Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 184

az a komcsi győzelem csoda volt a maga nemében.

rajtuk kívül sztem senki sem számított rá.

sajnos Budapest döntött.

Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 183
Elég gáz lenne egy bukott miniszterelnököt újraválasztani. 2,5 éve már megbukott.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 182
Jah, kemény, és szoros lesz. Sok fityeszes van, aki abban a tévhitben él, hogy lazán abszolút többségben megnyerik a választásokat. Én már nem hiszek a közvéleménykutatóknak, ugyanis 2,5 éve a választások előtt csúnyán megbuktak. 
Előzmény: Matt (169)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 181

persze, tudom.

csak leírtam.

Előzmény: Törölt nick (178)
sergiototta Creative Commons License 2004.11.24 0 0 180

ok

megyek

Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 179

Jössz dec. 18-án? Inkább ott, mert személyesen nem ismerjük egymást. Ez nem Veled szembeni bizalmatlanság, de remélem, megérthető...

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: sergiototta (175)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 178
Félreértettél. Én természetesen nem úgy gondolkodom, csak próbáltam rávilágítani, hogy ugyanaz "kommunistával" mennyire álszent szöveg.
Előzmény: Matt (177)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 177

a nyilasokat? részemről ideológiai alapon. mert a fasisztákhoz húztak. a fasizmust pedig gusztustalan dolognak tartom, a 20. század szégyenének.

a kommunizmust, és az ahhoz kapcsolódó államrendszert szintén. ezért nem tudom elfogadni azokat, akik kiszolgálták a rendszert. akár az egyiket, akár a másikat.

Előzmény: Törölt nick (173)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 176

oké, 18-án megdumálhatjuk!

jó kis este lesz, már várom!

Előzmény: Törölt nick (174)
sergiototta Creative Commons License 2004.11.24 0 0 175

engem érdekelne privibe a véleményed a miép helyzetéről

Előzmény: Törölt nick (174)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 174

"mocskos egy dolog lehet ez a politika. azért néha eljátszom a gondolattal, hogy szívesen megnézném közelebbről."

 

Mattithjau!

 

Ne játssz el vele. Én megnéztem közelebbről, ha akarod, privátban vagy még inkább dec. 18-án beszélek róla. Nekem négy év bőven elég volt a sűrűjéből.

Előzmény: Matt (172)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 173

"engem ugyan nem bántottak, de a családomat épp eleget. gyűlölöm őket."

 

Igen, szeretem, mikor azzal jönnek nekem emberek, hogy "miért kell utálni a kommunistákat? Nekem és a családomnak semmi bajom nem volt velük"

 

Neked, bazz.

 

Most jutott eszembe: Miért kell bántani a nyilasokat? Nekem és a családomnak semmi bajom nem volt velük.

Előzmény: Matt (169)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 172

ja.... :))

mocskos egy dolog lehet ez a politika. azért néha eljátszom a gondolattal, hogy szívesen megnézném közelebbről. aztán körbenézek magam körül, és látom hogy mi meg itt is... elmegy a kedvem.

 

 

off

Mabi: a zenekar nevét már hallottam, de nem a zenéjüket.

on

Előzmény: Itamás (170)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 171
teljesen egyetértek....
Előzmény: Matt (169)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 170
valahol ez és a Polyci által elmondottak között kellene a megoldást megtalálni.

kétség kívül nem egyszerű feladat...politikusoknak sem...hát még akkor egy közgazdásznak?
:))
Előzmény: Matt (168)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 169

a Jobbik soha nem fogja leverni a Fideszt. szerintem a politikában a simulékonyság mindig kifizetődőbb lesz, mint az, hogy őszintén megmodd valakinek, hogy mi a bajod vele. sajnos a való élet is ilyen.

 

a neokommunistáknak nincs helyük a magyar közéletben. a régieknek éppúgy. a Kovács-Horn vonalnak takarodó van. ezért is támogatnám az ügynöklista nyilvánosságra hozatalát. takarodjon mindenki, aki valaha is tett bármit a kommunista rendszerért.

engem ugyan nem bántottak, de a családomat épp eleget. gyűlölöm őket.

 

erre az mszp is rájött, ezért emelkedett a támogatottságuk. Gyurcsány pedig nagy fasz, de nem hülye. kemény lesz a 2006-os választás nagyon.

Előzmény: Itamás (159)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 168

Érdekes ez a téma, és nagyon örülök, hogy Veletek lehet mindezt megbeszélni, és nem kell balosok véleményét olvasgatni. Őszintén szólva nem is érdekelne. Remélem nem fognak idetalálni.

 

rongyosgárda:

 

igaz amit írsz. de abban egyet tudunk érteni, ha ez így is van, a radikálisoknak se így, se úgy nincs esélyük kormányra kerülni? személy szerint nem vagyok az, sőt, nagyon nem.  de ez így igaz, azonban ebben az esetben ezek a kisebb pártok másra sem jók, mint hátvédnek, segédnek, akik adott esetben egy-két minisztériumot kapnának meg, semmi többet, s több ember ellenszenvét "élveznék" mint ahány szavazatot kapnának.

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 167

Nem. De el fog jönni előbb-utóbb. A történelmünket tanulmányozva nincsen kétségem e felől.

 

OFF :-)

 

(Egyébként ismered azt a Kromorán számot? Vagy egyáltalán az együttest? Szenzációsak szvsz, nagyon szeretem a zenéjüket.)

 

ON :-)

Előzmény: Matt (166)
Matt Creative Commons License 2004.11.24 0 0 166

látsz most olyan embert, a magyar közéletben? nem fontos, hogy politikus legyen, bármilyen közszereplő megfelelő.

 

(Furulyás?)

:)

Előzmény: Törölt nick (150)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 165

Arra a pártra, amelyik az elveidnek, értékrendszerednek leginkább megfelel.

 

Na, lassan megyek jegyet venni az öcsémnek a Basel meccsre. :-)

Előzmény: Itamás (164)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 164
Tudod mit?
elvonatkoztatok...ki lehet a megoldás?

Kire szavazzak 2006-ban?
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 163
Az összes többi nemzetstratégiai kérdésben is megalkuvó volt. Nézzétek meg, hogyan nyilatkoztak a kettős állampolgárságról 3-4 éve. Arról már ne is beszéljünk, hogy 13-14 éve hogy nyilatkoztak...
Előzmény: Alan Shearer (161)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 162

Érdekes, hogy mennyire nem tudsz elvonatkoztatni a saját gondolatmenetedtől. Te így gondolkodsz, és szerinted "jelen pillanatban nincs más lehetőség". De lásd be, hogy több százezren viszont nem így gondolkodunk. Mi ebből a következtetés? Hogy igenis szükség van egy olyan erőre, ami ezt a többszázezres tömeget meg tudja szólítani, és magához tudja ragadni. Különben elvész a szavazat. A Fidesznek ez nem fog menni.

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: Itamás (159)
Alan Shearer Creative Commons License 2004.11.24 0 0 161
Emlékszel amikor az amerikai légierő bombázta a Délvidéket? Fidesz kormány volt akkor, Orbán adott külön engedélyt a jenkiknek, hogy MO-ról szálhassanak fel. És nem kért cserébe semmit, pedig a minimum az lett volna, hogy követelje a Délvidékre betelepített koszovói szerbek visszatelepítését. Ugye jórészt ezek a szerbek felelősek a magyarverésekért is. De Orbán jó kisfiú akart lenni, nem tett semmit, ebben a kérdésben nincs semmiféle volt kommunista dogma.
Előzmény: Itamás (157)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 160
senki nem mondta,hogy nincs jogod...
sőt...

eme topik pont emiatt jött létre...Mi Fradisták,Mi nemzeti oldalon állók...

akár ez is lehett volna az alcím
:)
Előzmény: rongyosgárda (158)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 159
alapvetően egyetértenék veled...azzal a különbséggel,hogy mindaddig,amíg valaki a nemzeti oldalról fel nem tudja venni a versenyt a Fidesszel,rájuk fogok szavazni.

Ha a Jobbik képes lesz a Fideszt leverni saját oldalon belül,akkor a Jobbikra szavazok majd...

de jelen pillanatban nincs más lehetőség,ha azt akarom,hogy a neokommunisták igenis egyszer s mindenkorra eltűnjenek.
Előzmény: Törölt nick (154)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.11.24 0 0 158

"egy olyan országban,ahol csak névleges volt a rendszerváltás akárki is jön (vagy jött volna) a Fidesz helyett,mind alkura kényszerült volna. "

 

Ez végül is valószínű.

De nekem nem tetszik.

Ehhez jogom van.

Előzmény: Itamás (157)
Itamás Creative Commons License 2004.11.24 0 0 157
egy olyan országban,ahol csak névleges volt a rendszerváltás akárki is jön (vagy jött volna) a Fidesz helyett,mind alkura kényszerült volna.

Egyszerűen azért,mert nem sikerült törölni azokat a dogmákat,amiket a 40 év itthagyott,pontosan a fent említettek miatt.

Nem is a Fidesznek kell hosszú távú megoldást nyújtania...sokkal inkább a lehetséges utak kijelölése a feladata,amelyek mentén igenis lehet majd sokrétű,sokszínű nemzeti oldal.
Előzmény: Alan Shearer (153)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.24 0 0 156
Shearer, Polyci: teljesen egyetértek.
rongyosgárda Creative Commons License 2004.11.24 0 0 155

Hmmm.

Én még emlékszem a liberális internacionáléra. (kabsz, nyomhatod az óvodás dumád)

Meg Antall támadására.

Meg a szakállas Orbánra.

Csak akkor fogok a Fideszre szavazni, ha nagyon szoros lesz az eredmény, mert a szociknak mindenképpen bukniuk kell.

Egyébként éljen a radikalizmus!

Előzmény: Itamás (151)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!