olyan 48ra tippelek...
Előzmény: Hex (1168)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1172
Ha nem változtattál taktikát, akkor a 100% Crash the Net miatt.Próbáld ki a Torontot, nekik is ugyanez a default.Ami az életben valóban így van, ellentétben a Stars-szal...
Előzmény: mateocsi (1166)
DERRICK Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1171
Mateöcsi!

A Dallas valóben egy nagyon szimpi kis csapat, de én csak Zubov miatt játszottam velük. A Képen Redwings mezben "feszítő" Moata az illetékes Dallasi ügyekben. Ha Tampa Bay-jel, Minnesotával vagy Flyerssel kapcsolatos kérdésed van, akkor én vagyok az illetékes személy :-)

230 Dollárért lehet kapni NWHL mezeket...meggondolom :-)

"A lányok nem angyalok" : miért nem veszik be legalább a bajnok női csapatot az NHL2001-be???

Szintén rendelkezem egy fehér Starter Redwings mezzel én is, és meg kell állapítani, hogy rajtam is nagyon jól áll :-)

Flyers&Wilds Rulzzzzzz
sergei Zubov sponzored by Finlandia vodka!

mateocsi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1170

No Comment!

mateocsi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1169
Lehet, hogy azért látszik oly rettentő nagynak, mert rossz a háttér. Jobb lett volna mondjuk a BS-ben fényképezkedni (már amikor még nem Colosseum-nak hívták). Vagy Dunaújvárosban. Azok úgyis ehhez hasonló mezben kontárkodnak.
Hex Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1168
Hi

A mez merete XXL-es ami 56-ost jelent odakinn!Meg ram is nagy,de egy vedofelszerelessel hiperbrutalul neznek ki benne!:-)
Ez a jersey authentic,de se Nike jel,se Western Conference logo!Lehet ,hogy hamisivany?!?:-(

Udv Pari
No.91 rules

Gedal Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1167
Szerintem azért valamivel a Preds, sőt az Atlanta értékei felett vannak:-)))
Pedig azt hiszem elég kevesen állítják a jelenlevő egyének közül, hogy a Nas ne tartozna az ELIT-be.
Előzmény: mateocsi (1166)
mateocsi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1166
Amit most írok azt Derrick biztos komálni fogja. Mostanság a Dallassal csépelem az ellent. Ez a csapat valami elképesztő. Az akciók úgy mennek át az ellenfél védelmi vonalán, mint kés a vajon. Olyan ziccereket lehet velük kidolgozni, hogy néha én is csak pislogok. Tegnap például az Atlantát aláztam 8-0-ra. Nieuvendyk: hat-trick. A Thrashers-nek össz-vissz 19 lövése volt.
Azt nem értem, hogy a Stars mitől ilyen jó (legalábbis amikor az ember játszik vele). A játékosok átlaga semmivel sem emelkedik az elit csapatok játékosaié fölé, nem is gyorsabbak. Ha valaki tudja a megoldást...
mateocsi Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1165
Szerintem XXXXXXXL-es. Az ujjánál kissé bőnek tűnik. Nekem is van otthon egy Red Wings mezem, de az nem ekkora. Kár, hogy nincs rajta szám, csak egy Western Conference logo. Lehet, hogy gagyi??? Nem baj, jól néz ki rajtam!!!
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1164
Pari!

Milyen méret a mez? (És Moata milyen méret? csak egy rendelés végett...)

Előzmény: Hex (1159)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1163
Csajok rulez, de én maradok a Wingsnél...

Dude!
Most nem bombáztam, csak egy kis preview-val köszöntöttem az egy hónap múlva bekövetkező 2001et!

Előzmény: DERRICK (1161)
MacPhisto Creative Commons License 2000.09.05 0 0 1162
Ugye mondom, hogy komálja a BUFt meg a PHOt.
Előzmény: Gedal (1160)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!